lek.

Ewa Malwina Milewska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Endokrynolog

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 105 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studiowała również na wydziale medycyny i chirurgii Uniwerystetu La Sapienza w Rzymie. W swoim dorobku naukowym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: profesorskie konsultacje ginekologiczne

  bardzo miła Pani doktor.Fachowa i profesjonalna wizyta sprawiła ,że bez skrępowania mogłam rozmawiać o swoich problemach.polecam każdej pacjentce ...dziękuję Pani doktor

  Ewa Malwina Milewska2018-07-04

  dziekuję za komentarz :); pozdrawiam

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie jestem w stanie ocenić jeszcze skuteczności lekarza, bo byłam tam tylko raz, ale na pewno mogę stwierdzić, że Pani doktor jest bardzo miła I stara się, aby pacjent zrozumiał wszystkie jej zalecenia

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Gorąco polecam! Badanie wykonane bezboleśnie w miłej atmosferze. Pani doktor przeprowadza pełny wywiad i jest zainteresowana w pełni pacjentką i jej stanem zdrowia. Zleca potrzebne badania i wszystko wyjaśnia.
  W całego serca polecam! Najlepszy i najprzyjemniejszy specjalista!!!

  Ewa Malwina Milewska2018-06-28

  dziękuję! i życzę dużo zdrowia

 • M
  Lokalizacja: Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

  Na Panią Doktor trafiłam podczas mojego pobytu na oddziale ONiER będąc w ciąży. Moim lekarzem prowadzącym była inna Pani Doktor, która aktualnie przebywała na urlopie. Pani Doktor Milewska okazała mi tyle serca, że nigdy Jej tego nie zapomnę. Mimo, że nie byłam Jej pacjentką otoczyła mnie wspaniałą opieką, wykazała zainteresowanie ,wielką pomoc a przede wszystkim zrozumienie. Cieszę się, że spotkałam Ją na swojej drodze w momencie, kiedy potrzebowałam poczucia, że nie jestem sama :)! Dziękuję Pani Doktor z całego serca!

  Ewa Malwina Milewska2018-05-28

  Bardzo dziekuję za Pani słowa i cieszy mnie, że dobrze Pani wspomina pobyt na Oddziale!:)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wszystkim z pewnością będę bardzo polecać Panią Doktor Milewską. Bardzo uprzejma, empatyczna i szczera lekarka. Przeszłam już przez wiele badań i lekarzy, którzy nie bardzo umieli mi pomóc. Pani Doktor wnikliwie przejrzała moją dokumentację medyczną i od razu zaproponowała leczenie. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona i na pewno będę chodzić na kolejne wizyty. Gorąco polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z czystym sumieniem polecam Panią doktor☺ poświęciła mi bardzo długo czasu analizując historię choroby. Po dokładnym badaniu Pani doktor zaproponowała dalszy tor leczenia. Należy również dodać ,że Pani doktor to również bardzo dobry człowiek.

 • A

  Pierwsza wizyta u tego lekarza, szczegółowa, przyjemna i niekrępująca. Zapowiada się dalsza wspólna współpraca ;)

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest przemiłą osobą,Zna się na swojej pracy,jest kompetentna i jak najbardziej przejmuje się zdrowiem pacjenta,polecam!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: PCOS

  Bardzo miła i rzetelna Pani Doktor. Bardzo delikatnie przeprowadzila badanie i dokladnie udzieliła odpowiedzi na kazde pytanie. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Poznań

  Do dr Milewskiej trafiłam przez niewłaściwie dobraną antykoncepcję (przez innego lekarza). Pani doktor dokładnie wysłuchała jakie mam dolegliwości, wytłumaczyła czym są spowodowane (dawki zastosowanych hormonów), przedstawiła alternatywne metody antykoncepcji hormonalnej oraz przestrzegła przed tymi, które nie będą dla mnie odpowiednie.
  Dr Milewska to bardzo profesjonalna, sympatyczna i miła osoba. Gorąco polecam tego lekarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studiowała również na wydziale medycyny i chirurgii Uniwerystetu La Sapienza w Rzymie.
  W swoim dorobku naukowym posiada kursy i szkolenia ukończone w Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji oraz staż kliniczny w oddziale leczenia niepłodności w Rambam Hospital w Izraelu. Autorka publikacji w polskich i zagranicznych czasopisamach.
  Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu oraz w prywatnych placówkach medycznych. Obecnie pracuje w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu (przez rok w Katedrze i Klinice Endokrynologii Ginekologicznej, aktualnie w Klinice Endokrynologii i Medycyny Rozrodu), gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne w położnictwie i ginekologii. Do jej szczególnych zainteresowań należy endokrynologia rozrodu, niepłodność oraz choroby tarczycy.
  Doktorantka
  Członek PTG, ENTOG, ISUOG, ESHRE
  Prowadzi konsultacje w języku angielskim oraz włoskim.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Uniwerystet La Sapienza w Rzymie

Publikacje

 • Gynecol Endocrinol. 2016 Sep;32(9):690-695. Epub 2016 Sep 5.
 • Inositol and human reproduction. From cellular metabolism to clinical use.
 • Podocyturia as an early diagnostic marker of preeclampsia: a literature review, Biomarkers, 23:3, 207-212
 • Use of oral contraceptives for management of acne vulgaris and hirsutism in women of reproductive and late reproductive age. Menopause Review/Przegląd Menopauzalny. 2018;17(1):1-4
 • Denosumab – a new medication in the treatment of postmenopausal osteoporosis. Menopause Review/Przegląd Menopauzalny. 2017;16(3):75-78
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • .