Dominik Godlewski

Urolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM Plus"

  Pragnę serdecznie podziękować Panu lek. med. Dominikowi Godlewskiemu za profesjonalne przeprowadzenie w dniach 11-14.09.2018 roku operacji kamicy moczowodu oraz wodonercza lewostronnego. Dziękuję za fachową opiekę medyczną. Irena J., Krosno

 • Szukasz urologa? Pacjenci polecają:

  Zdzisław Andrzej Leńko
  Zdzisław Andrzej Leńko
  Chirurg, Urolog
  Jabłońskiego 2/4, Rzeszów

  Szczepan Piejczyk
  Szczepan Piejczyk
  Urolog, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Kopisto 1, Rzeszów
  Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Szczegółowy wywiad i badanie. Lekarz szanuje pacjenta. Dobra diagnoza. więcej

  Grażyna Chmaj
  Grażyna Chmaj
  Urolog, Chirurg
  Lwowska 60, Rzeszów
  Bardzo dobry lekarz, ma świetne podejście do małego pacjenta. Pani doktor wszystko nam dokładnie wytłumaczyła. więcej

  Renata Jończyk
  Renata Jończyk
  Chirurg dziecięcy, Urolog
  Zenitowa 2, Rzeszów
  Super podejście do dzieci, mój syn przełamał strach już na pierwszej wizycie. Pani dr wszystko dokładnie tłumaczy… więcej

  Sławomir Szczygieł
  Sławomir Szczygieł
  Urolog
  Witolda 1, Rzeszów
  Fantastyczny lekarz. Na wszystkie pytania dotyczące problemu odpowiada i tłumaczy z należytą starannością. Lekarz… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM Plus"

   Pragnę serdecznie podziękować Panu lek. med. Dominikowi Godlewskiemu za profesjonalne przeprowadzenie w dniach 11-14.09.2018 roku operacji kamicy moczowodu oraz wodonercza lewostronnego. Dziękuję za fachową opiekę medyczną. Irena J., Krosno

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kamica nerkowa

   Doktor Dominik Godlewski dostrzega w pacjencie przede wszystkim człowieka- z jego wszystkimi lękami związanymi z chorobą, operacją, czasami trudną rekonwalescencją. Cechuje go ogromna wiedza, wspaniałe umiejętności, prawdziwe powołanie, niestrudzona wola walki o zdrowie pacjenta- nawet w najtrudniejszych przypadkach. Bycie lekarzem to ogromny dar, ale także wyzwanie- doktor Dominik Godlewski na pewno potrafi mu sprostać i nigdy nie boi się go podejmować. I tak jak on dostrzega w pacjencie przede wszystkim człowieka, tak pacjent ma także możliwość dojrzenia w nim nie tylko lekarza, ale przede wszystkim serdecznego człowieka, który zawsze ma dobre słowo, potrafi poświęcić swój czas, cierpliwie porozmawiać.
   Każdemu, kto kiedyś będzie musiał się zmierzyć z chorobą życzę, aby trafił na takiego doktora jak Doktor Godlewski.
   Helena Bar .

  • H
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM Plus"Usługa: Wizyta kontrolna po zabiegu

   Po zabiegu usunięcia guza z pęcherza okazał się on nowotworem złośliwym. Pan doktor bardzo konkretnie i szczegółowo opisał przebieg choroby i metody leczenia. Uspokoił i podniósł na duchu, nastawiając bardzo optymistycznie. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, potrafi poświęcić mu czas i wyjaśnić na spokojnie wszystko. Wiedza i metody leczenia na bardzo wysokim poziomie. Bardzo polecam, naprawdę dobry lekarz.

  • J
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM Plus"

   Doktor Dominik Godlewski jest bardzo dobrym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Wszystko szczegółowo wytłumaczył i odpowiedział na pytania. Operacja przebiegła pomyślnie. Po operacji doktor Godlewski bardzo dobrze opiekował się pacjentem. Oby jak najwięcej takich lekarzy było w Polsce. Darzę Go ogromnym szacunkiem.

   Wdzięczny pacjent Eugeniusz M. z rodziną

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry specjalista.Bardzo konkretny,miły,sympatyczny lekarz. Pełny profesjonalizm i powołanie.Dziękuję bardzo za przeprowadzenie operacji , laparoskopowe usunięcie raka prostaty. Bardzo, bardzo dziękuję za wszystko dobro jakie otrzymałem z umysłu i rąk Pana Doktora. Wdzięczny pacjent Andrzej z Brzeska wraz rodziną.

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM Plus"Usługa: problemy z oddawaniem moczu.

   Bardzo dobry fachowiec o życzliwym i profesjonalnym podejściu.Godny polecenia zarówno jako diagnosta jak i lekarz operujący.

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM Plus"

   Bardzo dobry specjalista. Idealne podejście do pacjenta.
   Bardzo miły, sympatyczny a przede wszystkim kompetentny i doświadczony Pan Doktor. Dokładne badanie, diagnoza i szybkie leczenie. Polecam

  • J

   Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz, który jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Rozmawia z pacjentem. Jest bardzo uprzejmy i miły Potrafi słuchać, zebrać całościowy wywiad i odpowiednio poprowadzić leczenie. Dziękuję!
   Pacjent - Jerzy G.

  • O

   Dziękuję bardzo za przeprowadzenie operacji: nefroktomia nerki lewej. Jestem niezmiernie wdzięczna za okazane serce, wspaniałą opiekę i profesjonalnie podejście do pacjenta. Dr.Dominik Godlewski to właściwy człowiek na właściwym miejscu godny nosić tytuł lekarza. Serdecznie dziękuję i z całą świadomością polecam! Wdzięczna pacjentka Halina P.

  • T
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM Plus"Usługa: pęcherz i prostata

   Serdeczne podziękowania dla Pana Dr. Dominika Godlewskiego za leczenie i dwie operacje /pęcherza moczowego i prostaty/ które przebiegły pomyślnie. Wielki szacunek dla Pana Dr. za jego wiedzę i złote ręce, to profesjonalista o wielkim sercu. Polecam cudownego lekarza. Wdzięczny pacjent Tadeusz S.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG