nOvum to ośrodek, który od 1994 r. zajmuje się w diagnostyką i leczeniem niepłodności oraz kriokonserwacją komórek i tkanek. Specjalizujemy się w zabiegach zapłodnienia pozaustrojowego (IVF, in vit... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum

ul. Bociania 13

02-807 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

nOvum to ośrodek, który od 1994 r. zajmuje się w diagnostyką i leczeniem niepłodności oraz kriokonserwacją komórek i tkanek.

Specjalizujemy się w zabiegach zapłodnienia pozaustrojowego (IVF, in vitro), których wykonujemy ponad 1800 rocznie. Wieloletnie doświadczenie i metody leczenia stosowane w nOvum pozwalają nam na skuteczną pomoc nawet w bardzo trudnych przypadkach niepłodności. Prowadzimy program Oncofertility – zabezpieczania płodności przed rozpoczęciem leczenia onkologicznego.
Zespół nOvum tworzą lekarze wszystkich specjalności związanych z medycyną rozrodu: ginekolodzy, położnicy, androlodzy, endokrynolodzy, genetycy, interniści, radiolodzy, hematolodzy oraz embriolodzy kriobiolodzy, biolodzy i analitycy. Do dyspozycji naszych pacjentów są również: psycholog oraz seksuolog.

Posiadamy własne laboratoria: analityczne, mikrobiologiczne, seminologiczne, wspomaganej prokreacji - in vitro, kriobiologiczne i genetyczne; bank nasienia i bank komórek macierzystych. Przechowujemy zamrożone komórki jajowe, tkankę jajników i jąder oraz zarodki na potrzeby własne pacjentów.
Wysoką jakość usług medycznych świadczonych w Przychodni nOvum potwierdza uzyskanie certyfikatu ISO: EN ISO 9001 : 2008 w zakresie "Diagnostyka i leczenie niepłodności oraz techniki wspomaganego rozrodu".

Skuteczność leczenia w nOvum raportujemy od 1999 r. do ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology), a statystyki efektów leczenia prezentujemy na naszej stronie zgodnie ze standardami ESHRE.

Do dyspozycji naszych pacjentów są gabinety wyposażone w wydzielone pomieszczenie do przeprowadzania badania ginekologicznego i USG, przestronne i klimatyzowane poczekalnie, kawiarnia i kąciki wypoczynkowe, ogród otaczający nOvum, własny i bezpłatny parking dla pacjentów.

Zabiegi

 • Zapłodnienie pozaustrojowe klasyczne (IVF, in vitro)
 • Zapłodnienie pozaustrojowe z mikroiniekcją plemnika do komórki jajowej (ICSI)
 • Zapłodnienie pozaustrojowe z mikroiniekcją plemnika ocenianego pod dużym powiększeniem mikroskopowym (IMSI)
 • Zapłodnienie pozaustrojowe z dojrzewaniem komórek jajowych poza organizmem kobiety (IVM)
 • Nacięcie osłonki przejrzystej zarodka przed transferem (AHA, Embryo hatching)
 • Zapłodnienie pozaustrojowe z wykorzystaniem plemników pobranych z jądra lub najądrza
 • Zapłodnienie pozaustrojowe z wykorzystaniem plemników pobranych podczas biopsji kontrolowanej mikroskopowo (M-TESE)
 • Hodowla zarodków monitorowana od chwili zapłodnienia, przez wszystkie etapy rozwoju (Embrioskop)
 • Inseminacja domaciczna nasieniem partnera (IUI) oraz nasieniem dawcy (AID)
 • Histeroskopia zabiegowa i operacyjna
 • HSG (Histerosalpigografia)
 • Kriokonserwacja i przechowywanie tkanki jajnikowej i jądrowej
więcej

Badania

 • Badanie nasienia i fragmentacji DNA plemników
 • Biopsja diagnostyczna jąder i najądrzy
 • Badanie drożności jajowodów (HSG, Histerosalpigografia)
 • Badanie wnętrza macicy (Histeroskopia)
 • Biopsja aspiracyjna endometrium z badaniem histopatologicznym i histochemicznym
 • USG sutków, jamy brzusznej, tarczycy, jąder, ginekologiczne
 • USG położnicze - ciąży
 • Badania genetyczne i cytogenetyczne (kariotyp), w tym również badanie genetyczne niezapłodnionych komórek jajowych
 • Amniopunkcja - ciąża pojedynczej i ciąży mnogiej
 • Echo serca płodu
 • Pełen profil badań hormonalnych, analitycznych i mikrobiologicznych
więcej

Choroby

 • Leczenie niepłodności pierwotnej i wtórnej
 • Leczenie nawracających poronień
 • Leczenie niepłodności spowodowanej: endometriozą, zespołem policystycznych jajników (PCO), zaburzeniami hormonalnymi, niedrożnością jajowodów, obniżoną rezerwą jajnikową leczenie niepłodności spowodowanej obniżonymi lub skrajnie niskimi parametrami nasienia
 • Leczenie niepłodności idiopatycznej
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
197 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Lewandowski Inny

  Serdecznie dziękujemy!

  Trafiliśmy do doktora Lewandowskiego po blisko 7 latach bezskutecznych starań o dziecko.
  Po drodze dwie warszawskie kliniki, mnóstwo lekarzy i potencjalnych diagnoz,
  bez efektu.
  Do doktora trafiliśmy z polecenia i jedyne czego żałujemy, to fakt, że trafiliśmy do niego tak późno. Wspaniały lekarz, bardzo empatyczny człowiek. Od pierwszej wizyty czuliśmy, że trafiliśmy w dobre ręce i jest to osoba, która nam pomoże. Zostaliśmy otoczeni kompleksową, dokładną opieką, dzięki czemu już za pół roku powitamy na świecie nasze długo wyczekiwane dziecko :)
  Nie ma słów, którymi można by opisać naszą wdzięczność i radość.
  Po długich latach, wielu nieudanych transferach - pierwsza procedura prowadzona przez doktora, pierwszy transfer i mamy 12tydzień zdrowej ciąży.

  Jeżeli szukacie pomocy konkretnej, rzeczowej, a przede wszystkim skutecznego lekarza to z całego serca polecamy skierować swoje kroki do doktora Piotra Lewandowskiego.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Lewandowski Inny

  Mistrz Ciała i Duszy - Piękny Umysł !
  Dzięki Panu Doktorowi jesteśmy w 20 tc i czekamy na wymarzonego Synka :)
  W 2015 r dostałam niby prostą diagnozę: obustronna niedrożność jajowodów, PCOS i początki endometriozy, reszta badań OK. Decyzję o in vitro podjęliśmy z mężem dosyć szybko jednak walka o dziecko, którą przyszło nam stoczyć trwała aż 6 lat. Podczas tych 6 lat, przeszliśmy 3 pełne procedury in vitro i łącznie 10 transferów (!) na zamrożonych dobrze rokujących zarodkach. Czwarty transfer okazał się być ciążą pozamaciczną w jajowodzie (nastąpił zabieg laparoskopii i usunięcie od razu dwóch niedrożnych jajowodów).
  Po tych przejściach trafiliśmy do Pana Doktora Lewandowskiego i poddaliśmy się 3 procedurze in vitro. W niecały rok, za trzecim transferem, który przeprowadził Pan Doktor, udało się zajść w upragnioną ciążę :) (w sumie to 10 transfer ale pierwszy udany!)
  Nigdy nie straciliśmy nadziei na powodzenie in vitro, mimo tylu porażek i 100 kilometrowej odległości do stolicy. Każdy nieudany transfer przyjmowaliśmy z godnością i pokorą oraz wiarą, że i nam się poszczęści. In vitro wymaga determinacji, cierpliwości i dobrego nastawienia ale w końcu się udaje. Tak trzeba sobie to w głowie zaprogramować... i trafić na lekarza, który wie co robi!
  Dzięki wybitnemu specjaliście, jakim jest Pan Doktor, który nie tylko posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w leczeniu niepłodności ale także niebywałą intuicję - nasz Cud się ziścił!
  Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wszystko co Pan Doktor dla nas zrobił i na pewno do Pana wrócimy po rodzeństwo :) Do zobaczenia ! :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Sowińska-Torz konsultacja ginekologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Ma ogromną wiedzę, jest zaangażowana, empatyczna i bardzo konkretna. Nie mydli oczu, przedstawia wszystkie opcje dla pacjentki. Bardzo miło wspominam okres wizyt. Bardzo mi pomogła i zawsze będę jej wdzięczna!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Lewandowski Inny

  Polecam gorąco spotkanie z Doktorem Lewandowskim wszystkim, którzy długo starają się o wymarzone dziecko. Doktor jest empatyczną osobą o ogromnym doświadczeniu medycznym i dobrej intuicji, co czyni go nie tylko fachowcem, ale osobą o wielkim talencie w swojej dziedzinie. Doktor Lewandowski był jedynym lekarzem, który zaoferował nam inny niż inni sposób leczenia po 7 latach nieudanych prób in vitro i poronieniu. Udało nam się za drugim transferem i za chwilę będziemy rodzicami małej córeczki. Jesteśmy ogromnie wdzięczni doktorowi za jego zaangażowanie i pomoc.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Lewandowski Inny

  Dla nas dr Lewandowski to więcej niż cudotwórca. Po 10 latach walki o ciążę i jej utrzymanie mamy 13 tydzień ciąży i ogromną radość niedowierzanie, że się udało. Nasza historia to 1 ciąża naturalna, 2 pozamaciczne, jedna puste jajo płodowe, 5 transferów. Przeszliśmy przez inseminacje, in vitro w Łodzi, badania genetyczne, dwóch immunologów z szczepieniami włącznie i każda zagnieżdżona ciąża kończyła się przedwcześnie – najdłużej utrzymana do 10 tygodnia. Traciliśmy nadzieję ale wiedzieliśmy, że jeśli się poddamy to nigdy nie zostaniemy rodzicami. Udało się i to za pierwszym razem tylko dzięki dr Lewandowskiemu. Doktor nie obiecywał nam cudu, nie krył, że nie jesteśmy łatwym przypadkiem ale też powiedział, że miał pacjentki z trudniejszą historią. Przedstawił propozycję dwóch planów działania, kazał się na spokojnie zastanowić. Doradził, który z nich jest tańszy i z jego punktu widzenia powinniśmy od niego zacząć. Zaufaliśmy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że pomimo wszystkich przeciwności udało się za pierwszym razem. Każda wizyta przebiegała sprawnie, podczas stymulacji wszystko rozpisane i wytłumaczone w przejrzysty sposób. W naszej ocenie powinno być więcej niż 5 gwiazdek które można przyznać. Z całego serca polecamy!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Lewandowski Inny

  Witam,
  Nie ma słów żeby opisać jak bardzo jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc. Leczyłam się w kilku klinikach bezskutecznie- PCOS, Insulinoopornosc, niedoczynność tarczycy- ogólnie ciężki do zdiagnozowania przypadek. Dopiero Pan Doktor sprawił,że zdarzył się cud - aktualnie jestem w 38tyg ciąży- za chwilę poród.
  Zawsze będę pamiętać o pomocy jakiej mi udzielił i naprawdę polecam każdemu , kto boryka się z niepłodnością.
  Pan Doktor to cudotwórca.

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Katarzyna Jaroszewska Inny

  Polecam! Doktor Jaroszewska mnie operowała, długo szukałam kogoś takiego. Jest to osoba ciepła, wyrozumiała, cierpliwa dzięki której mogłam się czuć komfortowo i w 'dobrych rękach'. Jest to też osoba która ewidentnie lubi co robi i jest specjalistą w swojej dziedzinie.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Lewandowski Inny

  Szanowny Panie Doktorze Piotrze Lewandowski.
  Naszych podziękowań dla Pana nie da się wyrazić słowami…
  Każde słowo jest zbyt ubogie, by wyrazić naszą wdzięczność i szacunek do Pana.
  Jest Pan Wielkim Lekarzem… wielkim człowiekiem …. Mistrzem Medycyny.
  Na życiowym rozdrożu, kiedy całkowita niedrożność jajowodów stała się dla nas wyrokiem, kiedy wszystkie życiowe plany stanęły pod znakiem zapytania i pojawił się strach co dalej, gdy łzy cisnęły się do oczu, a czas stanął w miejscu.… Wtedy pojawiliśmy się u Pana.
  Na przekór wszystkim zachętom lekarzy i reklam innych Klinik w całym kraju, widząc Pańską twarz w internecie i czytając listy o tym, jakie cuda Pan czyni, marzyliśmy o tym, by móc wpisać się w Pana Księdze Gości. By zechciał nas Pan przyjąć.
  Dziś wpisujemy się przeszczęśliwi do Państwa Księgi Gości, po pierwszej stymulacji w życiu… po pierwszym transferze… posiadając 5 pięknych Zarodków Mroziaczków…. Będąc w 9 tygodniu ciąży… W ciąży, w której w 5 tygodniu Naszemu Dziecku bije serduszko, a w 7 miesiącu widać główkę Malutkiego Szczęścia.
  Jest Pan wielkim Lekarzem. Jedynym, któremu zaufaliśmy. Jest Pan wielkim Człowiekiem. Pracuje Pan w wielkiej ciszy i skupieniu, nie zadając zbyt wielu pytań… a szukając odpowiedzi i prawidłowej drogi leczenia. Nie obiecuje Pan cudu, a cuda Pan wypracowuje.
  Darzy Pan swoich Pacjentów wielkim szacunkiem, szanując każdy kilometr przejechanej drogi do Pana, pytając o to, czy przyjazd nie będzie problemem i czy mamy nocleg… A czy w hotelu pamiętano o zniżkach dla nas, jako swoich Pacjentów… Prosi Pan, by się przypomnieć. Niesamowite.
  Nasza droga do Pana to 500 km w jedną stronę. Każdy przejechany kilometr to kilometr wielkiej nadziei, którą Pan, Panie Doktorze Nam dał. Nie obiecując. Nie słodząc. Nie dając złudnych obietnic, że stanie się wszystko cudownie od razu. Mówiąc szeptem czasami „zbyt dużo złego na jednego”. Walcząc prawie rok z torbielami owulacyjnymi, tylko Panu ufaliśmy, wsłuchując się w każde Pana słowo. Patrząc na Pana, zapracowanego Człowieka w maseczce i słysząc pytanie na powitanie: „jak droga?”. Każda droga do Pana jest warta pokonania. Każda.
  Jest Pan dla nas Autorytetem Człowieczeństwa i wzorem etyki lekarskiej , pozwalając na wykonywanie niektórych badań na odległość 500 km u lokalnych lekarzy, tylko dlatego, że z szacunku do pieniędzy swoich Pacjentów, nie zmuszał Pan nas nigdy do pojedynczych badań tylko u siebie, a zgadzał się Pan na telewizyty i zdalne konsultacje.
  Dziękujemy Panu za tak szczerą radość i telefon z gratulacjami, gdy już beta była wysoka a radość sięgała zenitu. Za telefon wtedy, gdy nie spodziewaliśmy się go wieczorem… Pan znalazł czas.
  Dziękujemy za każdą telekonsultację, która napełnia radością.
  Dziękujemy Panu Doktorze. Nasz Doktorze, któremu ufamy.

  Dziękujemy Panie Doktorze „Boski Lewandowski”! Tak nazywa Pana cała Polska!
  A my to potwierdzamy! Tylko po Pana nieziemską pomoc warto zmierzać nawet 500 km!

  Szczęśliwi z Gorzowa

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Dobek-Jakubczyk Inny

  Do doktor Dobek trafiłam przez przypadek w ramach zastępstwo za mojego lekarza. W dniu wizyty zobaczyłam opinię na znanym lekarzu i trochę się przestraszyłam, ale już nie miałam możliwości umówić się do kogoś innego. Dla mnie Pani doktor nie była niemiła, raczej neutralna. Wykonała usg. W moim wypadku było ok, natomiast zauważyłam, że doktor Dobek nie praktykuje nawilżenia, co w wielu przypadkach spowoduje, że badanie będzie bolesne. W związku z nieprawidłowościami zapytała czy chcę "ampułkę", na co odpowiedziałam, że nie wiem czy chcę bo pierwszy raz o tym słyszę, ale wezmę jeżeli uważa to za stosowne. Nie skomentowała tego, nie wyjaśniła, nie przedstawiła za i przeciw, żebym mogła podjąć decyzję. Ampułki nie dała. Po kilku dniach na wizycie u mojego lekarza prowadzącego dowiedziałam się, że było brać ampułkę.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Dobek-Jakubczyk Inny

  Tak się zdarzyło, ze pani Doktor miała dyżur w novum i „musiała” mnie monitorować. Nie bez powodu użyłam słowa „musiała”, bo właśnie tak się czułam w czasie tej wizyty. Usg zrobione w tempie ekspresowym, zadnych wyjasnien, tylko jedno zdanie „proszę zapisac się na monitoring na poniedziałek, ale raczej cykl stracony”. Wizyta była tak krótka, że nawet panie w sekretariacie były zdziwione, ze ja już po. Jestem przyzwyczajona do innego standardu w novum, byłam u różnych lekarzy i żaden mnie tak nie potraktował. Przyszłam dwa dni później na monitoring do innego lekarza, żeby miec przeprowadzone pełnoprawne usg i dowiedzieć się ze owulacja jednak wystąpiła i mam po prostu torbiel krwotoczna ... nie wiem, może dr Dobek inaczej traktuje swoich stałych pacjentów, ale ja nie jestem zadowolona z wizyty

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania