Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Internus

Al. Królewska 15

24-100 , Puławy , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Gajek Inny

  Przecudowny lekarz, sympatyczny, rzeczowy. Z Panem doktorem można porozmawiać, pożartować, zapomina się o stresie. Jeden z nielicznych lekarzy, którego mogę polecić.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: ANNA WELENTO- BIAŁAS Inny

  Za 180 zł pani powiedziała że nie zajmuje się alergiami pokarmowymi, nie jest w stanie powiedzieć na co jest syn uczulony, żadnej rady oprócz tego że testy są drogie i lepiej robić na NFZ ale i tak pewnie nic nie wykaza, po sugestii że może coś doraźnego na obecną dolegliwość przepisała lek, który i tak mamy. Szkoda pieniędzy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Kamińska konsultacja ginekologiczna

  Na wizyty do Pani Doktor chodziłam około pół roku. Był to zmarnowany czas, pieniądze i przede wszystkim mnóstwo nerwów. Ta Pani zachowywała się arogancko, traktowała mnie z góry. Wizyty trwały maksymalnie 10 minut, co jest zbyt krótkim czasem na omówienie danych problemów. Zdarzało się, że Pani Doktor przyjmowała ze znacznym opóznieniem. Nie udzielała wystarczających informacji co do poprawnego stosowania przepisanych leków. Co również istotne kazała siadać na fotelu, który nie był posprzątany po poprzednim pacjencie, nie mówiąc już o nieużywaniu rękawiczek, co dla mnie, także lekarza, jest kompletnym brakiem profesjonalizmu. Dlatego zdecydowanie nie polecam wizyt u tej Pani.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Brzeziński Inny

  Punktualność, rzetelność, zaangażowanie, to kilka z wielu cech Dr Brzezińskiego. Dr przyjmuje m.in. w Puławach w Internusie. Prowadzi moją pierwszą ciążę, nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam z całego serca.

  lek. Marek Brzeziński

  Dziękuję za miłe słowa. Wszystkiego dobrego.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wacław Karakuła Inny

  Dwie operacje za mną. Pierwsza 10/10, druga, jestem w trakcie rekonwalescencji. Fachowiec. Życzył bym sobie by z każdym lekarzem był taki kontakt. Usługi na NFZ, a masz do Pana Doktora nr na telefon i odpisuje na smsy. "Panie Doktorze nie da się zarejestrować". "Porszę przyjść, przyjmę". Polecam każdemu. Dzwigam ciężary, poprzedni lekarz kazał mi sobie to z głowy wybić, a Pan Doktór krótko "damy radę".


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Peszke Inny

  Nie polecam. Pieniądze wyrzucone w błoto. Poszłam na USG piersi do dr Peszke, z polecenia mojej onkolog. Wizyta trwała 6 minut razem z rozebraniem się, ubraniem i opisem badania. Żadnego wywiadu z pacjentem, żadnych pytań a nawet można się poczuć jak intruz, że zawraca się głowę lekarzowi. Lekarz miała wyniki z poprzedniego badania, sprawdziła jedną i drugą pierś tylko w tych miejscach w których na poprzednim badaniu coś wyszło i dziękuję, po badaniu. Znalazła jedną z trzech zmian. Dobrze że poszłam do innego lekarza 2 tygodnie później bo chodziłabym z guzem w piersi nie wiadomo ile. Polecam naprawdę się zastanowić nad wizytą u tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Kamińska Antykoncepcja

  Bardzo uprzejma i sympatyczna Pani doktor. Badania są przeprowadzane delikatnie, Pani na bieżąco mówi co będzie robiła. Przyjemna atmosfera podczas wizyty, mi jako osobie z zaburzeniami lękowymi było bardzo komfortowo na wizycie. Serdecznie polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Arkadiusz Budzyński Inny

  Byłem na wizycie z objawami przeziębienia, duszący kaszel, katar, zmęczenie i temperatura 37,6°C. Lekarz przepisał mi 4 różne leki, po czym stwierdził że jestem zdrowy i zdolny do pracy ponieważ on też jest przeziębiony, a musi chodzić do pracy. Cała wizyta bardzo nieprzyjemna. Lekarz sądził że udaje ponieważ powstrzymywałem się od kaszlu. Po dwóch dniach moja sytuacja się pogorszyła. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Patryk Manowski Inny

  Bardzo polecam Pana doktora Patryka. Konkretna i rzeczowa wizyta, z ogromnym zaangażowaniem lekarza. Mam nadzieję że takiego zaangażowania nie zabraknie Panu doktorowi nawet pod koniec zawodowej kariery. Czego życzę z całego serca


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Patryk Manowski Inny

  Pan doktor bardzo zaangażowany, wszystko szczegółowo mi wyjaśnił, odpowiedział na moje pytania i sam zadawał ich bardzo dużo, aby dowiedzieć się jak najwięcej o tym co mi dolega. Dodatkowo zlecił inne badania, aby jak najdokładniej sprawdzić to co wyszło na EKG. Bardzo polecam Pana doktora bo tak dokładnego, miłego i profesjonalnego lekarza już dawno nie spotkałam. Jestem pewna że będę kontynuowała dalsze leczenie u Pana doktora bo zajął się bardzo dokładnie problemem z którym przyszłam na wizytę. Lekarz z powołania i z bardzo dużą wiedzą medyczną.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania