Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Zakres porad

  • Położnictwo i ginekologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Fabryczna 13D, Katowice

Centrum Medyczne AngeliusFabryczna 13D, Katowice

Centrum Medyczne AngeliusFabryczna 13D, Katowice

Centrum Medyczne AngeliusFabryczna 13D, Katowice

Centrum Medyczne AngeliusFabryczna 13D, Katowice

Centrum Medyczne Angelius

87 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius zapłodnienie in vitro

Do Pana Doktora trafiliśmy w listopadzie 2021r. po 1,5 roku diagnostyki i 2 inseminacjach w innej klinice. Pan Doktor ma ogromną wiedzę, jest konkretny, rzeczowy, nie daje złudnych nadziei, tylko działa. Zlecił wykonanie brakujących badań oraz zalecił laparoskopię i histeroskopię, którą miałam wykonaną na NFZ i czekałam raptem 1,5 miesiaca. Laparoskopia wykazała endometriozę, ogniska zostały usunięte, natomiast przez kolejne 3 miesiące starań nie udało nam się z Mężem zajść w ciążę naturalnie. Dlatego zdecydowaliśmy się na in vitro, bo jak wiadomo niepłodności czas nie sprzyja. Na każdej wizycie Pan Doktor dokładnie tłumaczył dalsze kroki i cierpliwie odpowiadał na pytania. Nie wierzyłam, że uda się za pierwszym razem, na dodatek z jedynym zarodkiem jaki mielismy, który jednak okazał się tym szczęśliwym i udało się! :) Jesteśmy już po 2. badaniach prenatalnych i w lutym powitamy na świecie nasza Córeczkę :) będziemy Panu Doktorowi wdzięczni do końca życia za umożliwienie nam spełnienia naszego wielkiego marzenia :) jeśli będziemy chcieli rodzeństwa dla naszej córki i będzie taka potrzeba to bez wątpienia udamy się do Pana Doktora ponownie i jeszcze raz podejdziemy do procedury invitro :)

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius zapłodnienie in vitro

Z żalem i smutkiem wystawiam negatywna opinię. Kilka lat leczenia stracone w tej klinice 3xIUI i 1 nieudanym invitro. Co prawda pół roku od pierwszej wizyty zaszłam w ciąże ale równie szybko ją straciłam. Lekarz nie zlecił badan immunologicznych do samego końca, mimo ze na własna rękę bylam umówiona poradził żeby wizytę odmówić bo nie ma sensu, a to właśnie było przyczyną braku ciąży. Wszystko sprawdzane po 3 miesiącach w innym miejscu od nieudanego zabiegu invitro który nie miał prawa się udać. Badania męża bardzo słabe.. a miały być idealne. Podchodzilibyśmy do invitro w nieskończoność i nigdy nie było by ciąży. W histeroskopii nie zauważył tez przewlekłego zapalenia endometrium które trwalo od wielu lat, po leczeniu przez obecnego lekarza podczas okresu nie muszę brać najmocniejszych leków przeciwbólowych. Stracilismy najcenniejszy czas, pieniądze i cierpliwosc. Dr. Bardzo przyjazny i ludzki ale to nie pomoże zajść w ciąże, może łatwiejsze przypadki panu dr. udają się ale do ciężkich musi zostać poszerzona diagnostyka.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Inny

Początkowe wizyty u Pana doktora były dość surowe i sztywne ale szybko wyszedł z diagnozą wodniaka jajowodu czego w innej klinice przez rok lekarka nie zauważyła i robiła inseminacje. Dzięki zaangażowaniu i dobremu leczeniu metodą in vitro przez Pana doktora dziś czekamy na swój mały cud. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Panu doktorowi za wszystko co dla nas zrobił!!! Pan doktor może wydawać się wycofany w kontaktach z pacjentkami ale jego wiedza i doświadczenie jest najcenniejsze.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Inny

Niestety ja po zabiegu inseminacji u Pana Doktora jestem zawiedziona jego postawa i stosunkiem do mnie jako pacjentki, po raz kolejny poczułam się tylko jak numer w kolejce a nie człowiek. Nie miałam możliwości zadawania pytań, próba wyjaśnienia mojego aktualnego przygotowania została niemiło przerwana stwierdzeniem, że nie ma to już znaczenia a jeszcze przed nim Pan Doktor mi oznajmił, że sam zabieg jest mało skuteczny. Wizyta trwała jakieś 10minut.To było przykre i upokarzające doświadczenie.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius laparoskopia ginekologiczna

Dr Mańka bardzo szybko mnie zdiagnozował jest lekarzem o ogromnej wiedzy oraz doświadczeniu. Przeprowadził laparoskopię oraz histeroskopie, usunął przegrodę na macicy. Dzięki tym zabiegom oraz leczeniu farmakologicznemu, udało się zajść w ciążę


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius zapłodnienie in vitro

Dr Mańka przede wszystkim wykazuje się bardzo dużym szacunkiem do pacjenta, wprowadza duży spokój podczas wizyt, stwarza poczucie dużego bezpieczeństwa, jest skupiony na pacjencie, wysłuchuje, odpowiada na wszelkie pytania, jest skłonny do dyskusji. Jest bardzo opanowany, skrupulatny. Człowiek z dużym zaangażowaniem i duża wiedzą. Polecam z całego serca. Wchodząc do gabinetu od razu wyczuwa się pozytywną energię i spokój. Doktor wszytko analizuje, zleca tylko konieczne badania. Bardzo skuteczny w tym co robi.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius zapłodnienie in vitro

Dzięki panu doktorowi mam dwójkę zdrowych dzieci z in vitro. Bardzo profesjonalnie przeprowadził nas przez cały proces, wykonał wszystkie zabiegi, zawsze rzetelnie wszystko wyjaśniał i dobrze doradzał. Polecam go każdemu kto planuje zabieg inseminacji lub in vitro.

B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Inny

Cudowny lekarz spełniający marzenia par o rodzicielstwie rzetelny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Od pierwszej wizyty wraz z mężem czuliśmy że jesteśmy w dobrych rękach, zrobił niezbędne badania, na drugiej wizycie ustalił dokładny plan leczenia a w ciążę zaszłam przy pierwszym cyklu. Moim zdaniem najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić, z całego serca polecam każdemu.

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius zapłodnienie in vitro

Trafiłam do doktora Grzegorza Mańki po kilku latach bezowocnego leczenia. Pan doktor cierpliwie tłumaczy, jakie są możliwości i skupia się tylko na tych sensownych. Słucha pacjenta, można spokojnie przedstawić swoje przemyślenia i pomysły, nawet najdziwniejsze, zostaniemy potraktowani z szacunkiem i zostaną one profesjonalnie rozważone. Ze swojego doświadczenia wiem, że mimo, że nie narzuca swojego sposobu myślenia na siłę, to warto mu po prostu zaufać, ponieważ pacjenci nie są tylko numerkami, Pan doktor bardzo się angażuje w leczenie, co naprawdę widać i co sprawia, że wizyty są o niebo mniej stresujące, niż w innych gabinetach, przebiegają w bardzo serdecznej atmosferze, jest również poczucie działania w zespole, co dodatkowo dobrze działa na psychikę. Podczas mojego leczenia nie zdarzyło się, żeby Pana doktora nie było, żeby go ktoś zastępował w ważnych momentach, dla mnie to też było bardzo ważne.

Dzięki Panu doktorowi już po kilku miesiącach udało się zajść w ciążę, w co już prawie nie wierzyłam, żadne słowa nie wyrażą, jak bardzo jestem mu wdzięczna, bo gdyby nie on, prawdopodobnie nigdy by się nie udało. Dla mnie, pacjentki, jest również kimś więcej niż tylko "kolejnym lekarzem", jest naszym dobrym duchem.

S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Inny

Cudowny lekarz! Od innych słyszałam, że nie mam szansy na dziecko i tylko in vitro. Dr Mańka zawalczyl. Nigdy nie czułam, że pcha mnie do in vitro. Wykonał plastykę macicy na NFZ. Nigdy nie zlecił niepotrzebnych badań. A teraz jestem w 26 tygodniu ciąży. Będę zawsze dozgonnie wdzięczna. Walczyłam o dziecko z mezem 7 lat... u doktora zajście w ciążę trwało 6 miesięcy łącznie z całą diagnostyką. Polecam z całego serca!!!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Zakres porad

  • Położnictwo i ginekologia

Powiązane wyszukiwania