Adresy (2)

Czarnowiejska 3/1, Stare Miasto, Kraków
Gabinet Psychologiczny (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
12 201.....

Konsultacja psychologiczna (170 zł)

Poradnictwo psychologiczne (199 zł)

Terapia psychologiczna (170 zł) + 1 więcej

Konsultacja par (250 zł)

Starowiślna 83/6, Podgórze, Kraków
Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
12 201.....

Konsultacja psychologiczna (170 zł)

Poradnictwo psychologiczne (199 zł)

Warsztaty psychologiczne indywidualne (300 zł) + 3 więcej

Konsultacja via skype (170 zł)

Terapia psychologiczna (170 zł)

Konsultacja par (250 zł)

Moje doświadczenie

O mnie

Posiadam ponad 30-letnie doświadczenie w pracy z Ludźmi. Nowa rzeczywistość wymaga od Psychologa, żeby pełnił również rolę Doradcy, Trenera, Eduka...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • kryzys zawodowy
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zdjęcia


Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju terapia

Polecam Panią Irenę Mielnik-Madej. To bardzo życzliwa kobieta, empatyczna, cierpliwa i świetnie pamięta szczegóły rozmów z terapii. Jest bardzo dyskretna i wprowadza bardzo przyjazną atmosferę przy kubku gorącej herbaty. Nie oceniała mnie i moich problemów, profesjonalnie i trafnie pomaga rozwiązać każdy problem. Dzięki Pani psycholog udało mi się wyjść z naprawdę bardzo trudnych sytuacji. Nauczyła mnie jak radzić sobie w trudnych chwilach, dodała wiary w siebie. Szczerze polecam, wspaniała terapeutka.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju poradnictwo

Pani psycholog Irena Mielnik-Madej jest kimś więcej niż lekarzem. To psycholog, trener, coach. Działa nonkonformistycznie, nietuzinkowo, zadaje proste pytania trafiające w sedno, zmienia look na wiele spraw, zmusza do myślenia i zadawania sobie pytań. Pani Irena Mielnik-Madej bierze czynny udział w spotkaniach, już pierwsza wizyta była dla mnie wyzwaniem. Doktor Irena jest psychologiem z klasą, inteligencją, ogromną wiedzą, doświadczeniem, z dużą intuicją, empatią, szczerym uśmiechem. Potrafi słuchać! Bardzo polecam tą panią psycholog!


H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny konsultacja par

Pani Irena zaczęła nasze pierwsze spotkanie od stwierdzenia, że z nami jest wszystko w porządku, że nie chodzi o nasze wady, ale chodzi o to, jak jesteśmy zaprogramowani. Nie wiem, jak potoczyłoby się nasze małżeństwo bez tej terapii. Najważniejsze jest to, że nasz związek przetrwał. Sami byśmy do tego nie doszli. Pani Irena zachęcała cierpliwie mnie i mojego męża do współpracy. Uświadamiała nam, że nie komunikujemy się ze sobą, że krzyczymy na siebie w złości, pełni ukrytych pretensji i żalu, co było powodem tzw. cichych dni.
Dzięki terapii u Pani psycholog nauczyliśmy się rozmawiać ze sobą oraz bardziej poznaliśmy samych siebie i partnera.

W obecności Pani Ireny dowiedzieliśmy się rzeczy, których mój mąż nie mówił z różnych powodów, mąż też wiele się ode mnie dowiedział, to było nasze szczere, ale i trudne półtorej godziny, na które czekaliśmy co dwa tygodnie. Dostaliśmy od Pani Ireny ogromne wsparcie, życzliwość oraz zrozumienie. Pani Irena Mielnik-Madej podsunęła nam takie ciekawe rozwiązania, które pomimo nie widzenia sensu u mojego męża okazały się skuteczne!
Dziękujemy i polecamy wszystkim parom i małżeństwom Panią Irenę!


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny terapia psychologiczna

Sesje terapeutyczne z Panią Ireną były dla mnie bardzo wzruszające bo opowiedziałam zupełnie obcej osobie rzeczy o których nigdy nikomu nie powiedziałam. Ułatwieniem mówienia o sobie podczas wizyt była osoba Pani Ireny a atmosfera, którą tworzyła pozwalała na mówienie o najbardziej wstydliwych rzeczach bez ryzyka bycia ocenianą, niezrozumianą, krytykowaną. Często udawało mi się słyszeć, że właśnie tak mam prawo się czuć i nie ma nic w tym złego - to samo już pomogło mi zaakceptować wiele rzeczy i lepiej się poczuć. Jestem pewna, że Panią psycholog Irenę chciałabym polecić każdemu kto chciałby zostawić traumatyczną przeszłość za sobą. Mam nadzieję, że komentarz oddaje moją wdzięczność za pomoc i zaangażowanie pani Ireny. Polecam bardzo!


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju psychoterapia indywidualna

Pani Irena Mielnik-Madej jest niezwykle profesjonalnym doświadczonym psychologiem, biegle poruszającym się w obszarze rozwoju osobistego, zawodowego i duchowego. Przy tym jest bardzo empatyczną, ciepłą i nieoceniającą osobą. Prowadzi terapię z ogromnym wyczuciem; daje pacjentowi czas i przestrzeń na zmierzenie się ze swoimi problemami. Cenię Panią Irenę za niezwykle holistyczne podejście do człowieka, zawsze potrafi ująć sprawę i pokazać szersze uwarunkowania. Przeszłam z Panią Ireną wiele trudnych momentów w swoim życiu i śmiało mogę powiedzieć, że dzięki spotkaniom z nią, udaje mi się przez zmiany przechodzić tak dobrze, jak tylko jest to możliwe. Nie zakończyłam jeszcze swojej terapii. Z każdej sesji wychodzę z poczuciem, że coś przepracowałam i z większym zrozumieniem siebie. Zauważam obszary jakim mam się przyglądać i na co być uważna. Gorąco polecam Panią psycholog Irenę wszystkim, którzy naprawdę chcą zmienić swoje życie osobiste co zdecydowanie przekłada się na zawodowe.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju osobisty

Do Pani Mielnik-Madej trafiłam z polecenia osoby, która chodziła na sesje terapeutyczne i opowiadała w samych superlatywach o Pani Irenie. Wizyta okazała się inna niż te na których byłam. Pani Irena najzwyczajniej w świecie mówiła. Od samego początku budowała u mnie świadomość, tłumaczyła mechanizmy, stosowała rożne techniki.
Była to ciekawa odmiana dla dość milczących terapeutów pozwalających mówić bez końca i robiących niezrozumiałe miny w reakcji na opowiadane zdarzenia. Pani Irena na sesjach niezwykle zaangażowana i aktywna, wspierająca, i naprawdę robi wszystko żeby pomoc pacjentowi. Moja terapia trwa parę miesięcy i powoli będzie dobiegać końca. Myślę ze wzruszeniem o Pani Irenie, jak bardzo mi pomogła i ile mnie nauczyła. Po latach męczenia się ze sobą mogę odetchnąć, rozluźnić się i zacząć normalnie żyć, jak to mówi Pani Irena „ po swojemu”. Bez lęków, wstydu, poczucia winy, niepewności i przekonania że jestem do niczego.
Klimat, który tworzyła psycholog Irena pozwalała mi na mówienie o najbardziej wstydliwych rzeczach bez ryzyka bycia ocenianą, niezrozumianą, krytykowaną.
Polecam bardzo Panią Irenę Mielnik-Madej jako niezwykle profesjonalnego, skutecznego i mądrego specjalistę.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju terapia psychologiczna

Pani Irena jest niezwykle ciepłą, pełną zrozumienia osobą. Jej profesjonalizm, delikatność i wnikliwe spojrzenie na moją sytuację, w połączeniu z wyraźnie wyczuwalną, szczerą chęcią pomocy, przyniosły niespodziewane efekty, co zdecydowanie odmieniło moje życie na lepsze. Bez wahania stwierdzam, że inwestycja w psychoterapię z panią psycholog jest najlepszą inwestycją dotychczas, czuję się szczęśliwszym człowiekiem. Jestem tak wdzięczna Pani Irenie i dlatego z całego serca polecam ją każdemu, kto boryka się z problemami i nie potrafi sobie sam poradzić.
Poza tym Pani Irena dzieli się swoją ogromną niesamowitą wiedzą do zastosowania od razu!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny osobisty

Pani Irena, to nie tylko znakomity specjalista, ale i wspaniały człowiek. Zaangażowana, ciepła, serdeczna, budząca zaufanie, zawsze uważnie słucha, a w odpowiednim momencie formułuje trafne wnioski i udziela cennych rad i wskazówek, które są podstawą do osobistych przemyśleń i pomagają uświadomić sobie istotę problemu. Tylko dzięki temu, że trafiłam w dobre ręce, przebrnęłam przez bardzo trudny okres w życiu. Pani Irena, to bez wątpienia wyjątkowy psycholog. Szkoda, że to już koniec naszych spotkań. Bardzo polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Nareszcie udało mi się trafić na porządnego psychologa. Pani Irena ma w sobie coś, co sprawia że od razu chętnie się przed nią otworzyłam. Budzi zaufanie i ma bardzo kojący głos dający poczucie bezpieczeństwa. Pani Irena jest bardzo mądra, ma otwarty umysł i potrafi wyjść poza schemat. Bardzo jej za to dziękuję!


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny problemy rodzinne

Pani Irena podeszła do mnie ciepło i życzliwie,z uwagą wysłuchała mojego pytania.
Udzieliła mi wielu wskazówek oraz wytłumaczyła wiele zależności.
Otworzyła mnie na naproblem na który byłam zamknieta, a ktory tkwił w mojej podświadomości.
Po wizycie,poczułam się wolna i lekka.


Usługi i ceny

Konsultacja psychologiczna

170 zł

Czarnowiejska 3/1, Kraków

Gabinet Psychologiczny

170 zł

Starowiślna 83/6, Kraków

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

170 zł

Poradnictwo psychologiczne

199 zł

Czarnowiejska 3/1, Kraków

Gabinet Psychologiczny

199 zł

Starowiślna 83/6, Kraków

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

199 zł

Terapia psychologiczna

170 zł

Czarnowiejska 3/1, Kraków

Gabinet Psychologiczny

170 zł

Starowiślna 83/6, Kraków

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

170 zł

Konsultacja par

250 zł

Czarnowiejska 3/1, Kraków

Gabinet Psychologiczny

250 zł

Starowiślna 83/6, Kraków

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

250 zł

Warsztaty psychologiczne indywidualne

300 zł

Starowiślna 83/6, Kraków

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

300 zł

Konsultacja via skype

170 zł

Starowiślna 83/6, Kraków

Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

170 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju terapia

Polecam Panią Irenę Mielnik-Madej. To bardzo życzliwa kobieta, empatyczna, cierpliwa i świetnie pamięta szczegóły rozmów z terapii. Jest bardzo dyskretna i wprowadza bardzo przyjazną atmosferę przy kubku gorącej herbaty. Nie oceniała mnie i moich problemów, profesjonalnie i trafnie pomaga rozwiązać każdy problem. Dzięki Pani psycholog udało mi się wyjść z naprawdę bardzo trudnych sytuacji. Nauczyła mnie jak radzić sobie w trudnych chwilach, dodała wiary w siebie. Szczerze polecam, wspaniała terapeutka.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju poradnictwo

Pani psycholog Irena Mielnik-Madej jest kimś więcej niż lekarzem. To psycholog, trener, coach. Działa nonkonformistycznie, nietuzinkowo, zadaje proste pytania trafiające w sedno, zmienia look na wiele spraw, zmusza do myślenia i zadawania sobie pytań. Pani Irena Mielnik-Madej bierze czynny udział w spotkaniach, już pierwsza wizyta była dla mnie wyzwaniem. Doktor Irena jest psychologiem z klasą, inteligencją, ogromną wiedzą, doświadczeniem, z dużą intuicją, empatią, szczerym uśmiechem. Potrafi słuchać! Bardzo polecam tą panią psycholog!


H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny konsultacja par

Pani Irena zaczęła nasze pierwsze spotkanie od stwierdzenia, że z nami jest wszystko w porządku, że nie chodzi o nasze wady, ale chodzi o to, jak jesteśmy zaprogramowani. Nie wiem, jak potoczyłoby się nasze małżeństwo bez tej terapii. Najważniejsze jest to, że nasz związek przetrwał. Sami byśmy do tego nie doszli. Pani Irena zachęcała cierpliwie mnie i mojego męża do współpracy. Uświadamiała nam, że nie komunikujemy się ze sobą, że krzyczymy na siebie w złości, pełni ukrytych pretensji i żalu, co było powodem tzw. cichych dni.
Dzięki terapii u Pani psycholog nauczyliśmy się rozmawiać ze sobą oraz bardziej poznaliśmy samych siebie i partnera.

W obecności Pani Ireny dowiedzieliśmy się rzeczy, których mój mąż nie mówił z różnych powodów, mąż też wiele się ode mnie dowiedział, to było nasze szczere, ale i trudne półtorej godziny, na które czekaliśmy co dwa tygodnie. Dostaliśmy od Pani Ireny ogromne wsparcie, życzliwość oraz zrozumienie. Pani Irena Mielnik-Madej podsunęła nam takie ciekawe rozwiązania, które pomimo nie widzenia sensu u mojego męża okazały się skuteczne!
Dziękujemy i polecamy wszystkim parom i małżeństwom Panią Irenę!


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny terapia psychologiczna

Sesje terapeutyczne z Panią Ireną były dla mnie bardzo wzruszające bo opowiedziałam zupełnie obcej osobie rzeczy o których nigdy nikomu nie powiedziałam. Ułatwieniem mówienia o sobie podczas wizyt była osoba Pani Ireny a atmosfera, którą tworzyła pozwalała na mówienie o najbardziej wstydliwych rzeczach bez ryzyka bycia ocenianą, niezrozumianą, krytykowaną. Często udawało mi się słyszeć, że właśnie tak mam prawo się czuć i nie ma nic w tym złego - to samo już pomogło mi zaakceptować wiele rzeczy i lepiej się poczuć. Jestem pewna, że Panią psycholog Irenę chciałabym polecić każdemu kto chciałby zostawić traumatyczną przeszłość za sobą. Mam nadzieję, że komentarz oddaje moją wdzięczność za pomoc i zaangażowanie pani Ireny. Polecam bardzo!


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju psychoterapia indywidualna

Pani Irena Mielnik-Madej jest niezwykle profesjonalnym doświadczonym psychologiem, biegle poruszającym się w obszarze rozwoju osobistego, zawodowego i duchowego. Przy tym jest bardzo empatyczną, ciepłą i nieoceniającą osobą. Prowadzi terapię z ogromnym wyczuciem; daje pacjentowi czas i przestrzeń na zmierzenie się ze swoimi problemami. Cenię Panią Irenę za niezwykle holistyczne podejście do człowieka, zawsze potrafi ująć sprawę i pokazać szersze uwarunkowania. Przeszłam z Panią Ireną wiele trudnych momentów w swoim życiu i śmiało mogę powiedzieć, że dzięki spotkaniom z nią, udaje mi się przez zmiany przechodzić tak dobrze, jak tylko jest to możliwe. Nie zakończyłam jeszcze swojej terapii. Z każdej sesji wychodzę z poczuciem, że coś przepracowałam i z większym zrozumieniem siebie. Zauważam obszary jakim mam się przyglądać i na co być uważna. Gorąco polecam Panią psycholog Irenę wszystkim, którzy naprawdę chcą zmienić swoje życie osobiste co zdecydowanie przekłada się na zawodowe.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju osobisty

Do Pani Mielnik-Madej trafiłam z polecenia osoby, która chodziła na sesje terapeutyczne i opowiadała w samych superlatywach o Pani Irenie. Wizyta okazała się inna niż te na których byłam. Pani Irena najzwyczajniej w świecie mówiła. Od samego początku budowała u mnie świadomość, tłumaczyła mechanizmy, stosowała rożne techniki.
Była to ciekawa odmiana dla dość milczących terapeutów pozwalających mówić bez końca i robiących niezrozumiałe miny w reakcji na opowiadane zdarzenia. Pani Irena na sesjach niezwykle zaangażowana i aktywna, wspierająca, i naprawdę robi wszystko żeby pomoc pacjentowi. Moja terapia trwa parę miesięcy i powoli będzie dobiegać końca. Myślę ze wzruszeniem o Pani Irenie, jak bardzo mi pomogła i ile mnie nauczyła. Po latach męczenia się ze sobą mogę odetchnąć, rozluźnić się i zacząć normalnie żyć, jak to mówi Pani Irena „ po swojemu”. Bez lęków, wstydu, poczucia winy, niepewności i przekonania że jestem do niczego.
Klimat, który tworzyła psycholog Irena pozwalała mi na mówienie o najbardziej wstydliwych rzeczach bez ryzyka bycia ocenianą, niezrozumianą, krytykowaną.
Polecam bardzo Panią Irenę Mielnik-Madej jako niezwykle profesjonalnego, skutecznego i mądrego specjalistę.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mind Institute - Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju terapia psychologiczna

Pani Irena jest niezwykle ciepłą, pełną zrozumienia osobą. Jej profesjonalizm, delikatność i wnikliwe spojrzenie na moją sytuację, w połączeniu z wyraźnie wyczuwalną, szczerą chęcią pomocy, przyniosły niespodziewane efekty, co zdecydowanie odmieniło moje życie na lepsze. Bez wahania stwierdzam, że inwestycja w psychoterapię z panią psycholog jest najlepszą inwestycją dotychczas, czuję się szczęśliwszym człowiekiem. Jestem tak wdzięczna Pani Irenie i dlatego z całego serca polecam ją każdemu, kto boryka się z problemami i nie potrafi sobie sam poradzić.
Poza tym Pani Irena dzieli się swoją ogromną niesamowitą wiedzą do zastosowania od razu!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny osobisty

Pani Irena, to nie tylko znakomity specjalista, ale i wspaniały człowiek. Zaangażowana, ciepła, serdeczna, budząca zaufanie, zawsze uważnie słucha, a w odpowiednim momencie formułuje trafne wnioski i udziela cennych rad i wskazówek, które są podstawą do osobistych przemyśleń i pomagają uświadomić sobie istotę problemu. Tylko dzięki temu, że trafiłam w dobre ręce, przebrnęłam przez bardzo trudny okres w życiu. Pani Irena, to bez wątpienia wyjątkowy psycholog. Szkoda, że to już koniec naszych spotkań. Bardzo polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Nareszcie udało mi się trafić na porządnego psychologa. Pani Irena ma w sobie coś, co sprawia że od razu chętnie się przed nią otworzyłam. Budzi zaufanie i ma bardzo kojący głos dający poczucie bezpieczeństwa. Pani Irena jest bardzo mądra, ma otwarty umysł i potrafi wyjść poza schemat. Bardzo jej za to dziękuję!


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny problemy rodzinne

Pani Irena podeszła do mnie ciepło i życzliwie,z uwagą wysłuchała mojego pytania.
Udzieliła mi wielu wskazówek oraz wytłumaczyła wiele zależności.
Otworzyła mnie na naproblem na który byłam zamknieta, a ktory tkwił w mojej podświadomości.
Po wizycie,poczułam się wolna i lekka.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

124 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam problem psychiczny ze sobą otóż tkwie w związku który bardzo ale to bardzo kocham. Kocham także mojego partnera ale niestety pare miesiecy temu oklamalam go pare razy i mialam ukryta przed nim przeszlosc na poczatku mojego zwiazku a mianowicie ze pisalam z kolegami i nie mowilam o tym partnerowi... Teraz partner przy kazdej klotni sie rozstaje ze mna wypomina i nie chce mnie znac mowi ze udaje sie byc szczesliwy ze mna czy jest jakis rachunek na to mieszkamy razem ale co z tym zrobic żeby sie wszystko na nowo ułożyło.?

  Dzień Dobry Pani :)

  Dziękuję Pani za kontakt :)

  Domniemuję, że z jakiegoś powodu nie dzieliła się Pani ze swoim Partnerem swoimi potrzebami/pragnieniami?
  Zacznę od tego, że moja uwaga skupiła się na Pani słowach: "... otóż tkwie w związku... ." co mogłoby być sygnałem, że być może nie do końca chce Pani dla siebie tej relacji...?
  Jeśli Państwu nadal na sobie zależy, warto byłoby rozważyć terapię par, bo
  "wszystko na nowo" samo się nie ułoży.

  Zapraszam serdecznie do konsultacji
  via Skype albo do Gabinetu.

  Z życzeniami dla Pani pomyślności i radości!

  mgr Irena Mielnik-Madej

 • Od kilkunastu lat choruję na zzsk ,cała gama leków ... i ciągle towarzyszący ból. praktycznie bezsenne noce . ograniczenia ruchowe ,widoczne pochylenie . Od jakiegoś czasu dopada mnie huśtawka nastrojów ,ciągle poirytowany ,nerwowy ,a jednocześnie apatia ,czarne myśli , izolowanie. Podobno dzieje się tak z powodu przyjmowanych leków .

  Dzień Dobry Panu :)
  W leczeniu Zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa (ZZSK) ważne jest wykonywanie regularnych ćwiczeń fizycznych, które zmniejszą dolegliwości oraz poprawią sprawność fizyczną.
  Warto byłoby by sięgnął Pan po specjalistyczne wsparcie psychologiczne/psychoterapeutyczne, celem podzielenia się swoim cierpieniem fizycznym oraz emocjonalnym, do czego Pana zachęcam.

  Z życzeniami dla Pana tego, co jest Panu najbardziej teraz potrzebne,

  mgr Irena Mielnik-Madej

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Posiadam ponad 30-letnie doświadczenie w pracy z Ludźmi. Nowa rzeczywistość wymaga od Psychologa, żeby pełnił również rolę Doradcy, Trenera, Eduka...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • kryzys zawodowy
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Nagrody i wyróżnienia

 • TOP1 Specjalista - Najbardziej Pomocny Specjalista w Raporcie TOP WP abc Zdrowie, w lutym 2017
 • TOP1 Specjalista - Najbardziej Pomocny Specjalista w Raporcie TOP WP abc Zdrowie, w marcu 2017.
 • Wyróżnienie Eksperckie (od roku 2017 - nadal) : Rekomendowany przez Pacjentów, Polecany Specjalista, Zaufany Specjalista, Ceniony Specjalista, Pomocny Specjalista, Zaangażowany Specjalista:
Zobacz więcej

Profile społecznościowe