Dorota Szykulska-Paprocka

Psychoterapeuta, Psycholog

Umów wizytę 342 odwiedziny w ciągu 30 dni

Doświadczony psycholog, psychoterapeutka oraz coach. Specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych. Prowadzę procesy psychoterapii indywidualnej, par oraz rodzin.Profesjonalni... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Salve Medica

  Szparagowa 10, Bałuty
  91-211 Łódź, łódzkie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Psychoterapia 120 zł
  Psychoterapia indywidualna - ok. 50 min. 120 zł
  Psychoterapia indywidualna ( 50 min) 120 zł
  Psychoterapia pary lub rodziny ( 60 min) 140 zł
  Coaching ( 90 min) 150 zł
  Szkolenia - rozwój osobisty od 120 zł
  Konsultacja psychologiczna- indywidualna ( 60 min) 120 zł
  Terapia pary - ok. 60 min 140 zł
  Terapia rodziny - ok. 60 min. 140 zł
  Coaching - sesja ok. 90 min 140 zł
  Superwizja od 120 zł
  Zwykła wizyta

  więcej

 • GABINET PSYCHOLOGICZNY " IMAGO"

  Jana Kilińskiego 177, Widzew
  90-353 Łódź, łódzkie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Przelew na konto, Gotówka

  Usługi

  Psychoterapia 100 zł
  Psychoterapia indywidualna - ok. 50 min. 100 zł
  Terapia pary - ok. 60 min 120 zł
  Coaching ( 90 min) 150 zł
  Superwizja 100 zł
  Konsultacja psychologiczna- indywidualna ( 60 min) 100 zł
  Psychoterapia indywidualna ( 50 min) 100 zł
  Terapia rodziny - ok. 60 min. 120 zł
  Coaching - sesja ok. 90 min 140 zł
  Szkolenia - rozwój osobisty 100 zł

  więcej

Pytania pacjentów (13)

 • problem z synem

  Zastanawiam się, czy agresja i zamknięcie się w sobie mojego syna może wypływać z problemów w szkole, czy raczej z tych domowych. Jestem po rozwodzie, mój były mąż nadużywał alkoholu i często upokarzał mnie i naszego syna, stąd decyzja o rozwodzie. Rafał, nasz syn bywa często nadpobudliwy, obraża mnie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka

  Państwa rodzina ma za sobą bardzo trudny czas. Czas napięć, kłótni, zaprzeczania faktom. Oboje: Pani i syn przeżyliście coś dla siebie bardzo trudnego. Pani zrobiła dla rodziny bardzo wiele doprowadziła… Więcej

 • Uzależnienie od hazardu a leczenie przez hipnozę.

  Dzień dobry, czy uzależnienie od hazardu może zostać wyleczone przez hipnozę?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka

  Uzależnienie od hazardu nie może być wyleczone wyłącznie przez hipnozę. Najważniejszy element leczenia jest po stronie pacjenta automotywacja - chęć do zmiany. Zwykle na początku drogi wychodzenia z nałogu… Więcej

Zobacz wszystkie (13) odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doświadczony psycholog, psychoterapeutka oraz coach.
  Specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych. Prowadzę procesy psychoterapii indywidualnej, par oraz rodzin.Profesjonalnie pomagam osobom cierpiącym z powodu zaburzeń nerwicowych,obniżonego nastroju, depresji, lęku i niepewności, doświadczającym zaniżonego poczucia własnej wartości, problemów emocjonalnych oraz trudności w relacjach z innymi ludźmi..
  Bez względu na rodzaj zgłaszanych problemów spotkają się Państwo z szacunkiem, uwagą i poszanowaniem tajemnicy zawodowej.
  Jestem psychologiem ze specjalnością psychologia kliniczna (Uniwersytet Łódzki 1994), psychoterapeutką (Polski Instytut Ericksonowski - 4,5 letni podyplomowy kurs psychoterapii atestowany prze Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego), coachem (Erickson College International - 2003) z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. ( szczegółowe informacje na mojej stronie www.imago-psycholog.pl)
  Regularnie superwizuję swoją pracę zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego. Przestrzegam Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa ustalonego przez PTP. .
  Dla osób preferujących kontakt telefoniczny mój nr tel 6-0-0-1-6-4-4-4-4. Przyjmuję też zgłoszenia drogą mailową paprockad@gmail.com

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychiatria

Choroby

 • nerwica
 • niskie poczucie własnej wartości
 • zaburzenia koncentracji
 • lęki
 • zespół lęku uogólnionego
 • kryzysy emocjonalne
 • trudności w związku
 • współuzależnienie, uzależnienia
 • zaburzenia kompulsywno-obsesyjne
 • zaburzenia odżywiania
więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam. Bardzo miła osoba. Wyjaśnia wszystko dzięki czemu człowiek się uspokaja ????po jednej wizycie od razu mi lepiej.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z psychoterapii. Po każdej wizycie czuje, że praca nad sobą ma sens. Psycholog godny polecenia - w przyjaznej atmosferze można porozmawiać o wielu trudnych sprawach.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 5 maja 2016)

  Dziękuję za opinię.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam Panią Doktor,to wspaniały specjalista! Wzbudza zaufanie i łatwo się przed nią otworzyć. Nie ocenia, nie narzuca swojego zdania. Zadaje trafne pytania, które powodują, że otwieramy oczy na pewne sprawy. Zanim udałam się do Pani Doroty miałam na koncie kilka przeczytanych książek o psychologii i komunikacji, uczestniczyłam też w kilku szkoleniach. Byłam przekonana, że wszystko wiem co powinnam wiedzieć a jednak coś mi w życiu nie wychodzi. Dopiero po wizytach u Pani Doktor zrozumiałam, że mimo teorii nie wcielałam w życie tego co wiem. To zabawne jak czasem sami siebie oszukujemy i nie dostrzegamy pewnych rzeczy. Dzięki Pani Dorocie jestem teraz dużo bardziej świadomym i szczęśliwym człowiekiem. Wielkie DZIĘKUJĘ za to!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 18 kwietnia 2016)

  Bardzo dziękuję za opinie i pozdrawiam ciepło.

 • bardzo dobry

  Polecam tego terapeutę osobom, które szukają profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej. Terapia w tym gabinecie pomogła mi poradzić sobie z problemem, którego sam nie potrafiłem rozwiązać. Teraz widzę, że nauczyłem się wiele o sobie. Myślę i reaguję inaczej niż dotychczas. Dziękuję za zrozumienie i wsparcie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 31 marca 2016)

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • bardzo dobry

  Polecam w 100%. Pani Dorota szuka praktycznych rozwiązań które jaknajbardziej się sprawdzają . Pomaga nie tylko w bieżącym funkcjonowaniu ale również szuka przyczyn. Słucha i liczy się ze zdaniem pacjenta.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 28 grudnia 2015)

  Dziękuje za opinię :)

 • bardzo dobry

  Z pomocy Pani Doroty korzystałam prawie pół roku nie było to ani stracony czas ani pieniądze. Pani Dorota jest świetnym specjalisto w 100% profesjonalnym. W trakcie terapii wykazała się dużym zrozumieniem okazywała mnóstwo wsparcia nie oceniała czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie w trakcie spotkań. Przede mną jeszcze sporo pracy samodzielnej nad własną samoocena i asertywnością ale dzięki pomocy pani Doroty jestem na właściwej ścieżce za co bardzo dziękuję.
  Serdecznie pozdrawiam Magda

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 19 listopada 2015)

  Dziękuję za opinię, a przede wszystkim milo mi bo jak rozumiem, dobrze Pani idzie. pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam usługi Pani Doroty Szykulskiej-Paprockiej. Jest ona doskonałym specjalistą! Bardzo pomogła mi w odnalezieniu i odpowiednim zbudowaniu swojej ścieżki zawodowej. Dzięki niej nauczyłem się radzić sobie ze stresowymi sytuacjami w relacjach z przełożonymi oraz podwładnymi, co jest niezwykle istotne w mojej obecnej pracy Project Managera w branży IT. O naszych sesjach coachingowych mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 29 lipca 2015)

  Życzę dalszych sukcesów. POWODZENIA

 • bardzo dobry

  Pragnę z całego serca polecić Panią Dorotę - psychoterapeutkę, która pomogła mi wyjść ze stanu depresyjnego. Teraz już wiem że na moje złe samopoczucie złożyło się kilka czynników. Wsparła mnie także w naprawieniu relacji z mężem. Zadając odpowiednie pytania pozwoliła mi, bym sama doszła do pewnych wniosków i rozwiązała swoje problemy. Nadal długa droga przede mną. Walczę z obniżoną samooceną i wciąż pracuję nad związkiem. Robię to teraz coraz bardziej świadomie a przede wszystkim mam nadzieję na lepsze jutro. Iwona S.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 29 lipca 2015)

  Bardzo się cieszę ze zmian, które zdecydowała Pani dokonać dla siebie. POWODZENIA

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim Panią Dorotę jest to dusza nie człowiek podchodzi do człowiek indywidualnie. Była ze mną w najgorszych etapach mojej nerwicy pomogła mi wyjść z domu z którego bałam się wyjść .Nie wyobrażam sobie jak mogłoby być jak bym nie poznała tak wspaniałego lekarza jak Pani Dorota. Masz problem myślisz nie dasz rady umów się na wizytę do pani doktor.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 29 lipca 2015)

  Dziękuję :) Niech się Pani trzyma, aby tak dalej :)

 • bardzo dobry

  Spotkania z pania Dorotą bardzo mi pomogly bardzo mądra i życiowa kobieta okazała mi dużo zrozumienia pomogla rozwiazac problemy nawet takie z których sama sobie nie zdawałam na poczatku sprawy serdecznie polecam naprawde pomaga

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 29 lipca 2015)

  Mam poczucie ze na spotkaniach korzystałyśmy z Pani mądrości :) Powodzenia w zmianach.