Dominik Godlewski

Urolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G

  Zdecydowanie polecam dr Godlewskiego. Pełen profesjonalizm i dobre podejście do pacjenta. Polecam dr jako bardzo dobrego chirurga. Wdzięczny pacjent.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G

   Zdecydowanie polecam dr Godlewskiego. Pełen profesjonalizm i dobre podejście do pacjenta. Polecam dr jako bardzo dobrego chirurga. Wdzięczny pacjent.

  • N
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM Plus"Usługa: leczenie kamicy moczowej

   W imieniu taty, Kaczor Józefa a także całej naszej rodziny chcieliśmy bardzo podziękować Panu Doktorowi za przeprowadzanie zabiegu jaki całą opiekę medyczną. Pan Doktor jest profesjonalnym, miłym, sympatycznym lekarzem, a przede wszystkim ma na uwadze drobro pacjenta. Stara się mu pomóc w jak najdokładniejszy i najlepszy sposób. Bardzo ważne jest również to że jest dostępny dla rodziny pacjenta. Nie pozostawia jej w niewiedzy. Stara się wytłumaczyć wszystko dokładnie i zrozumiale. Wielu lekarzy odmówiło tatcie pomocy przy jego schorzeniu powołując się na zbyt duże ryzyko zabiegu, jednak Pan doktor nie zostawił taty z czekaniem na ostateczność tylko podjął się leczenia. Serdecznie dziękujemy Doktorowi Godlewskiemu.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan doktor Dominik Godlewski, przez którego byłem diagnozowany oraz operowany, to w moim odczuciu absolutny profesjonalista. Bardzo rzeczowy, a przy tym życzliwy, uprzejmy, otwarty na potrzeby pacjenta lekarz. Absolutnie godny polecenia. To właściwy człowiek na właściwym miejscu.

   Panie Doktorze,
   Serdecznie dziękuję za wszytko co Pan dla mnie zrobił.
   Wdzięczny pacjent
   Antoni K.

  • B

   W imieniu własnym i mamy- pacjentki oddziału urologii Olgi Polak pragę serdecznie podziękować Panu Doktorowi za opiekę i przeprowadzony zabieg. Pan Doktor to profesjonalista, miły, uprzejmy człowiek, który zawsze pomimo, że niejednokrotnie spieszy sie na blok operacyjny, odpowie na zadawane pytania, wszystko wyjaśni, wytłumaczy. Podziękowanie kieryjemy również do Pani Pielęgniarki Oddziałowej i cago zespołu pielęgniarskiego za życzliwość i uprzejmość. Życzę Panu Doktorowi wszelkiego dobra i pomyślności w dalszej pracy. Wdzięczna pacjentka.

  • Z ręką na sercu polecam Pana Doktora Godlewskiego! pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności, świetny kontakt z pacjentem. Dzięki Panu Godlewskiemu operacja przebiegła sprawnie, bez komplikacji, robota idealna, wręcz koronkowa. Jednym słowem - lekarz jakich mało! Z wyrazami szacunku Marian Wołek

  • Gorące Podziękowania dla Pana Doktora Godlewskiego za opiekę jaką zostałem otoczony podczas niedawnego pobytu w szpitalu. Zaplanowana operacja przebiegła pomyślnie. Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą, jest mily, uprzejmy, szczegółowo objaśnia przebieg leczenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie Doktorze. Jan Goc.

  • Jan Kochanowski pisał: "Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz aż się zepsujesz"
   Na szczęście miałem zaszczyt poznać Człowieka, nie tylko Lekarza, Człowieka, który swoją mądrością, doświadczeniem, ale nadto bezinteresowną dobrocią i wyrozumiałością pomógł mi zrozumieć sens tej renesansowej prawdy. Za tę naukę i powrót do zdrowia Panu Doktorowi Dominikowi Godlewskiemu i całemu zespołowi medycznemu składam najszczersze podziękowania. Kazimierz G.

  • M

   Doktor sprawa wrażenie narwańca, ale taki nie jest, wytłumaczy powoli wszystko jak trzeba. Polecam bardzo wszystkim. Zarówno prywatne wizyty jak i w państwowej opiece zdrowotnej.

  • K

   Serdecznie polecam Pana Dr Dominika Godlewskiego, ma bardzo dobre podejście i kontakt z pacjentem, odpowiada na każde pytanie, szczegółowo objaśnia przebieg leczenia, człowiek wie o co chodzi i co się będzie z nim działo. Dzięki temu nie stresowałam się bo wiedziałam co mnie konkretnie czeka i czego się mogę spodziewać. Dziękuję za udany zabieg i opiekę. (Doktor usunął mi mega duże kamienie z moczowodów ) Jestem mega szczęśliwa , że obyło się bez operacji :D

  • A

   Zygmunt Zarzyczny
   Miałem raka złośliwego, musiałem podać się operacji, którą z pełnym sukcesem przeprowadził Pan doktor.Dziś jestem zdrowym człowiekiem Dziękuję Panu doktorowi Godlewskiemu za udaną operację.Wspaniały człowiek i specjalista, polecam.

  Jesteś tym lekarzem?

  299

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  590

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go