mgr

Ewelina Krajewska (Wodzyńska)

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

34 opinie +dodaj

WAŻNE: Przed pierwszą wizytą bardzo proszę przygotować dzienniczek żywieniowy (proszę spisać ilość zwyczajowo przyjmowanych pokarmów z przynajmniej 2 dni - dnia pracującego oraz dnia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miejskie Centrum Medyczne "Górna"Usługa: nadwaga

  Pani Ewelina to kompetentny i bardzo miły dietetyk, układając jadłospis opiera się na dokładnym wywiadzie, badaniach krwi oraz uwzględnia indywidualne upodobania smakowe pacjenta. Wszelkie wątpliwości dokładnie tłumaczy. Dzięki pomocy pani Eweliny i mojej sumienności dieta redukcyjna działa. Polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Siłownia "FitFabric"Usługa: konsultacje dietetyczne

  Właściwie nie ma słów by opisać ile zawdzięczam Pani Ewelinie, dieta bardzo dopasowana do indywidualnych życzeń pacjenta, lepsze samopoczucie i spadajaca waga to zaledwie jedne z wielu powodów, dla których decyduję się na dalsze wizyty u Pani Eweliny. Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze, jest przeprowadzany szczegółowy wywiad, każde uwagi co do posiłków są odnotowywane i każde następne posiłki są jeszcze bardziej smaczne. Podczas pierwszej wizyty można zauważyć niesamowity ogrom wiedzy jaką ma Pani Ewelina, wszystko jest w stanie wytłumaczyć i przede wszystkim zmotywować do dalszej walki z wagą i chorobą. Mimo, że zdarzyły się gorsze dni, w których nie przestrzegałam diety, po wyjściu z gabinetu byłam mimo wszystko uśmiechnięta i 'chciało mi się' dalej brnąć w tą lepszą stronę. Wszystkim osobom, które zastanawiają się, pod okiem którego dietetyka warto wziąć się za siebie i jednocześnie nie bankrutując- to zdecydowanie polecam Panią Ewelinę. Dziękuję za wszystko co do tej pory udało się osiągnąć i walczę dalej.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Siłownia "FitFabric"Usługa: konsultacje dietetyczne

  Polecam w 100% . Miła, sympatyczna Pani dietetyk. Wszystko zrozumiale wytłumaczyła. Dieta smaczna,prosta i łatwa;)

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miejskie Centrum Medyczne "Górna"Usługa: zmiana nawyków żywieniowych oraz utrata wagi

  Pani Ewelina jest ekspertem w swojej dziedzinie i bardzo się cieszę, że trafiłam na dobrego specjalistę. Moim celem była zmiana nawyków żywieniowych oraz utrata zbędnych kilogramów. Dzięki pomocy Pani Eweliny oraz odpowiednio ułożonej diecie udało się osiągnąć zamierzony cel. Serdecznie polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miejskie Centrum Medyczne "Górna"Usługa: poradnictwo dietetyczne

  Pani jest bardzo miła i kompetentna. Poświęca dużo czasu na konsultacje. Plan żywieniowy dostosowany do trybu życia i umiejętności kulinarnych. Zdecydowanie polecam !!!

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miejskie Centrum Medyczne "Górna"Usługa: dietoterapia

  Pani Ewelina bardzo skrupulatnie przeprowadza wywiad na temat zdrowia, upodobań smakowych, tolerancji i innych. Dieta jest idealnie dostosowana pod klienta, prosta i szybka w przygotowaniu, bez wymyślnych produktów. Pani Ewelina jest bardzo sympatyczną i komunikatywną osobą, w razie problemów z dietą służy pomocą. Jestem na początku drogi, ale jestem bardzo zadowolona i widzę, że dieta jest "uszyta na miarę" moich oczekiwań. Zdecydowanie polecam!

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Byłam po raz pierwszy,ale wrażenie bardzo korzystne,Indywidualne,elastyczne podejście,fachowa wiedza,krótkie i proste,ale szczegółowe badanie i efekty, mam nadzieję,też będą takie,jakie mogłabym oczekiwać.Ceny przystępne.

 • J
  Lokalizacja: Miejskie Centrum Medyczne "Górna"Usługa: redukcja wagi ustawienie diety

  Miła, kulturalna ,rzeczowa.Odpowiadała cierpliwie na zadane pytania i wątpliwości.Przygotowała bardzo fajną szczegółową dietę . Bardzo miła wizyta.
  dietę

 • A

  Bardzo dobry specjalista w dziedzinie dietetyki. Jestem zaskoczony, że dieta może być smaczna, przyjemna i jednocześnie tak skuteczna. Polecam

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miejskie Centrum Medyczne "Górna"Usługa: konsultacje dietetyczne

  Pani Ewelina jest bardzo rzeczowa, odpowiedziała na każde moje pytanie, rozwiała wszystkie wątpliwości. Dieta ułożona pod konkretną osobę, zgodnie z jej preferencjami i możliwościami.
  Z największą przyjemnością polecę ją znajomym.

Pytania pacjentów (13)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • WAŻNE: Przed pierwszą wizytą bardzo proszę przygotować dzienniczek żywieniowy (proszę spisać ilość zwyczajowo przyjmowanych pokarmów z przynajmniej 2 dni - dnia pracującego oraz dnia wolnego od pracy). Dzienniczek powinien uwzględniać każdy posiłek, przekąski oraz napoje trafiające do ust danego dnia wraz z określeniem oszacowanej wielkości porcji oraz godziny spożycia. Oto przykład: ŚNIADANIE, GODZ. 8:30: 2 kromki chleba żytniego, masło, 2 plasterki szynki, mały pomidor, herbata z jedną łyżeczką cukru, średnie jabłko.

  Jestem absolwentką Dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
  W pracę z pacjentem wkładam dużo zaangażowania i uwagi, po to, aby zmiany, które pomagam wdrożyć w życie, były długofalowe. Osobiście jestem związana ze sportem oraz przypisuję ogromną rolę codziennej aktywności i zbilansowanej diecie w utrzymaniu zdrowia.
  Każdego pacjenta traktuję indywidualnie oraz zwracam uwagę na wiele aspektów życia codziennego, tak aby nowa dieta, nie tylko pomogła osiągnąć zamierzony cel, ale była także praktyczna, smaczna i prosta w zastosowaniu.
  Z powodzeniem pomagam pacjentom cierpiącym z powodu chorób cywilizacyjnych i dietozależnych, osobom pragnącym zmienić sposób odżywiania i zadbać o swoją sylwetkę oraz sportowcom w optymalizacji codziennej diety. W grudniu 2017 uczestniczyłam w szkoleniu dla specjalistów SOIT - School Of Insulinresistance Therapy, gdzie po pozytywnym zaliczeniu egzaminu, uzyskałam tytuł "Specjalisty przyjaznego Insulinoopornym".
  Dotychczasowe doświadczenia nauczyły mnie, iż zmiana nawyków żywieniowych i ogólnie pojęty styl życia nie tylko poprawiają jego jakość, ale także są kluczowymi czynnikami dla uzyskania remisji w wielu jednostkach chorobowych.

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl