Prof. dr hab. n. med.

Franciszek Seneczko verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: MEDKOSUsługa: wysypka skórna

  Serdecznie polecam Pana Profesora. Jest znakomitym dermatologiem i gentlemanem w każdym calu. Bardzo pomógł mi pozbyć się uporczywej wysypki. Zastosowana maść i mikstura przyniosły natychmiastową ulgę w męczącym mnie swędzeniu.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi 1972.
   Główne kierunki działalności zawodowej i naukowej: dermatologia i wenerologia.
   Przebieg pracy zawodowej: Katedra i Klinika Dermatologii WAM (do 2002); Katedra i Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2002 – 2013) ; Katedra Dermatologii, Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii Instytutu Nauk o Zdrowiu Społecznej Akademii Nauk w Łodzi (od 2013).
   Rozwój działalności naukowej:
   Studia WAM Łódź (1966-1972); dr n.med. WAM (1979); dr hab.n.med. WAM (1994); prof. dr hab.n.med. (2000); prof. zw. (2000).
   Przynależność do organizacji naukowych: Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Sekcja Mikologiczna PTD, Europejska Akademia Dermatologii i Wenerologii.

  Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia

  Usługi

  MEDKOS

  Gdańska 121, Polesie, 90-519 Łódź, łódzkie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  2 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: wysypka skórna

   Serdecznie polecam Pana Profesora. Jest znakomitym dermatologiem i gentlemanem w każdym calu. Bardzo pomógł mi pozbyć się uporczywej wysypki. Zastosowana maść i mikstura przyniosły natychmiastową ulgę w męczącym mnie swędzeniu.

  • A
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: konsultacje dermatologiczne

   Pan profesor jako pierwszy zdiagnozował mojego 11 miesięcznego synka. Od początku stycznia borykaliśmy się z uporczywą wysypką, która mimo leczenia znikała tylko na kilka dni. Liczne konsultacji nie przyniosły trafnej diagnozy. Nie muszę wspominać o nieprzespanych nocach, płaczu i rozdrażnieniu dziecka. Profesor dokładnie obejrzał dziecko, mnie i męża, szczegółowo wypytał o wcześniej przebyte choroby, alergie w rodzinie itp. Byłam mile zaskoczona dociekliwością tego lekarza. Okazało się, że to atopowe zapalenie skóry, na które ja również w dzieciństwie chorowałam. Oczywiście zlecono nam zrobienie kilku badań aby wykluczyć inną przyczynę zmian jakie pojawiły się na skórze. Odpowiednio dobrane leki, zmiana diety i ubrań spowodowały, że mój synek znów jest pogodnym, pełnym energii i chęci do zabaw dzieckiem. Serdecznie polecam wizytę u tego specjalisty. Konkretny, rzeczowy i przede wszystkim bardzo życzliwy, co w przypadku leczenia małego płaczliwego chłopca jest bezcenne.