O nas

Centrum Medyczne Angelius Szpital - więcej specjalistów, więcej opieki
Sprzęt
 • Discovery Pico Plus
 • Alma Harmony Rejuve
 • Thunder MT
 • Endermologia LPG
 • Maximus
 • Onda
 • Biodermogeneza
 • Karboksyterapia Fenix
 • Fala uderzeniowa Storz
 • Dermapen
 • Laser chirurgiczny CO2
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (673)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Joanna Piątek-Perlak Konsultacja psychologiczna

  Pani Joasia jest cudownym terapeuta, ciepła, zaangażowana.Po każdej rozmowie czuje się, że mam kogoś kto mnie wspiera, dodaje poczucia bezpieczenstwa.Konkretna, na spotkaniach można odczuć, że lubi swoją pracę, lubi ludzi i chce dla pacjenta jaknajlepiej.

  A
  Profil zweryfikowany
  Paweł Juraszek Inny

  Konkretny, rzetelny i konsekwentny w leczeniu . Lekarz który zaczyna pracę z pacjentem od konkretnych badań a nie od przepisywania leków na chybił- trafił.
  Polecam z pełnym przekonaniem co do profesjonalizmu Pana doktora.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Nycz-Reska konsultacja ginekologiczna

  Byłam u p. doktor na badaniach prenatalnych. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, badanie zrobione bez pośpiechu, wszystko dokładnie wytłumaczone. Uzyskałam rzeczowe odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Polecam.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Orliński Inny

  Długo zwlekałam z opinią. Zgłosiłam się do lekarza w klinice leczenia niepłodności. Komplety brak empatii, uparcie stawianie sprawy za przegraną, zalecenie to in vitro, bez rozszerzonej jakiejkolwiek diagnostyki - zarówno u mnie jak i u męża. Zlecona drożność, bo takie dostałam wcześniej polecenie od specjalisty ds. endometriozy - bez posiewów przed, co jest strasznym błędem, a wytłumaczył mi dopiero inny lekarz.
  Na szczęście udało mi się dostać do innej osoby w tej klinice i mimo endometriozy IV stopnia, zaszłam w ciążę naturalnie. Został zalecony pełen pakiet badań, odpowiednio dobrany do przypadku, wykonana histeroskopia, w której zostały usunięte zrosty i cykl później ciąża naturalna, mimo lat niepowodzeń. Także polecam dalej Angelius, jeśli się trafi do dobrego lekarza. Z kolei tego lekarza, całkowicie nie polecam.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Szwaczka Inny

  Nie polecam wizyt u tego lekarza. Podczas badania jedynie zdawkowe informacje, trzeba o wszystko dopytywać, a odpowiedzi często są nieprzyjemne. Na moje pytanie dotyczące tego, którą datą porodu powinnam się kierować (bo miałam już trzy różne) , dostałam najpierw komentarz - a co, wybiera się Pani w tym czasie na wakacje? Gdy dopytywałam o odchylenia niektórych wyników oraz jak je rozumieć, chcąc upewnić się czy wszystko jest ok, dostałam odpowiedź, że "przecież ludzie sie od siebie różnią" i zapytał czy tego nie zauważyłam czekając wśród innych pacjentów w poczekalni. Po kilku podobnych tekstach odechciało mi się pytać już o cokolwiek więcej. Zupełny brak profesjonalizmu czy elementarnej empatii wobec pacjentki, która chce się upewnić, że z ciążą wszystko ok.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marta Paliga zapłodnienie in vitro

  Dzięki Pani Doktor po 4 latach starań oczekujemy córeczki. Warto było czekać ponad pół roku na wizytę. Leczenie trwało rok, bo była również duża szansa na ciążę naturalną. Ostatecznie stanęło na invitro ale udał się pierwszy transfer, wszystko było perfekcyjnie przygotowane. Pani Doktor to świetna specjalistka i po prostu miły człowiek, który pracę wykonuje z powołaniem. Polecam z całego serca.


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Grzegorz Mańka zapłodnienie in vitro

  Z czystym sumieniem wystawiam ta ocenę. Ani wcześnie ani też już teraz nie mogę powiedzieć, że miałam zaufanie do jakiegoś lekarza poza Doktorem. Zawsze uprzejmy,odpowiada na każde pytanie nawet jak zadawaliśmy je kolejny raz. Wszystko nam zawsze tłumaczył. Nigdy nie czułam,że nas lekceważy lub np próbuje naciągnąć na koszta. Wręcz przeciwnie- zawsze mnie rozumiał i traktował jak człowieka a nie kolejny nr z kolejki. Jeśli można było zrobić zabieg lub badania na nfz zawsze zapisywał na nfz. Nie zlecał sterty badań jeśli były niepotrzebne. Jeśli o czymś decydowaliśmy to zawsze wspólnie omawiając za I przeciw oraz skuteczność danej decyzj. Podchodziłam 3 razy do in vitro i mimo, że 2 były nieudane i tak naprawdę dopiero wtedy ustaliliśmy co może być największą przeszkodą, nigdy nie czułam żeby lekarz zrobił coś źle. Polecam z całego serca za 14 dni spodziewamy się naszego wymarzonego Szczęścia


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marta Paliga Inny

  Ciężko wyrazić słowami jak bardzo jesteśmy wdzięczni Pani doktor. 3 długie lata starań, endometrioza, polipowate endometrium, insulinooporność... Jeszcze niedawno razem z Panią Martą obserwowaliśmy na USG bijące serduszko, a dziś nasz mały wielki człowiek jest już z nami na świecie. Polecam w 100%, tak empatycznego, mądrego i zorganizowanego lekarza nie spotkałam nigdy.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Arkadiusz Kołodziej modelowanie ust

  Wykonywałam usta u Pana Arka i z całego serca mogę polecić. Lekarz z wielką pasją do tego co robi, wszystko jasno i rzetelnie zostało mi wyjaśnione, a usta...bajka, naturalne, nie przerysowane, po prostu piękne. Ból podczas zabiegu był zminimalizowany przez nieczulenie dentystyczne, które Pan Arek stosuje. Z pewnością wrócę do Pana doktora :)


  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Arkadiusz Kołodziej modelowanie ust

  Serdecznie polecam Pana Doktora. Dziękuję za delikatność, profesjonalizm, precyzję oraz szczegółowe wyjaśnienie. Usta są piękne a przede wszystkim naturalne i co najważniejsze!!! Doktor do zabiegu stosuje znieczulenie stomatologiczne dzięki któremu zabieg jest bardziej komfortowy dla pacjentki.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania