Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Zamiejska 17, Targówek, Warszawa
Vivamed

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Choroba Leśniowskiego-Crohna
  • Wrzodziejące zapalenie jelita grubego
  • Choroby jelit
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Gastroenterologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
7 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bródnowski Inny

Mam złe doświadczenia związane z wizytą u pani dr. Na kolejnej wizycie (drugiej i ostatniej), pani dr nie zainteresowała się efektami zaordynowanego wcześniej sposobu leczenia. Odbierała tel., wychodziła do pomieszczenia obok, odpowiadała na pytania zaglądających pracowników. To rozprasza, nie pozwala na skupienie się i przypomnienie sobie o sprawach istotnych. Zdenerwowana chciałam jak najszybciej wyjść z gabinetu. Gdy wreszcie pani dr zainteresowała się zrobioną kolonoskopią (skierowanie nie od pani dr), nie zwróciła uwagi na fragment opisu, który przez innego lekarza określony został jako b. niebezpieczny i poradził wizytę chirurgiczną. Już więcej nie pójdę do tego lekarza i raczej nie polecam go innym. Kamila


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bródnowski problemy gastrologiczne.

Leczyłem się u tej pani Ufniarz kilka lat w poradni szpitala bródnowskiego ale zrezygnowałem ze względu na mały i krótki czas poświęcany pacjentowi i nieprzyjemne jej zachowanie i lekceważące podejście do pacjenta. Podczas wizyty lekarz nie skupia się na pacjencie tylko na innych sprawach co chwila wychodzi albo do niej przychodzą albo ktoś dzwoni albo ona dzwoni i tak w kółko.Zachowanie jej jest nieprzyjemne. Nie można było się doprosić skierowania na kolonoskopię choć są wskazania i dawno nie była robiona , nie da bo pacjent śmiał się upomnieć.Jest wybuchowa.Teraz leczę się u innego lekarza i jestem B. zadowolony, problemy gastrologiczne ustąpiły w ciągu jednego miesiąca a tam chodziłem z bólem kilka miesięcy.Wystarczyła odpowiednia terapia.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo bobry lekarz. Trafnie stawia diagnozy, kieruje pacjentów na wskazane badania. Czasem trzeba poczekać jednak warto jeśli leczenie jest skuteczne. Suma summarum na koniec liczy cię rezultat.


M

Dr Dąbrowska prowadzi mnie od 8 lat i nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Owszem zgadzam się z opinią, że jest zabiegana, często odbiera telefon podczas wizyty, ale zdaję sobie również sprawę z tego, że jest świetnym specjalistą i człowiekiem o naprawdę wielkim sercu. Z moją chorobą walczę już 12 lat i mimo pecha nieuleczalnego schorzenia mam choć tyle "szczęścia w nieszczęsciu" że trafiam na PRAWDZIWYCH lekarzy, ludzi z powołaniem, oddaniem, takich którzy naprawdę szczerze chcą pomagać. Nie bawią się w Boga, ale starają się to i tak trudne życie z chorobą zrobić choć odrobinę znośniejszym, usunąć ból, po każdym zaostrzeniu na nowo przywracać nadzieję. Dla mnie właśnie takim lekarzem jest dr Elżbieta Dąbrowska. Wiem, że zawsze gdy zadzwonię ze złymi wiadomościami znajdzie dla mnie czas, choć te parę minut by uspokoić, pocieszyć, pomóc, by spróbować kolejnego podejścia czy terapii, leków, które złagodzą ciągły ból. A gdy zjawię się z dobrymi wynikami, z lepszym samopoczuciem, gdy mogę powiedzieć, że jest lepiej - będzie cieszyć się razem ze mną, ale nie poklepie po ramieniu i nie powie "to proszę się zjawić jak będzie gorzej". Mimo remisji choroby ciągle dostaję dawkę podtrzymującą leków, mam regularne badania i wizyty kontrolne i nigdy jeszcze nie usłyszałam, że dla mnie nie ma już miejsca. Wracając do opinii, które tu przeczytałam, gdy słyszę dzwonek telefonu podczas wizyty u Pani dr wiem, że gdzieś tam po drugiej stronie jest człowiek, który potrzebuje pomocy i wiem, że gdybym była to ja bardzo bym chciała by dr Dąbrowska odebrała.


A
Użytkownik zweryfikowany

Ja uważam, ze Pani Doktor to bardzo dobry i kompetenty lekarz. Rzeczywiście mało czasu poświeca pacjentowi, ale czego tu wymagać w państwowej służbie zdrowia?? Tłumy pacjentów i mało czasu. Mam w rodzinie osoby pracujące w państwowej służbie zdrowia i w tej poradni nie jest jeszcze najgorzej. Poza tym Pani Doktor bardzo przejmuje się stanem pacjenta,a to u lekarza jest najważneijsze.


V
Użytkownik zweryfikowany

zgadza się bardzo słaby lekarz,bardzo mało czasu poświęca pacjentowi,często dzwoni i rozmawia przez telefon w innych sprawach, często wychodzi z gabinetu zostawiając pacjenta samego, na 20 mn wizytę poświeciła mi 10 mn, tragedia.


G

Niestety nie ma gastrologów w szpitalu bródnowskim i datego trzeba chodzić do p. Dąbrowskiej. Może i jest kompetentna, ale sposób przyjmowania pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Zawsze opóźniona. W trakcie ostatniej wizyty odebrała trzy telefony z zewnatrz. W gabinecie bylam prawie 25 min z czego dla mnie pani doktór poświęciła może 7 min!!! Porażka!!! Lepiej iść do pana doktora Słowika!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Choroba Leśniowskiego-Crohna
  • Wrzodziejące zapalenie jelita grubego
  • Choroby jelit
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Gastroenterologia

Powiązane wyszukiwania