lek.

Grażyna Dziekan

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

53 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
74 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lubię swoją pracę. Lubię ludzi. Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizację II stopnia uzyskałam pod kierownictwem prof. Hanny Wolskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: BabyDerm - dermatologia dzieci i dorosłychUsługa: na wizycie byłam z 3.5 miesiecznym synem, u ktorego ciemieniucha przybrała postac strasznej nawracajacej skorupy, do tego na twarzy, za uszami i na ramieniu zmiany przypominajace to co na głowie, Pani doktor uspokoiła mnie tłumacząc procesy pracy gruczołó

  Proponowane przez Panią doktor rozwiązania problemu przyniosły juz nastepnego dnia rezultaty. Do tego wszystkiego mila, rzeczowa i dajaca poczucie, ze tu i teraz my jestesmy najważniejsi. Polecam bardzo.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BabyDerm - dermatologia dzieci i dorosłychUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Trafna diagnoza, wprowadzone szybkie i dobre leczenie. Do tego można zadzwonić i wyjaśnić wątpliwości. Pani miła z podejściem do dzieci. Wizytę można umówić z dnia na dzień co jest bardzo wygodne. Bardzo polecam każdemu!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BabyDerm - dermatologia dzieci i dorosłychUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Bardzo konkretna, rzeczowa Pani doktor. Szybko zdiagnozowała dolegliwość mojego dziecka, wytłumaczyła z czego ona wynika i wprowadziła leczenie. Przy tym Pani doktor jest bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i ma dobre podejście do dzieci. Polecam i będę polecać wszystkim znajomym oraz rodzinie!

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BabyDerm - dermatologia dzieci i dorosłychUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Dobry doświadczony lekarz, który od razu postawił dobrą diagnozę. Dzięki zaleconemu przez Panią doktor leczeniu skóra naszego dziecka nareszcie dochodzi do siebie.

 • J
  Lokalizacja: BabyDerm - dermatologia dzieci i dorosłychUsługa: atopowe zapalenie skóry

  Rewelacyjna Pani dr, człowiek z sercem do małego pacjenta. Bardzo, bardzo kompetentna. Rzeczowo i zrozumiałem wyjaśnia przyczyny i opisuje schorzenie. Człowiek z ogromną empatia i charyzmatyczny, co nie zdąża się często w tym zawodzie. Słucha Rodziców, nie bagatelizuje problemu. Pomogła naszemu dziecku, z czym nie poradzilo sobie 4 lek. Serdecznie polecam Panią dr i jeśli zajdzie konieczność nie wyobrażam sobie żebym poszła do kogoś innego.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BabyDerm - dermatologia dzieci i dorosłychUsługa: konsultacje dermatologiczne

  To mój pierwszy raz u Pani Doktor i wrażenia są pozytywne. Jest osobą bardzo sympatyczną i kontaktową. Diagnoza została postawiona prawidłowo, a zastosowane leczenie przynosi efekty.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BabyDerm - dermatologia dzieci i dorosłychUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci- łojotokowe zapalenie skóry

  Pani Doktor bardzo profesjonalna. Wyjaśniła nam dokładnie jak działa problem skórny naszego dziecko. Zrozumieliśmy jak przebiega łojotokowe zapalenie skóry u niemowlaka oraz jak z nim walczyc i łagodzic objawy. Dodatkowo ma bardzo empatyczne podejście do pacjenta i jego rodziców. Polecam. Skorzystalabym ponownie, na szczęście jedna wizyta rozwiązała problem.

 • P
  Lokalizacja: BabyDerm - dermatologia dzieci i dorosłychUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor bardzo miła, od razu rozpoznała problem i przepisała leki, które już po pierwszych dniach przynoszą duże efekty! Do tego lubi dużo mówić i jest trochę „zakręcona” co jeszcze bardziej pozwala rozluźnić się pacjentowi na wizycie :) Doktor podaje również wizytówkę ze swoim prywatnym numerem telefonu - można dzwonić w każdej chwili. Jeśli pojawią się kolejne problemy na pewno tam wrócę!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BabyDerm - dermatologia dzieci i dorosłychUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor jest miłą i serdeczną osobą, na pewno świetnym specjalistą, poszłyśmy z córką na konsultację dotyczącą niepokojącej zmiany barwnikowej , uzyskałam wszelkie informacje i pomoc, szczerze polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sympatyczna Pani Doktor, postawiła szybką diagnozę, wydała konkretne zalecenia dotyczące problemów skórnych twarzy naszego maluszka.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lubię swoją pracę. Lubię ludzi. Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizację II stopnia uzyskałam pod kierownictwem prof. Hanny Wolskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu Św. Łazarza na warszawskiej Woli, a po jego likwidacji w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym. Od 2011 roku pracuję w Centrum Zdrowia Dziecka. Wieloletnia praktyka w warszawskich szpitalach dała mi szeroką wiedzę niezbędną do prawidłowej diagnostyki i leczenia małych pacjentów. Prowadziłam i konsultowałam dzieci z ciężkimi i rzadkimi jednostkami chorobowymi. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Ukończyłam wiele kursów z dermatoskopii i trichoskopii. Badam znamiona barwnikowe, nowotwory skóry, choroby paznokci, różnicuję rodzaje i przebieg łysienia. Prywatnie jestem mamą trzech dorosłych synów. Uwielbiam jazz i styl art deco. Poza gabinetem można mnie spotkać w salach koncertowych i kinowych oraz nad brzegiem Bałtyku.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Publikacje

 • Klinika Pediatryczna Vol.18 No 5 Trądzik młodzieńczy - leczenie
 • Klinika Pediatryczna Vol.18 No.5 Najczestsze choroby skóry dzieci wracajacych z wakacji
 • Klinika Pediatryczna Vol. 17 No 5 Choroby pasożytnicze skóry
 • Klinika Pediatrtyczna Vol.17 No 5 Trądzik młodzieńczy- współczesne metody leczenia
 • Klinika Pediatryczna Vol.17 No 5 Grzybice skóry- diagnostyka i leczenie pacjenta w przychodni rejonowej
więcej