Naszą Misją jest profesjonalne świadczenie usług służących zdrowiu i urodzie naszych Klientów. Prowadzeniu działalności na najwyższym poziomie sprzyja ścisła współpraca z Instytutem Nauk o Zdrowiu Spo... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Ireneusz Jurczak

  Ireneusz Jurczak

  fizjoterapeuta
  Trafiłam do Pana Doktora po zwichnięciu stawu łokciowego. Miałam ograniczoną ruchomość i dolegliwości bólowe. Wcześniejsze zabiegi nie przynosiły więk...
 • Joanna Sułkowska

  Joanna Sułkowska

  laryngolog
  Fantastyczny lekarz z profesjonalnym i empatycznym podejściem do pacjenta,wizyta przebiegła w przesympatycznej atmosferze.Wywiad lekarski był bardzo s...
 • Franciszek Seneczko

  Franciszek Seneczko

  dermatolog
  Pan profesor jako pierwszy zdiagnozował mojego 11 miesięcznego synka. Od początku stycznia borykaliśmy się z uporczywą wysypką, która mimo leczenia zn...
 • Łukasz Gwoździński

  Łukasz Gwoździński

  chirurg,proktolog
 • Patryk Stasiak

  Patryk Stasiak

  ortopeda
  Pan doktor jest bardzo cierpliwy i rzeczowy. Dużo czasu poświęcił na konsultację, zapoznanie z historią choroby i badanie. Zaproponował dalszą diagno...
 • Wojciech Przydatek

  Wojciech Przydatek

  fizjoterapeuta
  Pan Wojciech to najlepszy specjalista w swojej dziedzinie, jest bardzo życzliwy i kompetentny, zawsze z chęcią wracamy do Pana Wojciecha. Mogę z czyst...

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Naszą Misją jest profesjonalne świadczenie usług służących zdrowiu i urodzie naszych Klientów. Prowadzeniu działalności na najwyższym poziomie sprzyja ścisła współpraca z Instytutem Nauk o Zdrowiu Społecznej Akademii Nauk. Dzięki temu mamy możliwość korzystania z wiedzy najwybitniejszej kadry medycznej, fizjoterapeutycznej i kosmetologicznej w Polsce. Naszymi atutami są: personel o najwyższych kompetencjach, najnowocześniejsza baza fizjoterapeutyczna i kosmetyczna, orientacja na klienta oraz niezwykle dogodna lokalizacja w samym centrum Łodzi z bezpłatnymi miejscami parkingowymi. Jesteśmy pasjonatami naszej pracy co znajduje swoje odzwierciedlenie w opiniach naszych Klientów.

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Sułkowska

  Laryngolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Fantastyczny lekarz z profesjonalnym i empatycznym podejściem do pacjenta,wizyta przebiegła w przesympatycznej atmosferze.Wywiad lekarski był bardzo szczegółowy a badanie bezbolesne. Serdecznie polecam!!!

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: porada laryngologiczna

   W bardzo milej atmosferze Pani doktor objaśnila mi problem dotyczacy slinianek i nakreśliła plan leczenia. Dziekuję także za uśmiech i optymizm.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Ireneusz Jurczak

  Fizjoterapeuta, dr n. med.

  • Lokalizacja: MEDKOS

   Trafiłam do Pana Doktora po zwichnięciu stawu łokciowego. Miałam ograniczoną ruchomość i dolegliwości bólowe. Wcześniejsze zabiegi nie przynosiły większych rezultatów dlatego postanowiłam szukać pomocy u Pana Doktora Ireneusza. Po serii wizyt wróciłam do pełnej sprawności. Pan Doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Prawdziwy profesjonalista.


 • Patryk Stasiak

  Ortopeda, lek.

  • D
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pan doktor jest bardzo cierpliwy i rzeczowy. Dużo czasu poświęcił na konsultację, zapoznanie z historią choroby i badanie. Zaproponował dalszą diagnostykę i w pierwszej kolejności bezinwazyjne metody leczenia. Mam porównanie z innymi lekarzami ortopedami, bo po upadku leczę się już od 3 lat.

  • D
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pan Doktor jest niezwykle precyzyjny. Przeprowadza szczegółowy wywiad i również szczegółowo tłumaczy, jaka przypadłość zdarzyła się pacjentowi - mnie osobiście daje to poczucie bezpieczeństwa i bycia pacjentem zaopiekowanym. Byłam na dwóch wizytach i zawsze otrzymuję cierpliwość, spokój i pakiet rozwiązań, które działają! Dziękuję bardzo:)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Franciszek Seneczko

  Dermatolog, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: konsultacje dermatologiczne

   Pan profesor jako pierwszy zdiagnozował mojego 11 miesięcznego synka. Od początku stycznia borykaliśmy się z uporczywą wysypką, która mimo leczenia znikała tylko na kilka dni. Liczne konsultacji nie przyniosły trafnej diagnozy. Nie muszę wspominać o nieprzespanych nocach, płaczu i rozdrażnieniu dziecka. Profesor dokładnie obejrzał dziecko, mnie i męża, szczegółowo wypytał o wcześniej przebyte choroby, alergie w rodzinie itp. Byłam mile zaskoczona dociekliwością tego lekarza. Okazało się, że to atopowe zapalenie skóry, na które ja również w dzieciństwie chorowałam. Oczywiście zlecono nam zrobienie kilku badań aby wykluczyć inną przyczynę zmian jakie pojawiły się na skórze. Odpowiednio dobrane leki, zmiana diety i ubrań spowodowały, że mój synek znów jest pogodnym, pełnym energii i chęci do zabaw dzieckiem. Serdecznie polecam wizytę u tego specjalisty. Konkretny, rzeczowy i przede wszystkim bardzo życzliwy, co w przypadku leczenia małego płaczliwego chłopca jest bezcenne.


 • Wojciech Przydatek

  Fizjoterapeuta, mgr

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDKOSUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

   Pan Wojciech to najlepszy specjalista w swojej dziedzinie, jest bardzo życzliwy i kompetentny, zawsze z chęcią wracamy do Pana Wojciecha. Mogę z czystym sumieniem polecić wizytę każdemu, kto szuka specjalisty z powołaniem i pasją do wykonywanego zawodu.

  • Z
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pan Wojciech, to bardzo dobry specjalista, godny polecenia, a do tego przesympatyczny i kulturalny człowiek. Przy pierwszej wizycie przeprowadził dokładny wywiad i dobrał odpowiedni rodzaj masażu. Dodatkowo zlecił ćwiczenie, które powinno zmniejszyć moje dolegliwości w przyszłości. Naprawdę szczerze polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu