lek. dent.

Ewa Krakowiak

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

5 opinii +dodaj

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Przyjmuję pacjentów od 6 roku życia. Świadczone usługi: badania profilaktyczne badanie stomatologiczne fluoryzacja zębów konsultacje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: badania profilaktyczne

  Wizyta przebiegła pomyślnie, zostałem poinformowany po przeglądzie, co jest do zrobienia z moimi zębami i jaki będzie koszt aktualnej wizyty. Od samego początku dowiedziałem się, że poza tą wizytą będą jeszcze 4 dłuższe. Zęby zostały na razie dokładnie oczyszczone, co widać na pierwszy rzut okiem. Dodatkowo na koniec wizyty dostałem szczegółowe wytyczne o tym jak mam się przygotować przez następny miesiąc do wizyty. Nie byłem specjalnie "zachęcany" do kolejnych zabiegów, które oczywiście są płatne. Zostałem poinformowany o tym, jak dużo pracy mogą wymagać moje zęby i mogłem wybrać czy chcę zaopiekować się nimi powierzchownie i tanio, czy kompleksowo i drożej. Sama Pani lekarz jest bardzo miłą kobietą a cała wizyta była na bardzo wysokim poziomie.

 • M

  Pani Doktor Ewa Krakowiak jest stomatologiem z powołania. Przemiła osoba, profesjonalny lekarz. Po wielu rozczarowaniach w końcu trafiłam na specjalistę. Polecam każdemu!!

 • J

  Bardzo dobry, konkretny i rzeczowy specjalista. Od kiedy trafiłem do Pani doktor, a mijają już ponad 4 lata, jest to mój jedyny lekarz stomatolog. Leczenie zarówno skomplikowanych, jak i tych łatwiejszych dolegliwości przebiega zawsze profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie. Poza tym zawsze jestem w wyczerpujący sposób informowany na temat leczenia i tego co zostanie wykonane. Ceny – moim zdaniem – kształtują się na przeciętnym trójmiejskim poziomie. Poleciłem ten gabinet wielu moim znajomym i każdy stał się stałym pacjentem Pani doktor.

  Szczerze polecam wszystkim poszukującym bardzo dobrego stomatploga.

 • I

  Zgadzamy się w pełni z zamieszczoną opinią. Teściowa zadowolona z protez, ja i mąż również jesteśmy usatysfakcjonowani z przebytego leczenia, natomiast dzieci wreszcie bez problemu siadają na fotelu i dają sobie leczyć zęby. Ponadto bardzo fajna atmosfera i komfortowe warunki w gabinecie.Jednym zdaniem - Pani Doktor Ewa to z prawdziwego zdarzenia specjalista, bardzo przyjazna zarówno dużym jak i małym pacjentom. Trafiliśmy do tego gabinetu dzięki znajomym, można powiedzieć - z polecenia. Dlatego również - polecamy wszystkim innym, tym którzy szukają bardzo dobrego specjalisty. Serdeczne podziękowania dla Pani doktor.

 • D

  Wszystkim polecam Panią Doktor. Super specjalista, a poza tym wspaniała atmosfera panująca w gabinecie. Leczę się u Pani doktor od ponad 3 lat i mam pięknie odbudowane moje przedtem nie najpiękniejsze zęby. Wcześniej kilku innych dentystów nie poradziło sobie z moimi problemami.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Przyjmuję pacjentów od 6 roku życia.
  Świadczone usługi:
  badania profilaktyczne
  badanie stomatologiczne
  fluoryzacja zębów
  konsultacje protetyczne
  korekta kształtu zębów
  korony cyrkonowe, pełnoceramiczne, porcelanowe
  lakowanie zębów
  leczenie chorób błony śluzowej jamy ustnej i dziąseł
  leczenie chorób stawu skroniowo - żuchwowego
  leczenie kanałowe
  leczenie nadwrażliwości zębów
  leczenie zębów mlecznych
  licówki
  likwidacja diastemy
  mosty
  nacinanie ropni
  odbudowa zębów
  unieruchomienie rozchwianych zębów
  usuwanie kamienia nazębnego, scaling
  usuwanie ropni
  usuwanie szwów
  usuwanie zębów
  uzupełnienia typu inlay, onlay
  wkłady koronowo-korzeniowe
  wybielanie zębów
  znieczulenie
  szyna relaksacyjna

  inne

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Najbliższe terminy:

kolejne dni