Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Luxmed - Uzdrowisko NałęczówUsługa: Inny

  Bardzo miła doktor, właśnie nie przepisuje majtek ortopedycznych jeśli nie ma konieczności, robi usg bioderek na każdej wizycie. Zawsze przyjmuje o umówionej godzinie, nie przeciąga wizyt. Podchodzi do pacjenta konkretnie i rzeczowo. To prawda ma specyficzne poczucie humoru ;)

 • A

  Polecam panią doktor bardzo miła sympatyczna kobieta umie spokojnie wytłumaczy nie przepisuje na darmo leków jak nie jest czegoś pewna daje skierowanie na badania żeby trafnie postawić diagnozę super lekarz polecam

 • Fatalna lekarka. Zakłada wszystkim dzieciom majtki ortopedyczne i wciska do ręki wizytówkę na rehabilitację, podczas gdy 2 innych lekarzy stawia pozytywną diagnozę, że wszystko jest w porządku.Nie potrafi przyznać się do błędu, opryskliwa i niemiła. NIE POLECAM !!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Mam 20 lat i jestem pacjetntem Pani doktor i zaawsze jak mi się coś dzieje to w pierwszej kolejności idę do niej. Bardzo polecam. Miła, sympatyczna i zawsze poświęca pacjentowi sporo czasu.

 • u mojej 4 letniej córki rozpoznała zupełnie co innego niż dziecko jest leczone z sukcesem gdzie indziej mało tego dużo rzeczy należało kupić oczywiście pod wskazanym adresem zgadzam się, że brak szacunku dla pacjenta, rodziców jest irytujący, również doznałam wrażenia nadpobudliwości z dziećmi nie warto do niej iść bo może zrobić większą krzywdę niż pożytek

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Od kilku lat zmagam się z bólem kolana. Pani doktor za każdym razem robi USG jednak nic nie znajduje. Daje duzo lekarstw, zaleca picie mleka i nabiału jakby to miało pomóc.. Po 2 wizytach z kolei jakimś cudem znalazła płyn w kolanie. Oczywiście znowu tabletki i zabiegi, które nic nie dają.. Może jest dziedzina, w której naprawde jest dobra, jednak jeśli chodzi o kolano nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Mój syn 13letni jest pacjentem tejże pani doktor,jestem bardzo zadowolona z wizyt. Jeśli zachodzi potrzeba jadę w ciemno bo wiem że mogę liczyć na Jej fachową pomoc.Ma bardzo dobre podejście do dzieci, od pierwszej wizyty kompetentnie podchodzi do problemu.Cieszę się że trafiłam właśnie na p.doktor.Polecam serdecznie:)

 • Lekarz jako lekarz, któremu powinno się ufać... ale trwające kilkanaście minut badanie bioderek u dziecka przy potwornym dla niego stresie polegającym na silnym trzymaniu go w jednej pozycji i zachowanie się słowne wobec rodziców owego dziecka, czyli zwracanie się na "ty" przypominające rozmowę internetową na byle jakim komunikatorze daje dużo do myślenia nad kompetencjami i szacunkiem do pacjenta. Natomiast brak białego fartucha powoduje wrażenie, że nie mamy pewności, czy znajdujemy się w gabinecie lekarskim, czy w recepcji hotelowej. Jedynym podkreślenie tego, że jest to gabinet świadczą różne sprzęty medyczne.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • wizyta 3 min, skierowanie na RTG i koniec, to nic ze 1,5 godz. czekałam . Chciałam USG niestety, jak będe miała RTG. Usłyszałam,ze usg zajęłoby 30 min. Profesjonalne podejście do pacjenta.Beznadzieja

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Zaangażowanie i zainteresowanie problemem pacjenta. Super. Jestem pełen uznania i szacunku dla tej Pani.
  Dobrze, że na tym świecie są jeszcze tak wspaniali lekarze.
  Polecam

Jesteś tym lekarzem?

175

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.