Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Omega-Med jako zespół profesjonalistów, działa na rzecz poprawy zdrowia Pacjentów i podniesienia komfortu ich życia. Naszym celem jest oferowanie Państwu, najwyżs... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ OMEGA-MED

Szaserów 38

04-306 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Omega-Med jako zespół profesjonalistów, działa na rzecz poprawy zdrowia Pacjentów i podniesienia komfortu ich życia. Naszym celem jest oferowanie Państwu, najwyższej jakości usług, zarówno w obszarze technologicznym jak i kwalifikacji personelu medycznego. Możemy pochwalić się najnowocześniejszą aparaturą medyczną oraz profesjonalną i doświadczoną kadrą. Nasi lekarze to specjaliści z ogromnym doświadczeniem, indywidualnym podejściem i pełni zrozumienia w kontakcie z pacjentem.

Do dyspozycji naszych Pacjentów oddajemy nowoczesny i komfortowy oddział chirurgii jednego dnia, wraz z salami pobytu dla 4 osób, przychodnię gabinety konsultacyjne, zabiegowe, gabinet rehabilitacyjny, gabinet USG.

Zabiegi

 • Przegrody nosowe, leczenie żylaków

Nasz sprzęt

 • Green Light, Laset KTP, EVLT

Choroby

 • Żylaki kończyn dolnych, przerost gruczołu krokowego, chrapanie

Badania

 • Badanie USG Doppler kończyn dolnych.

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grzegorz Kapuściński

  Urolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA GRZYBOWSKAUsługa: konsultacja urologiczna

   Konkretny, przyjazny, otwarty .Łatwy kontakt z pacjentem. Dobrze tlumaczy . Pozytywnie nastawia pacjeta.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA GRZYBOWSKAUsługa: konsultacja urologiczna

   Super miejsce ,bardzo dobre objaśnienie przypadku choroby .Miła atmosfera i profesjonalne podejście lekarza. Gorąco polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Grzegorz Piotrowicz

  Urolog, lek.

  • E

   Serdecznie polecam :)
   Jeden z dwóch lekarzy urologow wartych polecenia. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Bardzo przyjazny, miły, że wspaniałym podejściem dob pacjenta. Poświęca bardzo dużo czasu każdemu podopiecznemu. Można go o wszystko spytać i świetnie wszystko wytłumaczy. Posiada bardzo dużą wiedzę, która sprawnie wykorzystuje na codzień. Byłam pacjentka Pana Doktora w szpitalu WIM i jestem bardzo zadowolona z opieki. A uśmiech i pozytywne nastawienie Doktora bardzo pomagają przejść każdy dzień w szpitalu.

   Dzięki Bogu ze są jeszcze tacy lekarze.

  • P

   Sergjur (22 stycznia 2016)
   Pan Doktór bardzo mi pomógł. W pól roku po przeprowadzonej przez niego laserowej operacji prostaty dokuczliwe objawy z dróg moczowych zmniejszyły się z ponad 20 do 4 punktów. Obecnie, w 1,5 roku po zabiegu, w wieku 76 lat mogę normalnie funkcjonować. Polecam tego specjalistę.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Maria Szarras-Czapnik

  Endokrynolog, lek.

  • Wspaniala kobieta,bardzo dobry lekarz. Dziekuje Bogu ze trafilsm do noej z synem. Zawsze mam wszystko spokojnie wyjasnia jest mila i sprawia zatroskana o swoich pacjentoe.

  • M

   PANI DOKTOR TO ANIOŁ.
   MAMY Z MALEŃSTWEM PROBLEMY ZDROWOTNE I KONIECZNIE CHCIELIŚMY DOSTAĆ SIĘ DO PANI DOKTOR Z RACJI ŻE JEST UWAŻANA ZA NAJLEPSZEGO SPECJALISTĘ W KRAJU.DODATKOWO PRZEMIŁA ,PEŁNA CIEPŁA OSÓBKA ODPOWIADA NA WSZELAKIE PYTANIA ,NIE ZBYWA PACJENTA. JESTESMY PEŁNI PODZIWU NA TAK ROZLEGŁA WIEDZĘ JAKĄ POSIADA.DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR ŻE ZAJĘŁA SIĘ PANI NASZYM MALENSTWEM.


 • Piotr Kryst

  Urolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: InMedionUsługa: konsultacja urologiczna

   Pan doktor rzeczowo potrafił wyjaśnić wszystkie aspekty choroby i dał wskazówki do dalszego działania. Polecam Pana doktora.

  • T

   Lekarz z doskonałym kontaktem , wnikliwy , cierpliwie i z uwagą słuchał pacjenta ,nie lekceważył żadnej informacji. Odpowiadał na zadane pytania i dokładnie wyjaśnił wszystkie wątpliwości, które budziły mój niepokój. Jest profesjonalistą, który po prostu mówił jak jest i oferował dalszą pomoc w leczeniu. Lekarz godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jarosław Kosek

  Laryngolog, lek.

  • R
   Lokalizacja: Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: usunięcie migdałków

   Jak ktoś szuka dobrego laryngologa to jak najbardziej polecam.Ja akurat przyszedłem już konkretnie żeby pozbyć się migdałków. Doktor jest cierpliwy i nie pospiesza, wysłucha każdego do końca. Napewno skorzystam z wizyty u Doktora jak zajdzie taka potrzeba. Pozdrawiam

  • J
   Lokalizacja: Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

   Doktor Kosek jest moim zdaniem bardzo dobrym specjalistą. Cierpliwy, dokładny, poświęca pacjentowi dużo czasu, wszystko wyczerpująco tłumaczy. Świetnie zorganizowany, można na nim polegać i mu zaufać - jeśli się umawia, to dotrzymuje słowa. Operował zarówno mnie jak i mojego partnera (septokonchoplastyka), oboje już krótko po operacji poczuliśmy ogromną poprawę w oddychaniu, jakości snu, wydolności organizmu, a będzie tylko lepiej :) Dziękujemy! Joanna i Tomasz

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Wanda Stankiewicz - Szymczak

  Laryngolog, dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Mi pani profesor bardzo pomogła. Kilku laryngologów nie było w stanie mi pomóc - nawracające 1,5 miesiąca objawy przypominające anginę lub mononukleozę (badania z krwi wykluczyły tę chorobę). Wizyta u p. profesor trwała bardzo krótko - ok. 10 min, natomiast p. Profesor momentalnie wiedziała co robić. Dostałam szczepionki doustne, które zadziałały idealnie, od tego momentu nie chorowałam przez ostatnie 5 lat. Bardzo polecam Panią profesor i serdecznie pozdrawiam :) wdzięczna pacjentka.

  • P

   Witam, byłam dzisiaj na wizycie laryngologicznej u Pani Doktor - ból lewego ucha promieniujący szczególnie doskwierające podczas jedzenia oraz mówienia. Po badaniu gardła i uszu Pani Doktor stwierdziła zapalenie ucha zewnętrznego. Przepisała mi kropelki i maść oraz antybiotyk w razie gdyby objawy nie przeszły po 3 dniach. Zapytałam się jej czy mogę w takim stanie pracować - wyjaśniając wcześniej że pracuję w Call Center - powiedziała że owszem! Zawsze mogę położyć słuchawkę za ucho (sic!). Jak się potem okazało Pani Doktor nie miała podpisanej umowy z NFZ -etem i ZUS-em. Gratuluję Pani Doktor - zapraszam do pracy na słuchawkach w takim stanie, w jakim ja jestem dzisiaj! Wizyta dla mnie była fiaskiem pod tym względem...Po zwolnienie musiałam udać się do innego lekarza

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Hanna Drac

  Neurolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Doktor szczególnie godna polecenia. Całość wizyty bez pośpiechu, przeprowadzony szczegółowy wywiad oraz badanie, wnikliwa analiza całości dokumentacji medycznej. Doktor wskazała możliwe przyczyny objawów oraz dalsze działania.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej i Hematologii "BIOS" Niepubliczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: gammapatia monoklonalna

   Wyjątkowy profesjonalizm, niezwykle wnikliwa diagnoza, zaproponowana terapia skuteczna w 100%. Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam gorąco.


Powiązane wyszukiwania