Elżbieta Augustyniak- Brudz

Dermatolog, Wenerolog więcej

Łódź 1 adres

Nr PWZ: 8474239

16 opinii

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet Dermatologiczny
Radwańska, Polesie, Łódź

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dermatologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Radwańska, Łódź

Gabinet Dermatologiczny

Moje doświadczenie

O mnie

Gabinet dermatologiczny, wenerologiczny, świadczący również usługi z zakresu medycyny estetycznej.
Godziny wizyt ustalane są indywidualnieZakres porad

  • Dermatologia i wenerologia

16 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor zrobiła szczegółowy wywiad. Słucha pacjenta. Jest empatyczna. Wyjaśnienie co do dalszej drogi leczenia jest dokładne, z konkretnym uzasadnieniem.

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny Inny

Pani Doktor jest świetnym specjalistą w zakresie dermatologii, Pomogła mi, gdy wypadały mi włosy. Zastosowała zabiegi laserowe i skuteczną farmakologię. Wizyty są bardzo przyjemne, lekarz z powołania, bardzo komunikatywny. Serdecznie polecam!

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny trądzik

Zgłosiłam się do Pani Doktor z cerą problematyczną: trądzik, tłusta cera, rozszerzone pory, zmiany. Pani Doktor wdrożyła kompleksowe leczenie obejmujące: dietę, farmakologię oraz zabiegi laserowe. Leczenie trwa dopiero dwa miesiące a efekty są naprawdę bardzo dobre. Przy tym Pani Doktor jest osobą bardzo miłą i sympatyczną. Gorąco polecam!!!


G
Profil zweryfikowany

Pani doktor jest bardzo zaangażowana. Diagnoza została postawiona szybko, dzięki czemu wdrożone leczenie przynosi efekty. Do tego wizyty odbywają się w miłej atmosferze. Szczerze polecam!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny

Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolona z podejścia do moich problemów ze skórą oraz efektów leczenia. Bardzo przemiła osoba a także świetny specjalista. Zdecydowanie polecam


E
Profil zweryfikowany

Pani Doktor podchodzi do pacjentów holistycznie, duży nacisk kładąc na dietę oraz aspekt psychologiczny schorzenia, co bardzo do mnie przemawia. Jest to przesympatyczna osoba z wieloletnim doświadczeniem, będąca na bieżąco z postępem medycyny i nowymi technologiami (laser), ale stosująca także inne, mniej konwencjonalne środki jak np. akupunktura. Po antybiotyki i sterydy sięga dopiero wtedy, gdy zawiodą inne metody, co osobiście bardzo cenię u lekarzy. Po dwóch zabiegach laserem zaczęłam widzieć pierwsze efety w postaci wyraźnego, choć pòki co punktowego, zmniejszenia zaczerwienienia na objętej silnym stanem zapalnym twarzy. Po raz pierwszy od dłuższego czasu wierzę w to, że moją chorobę da się opanować i z pełnym zaufaniem i cierpliwością stosuję się do zaleceń Pani Doktor. POLECAM!!!


A
Profil zweryfikowany

Polecam z pełnym przekonaniem Panią Doktor. Byłam z dolegliwością dermatologiczną, ktora wystąpiła w ciazy. Podejscie do pacjenta bardzo profesjonalne. Bardzo rzeczowo i komunikatywnie przekazane ważne informacje. Do tego sympatyczna, ciepła osoba - POLECAM; ja napewno zapisuję sobie jako lekarza do którego w potrzebie będę wracać. Cena do jakości obsługi bardzo uczciwa.


Profil zweryfikowany

pani dr ,skasowała mnie 150zł za niestarannie wymrożonego włuknika który nie odpadł ,zadzwoniłam zapytać się dlaczego tak się stało,odpowiedziała że muszę przyjść jeszcze raz i ponownie wymrażać przepisałA 2 KREMY PO KTÓRYCH DOSTAŁAM WYPRYSKÓW ,nie byłam u gorszego lekarza


K
Profil zweryfikowany

Z moim wieloletnim problemem trądzikowym byłem u wielu lekarzy, bez zadowalającego mnie efektu. Pani doktor została mi polecona.. wybór tego specjalisty był właściwym wyborem! Wspólnie ustaliliśmy przyczynę moich zmian skórnych i dobraliśmy odpowiednie leki, dzięki czemu problem szybko znikł. Zdecydowanie polecam dr Augustyniak-Brudz ze względu na profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta.


K
Profil zweryfikowany

Razem z córką leczymy się u pani doktor już od dawna, to wybitny i godny zaufania specjalista, a przy okazji bardzo miła i życzliwa osoba. Mimo odległości, zawsze chętnie jedziemy z wizytą, czy na kontrolę. Pani doktor, bardzo dziękujemy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania