Usługi i ceny

Badania drożności jajowodów


Fabryczna 13d, Katowice

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita


Histeroskopia


Fabryczna 13d, Katowice

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita


Inseminacja domaciczna


Fabryczna 13d, Katowice

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita


Laparoskopia ginekologiczna


Fabryczna 13d, Katowice

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita


Zapłodnienie in vitro


Fabryczna 13d, Katowice

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
74 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita diagnostyka niepłodności

Leczyłam się, a może szukałam diagnozy w innej klinice przez dwa lata zanim z polecenia trafiłam do doktora. Pan doktor jest miły, rzeczowy, konkretny, na zadane pytania odpowiada bardzo szczegółowo i obszernie, starając się jak najbardziej obrazowo wyjaśnić każde zagadnienie. Nie ma znaczenia dla niego czas spędzony w gabinecie, pierwsza konsultacja trwała prawie 50 minut. Już podczas niej, po zapoznaniu się z całą przyniesioną przeze mnie historią choroby i wszystkimi zrobionymi dotąd wynikami kosztownych badań zauważył brak jednego, który sam uznał za podstawowe - laparoskopii. Po raz pierwszy w życiu na tej wizycie usłyszałam o endometriozie, która nagle mogła być odpowiedzią na kilka innych niezwiązanych dotąd z ginekologią dolegliwości. Doktorowi zależało, abym nie była niepotrzebnie narażona na koszty, dlatego na zabieg zdecydowałam się poczekać, by zrobić go z NFZ, ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu trwało to niespełna trzy miesiące. Podczas zabiegu wykonano mi laparoskopię, histeroskopię i powtórzono hsg, potwierdzono i usunięto ogniska endometriozy, usunięto przegrodę w macicy. Dwa tygodnie po zabiegu zaszłam w ciążę. To były 3, może 4 wizyty, nie tylko pełne nadziei, ale w końcu i wzruszeń i szczerej wdzięczności. Po tym co przeszliśmy w innej klinice, doktor Grzegorz Mańka okazał się dla nas cudotwórcą. Żałujemy, że nie możemy kontynuować tej drogi z doktorem i nie prowadzi naszej ciąży.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita

Lekarz któremu wiele kobiet zawdzięcza cud. Taka kobietą jestem też ja, której po wielu badaniach, kilku lekarzach, dwóch nie udanych in vitro udało się zajść w ciążę i to w cyklu po laparoskopii. Naprawdę lekarz który zna się na tym co robi. Proszę zaufajcie mu. Nawet jeśli diagnoza nie będzie się podobać tak jak w moim wypadku. Wodniak lewego jajowodu. Dzisiaj dzięki uporowi Pana doktora mogę przytulać mojego synka.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita endometrioza

Bardzo polecam Pana Doktora! Przez kilka lat odwiedziłam wiele gabinetów ginekologicznych, z powodu problemów z pęcherzem i kręgosłupem. Nikt nie wiedział co mi jest, ani nie potrafił mi pomóc. W końcu w zeszłym roku, po przeczytaniu wielu artykułów medycznych i opinii dowiedziałam się, że prawdopodobnie mam endometriozę.
Nie mogłam znaleźć jednak lekarza, który pomógłby mi walczyć z tą chorobą, bo każdy, którego odwiedziłam zaprzeczał, że mogę chorować na endometriozę. Przez tą stronę znalazłam Pana dr Mańkę, przeczytałam same pozytywne opinie i z wielką nadzieją udałam się na wizytę. Pozytywne opinie nie są przesadzone, gdyż Pan Doktor jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie, cierpliwie wytłumaczył, ale też i wysłuchał, jest osobą bardzo empatyczną i pomocną. Po wizycie byłam pewna, że wszystko się uda. Laparoskopia pozwoliła odkryć, że faktycznie mam endometriozę. Podczas zabiegu zostały usunięte ogniska endometriozy i przegroda macicy, która mogłaby utrudniać zajście w ciążę. Po dwóch tygodniach od laparoskopii poczułam się dużo lepiej. Obecnie jestem w 10 tygodniu ciąży i czekam na nasze pierwsze, wymarzone dziecko. Jestem szczęśliwa, że udało mi się trafić na takiego wspaniałego lekarza.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita nieudane próby zajścia w ciążę

Polecam doktora Mańkę jako specjalistę w swoim fachu. Nie mogłam trafić lepiej. Lekarz uważny, mądry, wzbudzający zaufanie. Wie co robi, jest fachowcem w swojej dziedzinie. Po roku nieudanych prób zajścia w ciążę, po długich poszukiwaniach właściwego lekarza trafiłam do dr Mańki. Leczenie rozpoczęłam w lipcu, a od lutego jestem w ciąży. Droga była długa i nie musiała zakończyć się sukcesem. Podczas laparoskopii dr Mańka zdiagnozował u mnie endometriozę wysokiego stopnia. Cel został osiągnięty. Panie Doktorze, dziękuję! Dziewczyny, jeżeli szukacie lekarza - bardzo polecam ten wybór!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita leczenie niepłodności

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek! Po wielu latach i próbach bezskutecznego leczenia w Krakowie, Warszawie i Łodzi trafiłam do dr Mańki. Doktor dość szybko zdiagnozował przyczynę dlaczego nie mogę zajść w ciążę i w ciągu niespełna roku od rozpoczęcia leczenia jestem w 8 tygodniu upragnionej i wyczekanej ciąży. Doktor jest niezwykle fachowy, a przy tym okazuje wielką cierpliwość, troskę, ciepło i daje poczucie bezpieczeństwa. Podchodzi do pacjentów indywidualnie i traktuje ich z szacunkiem. To człowiek, który w swoją pracę wkłada całe serce...To człowiek wielki i skromny. Panie Doktorze, bardzo dziękuję za wszystko....


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita

Wspaniały lekarz z powołania, opanowany, profesjonalny, jego spokój wewnętrzny udziela się. Inni lekarze rozkładali ręce i odsyłali nas z kwitkiem. W końcu trafiliśmy do dr Mańki (z polecenia koleżanki). Leczenie było długie bo ok 3 lata przed pierwszą ciążą i ok 2 lata przed kolejną, ale nie byliśmy łatwym przypadkiem. Po drodze wiele nieudanych prób, ale pan doktor nie poddawał się. Dzięki niemu dzisiaj jesteśmy rodzicami czterech wspaniałych szkrabów. Szczerze polecam!!! Dziękujemy :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Profesjonalny, rzeczowy. Gdy wszyscy inni zawiedli dał nadzieję, nie pozwolił się poddawać , potrafił zdziałać cuda. Polecam wszystkim !


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita

Leczyliśmy się z mężem u Pana Doktora ponieważ miałam problem z zajściem w ciążę, a dzięki jego pomocy mamy swoje wymarzone bliźniaki. Doktora cechuje ogromna wiedza, doświadczenie, spokój, pozytywne podejście, szuka najkorzystniejszych rozwiązań i zawsze dąży do wyznaczonego celu. Szczerze polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz idealny, bardzo dokładny i konkretny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, wzbudzający zaufanie, no i nie zawiodłam się:) Dojeżdżałam na wizyty z Krakowa, rozczarowana konsultacjami u tutejszych specjalistów od niepłodności. Dzięki Doktorowi mogę cieszyć się wyczekanym macierzyństwem, a niebawem planuję kolejne wizyty po rodzeństwo dla synka.


Użytkownik zweryfikowany

Witam Pan doktor to cudowny czlowiek dzieki niemu zaszłam w tak upragnioną ciąże i dzisiaj razem z mężem mozemy sie cieszyc z naszego 1,5 miesiecznego synka za co bardzo dziekujemy . Mimo ciezkiego przypadku jakim jestem pan dr zaplanowal leczenie ze szczegolami i wszystko sie powiodlo Polecam parom ktore staraja sie o dziecko


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia