Jestem Certyfikowaną Psychoterapeutką EAP, EATG oraz ITG pracującą metodą Gestalt. Certyfikowanym Coachem International Coaching Community oraz Absolwentką Szkoły Pracy z Ciałem i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rozwoju Róża Dorota StojakUsługa: psychoterapia indywidualna

  Bardzo sympatyczna pani. Slucha i nie narzuca swojego zdania. To dopiero pierwsza moja wizyta ale mysle ze warto miec taka osobe do spokojnego wysluchania twoich problemow.

  Dorota Stojak2018-03-05

  Dziękuję Pani. Tak ważny jest dla mnie świat klienta i to jak w nim żyje. Każdy zasługuje na to by go wysłuchać, zrozumieć i zaakceptować.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Dorota StojakUsługa: utrata bliskiej osoby

  Pani Dorota bardzo pomogła mi po rozstaniu. Jest super specjalistą. Potrafi bardzo szybko zidentyfikować problem i racjonalnie go wytłumaczyć. Terapię prowadzi w bardzo ciepłej atmosferze. Dziekuję

  Dorota Stojak2017-09-28

  Dziękuję Panie Pawle. Życzę powodzenia.

 • Lokalizacja: Centrum Rozwoju Róża Dorota StojakUsługa: problemy lęku przed podjęciem nowej pracy

  Pani Dorota jest specjalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Jako terapeuta z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem popartym sercem i oddaniem klientowi prowadzi i wspiera pomagając w pokonywaniu kolejnych kroków w pracy nad sobą.Serdecznie polecam skorzystanie z usług i przekonanie się na własnej skórze co w sobie niesiemy przy pełnym wsparciu Pani Doroty.Dziekuję.

  Dorota Stojak2017-09-21

  Dziękuję za te słowa Pani Joanno.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Rozwoju Róża Dorota StojakUsługa: depresja

  Witam, do tej pory nie miałem zbytniego zaufanie do wszelakich terapeutów. Gdy okazało się że mam depresję, od znajomych usłyszałem o Pani Dorocie. Podczas spotkań coraz bardziej nabierałem pewności że jestem wstanie z tego wyjść bez prochów. Obecnie jestem stabilny i szczęśliwszy, aż trudno w to uwierzyć że to pomaga. Bardzo Polecam Panią Dorotę za zrozumienie pomoc i indywidualne podejście. Pozdrawiam były pacjent.

  Dorota Stojak2017-09-21

  Każdy w życiu czasem potrzebuje pomocnej dłoni. Dziękuję za zaufanie i wybranie mojej.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Dorota Stojak

  Dokonały specjalista. Każda rozmowa była dla mnie wspierająca i budująca. Gorąco polecam Panią Dorotę. Joanna

  Dorota Stojak2017-09-21

  Dziękuję Pani Joanno.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: depresja

  Bardzo profesjonalna i empatyczna terapeutka-polecam! Korzystalam z Wizyt przez Skype. Pomogla mi uporac sie z depresja...

  Dorota Stojak2017-09-20

  Dziękuję że skorzystała Pani ze wsparcia. Problemy dzielone na dwoje, wydają się być mniejsze i łatwiej jest się z nimi uporać.

 • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Dorota StojakUsługa: życie

  Gorąco polecam, jestem zadowolona ze zmian, których dokonałam przy wsparciu Pani Doroty. Cieszę się, że do niej trafiłam:)

  Dorota Stojak2017-09-20

  Dziękuję Pani Moniko. Życzę dalszych sukcesów na drodze którą Pani obrała.

 • K

  Serdecznie polecam Dorotę. To profesjonalistka, mądra i ciepła kobieta, która ma ogromną przestrzeń i zrozumienie ludzkich słabości, trudności, ale także i sukcesów, zasobów.

  Dorota Stojak2015-12-19

  Dziękuję za ciepłe słowa,

 • M

  Idąc do Pani Doroty byłem w trudnej sytuacji, życiowej . W gabinecie spotkałem się ze zrozumieniem i podejściem które pomogło mi wziąć życie we własne ręce a przede wszystkim odkryłem kim jestem i jaki jestem i gdzie zdążam. Polecam Panią Dorotę za profesjonalizm i zrozumienie a także za to że obecnie jestem w innym miejscu.

  Dorota Stojak2015-11-27

  Dziękuję. Wierze w to że każdy z nas ma w sobie cechy i zasoby z których może skorzystać. Często nie jesteśmy ich świadomi a psychoterapia jest procesem podczas którego to co nieświadome staje się świadome.

Pytania pacjentów (29)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem Certyfikowaną Psychoterapeutką EAP, EATG oraz ITG pracującą metodą Gestalt. Certyfikowanym Coachem International Coaching Community oraz Absolwentką Szkoły Pracy z Ciałem i Seksualnością.
  Doświadczenie w pracy zdobyłam w Zakładzie Nerwic i Zaburzeń Osobowości , 5 Wojskowym Szpitalu na oddziale Psychiatrycznym, Fundacji Nagle Sami i Mundurowi.
  Na co dzień pracuję zarówno w gabinecie prywatnym jak również w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej jako psychoterapeutka.
  Podczas spotkania, to Ty jesteś najważniejsza/y, to co czujesz, jak czujesz, jak postrzegasz to co Cię otacza. Mam na uwadze nie tylko Ciebie lecz również otaczający Cię świat i środowisko w którym dorastałaś/eś. Czasem stajemy przed ścianą i trudno nam dalej iść, zobaczyć światełko w tunelu. Jestem tu po to by pomóc Ci w tej trudnej drodze. Towarzyszyć na każdym jej etapie. Jestem tu dla Ciebie.

  W pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdej osoby, szacunkiem do wyznawanych przez nią wartości.Nie ma dwóch takich samych zachowań ani sposobów ich rozwiązań. Jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. Mam również całkowitą wiarą w to, że każdy z nas posiada w sobie umiejętności, które pomogą poradzić sobie w życiu, sprawią by droga którą idziesz, nie była łatwiejsza lecz poradzisz sobie na niej lepiej. Zaczniesz cieszyć się każdym dniem, otaczającym światem jak również odkryjesz w sobie siłę aby w trudnych momentach życia, na zakręcie podnieść się i pójść dalej.

  Jeśli czytasz ten opis to oznacza że szukasz pomocy lub rozwiązań. To pierwszy krok który już zrobiłaś/eś. Daj sobie szansę i sprawdź czy ta droga jest dla Ciebie.


  Więcej informacji na www.psycholog-roza.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Instytut Terapii Gestalt w Krakowie
 • International Coaching Community - Warszawa

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Zakład Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości Kraków
 • Kliniczny Oddział Psychiatryczny 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Poliklinika w Krakowie
 • Fundacja Nagle Sami
 • Fundacja Mundurowi
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia