O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od 30 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.
Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 700 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (blisko 200 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (66)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Karolina Piotrowska-Lis Inny

  Świetna Pani Doktor, od razu postawiła prawidłowe rozpoznanie i leczenie zadziałało. Miła atmosfera w gabinecie, a do tego Pani Doktor zawsze uśmiechnięta. Polecam wszystkim ;)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Karolina Piotrowska-Lis Inny

  Niesamowite zaangażowanie i empatia. Świetny Lekarz

  R
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Torska Konsultacja endokrynologiczna

  Profesjonalizm w każdym calu, indywidualne podejście z dużą empatią do problemów pacjenta. Jasno i konkretnie określone dalsze działania.


  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Torska Konsultacja endokrynologiczna

  Słucha pacjenta i nie działa sztampowo. Zdecydowanie polecam


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Marta Idzior USG jamy brzusznej

  Pani Marta wykonała USG jamy brzusznej bardzo dokładnie. Z zaangażowaniem wysłuchała historii dolegliwości i bardzo wnikliwie przeprowadziła badanie. Dodatkowo wiele wyjaśniła przy czym była tak sympatyczna, że cały stres uszedł po 2 minutach od wejścia do gabinetu.


  Profil zweryfikowany
  lek. Marta Idzior USG tarczycy

  Zaangażowana, kompetentna, pomocna. Można znacznie więcej.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Danuta Kurowska konsultacja pediatryczna

  Wybrałam Panią doktor z przypadku i nie polecam, Pani Doktor nie słucha, nie sprawdza opisu przebiegu poprzedniej wizyty, nie pomogła w żaden sposób..


  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Pawlak-Ruszczyńska konsultacja pediatryczna

  Moje dzieci uwielbiają tego pediatrę. Mój synek, który bardzo boi się lekarzy, zachowuje się przy niej jedynie spokojnie, a poza tym lekarz jest bardzo uważny i zainteresowany. Przepisała nam już kilka razy leki, które bardzo pomogły dzieciom. Polecam z całego serca.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Barska konsultacja pediatryczna

  Pani Doktor, bardzo szczegółowo bada dziecko. Trafna diagnoza. Świetny kontakt ma zarówno z dzieckiem, jak i rodzicem. Bardzo zaangażowana. Oby więcej takich lekarzy. Polecam bardzo!


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Joanna Peradzyńska konsultacja pulmonologiczna dzieci

  Do Pani Doktor trafiłam po 3 wizytach u innych lekarzy. Kaszel u dziecka, który utrzymywał się prawie 1.5 miesiaca i żadne leczenie nie przynosiło poprawy. Po dokładnym zbadaniu córki i wdrożeniu nowego leczenia przez Panią Doktor już po kilku dniach była poprawa a ja czułam, że dziecko jest w końcu bezpieczne i zaopiekowane. Plus że Pani Doktor po ustaniu zapalenia oskrzeli zleciła kolejną wizytę kontrolną u siebie.

  Polecam !


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania