dr

Franciszek Strzałkowski

verifiedCreated with Sketch.

Lekarz medycyny estetycznej, Anestezjolog

17 opinii +dodaj

Jedyny lekarz w Polsce i Niemczech wykonujący zabieg EASYLIFT z użyciem nici stałych. Zabieg EASYLIFT to lifting twarzy wykonywany przy użyciu nici nierozpuszczalnych. Dzięki naszej… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Klinika Amaya

  Pan doktor to specjalista który zna się na swojej profesji, potrafi doradzić kobiecie w sprawie jej urody i odradzić to, co może okazać się niewypałem. Zaufałam dr Strzałkowskiemu w związku z zabiegiem easylift i teraz wyglądam dużo piękniej i młodziej. Już myślałam, że to w moim wieku niemożliwe, a jednak – wyglądam nie na 59, a na 50 lat i więcej nikt mi teraz nie daje.

 • B
  Lokalizacja: Klinika Amaya

  Zarówno konsultacja i późnej zabieg przebiegły w miłej, spokojnej atmosferze, gdzie nawet przez chwilę nie poczułam paniki przed zabiegiem. Skóra rzeczywiście teraz wygląda lepiej, nastąpiła poprawa tak na oko praktycznie 100%. Dr Strzałkowski to bardzo dobry specjalista, którego z ręką na sercu mogę polecać innym paniom, bo jego umiejętności są tego warte.

 • S
  Lokalizacja: Klinika AmayaUsługa: konsultacje z zakresu medycyny estetycznej

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Profesjonalne podejście, wizyta przebiegala w milej atmosferze. Pan doktor jest bardzo kompetentny, z pasja, ma rozległą wiedzę i jest zaangażowany w to co robi, przeprowadzil dokladny wywiad, odpowiedzial na wszystkie pytania dot przebiegu zabiegu, przeciwwskazań itd. Polecam w 100%

 • H
  Lokalizacja: Klinika Amaya

  Jeśli miałabym powtórzyć jakiś zabieg to z pewnością byłby to easylift!! Cieszę się,że trafiłam do pana doktora z polecania bo to bardzo miły człowiek i doskonały specjalista, z doświadczeniem i wieloletnią praktyką, szczególnie za granicą. Jego kompetencje pozwalają kobietom w moim wieku (50+) i nie tylko cieszyć się znowu swoim pięknem zewnętrznym. Zawsze mówię, że moja uroda ma przedłużony termin ważności, bo zabiegi medycyny estetycznej pozwalają mi nadal cieszyc się swoim wyglądem i byc dumną z dość gładkiej i nawilżonej cery. Easylift to dla mnie prawdziwy przełom, zabieg który pozwoli na przedlużenie tej radości o jjeszcze ok 10 lat. Dlatego polecam dr Strzałkowskiego.

 • S
  Lokalizacja: Klinika Amaya

  Wspaniała osoba i genialny specjalista, jeden z najlepszych w kraju, tak wynika z moich doświadczeń. wzorowo wykonał zabieg EasyLift, który podniósł mi twarz i odmłodził mój wygląd.Podziwiam pana umiejętności i zostaje stałą pacjentką!

 • T
  Lokalizacja: Klinika Amaya

  Nie spodziewałam się aż tak dobrego efektu po zabiegu, który wykonany został na mojej bardzo zniszczonej i dotkniętej już zębem czasu twarzy. Wszyscy zauważają różnicę! Pan doktor spisał się na medal i uważam, że to jeden z najlepszych specjalistów i jedyny w Polsce lekarz, który specjalizuje się w easylift - zabiegu idealnym dla wielu kobiet:)

 • A
  Lokalizacja: Klinika AmayaUsługa: zabieg EASYLIFT

  Witam!
  Moja przygoda z medycyną estetyczną zaczęła się trzy lata temu, kiedy to po raz pierwszy miałam wykonany lifting twarzy rozpuszczalnymi nićmi PDO. Zabieg ten miał zlikwidować problem tzw. "chomików. Rezultat był bardzo dobry, ale niestety krótkotrwały(okolo2 miesięcy). Widząc ,że nie przyniósł on oczekiwanego efektu zrobiłam jeszcze jeden, potem następny itd. Z taką też chęcią ponownego zabiegu, szukając jednak mocniejszych nici trafiłam na Pana doktora Strzałkowskiego. I tu nastąpił przełom. Już przy pierwszej konsultacji wiedziałam, że mam do czynienia z wysokiej klasy specjalistą, który zamiast przystać na moje prośby wykonania ponownego zabiegu w bardzo precyzyjny sposób z ogromną cierpliwością i zaangażowaniem wytłumaczył mi, że najlepszą metodą dla poprawienia wyglądu mojej twarzy będzie zabieg Easylift z użyciem nici trwałych. Dziś jestem bardzo szczęśliwą kobietą, która jest 2 miesiące po zabiegu. Wyglądam dużo młodziej i bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce tak znakomitego specjalisty, który w cudowny sposób przygotował mnie do tego zabiegu i bezboleśnie ten zabieg wykonał. Polecam wszystkim ,którzy mają jakiekolwiek wątpliwości bez obaw poddawać się zabiegowi Easylifta Panu doktorowi dziękuje za zaangażowanie i cudowne indywidualne podejście do każdego pacjenta.

  Franciszek Strzałkowski2018-06-29

  Pani Anito, bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że u Pani wszystko w jak najlepszym porządku. pozdrawiam serdecznie :)

 • K
  Lokalizacja: Klinika Amaya

  Mój pierwszy kontakt z medycyną estetyczną odbył się dzięki panu doktorowi już kilka lat temu. Jako kobieta mająca już swoje lata jestem świadoma, że dbanie o urodę jest ważne, więc korzystałam do tej pory u dr Strzałkowskiego z różnych zabiegów. Ostatnio zaproponował mi zabieg easylift na nieznośną zmarszczkę marionetki i inne problemy ze skórą na twarzy. Jestem kilka dni po wykonaniu zabiegu i jestem przeszczęśliwa, że wyszło super! Polecam umiejętności pana doktora innym z wielką chęcią!

 • J
  Lokalizacja: Klinika AmayaUsługa: lifting twarzy metodą EASYLIFT-

  Jakiś czas temu umówiłam się do pana doktora na wizytę, żeby ustalić szczegóły dotyczące mojego zabiegu easylift i wykluczyć przeciwwskazania. Pan doktor przedstawił mi wszystkie informacje odnośnie easylift i przekonał, że zabieg jest idealny na moje problemy ze starzejącą się skórą. Jestem zadowolona, że zaufałam doktorowi Strzałkowskiemu, bo dzisiaj - kilkanaście dni po zabiegu twarz wygląda jakby cofnęła się w czasie - do najlepszego okresu, w którym wyglądała wprost idealnie. Nici przy zabiegu easylift nie rozpuszczają się, więc zabieg utrzyma się przez wiele lat.

 • A
  Lokalizacja: Klinika AmayaUsługa: zabieg EASYLIFT

  Wspaniały specjalista w swojej dziedzinie! Z cierpliwością tłumaczy przebieg zabiegu, daje wskazówki jak się do niego przygotować, co bardzo uspokaja i daje dużą nadzieję na powrót do młodzieńczego wyglądu twarzy. Po zabiegu skóra jest napięta i wygląda od razu o kilka lat młodziej. Nie żałuję skorzystania z usług pana doktora, tym bardziej, że dzięki niemu odzyskałam piękny wygląd. Pan doktor jest specjalistą od kobiecego piękna, cieszę się że trafiłam w jego ręce. Sam zabieg w jego wykonaniu jest bardzo precyzyjny i delikatny, nie ma się czego bać. Poza tym w znieczuleniu miejscowym niczego nie czuć, a jesteśmy w pełni świadomowe.

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jedyny lekarz w Polsce i Niemczech wykonujący zabieg EASYLIFT z użyciem nici stałych.
  Zabieg EASYLIFT to lifting twarzy wykonywany przy użyciu nici nierozpuszczalnych. Dzięki naszej metodzie stworzonej we Francji można się spodziewać efektów do 10 lat po jednym zabiegu.

  Doświadczony specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej, medycyny
  przeciwstarzeniowej i regeneracyjnej .
  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2011r.pracuje w Klinice Uniwersyteckiej w Akwizgranie ( Niemcy).
  Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywa stale podnosząc swoje kwalifikacje w profesjonalnych centrach szkoleniowych głównie w Niemczech pod okiem światowej sławy ekspertów z zakresu medycyny estetycznej.
  Prowadzi wykłady i szkolenia dla innych lekarzy jako ekspert w dziedzinie zastosowania toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz nici liftingujących PDO.
  Posiada dużą wiedzę i doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość zabiegów i dużą ilość zadowolonych pacjentów.

  Członek "AMERICAN ACADEMY OF AESTHETIC MEDICINE"
  Członek elitarnego “Niemieckiego Stowarzyszenia Teraupeutów Toksyny Botulinowej” (DGBT)

Specjalizacje

 • Anestezjologia i intensywna terapia

Edukacja

 • Universität Regensburg
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • włoski

Staże

 • Wielotygodniowe szkolenie z techniki EASYLIFT we Francji w klinice twórcy metody Dr. Guillo

Certyfikaty

 • Franciszek Strzałkowski, lekarz medycyny estetycznej w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Franciszek Strzałkowski, lekarz medycyny estetycznej - Certyfikaty
 • Franciszek Strzałkowski, Warszawa - Certyfikaty