Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 120 zł


56 642..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


ul. 3 MAJA 18, Chełmża
małymi krokami Gabinet Psychoterapii - Chełmża


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Blik, + 1 więcej
56 642..... Pokaż numer


Polna 101, pokój nr 20, Mokre, Toruń
małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
56 642..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Umiejętności psychoterapeutyczne rozwija w Szkole Psychoterapii Humanistycznej Intra w Warszawie. Certyfikowany specjalista terapii uzależnień. Szkol...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia odżywiania
 • Stres
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika, 2009

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja online


120 zł

Konsultacja online

Wizyta odbędzie się przez komunikator internetowy. Wcześniej skontaktuje się by ustalić szczegóły i pomóc technicznie.Polna 101, pokój nr 20, Toruń

małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek

Wizyta odbędzie się przez komunikator internetowy. Wcześniej skontaktuję się w celu ustalenia szczegółów oraz pomocy technicznej jeśli będzie potrzebna.


Konsultacja psychoterapeutyczna


ul. 3 MAJA 18, Chełmża

Dowiedz się więcej

małymi krokami Gabinet Psychoterapii - Chełmża


Polna 101, pokój nr 20, Toruń

120 zł

małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek

studenci - 100 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Z całego serca polecam terapię u Dominika. Dominik to terapeuta z powołania -pomógł mi niejednokrotnie w sytuacjach, które wydawały się dla mnie bez wyjscia- wskazał mi drogę do lepszego, szczęśliwego życia . Podczas rozmów czułam, że w końcu ktoś mnie rozumie, uważnie słucha i wspiera . Dominik wykazał się także ogromną cierpliwością, gdy potrzebowałam długo płakać. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w podjęciu mi trudnych i bolesnych decyzji, które teraz z perspektywy czasu okazały się najlepsze. Dzisiaj doceniam każdy dzień swojego życia i cieszę się z drobnych rzeczy. Dzisiaj mam siłę, aby walczyć o jeszcze lepsze jutro. Dziękuję i pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek konsultacja psychoterapeutyczna

Serdecznie polecam poszukującym i przyszłym pacjentom terapię u Pana Dominika. Jest to doświadczony, profesjonalny i zaangażowany psychoterapeuta. Bezproblemowo nawiązuje kontakt i potrafi nakierunkowac myślenie pacjenta w celu rozwiązywania problemów. Jestem w stu procentach zadowolony z tego co pomógł mi Pan wypracować.

mgr Dominik Małek

Dziękuje za opinię i pozdrawiam :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek konsultacja psychoterapeutyczna

Pan Dominik był pierwszym terapeutą, do którego trafiłam. Jednak od samego początku nie miałam wątpliwości, że jest to człowiek, który jest w stanie mi pomóc. Pan Dominik jest osobą w pełni zaangażowaną w pracę z pacjentem. W trakcie sesji nie jest "ścianą", czy bezczynnym "pochłaniaczem" ludzkich słów i problemów, ale aktywnie uczestniczy w procesie przemiany pacjenta. Jego trafne spostrzeżenia oraz pytania skłaniały do głębszych przemyśleń, co w konsekwencji pozwoliło mi poznać i zrozumieć siebie na nowo. Terapia pozwoliła mi z wnikliwością przyjrzeć się rzeczom, o istnieniu których do tej pory nie miałam pojęcia. Dzięki pracy z Panem Dominikiem zrozumiałam przyczyny moich zachowań, z częścią których w wyniku terapii pożegnałam się na zawsze.
Pan Dominik jest osobą niezwykle autentyczną, inteligentną emocjonalnie, posiadającą ogromną wiedzę naukową oraz życiową. Umie odnaleźć się w każdej sytuacji, a wiadomo, że w gabinecie terapeutycznym są one bardzo różne. Stwarzając atmosferę akceptacji i zrozumienia, zachęca, a przede wszystkim uczy okazywania emocji (co w moim przypadku było bardzo istotne). Terapia pomogła mi również pozbyć się wielu objawów psychosomatycznych (np. migreny). Wykonana praca pozwoliła mi zrozumieć i zaakceptować swoją przeszłość, dzięki czemu mogę cieszyć się teraźniejszością i z radością patrzeć w przyszłość. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Panie Dominiku!

mgr Dominik Małek

Dziękuję Pani Paulino za opinię. Pozdrawiam serdecznie :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek konsultacja psychoterapeutyczna

Skutecznie, sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Probkem rozwiązany, cel osiągnięty, polecam wszystkim.

mgr Dominik Małek

Dziękuję za opinię Panie Szymonie. Pozdrawiam :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek konsultacja psychoterapeutyczna

Profesjonalizm oraz skuteczność. Zdecydowanie polecam - pomaga. Z wizyt korzystam do tej pory i widzę ich efekty.

mgr Dominik Małek

Dziękuję i pozdrawiam Panie Kamilu :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek

Pan Dominik to psychoterapeuta przez duże P. Mistrz   swoim fachu. Przez kilka miesięcy zdziałał cuda w sposobie mojego myślenia.Nigdy nic nie narzuca, a daje narzędzia i pokazuje jak z nich korzystać. Bardzo zaangażowany i skupiony na swoim pacjencie. Pan Dominik zawsze trafnie interpretował moje emocje i odczucia , których sama nie potrafiłam nazwać.Bardzo profesjonalny, troskliwy człowiek z ogromną wiedzą. Z całego serca polecam terapię u Pana Dominika wszystkim, którzy zmagają się z jakimiś problemami. Moja terapia przyniosła bardzo pozytywne skutki i bardzo mnie odmieniła. Dziękuję Panie Dominiku.

Ewelina

mgr Dominik Małek

Dziękuję Pani Ewelino :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek

Przyszłam do Pana Dominika z mocno sceptycznym nastawieniem co do skuteczności psychoterapii i z błędnym wyobrażeniem o niej. Sądziłam, że mi powie co mam zmienić w sobie żeby lepiej żyć, a okazało się, że nie tędy droga. Pan Dominik pomógł mi wejść na właściwą ścieżkę, która prowadzi do bycia szczęśliwym ze sobą takim jakim się już jest. Uświadomił mi, że nie muszę być idealna, i że mam prawo zarówno do pozytywnych jak i negatywnych emocji. Ufff, co za ulga. Dziękuję!

mgr Dominik Małek

Dziękuję Pani Moniko :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek zaburzenia depresyjno-lękowe

Właśnie zakończyłam terapię z Panem Dominikiem. Mogę szczerze polecić tego terapeutę. Przez całą terapię miałam wątpliwości czy to działa, denerwowałam się, że ciągle to ja mówię i nie uzyskuje bezpośrednich odpowiedzi na moje pytania, ale Pan Dominik zna się na rzeczy i dziś wiem, że to właśnie było potrzebne i odniosło bardzo pozytywny skutek. Mój tok myślenia zmienił się o 180 stopni w bardzo krótkim czasie. Były łzy, był śmiech, nie było głaskania po głowie, ale była szczerość i zrozumienie.
Poszłam tam z nadzieją, że terapeuta 'naprawi mi głowę" a okazało się, za co jestem wdzięczna, że większość zależy ode mnie. Na sesjach wypłynął ze mnie cały kalejdoskop emocji - Pan Dominik mi na to pozwolił a nawet zachęcał. Polecam i zachęcam do korzystania z usług Pana Dominika, bo on wie co robi i robi to dobrze. Jeszcze raz dziękuję ☺️

mgr Dominik Małek

Dziękuję Pani Justyno i pozdrawiam :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Mam do Pana ogromny szacunek i wdzięczność za spotkania ze mną. Bardzo mi Pan pomógł. Pańskie trafne spostrzeżenia, przenikliwe pytania, niedawanie konkretnych odpowiedzi z jednej strony troszkę czasem irytowały a z drugiej dawały mi wgląd w przedstawione sytuacje, powody do refleksji i miały ogromny wpływ na moją samoświadomość. Czułem, że dostałem od Pana narzędzia i instrukcje, jak z nich korzystać. Moim zdaniem odwaliliśmy kawał dobrej roboty. Dziękuję.

mgr Dominik Małek

Dziękuję :)


X
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: małymi krokami - Gabinet Psychoterapii Dominik Małek

Na pierwszej wizycie po informacji, że nie chcę spotykać się 4 razy w miesiącu, a troszkę mniej, dostałam sporo pytań dotyczących moich zarobków. Miałam wrażenie, że Pan chce wybadać teren czy stać mnie na jego usługi. Starałam się tę myśl odgonić. Jednak na drugim spotkaniu całkowicie się w niej upewniłam.
Przez ostatnie 15 minut spotkania Pan cały czas wypytywał mnie dokładnie o to ile zarabiam, ile wydaje itp. (z dokładnością co do kwot). Wyraźnie starał się pokazać mi, że mogę znaleźć więcej pieniędzy na wizyty.
Ten temat powracał jak bumerang. Byłam tym bardzo zdziwiona i przytłoczona, ponieważ myślałam że tą kwestię wyjaśniliśmy sobie na pierwszym spotkaniu.
Na koniec wizyty zostałam przeproszona za te dosadne pytania odnośnie ile mam pieniędzy.
Oprócz tego Panu trzy razy podczas spotkań zadzwonił telefon, który nam przeszkodził.
Na środku pomiędzy nami stał stolik z zegarem na który często zerkał. Czułam się jakby chciał mieć nasze spotkanie jak najszybciej za sobą. Za każdym razem kiedy patrzył na ten zegar uświadomiłam sobie, ile mamy jeszcze czasu. Było to bardzo nie komfortowe.
Drugie spotkanie całkowicie mnie zniechęciło i wprowadziło w straszne zmieszanie i niechęć. Zdecydowałam się poszukać innego specjalisty.
Nie czułabym się komfortowo wracając na wizyty po tych dwóch pierwszych.

mgr Dominik Małek

Dziękuję za podzielenie się swoimi odczuciami i emocjami z konsultacji. Życzę powodzenia i pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące kryzys emocjonalny

  Witam, od niedawna borykam się z problemem i nie mam pojęcia czy potrzebuje już pomocy. W moim życiu nastąpiło parę przykrych zmian w związku z przyjaciółmi i mężczyzną którzy mnie zdradzili na różne sposoby, bardzo mnie to dotknęło. Wybaczyłam, ale podczas codziennego życia zdarza mi się wpaść w furię. Po miłym wieczorze z ukochanym, wystarczy czasem jedno jego słowo i robię niebywałą awanturę. Cała się przy tym trzęsę, płaczę i nakręcam jeszcze bardziej sprzeczki, nie daję się dotknąć i mam ochotę uciec jak najdalej. Jest to coraz częstsze. Wciąż chce mi się płakać, prawie w ogóle się nie śmieje, nie mam motywacji do np. sportu, co uwielbiam. Czuję, że robię się po woli wrakiem człowieka i dostaję na głowę. Odtrącam przez to ludzi, których kocham. Widzę jak się przeze mnie męczą co sprawia mi jeszcze większą przykrość. Gdzie muszę się udać? Psycholog? Psychiatra?

  Witam,
  W takiej sytuacja zdecydowanie proponuję wizytę u psychoterapeuty. Z opisu wynika, że doświadczyła Pani traumatycznych przeżyć. To co teraz Pani przeżywa wpływa negatywnie na różne sfery Pani życia. Może wystarczy kilka spotkań a może będzie potrzebna dłuższa terapia jednak uważam, że warto się tym zająć do czego zachęcam. Konsultacja psychiatryczna też może być pomocna. Lekarz będzie mógł określi czy farmakoterapia będzie wskazana czy też nie.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  mgr Dominik Małek

 • Boję się odrzucenia od strony chłopaka który mi się bardzo podoba. Jest on w ciężkiej sytuacji ponieważ jest w ośrodku wychowawczym i wychował się w domu dziecka. Bardzo mi jest go szkoda. Ale mój strach nie daje mi nawet możliwości jakkolwiek z nim porozmawiać na żywo a było już wiele okazji. Boje się o jego przyszłe losy... A tak bardzo zależy mi na tym żeby mu pomóc. Znajomi mówią mi że oni są niebezpieczni bo z ośrodka wychowawczego ale ja nie chce w to wierzyć.

  Witam, poprzedni komentarz dokładnie opisuje zagrożenia budowania relacji z pozycji „Ratownika”. Podobnie widzę opisywaną sytuacje. Relacja miłosna oparta na chęci pomocy może nie tylko nie pomóc, ale również stworzyć nowe problemy. Uczcie, które miało leczyć staje się wtedy źródłem cierpienia. W sytuacji, którą opisałaś wyraźnie jest takie zagrożenie. Pozdrawiam.

  mgr Dominik Małek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Umiejętności psychoterapeutyczne rozwija w Szkole Psychoterapii Humanistycznej Intra w Warszawie. Certyfikowany specjalista terapii uzależnień. Szkol...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia odżywiania
 • Stres
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika, 2009

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
Zobacz więcej

Staże

 • Całodobowy Młodzieżowy Oddział Leczenia Uzależnień w Toruniu, 2009-2010
 • Oddział Krótkoterminowej Terapii Uzależnień, ul. Szosa Bydgoska 1, od 2010
 • Ośrodek Terapii Odwykowej Uzależnień, Toruń, ul. Tramwajowa 2/4, 2014

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania