lek.

Grzegorz Kapuściński

Urolog

14 opinii +dodaj

Umów wizytę 219 odwiedzin w ciągu 30 dni

Doktor Grzegorz Kapuściński przyjmuje na konsultacje urologiczne w Centrum Medycznym Polmed przy ul. Grzybowskiej 61 w Warszawie. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - Grzybowska Platinum Towers

  Bardzo przyjazny specjalista z wiedzą oraz ludzkim podejściem do wszelkich omawianych tematów, co ułatwia pierwszy kontakt. Wykazujący się też poczuciem humoru, aby rozładować wszelkie napięcia.

  Wizyta przebiegła sprawnie, a lekarz poświęcił dużo czasu, aby dokładnie omówić problem oraz rozwiązania.

  Pozdrawiam,

  B.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - Grzybowska Platinum TowersUsługa: Wizyta odpłatna

  Niestety, moja wizyta nie przyniosła efektu. Przebieg był klasyczny: recepta i do domu. Dlatego też nie ma żadnej poprawy, raczej jest pogorszenie. Pan doktor nie był zainteresowany stawianiem diagnozy. Moich obszernych wyjaśnień (miałem też notatki) wysłuchał bez większego zainteresowania. Być może mój przypadek nie należy do łatwych, ale liczyłem na coś więcej, niż "leczenie" objawów. Cóż, będę szukać dalej.

 • B

  Z Panem Doktorem znam się już ok 4 lata.Zawsze służy fachową poradą,dostępny nawet po godzinach na mailu czy telefonie prywatnym.Posiada bardzo szeroką wiedzę w swojej dziedzinie.Poza tym zawsze bardzo szczegółowo i w przystępny dla pacjenta sposób wyjaśnia każdy problem.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta i problemu, spokojny i rzeczowy kontakt z pacjentem w czasie wizyty, widoczna chęć pomocy.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem, wszystko doskonale objaśnia, udziela wskazówek jak należy postępować i na co zwrócić uwagę. Pomaga rozwiać nawet najmniejsze niepokoje i poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu. Bardzo polecam!

 • Ł
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta krótka, ale kompetentnie i konkretnie na temat. Holistyczne podejście lekarza do pacjenta. Polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jak najbardziej lekarz do polecenia. Rzeczowy ale i do tego z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

 • K

  Bardzo miły lekarz. Wizyta przebiega w świetnej atmosferze, nie ma uczucia skrępowania, ani naruszenia intymności. Pan Grzegorz dokładnie wysłuchuje pacjenta, opisuje problem oraz przede wszystkim jest szczery - nie poleca leków drogich i nieskutecznych.
  Lekarz z prawdziwego zdarzenia, podejście do pacjenta na wielki plus. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor Grzegorz Kapuściński, jest takim lekarzem o jakich mawiał Hipokrates. Życzę każdemu pacjentowi takiego wsparcia... Łączę wyrazy szacunku.
  Adam Pierański

 • L

  Bardzo profesjonalny i kompetentny lekarz. Wizyta trwała odpowiednio długo, pan doktor szczegółowo i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, opisuje dokładnie problem. Co ważne słucha uważnie pacjenta i nie przerywa mu. Zlecił odpowiednie badania, podpowiedział jak postępować w przypadku dolegliwości. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną i kulturalną osobą z poczuciem humoru.

Doświadczenie i kwalifikacje