Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
Wrzeciono 10c, Bielany , Warszawa
Medycyna Rodzinna (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Edukacja

  • Akademia Medyczna w Warszwie

Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja pediatryczna

od 164 zł


ul. Chmielna 85/87, Warszawa

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Chmielna 85/87

Pozostałe usługi

Konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

od 164 zł


ul. Chmielna 85/87, Warszawa

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Chmielna 85/87

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Chmielna 85/87

Byłam z nastoletnią córką i jestem zadowolona z wizyty gdyż lekarz przeprowadził wywiad i zlecił komplet badań w celu prawidłowej diagnozy. Polecam Panią doktor.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medycyna Rodzinna konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

Pani Ewa bardzo dokładnie zbadała córkę, zleciła komplet badań i postawiła diagnozę. Przy okazji badania była miła i tłumaczyła wszystkie działania, które wykonywała. Zrobiła wnikliwy wywiad oraz bardzo dokładnie opisała plan leczenia i przyjmowanie leków.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu choroba dziecka

U Pani doktor byłam trzykrotnie, zawsze z chorym dzieckiem, bo akurat były do niej wolne terminy (Luxmed Chmielna). Pani doktor zawsze bardzo wnikliwie bada dziecko, ma do niego dobre podejście (córka 15 mcy zawsze płacze podczas wizyty), jest cierpliwa, wszystko tłumaczy i zleca potrzebne badania oraz przekazuje informacje o swojej dyspozycyjności gdyby wyniki wyszły niepokojące lub informuje, któremu lekarzowi z placówki przekaże informacje o dziecku, gdyby sama nie mogła dalej śledzić tego przypadku bo np. jest na urlopie. Jeżeli nasza Pani doktor akurat nie ma wolnych terminów zawsze staram się umówić do dr. Rucińskiej-Dybczyńskiej.
Anna Krawczyk-Duda


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu katar, kaszel

Byliśmy z dzieckiem z katarem i kaszlem od kataru. Lekarz po badaniu stwierdził, ze dziecko ma zapalenie płuc i od razu przepisał antybiotyk i sterydy☹. Kolejny lekarz potwierdził nasze przypuszczenia, ze to tylko wirus i kaszel od kataru. Sterydy i antybiotyk to w naszym przypadku źle dobrane leki do błędnie rozpoznanej choroby przez Panią doktor.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badania profilaktyczne

Po przeczytaniu poniższych opini zapisanie dziecka do Pani Dr było dla mnie nie lada problemem, ale nie miałam specjalnego wyboru - musiałam. Od samego początku wizyty zostałam przez Panią Dr bardzo pozytywnie zaskoczona. Pani Dr jest bardzo cierpliwa, wnikliwa, ma duże doświadczenie i wiedzę, odpowiedziała bardzo wyczerpująco na każde moje pytanie. Bardzo polecam Panią Dr, a samej Pani Dr dziękuję za pomoc.


I
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pani doktor z 2letnim synem na szczepieniu. Chodziło o bardzo podstawowe badanie w celu potwierdzenia dobrego stanu zdrowia, pozwalającego na zaszczepienie dziecka.
Pani doktor nie nawiązała żadnego kontaktu z dzieckiem. Nie odezwała się do niego ani razu. Nie przywitała się nawet. Bez słowa wyjaśnienia przystąpiła do badania. W efekcie dziecko tak się jej przestarszyło że nawet nie chciał się do niej odwrócić. Po kilku nieudanych podejściach do badania gardła, Pani doktor tak mocno wcisnęła dziecku drewniany patyczek do gardła, że miał poranione usta.
Wskazówki Pani doktor co do zachowania dziecka ograniczały się do komentarzy, żeby trzymać je mocniej. Syn, mimo pozytywnego nastawienia, po chwili krzyczał i wyrywał się bo tak się bał Pani doktor.
Wizyta miała miejsce w przychodni Medycyna Rodzinna przy wrzeciono 10c. Złożyłam już w placówce pisemną skargę na zachowanie Pani doktor i zachęcam do tego samego wszystkich rodziców, którzy mają podobne odczucia. To bardzo ważne, żeby uczulić lekarzy, że pacjent to nie worek, który po prostu trzeba mocno trzymać.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


P
Użytkownik zweryfikowany

To lekarz z prawdziwego zdarzenia. To nie człowiek z innej planety jak napisał Gość, Pani Ewa jest lekarzem który jest po 6 letnich studiach medycznych i 6 latach specjalizacji. .... Pani Ewa bardzo dokładnie mnie zbadała, wzięła pod uwagę dwie choroby, wypisała skierowanie do szpitala na konsultację specjalistyczną, zleciła wykonanie morfologii, OB, po czym kazała wrócić na ewentualne wdrożenie leczenia. .... Stwierdzono mononukleozę. Pani Doktor podała do siebie swojego e-maila prosząc, żeby ją na bieżąco informować o przebiegu choroby, działania leków itp. Bardzo troszczy się o swoich pacjentów i szuka wielu chorób. Lekarz z powołania jakich w Polsce mało !!! Po konsultacji u Pani Doktor można spokojnie spać, wiedząc, nie martwiąc się chorobami.


M
Użytkownik zweryfikowany

Doktor była u mojego 9-miesięcznego synka na wizycie domowej. Synek miał bardzo wysoką goraczkę.Zbadała go bardzo dokładnie i poinstruowała co robić w przypadku pogorszenia stanu. Wyjaśniła co wyklucza i zleciła dodatkowe badania. Bardzo fachowa i uważna osoba a orzy tym odpowaiadająca na wszystkie pytania i nie zbywająca obaw.


K
Użytkownik zweryfikowany

zabrałam córkę na dyżur pediatrycznydo LuxMed-u w warszawie na ul. Racławickiej. Kilka miesiecy temy Pani doktor widziała moją córke z innym problemem i już wtedy zrobiła na mnie bardzo złe wrażenie. Niestety dzisiejsza wizyta wcale nie była lepsza. Z 2 problemów Pani doktor postanowiła spojrzec i zbadać tylko 1. Na 2 uwierzyła tylko w to co mówie, i wypisała recepte bez sprawdzenia stanu rzeczywistego. OK w porządku tak się składa, że akurat mam w pewnym stopniu wykształcenie i doświadczenie medyczne ale co jeśli przyszłaby tam mama bez jakiegokolwiek pojęcia o problemie?
Poza tym zarówno dziś jak i za pierwszym razem, Pani doktor sprawiała wrażenie bardzo podirytowanej obecnościa pacjenta w gabinecie. Syczała na córke, 'już cicho, cicho'- powtarzała bez przerwy, bardzo rozłoszczona tym, że córka zaczeła popłakiwac. Nie spodziewałam się że zacznie spiewać piosenki czy 'ćumkać' nad moim dzieckiem ale tego rodzaju zachowanie było bardzo nieprofesjonalne.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


S
Użytkownik zweryfikowany

Prowadzi moje bliźnięta od pierwszego roku ich życia, jest otwartym lekarzem, podchodzącym do pacjenta indywidualnie, szukającym sposobów bycia zdrowym poprzez zdrowe nawyki jedzeniowe, przy chorobach wspomagających organizm w celu wyleczenia i braku nawrotów zaburzeń. Potrafiąca doradzić w innych obszarach zdrowia.
Pracowala m.in. w przychodni przy ul.Elekcyjnej.
Obecnie poszukuję aktualnego miejsa pracy bo chętnie pojadę nawet na drugi \\\"koniec\\\" W-wy

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Edukacja

  • Akademia Medyczna w Warszwie

Specjalizacje

  • Pediatria

Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil