Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Szczecin
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Henryk Fuchs, ul. Bandurskiego 98, U10, I piętro (budynek "Medyk")

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

choroby tarczycy, choroba Hashimoto
schorzenia narządów wewnętrznego wydzielania


Leczone choroby

 • Choroby endokrynologiczne
 • Otyłość
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz BARDZO DOBRY!!! Pełen profesjonalizm. Leczyłam się się i i kieruję wszystkich znajomych. Jeśli kiedyś coś to tylko do niego. Polecam!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora. Badanie przeprowadził bardzo szczegółowo. Jest bardzo kontaktowym, życzliwym człowiekiem. Dokładnie wytłumaczył wszystkie zagadnienia związane z moim przypadkiem i odpowiedział na moje pytania. Podoba mi się również to, że zależy mu na wyjaśnieniu przyczyny mojej dolegliwości, a nie tylko zaleczeniu jej. Ogólnie polecam.


H
Użytkownik zweryfikowany

Jak ktoś nie był w stanie dotrzymać zaleceń Pana Doktora to daje opinię neutralną lub słabą a tę opinię powinien sobie wystawić. Jestem pacjentem Pana Doktora już od kilku lat i stosuję się bezwarunkowo do wydawanych zaleceń i dlatego twierdzę , że oprócz tego że jest wysokiej klasy Specjalistą to dodatkowo Człowiekiem zaznaczam CZŁOWIEKIEM a to rzadko się zdarza by te przypadłości szły w parze.


G

Mocno neutralnie. W OTC w Kupcu KAŻDA wizyta, mimo umówionej godziny, jest z obsuwą conajmniej 40minut. Nikt nie jest w stanie poinformować o tym wcześniej, ani zrobić większych luk między pacjentami, więc za każdym razem kwitnie się w poczekalni.
Owszem, doktor poświęca sporo uwagi pacjentowi, sporo czasu zabiera mu przepisanie odręcznie wszelkich wyników, opisów badań i wypisanie swoich.
Neutralny ze wzlędu na brak "podłoża" w stosowanym leczeniu. Jak wyszłam z gabinetu nie wiedziałam czy pan doktor przepisał mi lek, bo nie lubię stwierdzenia "za jakiś czas zobaczymy co z tego wyjdzie" czy rzeczywiście ma jakiś pomysł na leczenie.
Dopiero po rekonsultacji w innym miejscu miałam pewność, że idę w dobrym kierunku.


M
Użytkownik zweryfikowany

Może i surowo oceniam, jednak nieco zraziłam się do Pana Fuchsa. Byłam na kilku wizytach i z ostatniej wynikła bycza dawka leku na "cukrzycę". Szkoda tylko, że potem miałam problemy z wątrobą... A i tak nie wzięłam tak dużej dawki, jaką mi przepisano. Odniosłam wrażenie, że miało to na celu zwiększenie częstotliwości wizyt po recepty.


J
Użytkownik zweryfikowany

Zawód swój wykonuje z prawdziwą sztuką lekarską.Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie endokrynologii .Przeprowadza głęboką analizę wyników po każdym zabiegu diagnostycznym a w końowej fazie diagnostyki sporządza syntetyczne wnioski i zalecenia do wykonania.


M
Użytkownik zweryfikowany

Mam doświadczenie z wieloma lekarzami, ale żaden do tej pory tak dokładnie i z taką uwagą mnie nie badał. Owszem usg nie ma, ale nawet profesorowie niektórzy nie mają usg, bo od tego są specjaliści radiolodzy. Ufam jego decyzjom i jego opinii, do tego jest diabetologiem, a to się przydaje przy problemach z tarczycą. Zawsze długo i dokładnie bada i patrzy na pacjenta całościowo. Sam z siebie potrafi dać leki ze swoich darmowych zapasów. Cenowno uważam, że jest o 2/3 tańszy od ordynatorów innych placówek, co uważam podkreśla jak skromnym jest człowiekiem. Gorąco polecam, gdyby tacy byli lekarze innych specjalności pacjent czułby się bezpiecznie. Jestem młodą kobietą i nie jestem wpatrzona w niego jak mocherek, więc wiem co mówię.


K
Użytkownik zweryfikowany

kk;)
Witam,
jeśli chodzi o doktora Fuchsa to moim zdaniem jest to dobry lekarz. Przez pare lat leczyłam się panstwowo mając wola guzkowe na tarczycy-bardzo dokuczliwie, kończyło się to tym, że lekarze twierdzili,że tak musi byc. Jednak trafiłam do w/w doktora z polecenia innego lekarza. Zgadza się to, że nie ma w gabinecie USG i ze wszytkimi badaniami należy przychodzić osobiście. Pan doktor, jest bardzo miły, ma ogromną wiedzę jeśli chodzi o hormonu i dzięki jego leczeniu okazało się, że operacja tarczycy jest w moim przypadku nieunikniona. Obecnie jestem pod stałą opieką dr Fuchsa i jestem z niego zadowolona, gdyż potrafi dobrać w moim przypadku hormony tarczycy w taki sposób, aby człowiek mógł w pełni funkcjonować.
Polecam tego lekarza, mimo tego, że trzeba przychodzić z gotowymi badaniami do niego.


:

Witam,

Właściwie to sama nie wiem. Moja ocena jest obojętna, ponieważ nie chcę specjalnie zniechęcić ani bardzo mocno polecać. Umówiłam sie wizytę licząc na USG tarczycy i ogólne badanie.
Ogólne badanie oczywiście sie odbyło niestety USG nie, poniewaz w gabinecie nie ma sprzetu.
Co prawda lekarz zna się na rzeczy nie mogę temu zaprzeczyć, poza tym wprowadza mila atmosferę przed samym badaniem. chwila psychologicznej rozmowy itp.
Za co muszę pochwalić to pomogl w dalszym diagnozowaniu mojego złego samopoczucia, które nie było jak sie okazało spowodowane tarczyca.
na marginesie nie należy do najtańszych lekarzy ;)

ocena może mało obiektywna i trafna, poniewaz byłam tylko na 1 wizycie.

pozdrawiam,


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

choroby tarczycy, choroba Hashimoto
schorzenia narządów wewnętrznego wydzielania


Leczone choroby

 • Choroby endokrynologiczne
 • Otyłość
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne

Powiązane wyszukiwania