Dorota Szykulska-Paprocka

Psychoterapeuta, Psycholog

Doświadczony psycholog, psychoterapeutka oraz coach.(www.imago-psycholog.pl) Specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych. Prowadzę procesy psychoterapii indywidualnej, par o... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Jedzenie kompulsywne

  Od wielu lat borykam się z nadwagą. Wielokrotnie odchudzałam się, chudłam i tyłam na przemian. W tej chwili nie potrafię już nad tym zapanować. Mam ataki kompulsywnego obżarstwa, które prowadzą do chwilowego zadowolenia a później do wyrzutów sumienia, poczucia bezradności i beznadziei. Całe moje życie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tak prowadzę procesy psychoterapii, w temacie skutecznego radzenia sobie z procesem odchudzania się oraz utrwalania efektów po diecie.

 • problem z synem

  Zastanawiam się, czy agresja i zamknięcie się w sobie mojego syna może wypływać z problemów w szkole, czy raczej z tych domowych. Jestem po rozwodzie, mój były mąż nadużywał alkoholu i często upokarzał mnie i naszego syna, stąd decyzja o rozwodzie. Rafał, nasz syn bywa często nadpobudliwy, obraża mnie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka

  Państwa rodzina ma za sobą bardzo trudny czas. Czas napięć, kłótni, zaprzeczania faktom. Oboje: Pani i syn przeżyliście coś dla siebie bardzo trudnego. Pani zrobiła dla rodziny bardzo wiele doprowadziła… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Doświadczony psycholog, psychoterapeutka oraz coach.(www.imago-psycholog.pl)
  Specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych. Prowadzę procesy psychoterapii indywidualnej, par oraz rodzin.Profesjonalnie pomagam osobom cierpiącym z powodu zaburzeń nerwicowych,obniżonego nastroju, depresji, lęku i niepewności, doświadczającym zaniżonego poczucia własnej wartości, problemów emocjonalnych oraz trudności w relacjach z innymi ludźmi..
  Bez względu na rodzaj zgłaszanych problemów spotkają się Państwo z szacunkiem, uwagą i poszanowaniem tajemnicy zawodowej.
  Jestem psychologiem ze specjalnością psychologia kliniczna (Uniwersytet Łódzki 1994), psychoterapeutką (Polski Instytut Ericksonowski - 4,5 letni podyplomowy kurs psychoterapii atestowany prze Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego), coachem (Erickson College International - 2003) z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. ( szczegółowe informacje na mojej stronie www.imago-psycholog.pl)
  Regularnie superwizuję swoją pracę zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego. Przestrzegam Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa ustalonego przez PTP. .
  Dla osób preferujących kontakt telefoniczny mój nr tel 6-0-0-1-6-4-4-4-4. Przyjmuję też zgłoszenia drogą mailową paprockad@gmail.com

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychiatria

Choroby

 • nerwica
 • niskie poczucie własnej wartości
 • zaburzenia koncentracji
 • lęki
 • zespół lęku uogólnionego
 • kryzysy emocjonalne
 • trudności w związku
 • współuzależnienie, uzależnienia
 • zaburzenia kompulsywno-obsesyjne
 • zaburzenia odżywiania
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOLOGICZNY " IMAGO"Usługa: psychoterapia indywidualna - ok. 50 min.

  Polecam serdecznie Panią Dorotę uważam, że jest to specjalista godny polecenia. W pełni poświęca swój czas, nie naciska, wysłucha i daje wsparcie jakie jest potrzebne. Przy pomocy Pani Doroty udało mi się dostrzec co jest przyczyną moich niektórych problemów. Po każdej wizycie czuje się lepiej i mam magiczną moc pełną optymizmu, że wszystko się ułoży jeśli ja będę dla siebie przyjacielem. Pani Dorota to naprawdę wspaniały człowiek i super psychoterapeuta pełen pasji, któremu można zaufać.

 • S
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOLOGICZNY " IMAGO"Usługa: psychoterapia indywidualna - ok. 50 min.

  Pani Dorota jest świetnym psychologiem. Jest mocno uważna, niesamowicie zapamiętuje wszytko o czym mówię, doprecyzowuje, jak nie wiem jak coś nazwać pomaga mi trafiając w punkt. Używa dużo różnych technik, które przemawiają do mojej wyobraźni. Szanuje swoich pacjentów, ma bardzo wysoką kulturę osobistą i myślę, że poza tym, że jest świetnym specjalistą, jest po prostu dobrym człowiekiem. Polecam mocno Panią Dorotę. Z mnóstwem trudnych tematów już się uporałyśmy. Został nam jeden.
  Sylwia

 • P
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOLOGICZNY " IMAGO"Usługa: psychoterapia

  Szczerze polecam Panią Dorotę. Bardzo kreatywna, empatyczna i nie wywierająca nacisku na kolejne spotkanie osoba. Po kilku wizytach potrafi skutecznie rozpoznać i zacząć eliminować problem na zasadzie "ja tylko mówię co czujesz, Ty robisz resztę". Podejście świetne, a przede wszystkim pomaga!

 • A
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOLOGICZNY " IMAGO"Usługa: psychoterapia indywidualna ( 50 min)

  Pani Dorota to bardzo dobry psycholog. Bardzo zaangazowana. Jedyna ktora pomogla mi w zaburzeniach lekowych po smierci bliskiej osoby. Przede wszystkim dobry czlowiek i bardzo kompetentny specjalista. Kazdemu polecam jak ja to mowie " ten cud z nieba " :) wczesniej dwojka psychologow nie potrafila mi pomoc. Teraz dzieki Pani Dorocie potrafie.cieszyc sie zyciem. Po prostu dobry czlowiek... po prostu ludzka. Dziekuje Pani Doroto.

 • M
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOLOGICZNY " IMAGO"

  Pani Dorota, to bardzo dobry specjalista. Dzięki naszym spotkaniom uzmysłowiłam sobie, gdzie tak naprawdę leżą moje problemy. Podczas spotkań Pani Dorota potrafiła dopasować sposób komunikacji ze mną w zależności od tematu rozmowy i mojego nastroju. Mogę z czystym sumieniem polecić spotkania z Panią Dorotą.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOLOGICZNY " IMAGO"

  Szczerze polecam Panią Doktor każdej osobie, która rozważa zasięgnięcie pomocy psychologa. Przyznaję, że sama długo zbierałam się w sobie i odwlekałam tę decyzję. Na szczęście trafiłam na fantastyczną terapeutkę - Pani Doktor rozwiała wszelkie moje obawy i jest wielkim wsparciem w przepracowaniu i pokonywaniu problemów. Na terapię chodzę co tydzień od pół roku i uważam, że przynosi niesamowite efekty. Każde spotkanie to dla mnie kolejna lekcja, możliwość samorozwoju i następny krok do przodu. Polecam w 100%, a nawet więcej :)

 • Opinia z dnia 01-02-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam. Bardzo miła osoba. Wyjaśnia wszystko dzięki czemu człowiek się uspokaja po jednej wizycie od razu mi lepiej.

 • M

  Jestem bardzo zadowolona z psychoterapii. Po każdej wizycie czuje, że praca nad sobą ma sens. Psycholog godny polecenia - w przyjaznej atmosferze można porozmawiać o wielu trudnych sprawach.

  Dorota Szykulska-Paprocka2016-05-05

  Dziękuję za opinię.

 • N

  Gorąco polecam Panią Doktor,to wspaniały specjalista! Wzbudza zaufanie i łatwo się przed nią otworzyć. Nie ocenia, nie narzuca swojego zdania. Zadaje trafne pytania, które powodują, że otwieramy oczy na pewne sprawy. Zanim udałam się do Pani Doroty miałam na koncie kilka przeczytanych książek o psychologii i komunikacji, uczestniczyłam też w kilku szkoleniach. Byłam przekonana, że wszystko wiem co powinnam wiedzieć a jednak coś mi w życiu nie wychodzi. Dopiero po wizytach u Pani Doktor zrozumiałam, że mimo teorii nie wcielałam w życie tego co wiem. To zabawne jak czasem sami siebie oszukujemy i nie dostrzegamy pewnych rzeczy. Dzięki Pani Dorocie jestem teraz dużo bardziej świadomym i szczęśliwym człowiekiem. Wielkie DZIĘKUJĘ za to!

  Dorota Szykulska-Paprocka2016-04-18

  Bardzo dziękuję za opinie i pozdrawiam ciepło.