O nas

Klinika w Poznaniu cieszy się renomą nowoczesnego i skutecznego ośrodka leczenia niepłodności. Od 2006 roku InviMed dba także o pacjentów niemieckojęzycznych z regionu zachodniej Polski i Niemiec.

Pomagamy zajść w ciążę naturalnie, a jeśli nie jest to możliwe, proponujemy nie tylko klasyczne IVF, ale także bardziej zaawansowane techniki leczenia, np.: ICSI, IMSI, PICSI i hbIMSI. Umożliwiamy także procedury w ramach programu adopcji komórek jajowych, czyli tzw. in vitro z komórkami dawczyni (in vitro z kd).

Dzięki szerokiemu spectrum możliwości oraz ogromnej trosce o pacjentów, jesteśmy realizatorem programu dofinansowania in vitro z budżetu miasta Poznań oraz województwa lubuskiego.

Mamy szeroką kadrę doświadczonych specjalistów, wśród których są nie tylko doskonali ginekolodzy i embriolodzy, ale także urolog, androlog, immunolog czy endokrynolog. W InviMed Poznań pacjenci mogą skorzystać z porad zarówno psychologa, jak i dietetyka, co w wielu przypadkach jest niezbędne dla właściwego przebiegu leczenia. Klinika, oprócz leczenia niepłodności, oferuje także opiekę nad kobietami w ciąży, tzw. prowadzenie ciąży.

InviMed Poznań od lat pracuje zgodnie z najwyższymi standardami. Aktualnie, jako jedyni w Wielkopolsce, posiadamy system RI Witness. Jest to elektroniczny i niezależny system kontroli pracy laboratorium, gwarantujący bezbłędną identyfikację komórek rozrodczych i zarodków na każdym etapie procesu leczenia, łącznie z przechowywaniem pozyskanego materiału. Jest to najsprawniej działających system kontroli jakości oraz identyfikacji materiału biologicznego, który stosują najlepsze kliniki na świecie.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (61)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Sroka Inny

  Do Pana Doktora trafiliśmy z mężem z polecenia po nieudanym leczeniu niepłodności w innej poznańskiej klinice. Wielkim plusem było dla nas to ze Doktor wykorzystał wszystkie badania jakie do tej pory mieliśmy zrobione i już na pierwszej wizycie szczegółowo omówił z nami leczenie. Efekt? Pierwsza konsultacja była w sierpniu, a 1 grudnia po udanej pierwszej procedurze in vitro dowiedziałam się ze jestem w ciąży. Doktor nigdy nie owija w bawełnę, przedstawia realny obraz sytuacji, bardzo dobrze wyłapuje również ewentualne komplikacje w trakcie trwania całej procedury. Moja ciaza dalej trwa, a ja już z całego serca dziękuje Panu Doktorowi za pomoc. Mrozaczki czekają aż po nie wrócimy i nie do kogo innego, jak tylko do Pana Doktora :)

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Małek badania ginekologiczne

  Bardzo nieprzyjemny i arogancki lekarz. Był to początek naszej drogi leczenia niepłodności szybko zakończony w InviMedzie ze względu na podejście lekarza. Zero wsparcia i empatii za to bardzo protekcjonalny ton. Byliśmy w szoku. Nie polecam.

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Łukasz Lewandowski Inny

  Przez całe życie będę wdzięczna Doktorowi. Dzięki jemu urodziłam długo oczekiwaną córeczkę. Zaczynaliśmy wspólną drogę w Invimedzie, póżniej prowadził moją ciążę. Walczyłiśmy prawie 1.5 roku, miałam problem z endometrium. Doktor starał się po każdym nieudanym transferze zaproponować nowy sposób leczenia. I w końcu się udało. Dzięki wielkiej empatii, wiedzy Doktora czułam się zaopiekowaną i wierzyła, że pewnego dnia się uda. Bardzo dziękuję Panu Łukaszowi. Polecam z całego serca.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Małek wizyta ogólna

  Pan Doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, cierpliwie i z życzliwością odpowiadał na wszystkie pytania.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Sroka Inny

  Staraliśmy się z mężem o dziecko ponad 3 lata. Mogłoby się wydawać, że przez ten czas przeszliśmy wszystkie możliwe badania, a przyczyna naszej niepłodności nadal pozostawała niewyjaśniona.
  3 miesiące temu nasza znajoma poleciła nam dr Srokę. Lekarz już podczas drugiej wizyty postawił diagnozę i przedstawił plan leczenia. Efekt leczenia ujrzeliśmy już po miesiącu. Na teście pojawiły się upragnione 2 kreski za co jesteśmy bardzo wdzięczni doktorowi,bo dokonał tego czego inni lekarze nie potrafili zrobić w ciągu 3 lat.
  Bardzo polecam dr Srokę. To konkretny i rzeczowy lekarz. Zawsze był przygotowany do naszej wizyty i wiedział w jakim celu przychodzimy.

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Łukasz Lewandowski Inny

  Z doktorem Lewandowskim widujemy się w Invimed oraz w centrum Lekarze. Doktor jest bardzo kompetentny, ma wspaniałe podejście do pacjenta, wizyty przebiegają bez pośpiechu, wszystko zostaje szczegółowo wyjaśnione. Ponadto od dr Lewandowskiego bije niesamowita empatia i spokój, który udziela się pacjentce. Jest bardzo zaangażowany, a w wypadku wątpliwości, czy pytań bardzo szybko odpowiada na maile, co jest naprawdę ogromną zaletą, tym bardziej w wypadku niepokoju ciężarnych ;) świat byłby piękniejszy, gdybyśmy mieli tylko takich lekarzy!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Kuśnierczak konsultacja ginekologiczna

  Do Pani doktor trafiłam w lutym tego roku. Miałam u niej dosłownie 2 wizyty po czym w marcu zaszłam w ciąże. Wcześniejsi lekarze diagnozowali mnie 2 lata i żaden nie potrafił znaleźć problemu. Pani doktor od razu znalazła problem i go wyeliminowała. Dzięki niej jestem obecnie w 33 tc i odliczam dni do porodu :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Sroka Inny

  Szczerze polecam! Wiele lat staraliśmy się o dziecko a wszyscy lekarze bagatelizowali problem "bo jedno już mieliśmy". Po pół roku wizyt u dr i byłam w ciąży. Dokrot konkretny, rzeczowy, może nie jest zbyt wylewny, ale na pewno skuteczny i to się liczy.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Sroka konsultacja ginekologiczna

  Trochę mi zeszło z napisaniem opinii o Doktorze, ale lepiej późno niż wcale.
  Doktor Sroka jest bardzo doświadczonym specjalistą, bardzo konkretnym i rzeczowym. Przez cały okres leczenia nigdy nie usłyszeliśmy od doktora, że "jest super", "damy rade", czy że dobrze idzie. Zawsze mieliśmy przedstawione fakty i realny obraz sytuacji, zero gdybania. Dzięki temu od początku rozpoczęcia procedury ivf byliśmy nastawieni na to, że nasze pierwsze podejście wcale nie musi się udać. Do wszystkich informacji podchodziliśmy chłodno, bez ekscytacji. Właśnie dzięki temu jak psychicznie nastawiły nas wizyty u doktora. Uważam, że to bardzo ważne w takiej drodze jaką jest niepłodność, aby studzić emocje i mieć świadomość, że nie zawsze się udaje i bardzo rzadko za pierwszym razem.
  Doktor Sroka dziennie w Invimedzie przyjmuje po kilkanaście jak nie kilkadziesiąt pacjentek, zawsze byłam którąś z kolei, ale za każdym razem doktor doskonale wiedział po co przychodzę, był dobrze przygotowany do wizyty i momentami wiedział lepiej niż ja :D (np ile mam jeszcze leków w domu, albo który jest dzień cyklu). Wiem, że doktor nie siedzi wieczorami przy kominku i nie studiuje historii pacjentek, ale bardzo doceniam to, że między pacjentkami zawsze była minutowa przerwa, gdzie zajrzał do kartoteki i wiedział po co dana pacjentka przychodzi.
  Dodatkowo bardzo nie wprost poczucie humoru, gdzie często trzeba wyłapać żart ukryty w przekazie. Na wizytach czułam się zawsze bardzo dobrze, wszystko było rozpisane dokładnie, doktor zostawiał czas na ewentualne pytania i zawsze służył pomocą. Z jakąś nostalgią wspominam ostatnią wiosnę i lato 2021 roku, gdzie spędziliśmy sporo czasu w klinice. Rezultat? Właśnie śpi kolo mnie i za dwa dni skończy trzy miesiące. Udana pierwsza procedura i pierwszy transfer, choć absolutnie się tego nie spodziewaliśmy, bo wiedzieliśmy jaka kręta jest droga niepłodności.
  Jeśli ktoś zastanawia się nad wybraniem lekarza, to zdecydowanie polecam doktora Srokę. Uprzedzę jednak, że na wizytach nie ma klepania po ramieniu, ogromu empatii i ciepłych słówek. Jest dużo profesjonalizmu, spokoju i przedstawiania realnych szans.

  Dziękujemy Doktorze i do zobaczenia niebawem, jak przyjdzie nam ochota wrócić po mrozaczki! :)

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Sroka konsultacja ginekologiczna

  Podczas leczenia niepłodności, lekarz zlecił podstawowe badania u mnie i męża. Na początku wyniki męża były złe, ale przy zmniejszeniu stresu, zwiększonej ilości sportu i suplementacji (przy czym usłyszałam, że suplementacja raczej nie pomoże) wyniki męża były już poprawne. Moje badania i sono było ok, ale okazuje się że Sono pokazuje drożność tylko w części i może być mylące, pomimo znajomosci historii leczenia - operacja 15 lat temu nie miałam pogłębionych badań.
  Lekarz podał mi leki hormonalne do planowanej inseminacji, która ostatecznie zakończyła się staraniami własnymi - niepowodzenie. Niestety była to grupa leków, które zapisuje się przy procedurze In Vitro i są dofinansowane tylko 3 razy. Pan Sroka bez informowania mnie o tym fakcie i możliwości podjęcia samodzielnej decyzji pozbawił mnie jednej z szans na dofinansownie leków, które kosztują tysiące złotych.
  Zmieniłam lekarza i po 6 miesiącach zaszłam w ciąże poprzez procedurę In Vitro - inny lekarz zlecił mi badania i okazało się że mam insulinooporność oraz miałam zabieg udrażniania jajowodów. Podsumowując przy prostych przypadkach lekarz jest ok, czytając inne oponie i patrząc na swój przypadek, leczenie jest wg schematu bez indywidualnego podejścia do pacjenta.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania