Umów wizytę
280 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jedyny lekarz w Polsce i Niemczech wykonujący zabieg EASYLIFT z użyciem nici stałych. Zabieg EASYLIFT to lifting twarzy wykonywany przy użyciu nici nierozpuszczalnych. Dzięki naszej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Klinika Amaya

  Mój pierwszy kontakt z medycyną estetyczną odbył się dzięki panu doktorowi już kilka lat temu. Jako kobieta mająca już swoje lata jestem świadoma, że dbanie o urodę jest ważne, więc korzystałam do tej pory u dr Strzałkowskiego z różnych zabiegów. Ostatnio zaproponował mi zabieg easylift na nieznośną zmarszczkę marionetki i inne problemy ze skórą na twarzy. Jestem kilka dni po wykonaniu zabiegu i jestem przeszczęśliwa, że wyszło super! Polecam umiejętności pana doktora innym z wielką chęcią!

 • J
  Lokalizacja: Klinika AmayaUsługa: lifting twarzy metodą EASYLIFT-

  Jakiś czas temu umówiłam się do pana doktora na wizytę, żeby ustalić szczegóły dotyczące mojego zabiegu easylift i wykluczyć przeciwwskazania. Pan doktor przedstawił mi wszystkie informacje odnośnie easylift i przekonał, że zabieg jest idealny na moje problemy ze starzejącą się skórą. Jestem zadowolona, że zaufałam doktorowi Strzałkowskiemu, bo dzisiaj - kilkanaście dni po zabiegu twarz wygląda jakby cofnęła się w czasie - do najlepszego okresu, w którym wyglądała wprost idealnie. Nici przy zabiegu easylift nie rozpuszczają się, więc zabieg utrzyma się przez wiele lat.

 • A
  Lokalizacja: Klinika AmayaUsługa: zabieg EASYLIFT

  Wspaniały specjalista w swojej dziedzinie! Z cierpliwością tłumaczy przebieg zabiegu, daje wskazówki jak się do niego przygotować, co bardzo uspokaja i daje dużą nadzieję na powrót do młodzieńczego wyglądu twarzy. Po zabiegu skóra jest napięta i wygląda od razu o kilka lat młodziej. Nie żałuję skorzystania z usług pana doktora, tym bardziej, że dzięki niemu odzyskałam piękny wygląd. Pan doktor jest specjalistą od kobiecego piękna, cieszę się że trafiłam w jego ręce. Sam zabieg w jego wykonaniu jest bardzo precyzyjny i delikatny, nie ma się czego bać. Poza tym w znieczuleniu miejscowym niczego nie czuć, a jesteśmy w pełni świadomowe.

 • Lokalizacja: Klinika AmayaUsługa: koonsultacja-lifting twarzy lub szyji metodą EASYLIFT

  Świetny lekarz specjalista! Umiejętności i wiedzy może mu pozazdrościć niejeden lekarz zajmujący się ME. Konsultacje nie są długie, za to konkretne, dowiadujemy się jak odbędzie się zabieg - krok po kroku. Sam zabieg w znieczuleniu miejscowym, całkowicie bezbolesny. Polecam, bo korzystam z usług dr Strzałkowskiego i jestem zadowolona.

 • S
  Lokalizacja: Klinika AmayaUsługa: konsultacja-lifting twarzy lub szyji metodą EASYLIFT

  Konsultacja i sam zabieg easylift przebiegły u mnie bardzo dobrze. Pan doktor ma wprawną rękę i dużą wiedzę, więc o komplikacjach nie mogło być mowy. Mimo, że zabieg jest średnio przyjemny to atmosfera w której się odbywa podnosi pacjenta na duchu. Właśnie dlatego wybrałam się do doświadczonego lekarza. Dzięki temu jestem już po zdjęciu szwów, a twarz wygląda lepiej każdego dnia.

 • K
  Lokalizacja: Klinika AmayaUsługa: zabieg easy lift

  Korzystałam z usług pana doktora zawsze, kiedy był w Polsce. Jest bardzo precyzyjny, tłumaczy na czym będzie polegał zabieg, rozwiewa wszystkie wątpliwości. Takiemu specjaliście warto zaufać! Bardzo cieszę się, że wprowadził do Polski zabieg EasyLift. Jestem po zabiegu, który był dla mnie dużą szansą na poprawę wyglądu. To, że ominęła mnie operacja plastyczna to prawdziwy cud i duże szczęście.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem bardzo zadowolona! Wykonałam zabieg metodą easylift przy użyciu nici nierozpuszczalnych. Niestety ogromny stres, mnóstwo pracy i obowiązków znacząco odbiły się na moim wyglądzie. Zależało mi najbardziej na wygładzeniu czoła i skóry wokół oczu. Co więcej chciałam, żeby efekt był długotrwały, a dzięki tej metodzie rezultat utrzyma się do 10 lat. Cieszę się, że trafiłam na doktora. Swoją charyzmą, cierpliwością i spokojem sprawił, że niczym się nie stresowałam i zaufałam mu. Efekt z easylift widać prawie natychmiastowo, skóra jest napięta, gładka i promienna! Dziękuję doktorze!

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zabieg nićmi spring thread

  Jestem po zabiegu nićmi Spring Thread, kompletna nowość w Polsce, ale efekty, które udaje się uzyskać, są naprawdę świetne! Jestem zadowolona z przebiegu, wszystko poszło bardzo sprawnie i bezboleśnie dzięki znieczuleniu. Pan doktor cierpliwie wytłumaczył mi do jakich zaleceń mam się stosować po zabiegu i na co uważać. Za kilka dni idę na zdjęcie szwów i kontrolę. Cieszę się, że istnieją takie alternatywy dla operacji plastycznych!

  Franciszek Strzałkowski2018-05-02

  Dziekuje Pani Barbaro za zaufanie. Bardzo sie cieszę, że moglem spełnić Pani oczekiwania. Efekt powinien się u Pani utrzymać ok. 10 lat.

 • Niedawno byłam na dłuższych wakacjach w Grecji gdzie spędzałam dużo czasu na słońcu.Wróciłam wypoczęta, ale moja skóra doznała szoku na skutek intensywnego promieniowania słonecznego. Była wymęczona i mocno odwodniona. Zgłosiłam się do Dr. Strzałkowskiego, żeby coś doradził. Okazało się że najlepszy będzie zabieg mezoterapii aby skóra mogła się zregenerować i aby oznaki starzenia były jak najmniejsze. Po zabiegu odczułam, że znacząco poprawiła się jakość mojej skóry, która stała się bardziej nawilżona i estetyczna. Jestem bardzo zadowolona! Dziękuję Panie Doktorze!

  Franciszek Strzałkowski2018-05-02

  Bardzo ważna jest pielęgnacja i odświeżenie skóry po letnich upalnych dniach. Cieszmy się słońcem i zdrową skóra

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jedyny lekarz w Polsce i Niemczech wykonujący zabieg EASYLIFT z użyciem nici stałych.
  Zabieg EASYLIFT to lifting twarzy wykonywany przy użyciu nici nierozpuszczalnych. Dzięki naszej metodzie stworzonej we Francji można się spodziewać efektów do 10 lat po jednym zabiegu.

  Doświadczony specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej, medycyny
  przeciwstarzeniowej i regeneracyjnej .
  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2011r.pracuje w Klinice Uniwersyteckiej w Akwizgranie ( Niemcy).
  Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywa stale podnosząc swoje kwalifikacje w profesjonalnych centrach szkoleniowych głównie w Niemczech pod okiem światowej sławy ekspertów z zakresu medycyny estetycznej.
  Prowadzi wykłady i szkolenia dla innych lekarzy jako ekspert w dziedzinie zastosowania toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz nici liftingujących PDO.
  Posiada dużą wiedzę i doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość zabiegów i dużą ilość zadowolonych pacjentów.

  Członek "AMERICAN ACADEMY OF AESTHETIC MEDICINE"
  Członek elitarnego “Niemieckiego Stowarzyszenia Teraupeutów Toksyny Botulinowej” (DGBT)

Specjalizacje

 • Anestezjologia i intensywna terapia

Ukończone szkoły

 • Universität Regensburg
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • włoski

Staże

 • Wielotygodniowe szkolenie z techniki EASYLIFT we Francji w klinice twórcy metody Dr. Guillo

Certyfikaty

 • Franciszek Strzałkowski, lekarz medycyny estetycznej w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Franciszek Strzałkowski, lekarz medycyny estetycznej - Certyfikaty
 • Franciszek Strzałkowski, Warszawa - Certyfikaty