Remedium Plus

(44 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Remedium Plus

Zygmuntowska 9

35-030 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominik Godlewski Inny

  Pan doktor Dominik Godlewski jest doskonałym fachowcem, bardzo oddanym pacjentowi swoją empatią, szacunkiem i sercem.
  Swój profesjonalizm łączy z innowacją rozwiązań i działań. Lekarz godny zaufania i polecenia.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominik Godlewski Inny

  Szukając ratunku po otrzymaniu strasznej diagnozy ,trafiłam do doktora Dominika Godlewskiego, który bardzo przystępnie objaśnił mi jak będzie przebiegało moje leczenie. Całkowicie Mu zaufałam widząc w jaki sposób opiekował się mną po operacji i w trakcie obecnego leczenia. Jego zainteresowanie pacjentem budzi podziw. Tak zachowuje się lekarz z prawdziwego powołania. Ponadto jest człowiekiem ciepłym, miłym i pełnym empatii. Z pełnym przekonaniem polecam pana doktora wszystkim, których dotknie choroba .


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominik Godlewski Inny

  Jestem niezmiernie wdzięczny Panu doktorowi Dominikowi Godlewskiemu za profesjonalnie przeprowadzoną operację usunięcia nowotworu nerki. Jego empatia i komunikacja z pacjentem są nie do ocenienia. Wspaniały lekarz z powołania, któremu od początku choroby bardzo zaufałem. Tak trzymać Panie Doktorze!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominik Godlewski Inny

  Świetny lekarz, wspaniały człowiek. Z wielką empatią podchodzi do pacjenta. Cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości, a w szpitalu troskliwie zajmuje się pacjentem. Po laparoskopowym usunięciu nerki ( nowotwór złośliwy), pełna informacja o stanie zdrowia mamy, pomimo braku możliwości odwiedzin i wspaniała opieka. Najlepszy lekarz. Dziękujemy bardzo Panie Doktorze za uratowanie życia mamie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominik Godlewski Inny

  Doktor Dominik Godlewski to znakomity specjalista. Bardzo rzeczowy, profesjonalny i ogromnie zaangażowany. Niezwykle empatyczny. Na wizycie bardzo jasno i dokładnie tłumaczy.Przed zabiegiem bardzo pozytywnie nastawia pacjenta. Zabieg laparoskopowego usunięcia guza nerki przeprowadził wzorcowo i po zabiegu cały czas monitorował stan pacjenta. To najlepszy specjalista pod każdym względem z fantastycznym podejściem do chorego.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominik Godlewski Inny

  Pan dr Godlewski to wspaniały lekarz i człowiek.
  To zdecydowanie najlepszy specjalista jakiego znam.
  Nie tylko szanuję Go za umiejętności, które posiada, ale za podejście do człowieka. W tak trudnej sytuacji, w czasie kiedy rodzina nie uczestniczy w opiece nad pacjentem , nie może go odwiedzić, wesprzeć, całym sercem dziękuję za to , jak pan dr Godlewski potrafi zająć się pacjentem.
  Od momentu wizyty, poprzez problemy z testami na covid 19, pan dr był dostępny, nie pozostawił nas nawet wtedy, gdy nikt nie chciał nam podać wyników testu. W sytuacji kiedy pacjent nie wie jak potoczy się jego walka o zdrowie, kiedy boi się , że stanie się to najgorsze, pan dr potrafi uspokoić, znajdzie czas na rozmowę, cierpliwie wytłumaczy wszystko, wysłucha , a po operacji z wielkim zaangażowaniem opiekuje się pacjentem.
  Wiedza i zaangażowanie pana dr są ogromne, przez co zabieg i rekonwalescencja przebiegają u mojego taty bez komplikacji.
  Rewelacyjny i godny polecenia lekarz!!!
  Wdzięczna córka pacjenta- Beata Willing z rodziną


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominik Godlewski Inny

  Nie polecam, przy ostrym zapaleniu pęcherza i ogromnym bólu polecił mi robić posiewy aby wiedzieć jaka to bakteria, teraz wiem że ponieważ byłam po antybiotyku te posiewy musiały wychodzić fałszywie ujemne, a ja cierpiałam. Teraz wiem że powinnam dostać kolejny antybiotyk. Potem przy kolejnej wizycie kiedy miałam czyste wymazy i posiewy powiedział że to mogą być bóle w miednicy mniejszej i on takich rzeczy nie leczy. Oczywiście za tą wizytę też zapłaciłam 200. Nie polecił nikogo innego. Teraz wiem, że jednak mam bakterię enterococusa fecalisa a posiewy i wymazy często wychodzą ujemnie i czasami leczy się empirycznie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominik Godlewski

  Doktor Godlewski to zdecydowanie najlepszy specjalista jakiego znam ! Pomógł mi z problemem żylaków powrózka nasiennego, jak i bratu mojej żony, który trafił do doktora z kolką nerkową i zatkanym moczowodem. Wiedza, którą doktor posiada pozwala na szybką diagnozę i sprawne działanie. Ogrom życzliwości i empatii z jaką spotkałem się u doktora jest nieoceniony. Zawsze uśmiechnięty, pomocny, cierpliwie tłumaczy dalsze postępowanie i zalecenia. Polecam każdemu tego zaangażowanego fachowca !


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominik Godlewski

  Znakomity lekarz. Wykazal sie wspanialym podejściem do pacjenta. Dzieki swojemu zaangazowaniu i profesjonalizmowi wyleczyl moja mame ( rak nerki). Goraco polecamy


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominik Godlewski guz nerki

  Pan Dominik Godlewski to wspaniały lekarz z niesamowitym podejściem do pacjenta. Podczas wizyt był bardzo uprzejmy, cierpliwie wysłuchał całej historii chorób mojej teściowej. Przed i po operacji z wielkim zaangażowaniem opiekował się moją teściową. Wykazał ogromną wiedzę, którą potrafił przekazać w przystępny sposób, dzięki czemu moja teściowa była spokojna przed i po zabiegu. Pierwszy raz spotkałam się z tak świetnym lekarzem. Chciałabym bardzo podziękować za okazaną pomoc i opiekę. Aleksandra Hołowacz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania