Dominik Godlewski

Urolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J

  Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz, który jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Rozmawia z pacjentem. Jest bardzo uprzejmy i miły Potrafi słuchać, zebrać całościowy wywiad i odpowiednio poprowadzić leczenie. Dziękuję!
  Pacjent - Jerzy G.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J

   Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz, który jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Rozmawia z pacjentem. Jest bardzo uprzejmy i miły Potrafi słuchać, zebrać całościowy wywiad i odpowiednio poprowadzić leczenie. Dziękuję!
   Pacjent - Jerzy G.

  • O

   Dziękuję bardzo za przeprowadzenie operacji: nefroktomia nerki lewej. Jestem niezmiernie wdzięczna za okazane serce, wspaniałą opiekę i profesjonalnie podejście do pacjenta. Dr.Dominik Godlewski to właściwy człowiek na właściwym miejscu godny nosić tytuł lekarza. Serdecznie dziękuję i z całą świadomością polecam! Wdzięczna pacjentka Halina P.

  • T
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM Plus"Usługa: pęcherz i prostata

   Serdeczne podziękowania dla Pana Dr. Dominika Godlewskiego za leczenie i dwie operacje /pęcherza moczowego i prostaty/ które przebiegły pomyślnie. Wielki szacunek dla Pana Dr. za jego wiedzę i złote ręce, to profesjonalista o wielkim sercu. Polecam cudownego lekarza. Wdzięczny pacjent Tadeusz S.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Serdecznie polecam wizyty i leczenie u Pana Dr Godlewskiego. Bardzo „ludzki”, miły,rzetelny, jest rzadkim przypadkiem lekarza, który jest dla pacjenta. W sposób przystępny tłumaczy sedno choroby, dokładnie pokazuje i opisuje dolegliwość na usg/tomografii , podejmuje się zabiegów, które w innych klinikach są nie do zrobienia. Z doktorem miałam do czynienia zarówno w jego gabinecie prywatnym jak i w klinice, gdzie operował moją wadę metodą laparoskopową (wodonercze prawostronne na tle zwężenia podmiedniczkowego) i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że tak troskliwych lekarzy jest naprawdę mało . Zarówno przed jak i po operacji niejednokrotnie przychodził do sali w której leżałam i pytał jak się czuję,chętnie odpowiadał na pytania, przez co ani ja ani moja rodzina nie zostaliśmy pozostawieni w niewiedzy. Kiedy wychodziłam z kliniki doktor przypomniał, że mam się z nim kontaktować w razie dolegliwości i pytań, co świadczy o jego wielkim zaangażowaniu i chęci pomocy pacjentom nawet kiedy są daleko.

  • M

   Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wielkie serce, profesjonalizm i zaangażowanie. Nie ma mowy o przedmiotowym traktowaniu drugiej osoby, wykazuje ogromne zainteresowanie losem pacjenta i zawsze poświęca mu sporo czasu. U męża stwierdzono raka prostaty. Bardzo cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na zabieg laparoskopowy właśnie u Pana Dominika. Bardzo dokładne i profesjonalne badanie, klarowne wyjaśnienie istoty choroby oraz pełna, rzetelna informacja o przebiegu operacji dawały przeświadczenie, że mąż jest pod dobrą opieką. Opuszczając z mężem gabinet Pana doktora, stwierdziliśmy jednoznacznie, " jak to dobrze że tu trafiliśmy " - Jeszcze raz chcieliśmy z mężem bardzo podziękować. Oby więcej takich cudownych lekarzy z takim powołaniem!

  • G

   Zdecydowanie polecam dr Godlewskiego. Pełen profesjonalizm i dobre podejście do pacjenta. Polecam dr jako bardzo dobrego chirurga. Wdzięczny pacjent.

  • N
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM Plus"Usługa: leczenie kamicy moczowej

   W imieniu taty, Kaczor Józefa a także całej naszej rodziny chcieliśmy bardzo podziękować Panu Doktorowi za przeprowadzanie zabiegu jaki całą opiekę medyczną. Pan Doktor jest profesjonalnym, miłym, sympatycznym lekarzem, a przede wszystkim ma na uwadze drobro pacjenta. Stara się mu pomóc w jak najdokładniejszy i najlepszy sposób. Bardzo ważne jest również to że jest dostępny dla rodziny pacjenta. Nie pozostawia jej w niewiedzy. Stara się wytłumaczyć wszystko dokładnie i zrozumiale. Wielu lekarzy odmówiło tatcie pomocy przy jego schorzeniu powołując się na zbyt duże ryzyko zabiegu, jednak Pan doktor nie zostawił taty z czekaniem na ostateczność tylko podjął się leczenia. Serdecznie dziękujemy Doktorowi Godlewskiemu.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan doktor Dominik Godlewski, przez którego byłem diagnozowany oraz operowany, to w moim odczuciu absolutny profesjonalista. Bardzo rzeczowy, a przy tym życzliwy, uprzejmy, otwarty na potrzeby pacjenta lekarz. Absolutnie godny polecenia. To właściwy człowiek na właściwym miejscu.

   Panie Doktorze,
   Serdecznie dziękuję za wszytko co Pan dla mnie zrobił.
   Wdzięczny pacjent
   Antoni K.

  • B

   W imieniu własnym i mamy- pacjentki oddziału urologii Olgi Polak pragę serdecznie podziękować Panu Doktorowi za opiekę i przeprowadzony zabieg. Pan Doktor to profesjonalista, miły, uprzejmy człowiek, który zawsze pomimo, że niejednokrotnie spieszy sie na blok operacyjny, odpowie na zadawane pytania, wszystko wyjaśni, wytłumaczy. Podziękowanie kieryjemy również do Pani Pielęgniarki Oddziałowej i cago zespołu pielęgniarskiego za życzliwość i uprzejmość. Życzę Panu Doktorowi wszelkiego dobra i pomyślności w dalszej pracy. Wdzięczna pacjentka.

  • Z ręką na sercu polecam Pana Doktora Godlewskiego! pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności, świetny kontakt z pacjentem. Dzięki Panu Godlewskiemu operacja przebiegła sprawnie, bez komplikacji, robota idealna, wręcz koronkowa. Jednym słowem - lekarz jakich mało! Z wyrazami szacunku Marian Wołek