Adresy (3)

Świętej Teresy 92/lok.2, Bałuty, Łódź
wizjaMED


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


42 293..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

Compensa + 5 więcej


Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
Brak informacji o usługach i ich cenach
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja neurologiczna


Świętej Teresy 92/lok.2, Łódź

150 zł

wizjaMED

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: wizjaMED konsultacja neurologiczna

Lekarz jest sympatyczny i dociekliwy. Wizyta nie była stresująca, mam nadzieję na poprawę stanu zdrowia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne SWISS MEDICUS

Chodzę do pana doktora z Tatą, który jako osoba bardzo wiekowa ma poważne zaniki pamięci. Pan doktor jest niezwykle cierpliwy i pełen taktu. Z wielkim szacunkiem traktuje mojego Tatę, któremu wiele rzeczy trzeba kilka razy wyjaśniać bez gwarancji, że zostanie się zrozumianym. Pan doktor to Człowiek z wielką klasą. Jest też bardzo skuteczny w leczeniu mojego Taty. Jest wspaniały.


Użytkownik zweryfikowany

Witam Mama trafila pod opieke pana doktora z prognozą udaru.Lekarz zkecil szereg badan i jego dociekluwosc wykryla u mamy guza.ktory spowodiwal niedowlad.Lekarx ustalil termin operacji Bardxo komunikatywny odpiwiada na banalne pytania i zawsze uśmiechnięty na obchodzie


A
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do doktora Grzegorza Nabiałczyka w 2005 roku z okropnymi migrenami. Po zastosowanej terapii bóle ustąpiły na 11 lat. Teraz mam problem z kręgosłupem, rwy kulszowa i udowa, dyskopatię wielopoziomową, do tego bóle głowy. Zamierzam poddać się zabiegom akupunktury ponownie. To świetny specjalista, życzliwy i bardzo kulturalny człowiek. Mimo, że będę jeździć przez całe miasto na wizyty - warto w 100 %. Jestem pod opieką bardzo dobrej pani doktor neurolog. Ale również i pana doktora zapytam o radę w sprawie kręgosłupa. Wszystkim serdecznie polecam! Nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Dlatego warto korzystać z pomocy tylko dobrych specjalistów. A doktor Nabiałczyk do takich właśnie należy!


Użytkownik zweryfikowany

Świetnie trafiłam. Życzliwy i kontaktowy. Wie jak rozmawiać z pacjentem. Rozumie, że najważniejsza jest umiejętność nawiązania kontaktu i współpracy z pacjentem. Jest cierpliwy, a przede wszystkim słucha, co się do niego mówi. Wieloletnie doświadczenie pozwala mu wygenerować rzeczywisty obraz stanu pacjenta. Rzeczowo i jednocześnie życzliwe przedstawił mi mój stan zdrowia. Nie obiecywał cudów, ale opisał i wyjaśnił, jak dalej postępować w chorobie. Rzetelność i profesjonalizm. Dzięki niemu poczułam się jak pacjentka serialu "Ostry dyżur". Dziękuję panie doktorze.
Agnieszka Ł., lat 55


W
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam pana doktora Nabiałczyka, kulturalnego i rzeczowego fachowca. Gdy zaszła taka potrzeba nie odmówił wizyty domowej w weekend. Ponadto bardzo skutecznie zastosował leczenie tlenem medycznym przy klasterowym bólu głowy u mojej matki, u której dzięki temu ataki bólu nie są tak męczące.
Leczę się u Niego od 2007r.


Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką doktora Nabiałczyka od 4 lat, zarówno szpitalnie, jak również w prywatnej praktyce. Pan Grzegorz dopilnował, żeby moje leczenie było najmniej inwazyjne i w najmniejszym stopniu wpływało na jakość mojego życia. Leki miałam wprowadzane powoli, tak żeby uniknąć efektów ubocznych. Doktor chętnie tłumaczy swoje decyzje, mechanizmy choroby czy wybrany sposób leczenia. Pan Nabiałczyk koncentruje się na całym obrazie, więc skierował mnie również na konsultacje do lekarzy innych specjalności kiedy zaszła taka potrzeba. Pan Grzegorz jest kontaktowy, serdeczny i przede wszystkim profesjonalny! Bardzo gorąco polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam "klientem" Doktora Nabiałczyka. Nie znał mojej karty choroby i nie czuł takiej potrzeby, żeby wiedzieć na co mnie leczy (?) Bez pytania zmienił mi leki, nie konsultując się ze mną (nie było takiej potrzeby). Po tym błędzie nawet nie przeprosił.


A
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz kontaktowy, pomógł mi z bólami migrenowymi. Zastosował akupunkturę i migreny zelżały na sile.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania