Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: bilans zdrowia

  Jestem bardzo niezdowolona z przebiegu wizyty. Poszłam na bilans ze swoją córką. Pani doktor nie przeprowadziła żadnego wywiadu. Zapytała jedynie czy wszystko w porządku. Osłuchała córkę i zmierzyła ciśnienie. Nie zajrzała do uszu, do gardła ani do nosa. Nie sprawdziła słuchu, ani postawy. Sama poprosiłam o zważenie i zmierzenie dziecka oraz sama zapytałam o dawkowanie witaminy D. Po takich doświadczeniach wiem, że z własnej woli do tej pani doktor nie pójdę.

 • A

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor, polecam wszystkim!!Chodzimy na wizyty do Pani doktor juz trzy lata i nie zawiodla mnie nigdy, Chętnie odpowiada na pytania telefoniczne, jest ciepła w kontakcie z dzieckiem.

 • N

  Pani ordynator (od ponad 15 lat), opiekowała się moim synkiem podczas pobytu w szpitalu. Muszę przyznać, że w kontakcie jest dość oschła i sprawia ogólne wrażenie nienajlepsze. Ale jednocześnie też jako specjalista jest świetna, wie na co zwracać uwagę, jakie leki podawać, ma dobrą intuicję do objawów (piszę to jako stażystka, która wie, o czym mówi). Pani doktor jest na pewno specyficzna w kontakcie ale jeśli kogoś to nie zraża, może być pewnym fachowej opieki.

 • M

  Korzystamy z pomocy Pani Doktor (jako gastrologa) w szpitalu na Kamieńskiego. Nasz syn ma zdiagnozowany refluks, zalecenia Pani Doktor pomogły nam znacznie zmniejszyć cierpienia naszego maluszka. Przy pierwszej wizycie poświęciła nam dużo czasu, omawiając dokładnie, co powinniśmy zrobić. Kilkukrotnie udzielała nam też porad telefonicznie, oddzwaniała jeśli nie mogła wcześniej odebrać tel. Ja oceniam Panią Doktor bardzo pozytywnie, zdecydowanie dobry fachowiec, który wie, o czym mówi i chce pomóc!

 • K

  Witam,
  mam 24 lata ale jako 4 letnia dziewczynka byłam badana przez panią \" doktor\" kontrolnie. W książeczce zdrowia w rubryce (widzenie obuoczne) napisała: prawidłowo.
  niestety pani doktor, chciałabym panią poinformować,że nie widzę na lewe oko od urodzenia. Niestety wykryto mi to za późno aby móc coś z tym zrobić. Gdyby już wtedy zwróciła pani na to uwagę to mogłabym wiedzieć na dwoje oczu!!
  Mam wielki żal do pani i nie rozumiem jak tak bardzo można nie szanować swojego tytułu, opinii, nie wspominając o małych istotkach!
  Mam nadzieję,że doczekam się dna kiedy spojrzę pani w oczy.
  Kasia.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".

 • G

  Moje dziecko ma dopiero 3 miesiące. Byłam w tym czasie u trzech pediatrów i zdecydowanie najgorzej wypadła pani dr Kochańska. Już przy pierwszej wizycie badając zupełnie zdrowe dziecko wszystko komentowała "na razie", np. "stawy biodrowe na razie w porządku", "waga dziecka na razie prawidłowa", tak jakby sugerowała, że wkrótce zaniedbamy z mężem dziecko i już takie zdrowe nie będzie. Dodatkowe pytania nie są mile widziane, zdarza się wręcz że ignorowane (pani dr zmienia temat). Dodatkow jej zaleceń co do mojej diety oraz witami, które należy podać dziecku, nie potwierdzili pozostali pediatrzy.

 • G

  No niestety nie mogę polecić dr. Kochańskiej. Mam wrażenie, że poza ogólnym badaniem przy okazji każdego szczepienia wszystko robi na odwal. Sama nic nie mówi o ewentualnych zmianach dawkowania witamin (okazało się przy okazji kontroli u innego pediatry, że podaję za dużo wit. D - co może być bardzo szkodliwe). O wszystko trzeba się dopytywać, co zresztą też nie jest mile widziane. Pani Kochańska jest bardzo zniecierpliwiona przy okazji dodatkowych pytań, które mają do niej rodzice. W sytuacji kiedy pytałam o poszerzanie diety wręczała mi reklamówkę producenta słoiczków dla dzieci i mówiła: "Tam jest wszystko napisane" (no jednak nie wszystko i nie każda mama chce się decydować na jedzenie ze słoiczków). Mam w tej chwili porównanie do innych pediatrów i moje złe wrażenie na temat Pani dr. tylko się wzmocniło.

Doświadczenie i kwalifikacje