lek.

Grzegorz Kapuściński

Urolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Doktor Grzegorz Kapuściński przyjmuje na konsultacje urologiczne w Centrum Medycznym Polmed przy ul. Grzybowskiej 61 w Warszawie. więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • B

  Z Panem Doktorem znam się już ok 4 lata.Zawsze służy fachową poradą,dostępny nawet po godzinach na mailu czy telefonie prywatnym.Posiada bardzo szeroką wiedzę w swojej dziedzinie.Poza tym zawsze bardzo szczegółowo i w przystępny dla pacjenta sposób wyjaśnia każdy problem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta i problemu, spokojny i rzeczowy kontakt z pacjentem w czasie wizyty, widoczna chęć pomocy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem, wszystko doskonale objaśnia, udziela wskazówek jak należy postępować i na co zwrócić uwagę. Pomaga rozwiać nawet najmniejsze niepokoje i poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu. Bardzo polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta krótka, ale kompetentnie i konkretnie na temat. Holistyczne podejście lekarza do pacjenta. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jak najbardziej lekarz do polecenia. Rzeczowy ale i do tego z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

 • K

  Bardzo miły lekarz. Wizyta przebiega w świetnej atmosferze, nie ma uczucia skrępowania, ani naruszenia intymności. Pan Grzegorz dokładnie wysłuchuje pacjenta, opisuje problem oraz przede wszystkim jest szczery - nie poleca leków drogich i nieskutecznych.
  Lekarz z prawdziwego zdarzenia, podejście do pacjenta na wielki plus. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor Grzegorz Kapuściński, jest takim lekarzem o jakich mawiał Hipokrates. Życzę każdemu pacjentowi takiego wsparcia... Łączę wyrazy szacunku.
  Adam Pierański

 • Bardzo profesjonalny i kompetentny lekarz. Wizyta trwała odpowiednio długo, pan doktor szczegółowo i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, opisuje dokładnie problem. Co ważne słucha uważnie pacjenta i nie przerywa mu. Zlecił odpowiednie badania, podpowiedział jak postępować w przypadku dolegliwości. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną i kulturalną osobą z poczuciem humoru.

 • Przede wszystkim bardzo profesjonalny. Potrafi dokładnie omówić problem. Na zadane pytania odpowiada konkretnie i wyczerpująca. Myślę, że posiada dużą i aktualną wiedzę w swojej dziedzinie. Nie próbuje wchodzić w kompetencje innych lekarzy. Dzięki dobrze dobranej diagnostyce i terapii oczekujemy na naturalnie poczęte dziecko, mimo że na początku leczenia jedyną możliwością było in vitro.

 • Wizyta o doktora trała 20minut. Był bardzo konkretny, wnikliwy i z wielką dokładnością tłumaczył zagadnienie. Bardzo profesjonalny.