MEDKOS

verifiedCreated with Sketch.

Chirurgia, Dermatologia, Laryngologia, Ortopedia, Proktologia, Fizjoterapia więcej

(88 opinii)

Naszą Misją jest profesjonalne świadczenie usług służących zdrowiu i urodzie naszych Klientów. Prowadzeniu działalności na najwyższym poziomie sprzyja ścisła współpraca z Instytutem Nauk o Zdrowiu Spo... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

O nas

Naszą Misją jest profesjonalne świadczenie usług służących zdrowiu i urodzie naszych Klientów. Prowadzeniu działalności na najwyższym poziomie sprzyja ścisła współpraca z Instytutem Nauk o Zdrowiu Społecznej Akademii Nauk. Dzięki temu mamy możliwość korzystania z wiedzy najwybitniejszej kadry medycznej, fizjoterapeutycznej i kosmetologicznej w Polsce. Naszymi atutami są: personel o najwyższych kompetencjach, najnowocześniejsza baza fizjoterapeutyczna i kosmetyczna, orientacja na klienta oraz niezwykle dogodna lokalizacja w samym centrum Łodzi z bezpłatnymi miejscami parkingowymi. Jesteśmy pasjonatami naszej pracy co znajduje swoje odzwierciedlenie w opiniach naszych Klientów.

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Ireneusz Jurczak

  Ireneusz Jurczak

  fizjoterapeuta
  W mojej opinii Pan Doktor jest doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie. Przede wszystkim traktuje pacjenta z szacunkiem i potrafi wytłumaczyć w zro...
  Wolny termin: pon. 22 paź
  Umów wizytę
 • Łukasz Gwoździński

  Łukasz Gwoździński

  chirurg,proktolog
  Wolny termin: wt. 23 paź
  Umów wizytę
 • Joanna Sułkowska

  Joanna Sułkowska

  laryngolog
  Niesamowicie otwarta i sympatyczna osoba. Pani doktor poddała mnie szczegółowemu badaniu. Bardzo dokładnie wytłumaczyła mi na czym będzie polegać lecz...
  Wolny termin: czw. 25 paź
  Umów wizytę
 • Franciszek Seneczko

  Franciszek Seneczko

  dermatolog
  Serdecznie polecam Pana Profesora. Jest znakomitym dermatologiem i gentlemanem w każdym calu. Bardzo pomógł mi pozbyć się uporczywej wysypki. Zastosow...
 • Patryk Stasiak

  Patryk Stasiak

  ortopeda
  Pan doktor jest bardzo cierpliwy i rzeczowy. Dużo czasu poświęcił na konsultację, zapoznanie z historią choroby i badanie. Zaproponował dalszą diagno...
 • Wojciech Przydatek

  Wojciech Przydatek

  fizjoterapeuta
  Wizyty w gabinecie Pana Wojtka polecam wszystkim sportowcom, w tym weteranom. Poprawianie wyników w sprintach na lekkoatletycznej bieżni w wieku 60+ b...

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Patryk Stasiak

  Ortopeda, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pan doktor jest bardzo cierpliwy i rzeczowy. Dużo czasu poświęcił na konsultację, zapoznanie z historią choroby i badanie. Zaproponował dalszą diagnostykę i w pierwszej kolejności bezinwazyjne metody leczenia. Mam porównanie z innymi lekarzami ortopedami, bo po upadku leczę się już od 3 lat.

  • D
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pan Doktor jest niezwykle precyzyjny. Przeprowadza szczegółowy wywiad i również szczegółowo tłumaczy, jaka przypadłość zdarzyła się pacjentowi - mnie osobiście daje to poczucie bezpieczeństwa i bycia pacjentem zaopiekowanym. Byłam na dwóch wizytach i zawsze otrzymuję cierpliwość, spokój i pakiet rozwiązań, które działają! Dziękuję bardzo:)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ireneusz Jurczak

  Fizjoterapeuta, dr n. med.

  • F
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: terapia przeciwbólowa

   W mojej opinii Pan Doktor jest doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie. Przede wszystkim traktuje pacjenta z szacunkiem i potrafi wytłumaczyć w zrozumiały sposób przyczynę dolegliwości bólowych oraz prostymi słowami opisać zalecane ćwiczenia.

   Po wielu nieudanych diagnozach u innych specjalistów dopiero dr. Jurczak potrafił znaleźć przyczynę i trafnie ją zdiagnozować i już po pierwszej wizycie ból był zdecydowanie mniejszy, a po tygodniu zaleconych ćwiczeń zakres ruchu mojej ręki jest o niebo lepszy i umożliwia mi wykonywanie codziennych czynności bez bólu.

   Zdecydowanie polecam Pana Doktora wszystkim szukającym prawdziwego fizjoterapeuty z powołaniem. W mojej skali 10/10.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: ból kciuka

   Profesjonalna diagnoza pozwoliła mi na szybki powrót do uprawiania sportu. Pan doktor podszedł do mnie empatycznie co w obecnych czasach rzadko sie zdarza. Miła obsługa. Zdecydowanie polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Joanna Sułkowska

  Laryngolog, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Niesamowicie otwarta i sympatyczna osoba. Pani doktor poddała mnie szczegółowemu badaniu. Bardzo dokładnie wytłumaczyła mi na czym będzie polegać leczenie. Wyjaśniła przypadłość i rozwiązała problem. Gorąco polecam

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Niesamowicie otwarta i sympatyczna osoba. Pani doktor poddała mnie szczegółowemu badaniu, nie żałowała mi czasu. Bardzo dokładnie wytłumaczyła mi na czym będzie polegać leczenie. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu


 • Franciszek Seneczko

  Dermatolog, prof. dr hab. n. med.

  • J
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: wysypka skórna

   Serdecznie polecam Pana Profesora. Jest znakomitym dermatologiem i gentlemanem w każdym calu. Bardzo pomógł mi pozbyć się uporczywej wysypki. Zastosowana maść i mikstura przyniosły natychmiastową ulgę w męczącym mnie swędzeniu.

  • A
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: konsultacje dermatologiczne

   Pan profesor jako pierwszy zdiagnozował mojego 11 miesięcznego synka. Od początku stycznia borykaliśmy się z uporczywą wysypką, która mimo leczenia znikała tylko na kilka dni. Liczne konsultacji nie przyniosły trafnej diagnozy. Nie muszę wspominać o nieprzespanych nocach, płaczu i rozdrażnieniu dziecka. Profesor dokładnie obejrzał dziecko, mnie i męża, szczegółowo wypytał o wcześniej przebyte choroby, alergie w rodzinie itp. Byłam mile zaskoczona dociekliwością tego lekarza. Okazało się, że to atopowe zapalenie skóry, na które ja również w dzieciństwie chorowałam. Oczywiście zlecono nam zrobienie kilku badań aby wykluczyć inną przyczynę zmian jakie pojawiły się na skórze. Odpowiednio dobrane leki, zmiana diety i ubrań spowodowały, że mój synek znów jest pogodnym, pełnym energii i chęci do zabaw dzieckiem. Serdecznie polecam wizytę u tego specjalisty. Konkretny, rzeczowy i przede wszystkim bardzo życzliwy, co w przypadku leczenia małego płaczliwego chłopca jest bezcenne.


 • Wojciech Przydatek

  Fizjoterapeuta, mgr

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

   Wizyty w gabinecie Pana Wojtka polecam wszystkim sportowcom, w tym weteranom. Poprawianie wyników w sprintach na lekkoatletycznej bieżni w wieku 60+ byłoby niemożliwe bez Jego rad i wszechstronnej pomocy fizjoterapeutycznej. Szczególnie doceniam "stawianie na nogi" przed startami w zawodach.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

   Pan Wojciech to najlepszy specjalista w swojej dziedzinie, jest bardzo życzliwy i kompetentny, zawsze z chęcią wracamy do Pana Wojciecha. Mogę z czystym sumieniem polecić wizytę każdemu, kto szuka specjalisty z powołaniem i pasją do wykonywanego zawodu.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu