lek. dent.

Ewa Trystuła

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

35 opinii +dodaj

Jestem stomatologiem, absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Realizuję swoją pasję w pracy z pacjentami, a także ucząc nowe pokolenia dentystów w rodzimej… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: 32 Nowa StomatologiaUsługa: badania wstępne

  Serdecznie rekomenduję doktor Ewę, bardzo profesjonalna a przy tym sympatyczna i miła, na bierząco informuje o wszystkim co robi, oraz jaki jest cel danego działania. Bardzo kompetentna osoba

  Ewa Trystuła2018-01-31

  Bardzo dziękuję za miłe słowa:)

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: 32 Nowa StomatologiaUsługa: badanie stomatologiczne

  Bardzo polecam wizytę u Pani doktor Ewy, specjalista w każdym calu a przy tym bardzo sympatyczna osoba zarażająca uśmiechem. Energia i klimat który panuje w gabinecie pozwoliły mi się rozluźnić chociaż do tej pory każda wizyta u stomatologa była dla mnie katastrofą! Pani dr Ewa omówiła ze mną dokładnie problemy tłumacząc co "będziemy" robić oraz odpowiadając na wszystkie pytania. Z gabinetu wyszłam w dobrym humorze z dokładnie rozpisanym planem leczenia. Postawa Pani dr sprawiła, że chętnie umówiłam się na kolejną wizytę. Klinika jest bardzo dobrze wyposażona a WSZYSTKIE osoby w niej pracujące są uśmiechnięte i miłe.
  Serdecznie Polecam!!

  Ewa Trystuła2018-01-15

  W imieniu całego zespołu bardzo dziękuję za miłe słowa:)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: 32 Nowa Stomatologia

  Pani Ewa jest przesympatyczną osobą. Profesjonalna, uśmiechnięta, wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy, zabiegi są bezbolesne!
  Miła i zna się na rzeczy! Potrafi znaleźć rozwiązanie w beznadziejnej sprawie. Polecam wszystkim!

 • K
  Lokalizacja: 32 Nowa Stomatologia

  Pani Ewa jest przesympatyczną osobą. Profesjonalna, uśmiechnięta, wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy, zabiegi są bezbolesne!
  Miła i zna się na rzeczy! Potrafi znaleźć rozwiązanie w beznadziejnej sprawie. Polecam wszystkim!!

  Ewa Trystuła2018-01-15

  Pani Katarzyno, bardzo dziękuję za opinię, pozdrawiam:)

 • Lokalizacja: 32 Nowa Stomatologia

  Pani Ewa oferuje rzetelną i fachową pomoc. Odpowiada też na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Troszczy się o samopoczucie pacjenta na fotelu. Pomocy udziela moim zębom szybko i bezboleśnie! Polecam :-)

  Ewa Trystuła2018-01-15

  Bardzo dziękuję za opinię:)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: 32 Nowa StomatologiaUsługa: badanie stomatologiczne

  Bardzo profesjonalne, a zarazem przyjacielskie podejście do pacjenta pozwoliło mi poczuć się swobodnie w gabinecie już od pierwszej wizyty. Pani dr Ewa szczegółowo omówiła ze mną plan leczenia i zaplanowanie kolejnych wizyt. Zapomnijcie o stomatologach, którzy proponowali przestarzałe metody/pomysły na leczenie.
  Ze względu na innowacyjne podejście bardzo polecam tego lekarza!! Nie mogę się doczekać efektów naszej pracy :))

  Ewa Trystuła2018-01-15

  Bardzo dziękuję!

 • D
  Lokalizacja: 32 Nowa Stomatologia

  Do dr Ewy trafiłam z polecenia innego stomatologa i zdecydowanie polecam ją wszystkim, a w szczególności tym, którzy nie mają zbyt pozytywnych doświadczeń jeśli chodzi o wizyty w gabinecie stomatologicznym :) Niezwykle miła i ciepła osoba a przy tym niezwykle kompetentna i profesjonalna Pani stomatolog. Szczera a przy tym delikatna, zawsze stara się przedstawić wszystkie możliwości jeśli chodzi o leczenie oraz stomatologię zachowawczą. Wizyta u Pani Ewy bywa nawet przyjemniejsza niż wizyta u kosmetyczki ;) Szczerze polecam!

  Ewa Trystuła2018-01-15

  Pani Dominiko, bardzo dziękuję:)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: 32 Nowa StomatologiaUsługa: badanie stomatologiczne

  Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i miło, czyszczenie zęba z próchnicy było bezbolesne, wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione - jaki jest problem, co zostało zrobione, co jeszcze trzeba zrobić. Podczas zabiegu czułem się komfortowo i czuję do pani doktor pełne zaufanie.

  Ewa Trystuła2017-10-03

  Bardzo dziękuję za tę opinię, pozdrawiam!

 • P
  Lokalizacja: 32 Nowa Stomatologia

  Bardzo polecam panią dr Ewe! Jest niesamowita w tym co robi, oprócz świetnych zdolności oraz profesjonalizmu tryska również pozytywną energią i ciepłym przyjęciem w gabinecie. Podczas wizyty wszystko zostaje dokładnie wyjaśnione ,dzięki czemu mam pełną świadomość mojego problemu. Jest bardzo dokładna i delikatna. Warto wspomnieć również o wspaniałym zespole w klinice i pełnym jej wyposażeniu, nie przypomina typowej kliniki, po prostu trzeba ją odwiedzić :) Serdecznie polecam !

  Ewa Trystuła2017-10-03

  W imieniu całego zespołu bardzo dziękuję:) Do zobaczenia!

 • R
  Lokalizacja: 32 Nowa StomatologiaUsługa: Ból zęba

  U pani Doktor Ewy leczę się już od kilku lat. Pomimo tego, że nie nigdy nie mam zbyt wiele do robienia, co zawdzięczam odpowiedniej higienie, wizytach kontrolnych, diecie (hummus, czosnek i te sprawy) oraz jodze- bardzo chętnie tam wracam. Powiem więcej, jadę z końca Polski żeby siąść u niej na fotelu. A to nie byle jaka wyprawa, bo PKP w trakcie modernizacji. Zatem wyobraźcie sobie jak bardzo cenię sobie współpracę z 32 NS, że wolę tłuc się ponad 400 km niż dać sobie gmerać w uzębieniu obcym rękom! Tu nie chodzi o sterylność, kolorowe ściany, miłą biuściastą recepcjonistkę, która odkłada kubek na bok jak wchodzisz. Takie rzeczy zapewnia każdy kolejny czający się za rogiem, obok żabki lub biedronki „super- dent”. A z dzisiejszymi gabinetami jak z pudełkiem czekoladek- nigdy nie wiesz na co trafisz. Albo w drugą stronę- jak z pudełkiem kul Mieszko- wszystkie takie same (mdłe). Pani Ewa natomiast, jako jedna z niewielu, które miałem poznać jest pasjonatką swojej roboty, co widać chociażby po tym, jak rozmawia z pacjentem oraz ile czasu mu poświęca. I o to chodzi, nie o kolejne 100 zł zrobione w 30 minut, tylko pacjenta, powtarzam pacjenta- a nie petenta, co w większości klinik stomatologicznych w Polsce jest mylone. Wypełnienia, które zostały wykonane przez Panią Doktor Ewę zawstydziłyby Fidiasza precyzją guzków i Mariusza Pudzianowskiego odpornością na obciążenia, które muszą znosić. Polecam wszystkim, którzy szanują siebie i wymagają od życia (żucia) trochę więcej niż kultowe „byle do świąt”. Pozdrawiam i na pewno do zobaczenia!

  Rafał P.

  Ewa Trystuła2017-10-03

  Panie Rafale, bardzo dziękuję za taką wyczerpującą i miłą opinię!

Pytania pacjentów (16)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem stomatologiem, absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Realizuję swoją pasję w pracy z pacjentami, a także ucząc nowe pokolenia dentystów w rodzimej uczelni - będąc asystentem w Zakładzie Stomatologii Zintegrowanej.
  Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i doświadczenie. Chętnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach stomatologicznych, zarówno zagranicznych, jak i polskich. Najwięcej radości sprawia mi stomatologia zachowawcza i endodoncja (leczenie kanałowe). W tym zakresie odbyłam 3-letni staż specjalizacyjny pod okiem najlepszych specjalistów w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie zwieńczony zdanym egzaminem Państwowym w 2015 roku.

  Poza ciągłym zdobywaniem dodatkowych kwalifikacji i doświadczenia, moim celem jest doskonalenie jakości obsługi moich pacjentów.

  Zaczynamy zawsze punktualnie, w przyjaznej atmosferze, stawiając na pierwszym miejscu Twoje dobre samopoczucie. Każde spotkanie odbywa się zgodnie z wcześniej opracowanym planem leczenia, uwzględniającym Twoje sugestie i potrzeby. To ja pamiętam o Twoich wizytach kontrolnych i przypominam o przeglądach.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Publikacje

 • Aspiracje zawodowe, naukowe i edukacyjne studentów I i V roku kierunku lekarsko-dentystycznego - analiza porównawcza na podstawie ankiet (badania wstępne). (Czas. Stomatol. 2014)
 • Analiza porównawcza zmian nawyków higienicznych studentów kierunku lekarsko-dentystycznego w przebiegu nauczania na II roku (na podstawie badania ankietowego). (Czas. Stomatol. 2014)
 • Pacjent z depresją jest wyzwaniem. (Med. Trib. 2014)
 • Wykrywanie próchnicy pierwotnej za pomocą zdjęć ortopantomograficznych oraz aparatu DIAGNOcam (KaVo) - doniesienia wstępne. (Stomatol. Współcz. 2014)
 • Problemy stomatologiczne u pacjentów leczonych z powodu choroby afektywnej dwubiegunowej - przegląd piśmiennictwa. (Czas. Stomatol. 2013)
 • Stan jamy ustnej u pacjentów w przebiegu choroby afektywnej dwubiegunowej. (Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Lekarzy Stomatologów, Rytro, 25-27 października 2013)
 • Badanie ilościowe trzecich zębów trzonowych w oparciu o dokumentację radiologiczną Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie. (Stomatol. Współcz. 2013)
 • Zabiegi higieniczne u pacjentów leczonych implantologicznie. Leczenie zespołowe w implantologii. (Wrocław : BF Remigiusz Dyńka, 2012)
 • Wykorzystanie technologii oscylacyjno-rotacyjnej i stabilizowanego związku cyny do codziennej pielęgnacji jamy ustnej u pacjentów leczonych implantologicznie. (Implantoprotetyka 2011)
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • II nagroda w Konkursie Młodych naukowców za wystąpienie Trystuła E, Pytko-Polończyk J.:Dental problems of patients with affective bipolar disorder. 19th IMEK BUDAPEST, HUNGARY 16-20 of July 2014
 • Outstanding Educator of the 2014-2015 Academic Year, The class 2/5 of Dentistry Awards School of Medicine in English Jagiellonian University Medical College