Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum Medycyny Nowa Europa jest niepowtarzalnym miejscem, w samym centrum Łodzi, w którym możecie Państwo wypocząć, zrelaksować się, zadbać o swoje ciało, urodę, skorzystać z porady specjalistów.

Naszym celem jest świadczenie doskonałej jakości usług, kompleksowo ukierunkowanych na zachowanie Państwa zdrowia i urody na długie lata.

Mając do dyspozycji nowoczesny sprzęt i odpowiednio wyposażone gabinety zapewniamy naszym pacjentom szeroką gamę profesjonalnych usług medycznych.

Rejestracja i informacja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 21.00, w soboty: 9:00 - 15:00 pod numerem: (42) 256 87 87, (42) 256 88 55, 600 030 310.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/cm.nowa.europa
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (12)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Urszula Bartodziej Inny

  Byłam u Pani Doktor kilka lat temu, ale myśle ze to była jedna z bardziej profesjonalnych wizyt na jakich miałam szczęście być. Wyjaśniła kwestie z którymi przyszłam, była bardzo konkretna i przyjazna.

  N
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Gajdzińska Inny

  Pani doktor nie tylko nie przejęła się moim problemem z którym przyszłam a skupiła się na przepisanie sterydu , nie podała jak mam stosować maść. Mówiła o dwóch preparatach ale nawet nie rozpisala jak stosować. W aptece usłyszałam że mam przepisany jeden lek a na wizycie słyszałam o dwóch. Zadzwoniłam do przychodni i okazało się że są wpisane dwa . pytanie czy za 120 zł mam pewność czy leki są właściwe czy sztampowe. Boję się bo to jest twarz. Nie mam zaufania a jedynie poczucie straty pieniędzy. Przy zapisie prosilam o fachowca a w 5 minutowe wizycie mam wątpliwości co do zasadności specjalizacji. Nie wiem czy ryzykować z zastosowaniem maści

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Czubiński

  Doktor miły i rzeczowy, dysponuje dobrym sprzętem i fachowo udziela pomocy. Diagnoza postawiona szybko. Wyniki badania dermatoskopowego płytki paznokcia otrzymałam jeszcze tego samego dnia (po ok 5 godzinach od wizyty) co pozwoliło mi się wyciszyć i przestać martwić o wyniki.
  Opinia jak najbardziej pozytywna, polecam!!!

  L
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Czubiński znamiona

  Kompetencja, rzeczwość, rzetelnosć, pasja, empatia, profesjonalizm, nowoczesność i znajomosć najnowszych osiągnięć nauki.. Elita medyczna w najlepszym tego słowa znaczeniu...

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Bachocka-Śliwczyńska

  Pani Doktor przemila. W momencie stwierdzenia koniecznosci poglebionej diagnostyki, skierowala syna do innego lekarza, nie pobierajac oplaty za wizyte. Bardzo dziekuje i polecam innym pacjetom.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Czubiński badania diagnostyczne

  Dziekuje Panu Doktorowi za przyjecie mojego syna bez wczesniejszej zapowiedzi. Pan Doktor jest profesjonalista i bardzo milym czlowiekiem. Poradzil sobie nawet z moja panika, ktorej podobno nie leczy.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Bachocka-Śliwczyńska

  To była moja pierwsza wizyta. Szczegółowy wywiad. jestem zadowolona, a zapisane leki szybko pomogły.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Iwona Bachocka-Śliwczyńska

  Pani doktor podeszła do sprawy profesjonalnie i bardzo holistycznie. Zajęła się wszystkimi problemami z jakimi się zgłosiłam. Otrzymałam nie tylko pożyteczne i praktyczne wskazówki z dziedziny dermatologii, ale również prawidłowej diety, która pomoże mi zadbać o mój typ skóry. Porady dotyczące aktywności fizycznej i wiele innych. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor zebrała bardzo szczegółowy wywiad, wykazała duże zainteresowanie i chęć współpracy. Serdecznie polecam

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Iwona Bachocka-Śliwczyńska depilacja laserowa

  Atmosfera bardzo miła, pani doktor na samym początku opowiedziała na czym polega zabieg (depilacja laserowa bikini), jakie mogą być następstwa, ból, pieczenie i poparzenia. Na całe szczęście u mnie nic takiego nie miało miejsca. Jestem po 4-tym zabiegu i efekt zadawalajacy, przede mną jeszcze jeden, ostatni.

  N
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Bachocka-Śliwczyńska

  Szanowna Pani,
  daje do myślenia, że leczenie trądziku to dla Pani oczekiwanie cudu, tym bardziej żałuje straconych pieniędzy i czasu. Oczekiwałam fachowej porady i pomocy, no ale jak widać, mam za duże oczekiwania. Podczas wizyty wyjaśniłam i wielokrotnie podkreślałam, że zaproponowane przez Panią leczenie - używanie drogeryjnych kosmetyków - znam doskonale i stosuję od wielu lat, zatem wystarczająco długo i systematycznie. Podkreślałam i tłumaczyłam, że nie przynosi to oczekiwanych efektów, stąd moja wizyta u Pani. Jestem mocno rozczarowana, że lekceważyła Pani moje słowa i dalej upierała się przy swoim. Każdy pacjent oczekiwałby w mojej sytuacji innego sposobu leczenia lub przynajmniej wspomagania czymś innym, skoro aktualne leczenie jest nieskuteczne. Miałam wrażenie, że w ogóle nie słuchała Pani, co mówiłam. Warto pamiętać, że aktywne słuchanie i pokora to ważne umiejętności w zawodzie lekarza.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Al. Kościuszki 106/116, 90-442 Łódź Pokaż w Google Maps
Powiązane wyszukiwania