lek.

Emilia Musiał

Endokrynolog, Internista

12 opinii +dodaj

Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lek. med. Emilia Musiał jest specjalistą w dziedzinie endokrynologii. Przy zapisywaniu się na wizytę do Placówki PROFEMED bardzo proszę o podanie daty urodzenia lub numeru PESE... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Lek. med. Emilia Musiał jest specjalistą w dziedzinie endokrynologii.

  Przy zapisywaniu się na wizytę do Placówki PROFEMED bardzo proszę o podanie daty urodzenia lub numeru PESEL pacjenta.

Specjalizacje

 • Endokrynologia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz. na wizycie wydrukowała wszystkie wyniki badań, nawet te, które pozornie nie dotyczyły problemu. Doradziła w kilku innych kwestiach. Wszystko wytłumaczyła, ze spokojem, wzbudziła moje pełne zaufanie. Mogłam zadać wszystkie pytania, jakie tylko przyszły mi do głowy.

 • bardzo dobry

  Pani dr przeprowadzila bardzo skrupulatny wywiad na temat mojego zdrowia. Powiedziala bardzo dokładnie jaka jest diagnoza, w czym tkwi moj problem oraz co dalej powinnam zrobić. Wizyta trwala 25 min to potwierdza ze pani dr wnikliwie przeanalizowala moj przypadek. Dziękuję :-)

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam, przede wszystkim kompetentna lekarka, chętnie odpowiada na pytania. Po za tym bardzo sympatyczna

 • dobry

  Nie mogę jak na razie za wiele powiedzieć bo byłam pierwszy raz. A Pani doktor podeszła do problemu profesjonalnie . Ogólnie bardzo miło i fachowo.

 • bardzo dobry

  Bardzo rzeczowa, konkretna, miła lekarka. Pani Doktor przeprowadza wywiad, szczegółowo bada, zleca potrzebne badania. Zainteresowana losem pacjenta. Polecam.

 • dobry

  Pani doktor jest bardzo zainteresowana losem pacjenta. Dokładnie słucha, odpowiada na zadawane pytania.Jest kompetentna i całościowo podchodzi do problemu.

 • bardzo dobry

  Chodzę do tej pani od prawie 5 lat (Hashimoto). Jest bardzo dokładna, zawsze przygotowana do wizyty (wcześniej sprawdza wyniki), na wszystkie pytania spokojnie odpowiada, zleca regularnie badania, nie bagatelizuje żadnych objawów ani wyników poza normą. Robi dokładny wywiad i jeśli jest taka konieczność przyjmie pacjenta "poza kolejnością". Przy tym jest bardzo uprzejma i miła.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Lekarz ma wiedzę, nie spieszy się i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Mimo braku terminów w lux-med zapisuje na wizyty dodatkowe i każdego pacjenta zawsze przyjmuje. Polecam Panią doktor.

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona ze współpracy z Panią Doktor. Bardzo wynikliwy wywiad, zlecanie odpowiednich badań, ich analiza i ew. Zlecanie kolejnych. Żaden wynik "poza normą" nie pozostał bez reakcji Pani Doktor - zazwyczaj dostawałam dodatkowe badania, by wykluczyć wszystkie ewentualne schorzenia. Polecam :-)

 • bardzo dobry

  Po pierwszej wizycie mam wrażenie że bardzo uważnie podchodzi do pacjenta. Nic na skróty, szczegółowy wywiad, badania . Ja zdecydowanie polecam.