Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Niepłodność

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Usługi i ceny

Badania drożności jajowodów


Fabryczna 13d, Katowice

Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita


Histeroskopia


Fabryczna 13d, Katowice

Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita


Inseminacja domaciczna


Fabryczna 13d, Katowice

Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita


Laparoskopia ginekologiczna


Fabryczna 13d, Katowice

Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita


Zapłodnienie in vitro


Fabryczna 13d, Katowice

Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
78 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita Inny

Cudowny lekarz! Od innych słyszałam, że nie mam szansy na dziecko i tylko in vitro. Dr Mańka zawalczyl. Nigdy nie czułam, że pcha mnie do in vitro. Wykonał plastykę macicy na NFZ. Nigdy nie zlecił niepotrzebnych badań. A teraz jestem w 26 tygodniu ciąży. Będę zawsze dozgonnie wdzięczna. Walczyłam o dziecko z mezem 7 lat... u doktora zajście w ciążę trwało 6 miesięcy łącznie z całą diagnostyką. Polecam z całego serca!!!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita laparoskopia ginekologiczna

Polecam Pana Doktora wszystkim parom które starają się o dziecko. Zanim trafiłam na niego leczyłam się u innych lekarzy ponad 2 lata, dlatego mam porównanie nie tylko w sprawach leczenia, ale też w podejściu do pacjenta. Nie wydałam ani złotówki na zbędne badania, gdzie bylam naciągana w innych klinikach. Już po pierwszej wizycie u Doktora Mańki, poczułam, że jestem w dobrych rękach i nie pomyliłam się, bo po 4 miesiącach wizyt zaszłam w upragnioną ciążę. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że trafiłam na lekarza z takim doświadczeniem i podejściem do pacjenta. Jesli bede miec problem z drugą ciążą napewno bez zastanowienia zgłoszę się na kolejną wizytę:)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita Inny

Polecam całym sercem i żałuję,że trafiłam pod jego opiekę tak późno.
Zangażowany,konkrenty i cierpliwy.
Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Czułam,że jestem w dobrych rękach.
Nasz Bohater.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita zapłodnienie in vitro

Lekarz z sercem! Jeden z najlepszych, jakich miałam okazję spotkań na swojej drodze. Spokój, opanowanie, orientacja na potrzeby pacjenta i przede wszystkim ogromna wiedza sprawiają, że jest to jeden z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Wizyty u doktora są przyjemnością, zawsze w miłej sympatyczne atmosferze, bez skrępowania nawet podczas badania. Po licznych wizytach u innych lekarzy w końcu doktor Mańka jako pierwszy obiektywnie i realnie spojrzał na nasz problem i efektem leczenia jest to, że spodziewam się dziecka. Serdecznie polecam!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita histeroskopia

Leczyłam się, a może szukałam diagnozy w innej klinice przez dwa lata zanim z polecenia trafiłam do doktora. Pan doktor jest miły, rzeczowy, konkretny, na zadane pytania odpowiada bardzo szczegółowo i obszernie, starając się jak najbardziej obrazowo wyjaśnić każde zagadnienie. Nie ma znaczenia dla niego czas spędzony w gabinecie, pierwsza konsultacja trwała prawie 50 minut. Już podczas niej, po zapoznaniu się z całą przyniesioną przeze mnie historią choroby i wszystkimi zrobionymi dotąd wynikami kosztownych badań zauważył brak jednego, który sam uznał za podstawowe - laparoskopii. Doktorowi zależało, abym nie była niepotrzebnie narażona na koszty, dlatego na zabieg zdecydowałam się poczekać, by zrobić go z NFZ, ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu trwało to niespełna trzy miesiące.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita

Lekarz któremu wiele kobiet zawdzięcza cud. Taka kobietą jestem też ja, której po wielu badaniach, kilku lekarzach, dwóch nie udanych in vitro udało się zajść w ciążę i to w cyklu po laparoskopii. Naprawdę lekarz który zna się na tym co robi. Proszę zaufajcie mu. Nawet jeśli diagnoza nie będzie się podobać tak jak w moim wypadku. Wodniak lewego jajowodu. Dzisiaj dzięki uporowi Pana doktora mogę przytulać mojego synka.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita endometrioza

Bardzo polecam Pana Doktora! Przez kilka lat odwiedziłam wiele gabinetów ginekologicznych, z powodu problemów z pęcherzem i kręgosłupem. Nikt nie wiedział co mi jest, ani nie potrafił mi pomóc. W końcu w zeszłym roku, po przeczytaniu wielu artykułów medycznych i opinii dowiedziałam się, że prawdopodobnie mam endometriozę.
Nie mogłam znaleźć jednak lekarza, który pomógłby mi walczyć z tą chorobą, bo każdy, którego odwiedziłam zaprzeczał, że mogę chorować na endometriozę. Przez tą stronę znalazłam Pana dr Mańkę, przeczytałam same pozytywne opinie i z wielką nadzieją udałam się na wizytę. Pozytywne opinie nie są przesadzone, gdyż Pan Doktor jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie, cierpliwie wytłumaczył, ale też i wysłuchał, jest osobą bardzo empatyczną i pomocną. Po wizycie byłam pewna, że wszystko się uda. Laparoskopia pozwoliła odkryć, że faktycznie mam endometriozę. Podczas zabiegu zostały usunięte ogniska endometriozy i przegroda macicy, która mogłaby utrudniać zajście w ciążę. Po dwóch tygodniach od laparoskopii poczułam się dużo lepiej. Obecnie jestem w 10 tygodniu ciąży i czekam na nasze pierwsze, wymarzone dziecko. Jestem szczęśliwa, że udało mi się trafić na takiego wspaniałego lekarza.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita nieudane próby zajścia w ciążę

Polecam doktora Mańkę jako specjalistę w swoim fachu. Nie mogłam trafić lepiej. Lekarz uważny, mądry, wzbudzający zaufanie. Wie co robi, jest fachowcem w swojej dziedzinie. Po roku nieudanych prób zajścia w ciążę, po długich poszukiwaniach właściwego lekarza trafiłam do dr Mańki. Leczenie rozpoczęłam w lipcu, a od lutego jestem w ciąży. Droga była długa i nie musiała zakończyć się sukcesem. Podczas laparoskopii dr Mańka zdiagnozował u mnie endometriozę wysokiego stopnia. Cel został osiągnięty. Panie Doktorze, dziękuję! Dziewczyny, jeżeli szukacie lekarza - bardzo polecam ten wybór!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita leczenie niepłodności

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek! Po wielu latach i próbach bezskutecznego leczenia w Krakowie, Warszawie i Łodzi trafiłam do dr Mańki. Doktor dość szybko zdiagnozował przyczynę dlaczego nie mogę zajść w ciążę i w ciągu niespełna roku od rozpoczęcia leczenia jestem w 8 tygodniu upragnionej i wyczekanej ciąży. Doktor jest niezwykle fachowy, a przy tym okazuje wielką cierpliwość, troskę, ciepło i daje poczucie bezpieczeństwa. Podchodzi do pacjentów indywidualnie i traktuje ich z szacunkiem. To człowiek, który w swoją pracę wkłada całe serce...To człowiek wielki i skromny. Panie Doktorze, bardzo dziękuję za wszystko....


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Niepłodność

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Powiązane wyszukiwania