Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie

(12 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie

Rynek 14

08-530 , Dęblin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Karaś Inny

  Z Panem Doktorem po raz kolejny mam doczynienia, kolejny zabieg na ręce. Najpierw ganglion nadgarstka, potem 2x palec trzaskający a teraz cieśń. Pan Doktor jest niesamowicie elokwentny, profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do pacjenta nie oszczędzając przy tym w dobry humor. Kontakt z Doktorem - wzór, nie było problemu nawet teraz w dobie pandemii by załatwić mi wizytę oraz uzyskać teleporadę. Szczerze polecam

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Karaś Inny

  Dr. Łukasz Karaś to lekarz z powołania,odnoszę wrażenie, że praca tego człowieka to pasja.Konkretny,z ogromnym doświadczeniem, najlepsz specjalista godny polecenia. Już na pierwszej wizycie została postawiona diagnoza o zabiegu na przykurcz dupuytrena, po którym wracam do zdrowia .Z czystym sumieniem serdecznie polecam doktora Karasia Dziękuję za fachową pomoc.
  Dariusz Jaroniec

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Karaś Inny

  Bardzo pozytywnie. Pana Doktora cechuję profesjonalizm i opowiednie podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem mogę polecić.

  lek. Łukasz Karaś

  Dziękuję za miłe słowa i polecam się na przyszłość :) pozdrawiam

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Karaś Inny

  Szybko zdiagnozowana, szybko zoperowana cieśń nadgarstka, bez konieczności hospitalizacji w szpitalu. Jeśli chodź o kontakt z Doktorem, znakomity. Mama zadowolona, szczerze polecam!

 • Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Karaś Inny

  Miałem styczność z doktorem Łukaszem podczas mojego urazu z ręką. Potrzebna była operacja, a z racji tego, że medycyna jest dla mnie czarną magią to zmuszony byłem zaufać lekarzom (choć mam opory ku temu). Jak się później okazało, doktor Łukasz Karaś jest według mnie jednym z nielicznych lekarzy, którzy cechują się takim samym zaangażowaniem zarówno w przypadku pacjentów leczonych na NFZ jak i prywatnie. Zostałem dokładnie poinformowany jakie badania będą mi zrobione przed operacją oraz wytyczne jak postępować po operacji i podczas rehabilitacji. Sama operacja także przebiegłą bez żadnych problemów. Jeśli ktokolwiek trafi w ręce doktora Łukasza, to może być spokojny, że wszystko będzie ok.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Karaś Inny

  Na nocce w pracy wybiłem sobie palca chciałem go sobie sam wyjąć myślałem że się udało ale ból był dalej pojechałem na pogotowie przyjął mnie po czasie lekarz Łukasz Karaś zapytał co mi dolega złapał mocno za palca wygiął go i pociągnął i powiedział że dobry jest i nic mi nie jest skierował mnie na zdjęcie poszedłem zrobiłem i znów do niego i powiedział bym sobie kupił altacet i smarował i będzie dobrze wróciłem do domu i po jakimś czasie ból nie ustępował pojechałem do innego szpitala tam przyjął mnie inny lekarz miły i znał się na rzeczy powiedział że palec jest wybity nie wyciągnąłem go i on to zrobił palca wsadził mi w usztywniacz przepisał leki tacy powinni być lekarze .
  Nie polecam lekarza Łukasza karasia jest
  niemiły nigdy u niego już tam nie zawitam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  lek. Łukasz Karaś

  Witam,
  Szanowny Panie, prawdopodobnie mnie Pan myli z kimś innym gdyż nie pracuję we wspomnianym przez Pana „pogotowiu” a jeśli w jakiejkolwiek sytuacji Pana kontakt z moją osoba uraził Pana lub poczuł się Pan źle, nie zrobilem tego umyślnie, gdyż staram się zawsze w diagnostyce i leczeniu stawać na wysokości zadania u pacjentów, którzy jej potrzebują. Pozdrawiam

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Karaś

  Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm, prawdziwy lekarz z powołaniem. Bardzo pomocny, dba o pacjenta z wielkim zaangażowaniem.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Mariusz Jęczeń

  Sympatyczny lekarz, miły człowiek. Kilka lat już chodzę do niego na wizyty. Po doświadczeniach z kilkoma innymi miałam dość. Stres jak przy spowiedzi. Zapytany, dzieli się swoją wiedzą i choć czasem trzeba dopytać, to lekarz jest bardzo cierpliwy, patrzy na człowieka nie w kartę i odpowiada uśmiechem na uśmiech. Mam wrażenie, że w zależności od potrzeby pacjentki w gabinecie może być swobodnie lub profesjonalnie bez uśmiechu. Przy badaniu delikatny już nie wspomnę, że on pierwszy zrobił mi usg i pomiar jajników na pierwszej wizycie. Żałuję że 10 lat chodziłam do innych specjalistów.

 • L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Karaś operacja zespołu cieśni

  Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej operacji lekarz bardzo miły interesuje się pacjentem szczerze polecam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Karaś Palec zatrzaskujacy

  Szybko, trafnie zdiagnozowany i wyleczony palec zatrzaskujący. Po zabiegu powrót do pracy i zero objawów bólowych czy powikłań. Polecam !

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz