lek.

Grażyna Dziekan

Dermatolog

45 opinii +dodaj

Umów wizytę 83 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku.Specjalizację 2-go stopnia uzyskała pod kierownictwem pani prof.Hanny Wolskiej.Doświadczenia zdobywała w Szpitalu Św. Łazarza na warszawskiej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BabyDerm - dermatologia dzieci i dorosłychUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor jest miłą i serdeczną osobą, na pewno świetnym specjalistą, poszłyśmy z córką na konsultację dotyczącą niepokojącej zmiany barwnikowej , uzyskałam wszelkie informacje i pomoc, szczerze polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sympatyczna Pani Doktor, postawiła szybką diagnozę, wydała konkretne zalecenia dotyczące problemów skórnych twarzy naszego maluszka.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta bardzo miła i bezstresowa. Pani doktor poświęca tyle czasu ile chce pacjent zatem nie czuć pośpiechu. Pani doktor jest bardzo sympatyczna i nie przepisuje leków w ciemno tylko proponuje alternatywne sposoby rozwiązania problemu. Nie czuć przymusu kolejnej wizyty chociaż z przyjemnością można stawić się na kolejną :)
  Bardzo na +

 • M
  Lokalizacja: BabyDerm - dermatologia dzieci i dorosłychUsługa: łojotokowe zapalenie skóry u niemowlaka

  Przemiła Pani doktor. Byłam na wizycie z 5 miesięcznym chłopcem, bo nie mogliśmy poradzić sobie z czerwonymi plamkami na buzi. Pani doktor szybko zdiagnozowała przyczynę i poleciła maść za 7 złotych, która szybciutko wyleczyła małego buziaka

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BabyDerm - dermatologia dzieci i dorosłychUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Konkretna, bardzo przyjemna i miła osoba. Wyczerpująco wszytko tłumaczy. Diagnozę postawiła bardzo szybko. Po dokładnym zbadaniu syna, Pani doktor była pewna co do stawianej diagnozy, a wiem z wlasnego doświadczenia, że lekarze dermatolodzy często leczą metodą prób i błędów. Tym razem okazało się inaczej. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła co się dzieje ze skórą syna, co jest powodem i jak można temu zapobiec. Jestem w pełni zadowolona i bardzo polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BabyDerm - dermatologia dzieci i dorosłychUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Polecam. Przyjazna i miła atmosfera podczas wizyty. Pani Dziekan delikatna i wyrozumiała dla małego pacjenta. Świetne podejście do mojego 6-mies. synka. Wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • J
  Lokalizacja: BabyDerm - dermatologia dzieci i dorosłychUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Pani doktor bardzo szybko uspokoiła nasze biedne rodzicielskie głowy. Od razu wiedziała co i jak ze skórą naszego 4-miesięcznego synka. Wystarczyła jej odpowiedź na jedno pytanie i postawiona została diagnoza. Wyjaśniła ciąg przyczynowo skutkowy, gotowa była odpowiedzieć na nasze wszystkie pytania, nie śpieszyła się. Zdecydowanie polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BabyDerm - dermatologia dzieci i dorosłychUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Wizyta w super atmosferze. Pani Doktor przeprowadziła wywiad, nie dała się zmylić sugestiami rodziców odnośnie źródła problemu, szczegółowo omówiła przyczynę dolegliwości i jak im zaradzić.

  Duży plus za gabinet - byliśmy z dwójką dzieci, w czasie kiedy jedno było badane, drugie samo się bawiło.

 • M
  Lokalizacja: Instytut Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie

  Fenomenalny lekarz. Od wielu lat borykałem się ze zmianami na skórze. Nikt nigdy nie mógł zdiagnozować co mi dolega. Natomiast na pierwszej wizycie u Dr. Dziekan Pani od razu wiedziała na co choruje. Polecam wszystkim zdecydowanie. Najepszy Dermatolog pod słońcem :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor sprawnie przeprowadziła badanie i postawiła diagnozę. Udało się uniknąć sterydów, które zapisywali wcześniejsi lekarze. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, idealne miejsce na wizytę z dzieckiem

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku.Specjalizację 2-go stopnia uzyskała pod kierownictwem pani prof.Hanny Wolskiej.Doświadczenia zdobywała w Szpitalu Św. Łazarza na warszawskiej Woli a po jego likwidacji w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym. Od 2011 pracuje w I.P. Centrum Zdrowia Dziecka.Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego z ukończonymi kursami z dermatoskopii, elektrokoagulacji, krioterapii....Doświadczenie zdobyte w szpitalach konsultujących ciężkie i rzadkie jednostki chorobowe pozwoliły mi zdobyć wiedzę niezbędną w diagnostyce i leczeniu małych pacjentów. Prywatnie matka trzech synów, wielbicielka stylu art deco, storczyków i dalekich podróży z plecakiem, jazzu, dobrego kina, pływania i nart.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Publikacje

 • Klinika Pediatryczna Vol.18 No 5 Trądzik młodzieńczy - leczenie
 • Klinika Pediatryczna Vol.18 No.5 Najczestsze choroby skóry dzieci wracajacych z wakacji
 • Klinika Pediatryczna Vol. 17 No 5 Choroby pasożytnicze skóry
 • Klinika Pediatrtyczna Vol.17 No 5 Trądzik młodzieńczy- współczesne metody leczenia
 • Klinika Pediatryczna Vol.17 No 5 Grzybice skóry- diagnostyka i leczenie pacjenta w przychodni rejonowej
więcej