Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

nOvum to ośrodek, który od 1994 r. zajmuje się w diagnostyką i leczeniem niepłodności oraz kriokonserwacją komórek i tkanek.

Specjalizujemy się w zabiegach zapłodnienia pozaustrojowego (IVF, in vitro), których wykonujemy ponad 1800 rocznie. Wieloletnie doświadczenie i metody leczenia stosowane w nOvum pozwalają nam na skuteczną pomoc nawet w bardzo trudnych przypadkach niepłodności. Prowadzimy program Oncofertility – zabezpieczania płodności przed rozpoczęciem leczenia onkologicznego.
Zespół nOvum tworzą lekarze wszystkich specjalności związanych z medycyną rozrodu: ginekolodzy, położnicy, androlodzy, endokrynolodzy, genetycy, interniści, radiolodzy, hematolodzy oraz embriolodzy kriobiolodzy, biolodzy i analitycy. Do dyspozycji naszych pacjentów są również: psycholog oraz seksuolog.

Posiadamy własne laboratoria: analityczne, mikrobiologiczne, seminologiczne, wspomaganej prokreacji - in vitro, kriobiologiczne i genetyczne; bank nasienia i bank komórek macierzystych. Przechowujemy zamrożone komórki jajowe, tkankę jajników i jąder oraz zarodki na potrzeby własne pacjentów.
Wysoką jakość usług medycznych świadczonych w Przychodni nOvum potwierdza uzyskanie certyfikatu ISO: EN ISO 9001 : 2008 w zakresie "Diagnostyka i leczenie niepłodności oraz techniki wspomaganego rozrodu".

Skuteczność leczenia w nOvum raportujemy od 1999 r. do ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology), a statystyki efektów leczenia prezentujemy na naszej stronie zgodnie ze standardami ESHRE.

Do dyspozycji naszych pacjentów są gabinety wyposażone w wydzielone pomieszczenie do przeprowadzania badania ginekologicznego i USG, przestronne i klimatyzowane poczekalnie, kawiarnia i kąciki wypoczynkowe, ogród otaczający nOvum, własny i bezpłatny parking dla pacjentów.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (309)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jan Lewandowski konsultacja ginekologiczna

  Najlepszy lekarz pod słońcem! :)))) Dr Jan jest bardzo zaangażowany, rzeczowy, inteligentny, delikatny i do tego z poczuciem humoru! :) Zależy mu na pacjentach z którymi ma super relacje i kontakt. Każdy etap leczenia jest dokładnie omawiany, a pacjent ma czas na zadawanie pytań i rozwiewanie wszelkich wątpliwości. Dzięki Doktorowi w kwietniu zostaniemy rodzicami, o czym tak bardzo marzyliśmy :))))
  Jeszcze raz dziękujemy Doktorze i życzymy wielu sukcesów! ;)
  P.S. Do zobaczenia niebawem, po rodzeństwo dla naszego malucha! :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jan Lewandowski konsultacja ginekologiczna

  Moja opinia nt. dra Jana (oraz kliniki nOvum) nie oddaje połowy tego, jak bardzo jesteśmy mu/im wdzięczni. Od pierwszej wizyty wiedzieliśmy, że trafiliśmy do miejsca pełnego profesjonalnych i zaangażowanych specjalistów. Dr Jan poświęcił nam wtedy 2h, na których dokładnie i szczegółowo opisał kolejne etapy działania. Każda nasza następna wizyta uświadamiała nam, że nasza droga może być trudna i długa, ale empatia i opieka całego personelu przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Dr Jan był z nami od początku do samego końca, o każdej porze dnia i nocy, a jego zaangażowanie oraz telefony i SMSy z pytaniami o samopoczucie zawsze łapały nas za serce. Zdarzało się, że z kliniki wychodziliśmy późną nocą, jako ostatni pacjenci, a dr Jan zamykał za nami drzwi. Czas, który nam poświęcał nigdy nie był określony zegarem „od-do”. Pisząc to – słyszę płacz trzymiesięcznej córeczki. Dziękujemy z całego serca Panu doktorowi, że nie pzwolił nam zwątpić.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dominika Puchta konsultacja ginekologiczna

  Polecam serdecznie lekarz z powołania z sercem na dłoni, po 11 latach leczenia za miesiąc przywitam na świecie swoją córeczkę dzięki pomocy Pani doktor. Dziękuję

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jan Lewandowski konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

  Ciężko opisać w kilku zdaniach naszą wdzięczność względem dr J.L.
  W całym swoim życiu nie spotkałam tak empatycznego i zaangażowanego lekarza, dzięki Jego wsparciu przetrwaliśmy bardzo ciężki i stresujący proces procedur in vitro
  Na wizycie u innego dr usłyszeliśmy, że mamy jedynie kilka% szans na powodzenie...pierwsza próba zakończyła się niepowodzeniem.
  Wtedy trafiliśmy do dr J.L. to był strzał w dziesiątkę, od pierwszej wizyty czułam zaangażowanie i nieocenione wsparcie
  -kontakt smsowy w razie jakichkolwiek pytań
  -,,czuwanie"w trakcie punkcji kiedy Pan dr był na urlopie
  -wsparcie mentalne podczas kolejnej nieudanej próby
  -zastosowanie innowacyjnych metod leczenia, które przyniosły efekt
  -wspólna radość i łzy na pierwszym USG, gdy zobaczyliśmy, że nam się udało
  Te wszystkie drobne gesty składają się na całość-Pan dr powinien być wzorem dla innych lekarzy.
  Każdej parze w tym niezwykle trudnym czasie życzę by trafiła właśnie do tego lekarza
  a Panu dr Janowi by nigdy się nie zmieniał:)

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jan Lewandowski konsultacja ginekologiczna

  Doktor Jan Lewandowski to dla nas strzał w dziesiątkę, na co być może samo nazwisko zobowiązuje :).
  Poważnie jednak rzecz ujmując po wielu latach starań, po niezliczonej liczbie wizyt w całkiem przypadkowych i nieprzypadkowych klinikach trafiliśmy do Novum, do Pana Doktora Jana Lewandowskiego. Każdej pacjentce i pacjentowi życzymy Pana Doktora. Mimo wielu wyzwań zdrowotnych, do których między innymi przodujące miejsce ma podwójna macica pierwsza procedura ICSI od razu powiodła się i czekamy na nasz mały cud.
  Profesjonalizm, ogromna wiedza i umiejętności medyczne, empatia, niesamowita intuicja zawodowa, a przy tym poczucie humoru Pana Doktora pozwoliło przejść procedurę z uśmiechem na ustach i z poczuciem zatroszczenia się o każdy szczegół i z nastawieniem, że zrobiliśmy wszystko żeby się udało.
  Dziękujemy!!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Węgrzyn Inny

  Lekarz z powołania, który zna się na tym co robi, ogromna wiedza jak i podejście do pacjentów godne naśladowania.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Zygler-Przysucha konsultacja ginekologiczna

  Cudowna więcej nie trzeba pisać. Lekarz z adekwatnym podejściem i wiedzą. Dziękujemy

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogdan Biarda Inny

  Mój ulubiony lekarz w Novum:) Przyjazny, taktowny, z poczuciem humoru, po prostu budzący sympatię i zaufanie. Pierwszy raz po narkozie nie doświadczyłam podłamania psychicznego, nie wiem czy to przez dobór leków czy atmosferę, ale bardzo dziękuję.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jan Lewandowski prowadzenie ciąży

  Z całego serca polecam Pana Doktora. Pełen profesjonalizm ,ogromna wiedza i doświadczenie, a dodatkowo ogromne ciepło, zrozumienie pacjenta i empatia. Świeże podejście do leczenia oraz ogromne zaangażowanie. Lekarz który daje nadzieję i spełnia marzenia. Dzięki Panu Doktorowi jestem w upragnionej pięknej i prawidłowej ciąży, po wielu latach bezskutecznego leczenia w warszawskich klinikach.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Wojewódzki Inny

  Dzięki doktorowi mam syna z in vitro ,wszystko lekarz wyjaśniał omawiał

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

ul. Bociania 13, 02-807 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania