Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

O mnie

Właściciel Kliniki Luxdentica. Studia stomatologiczne ukończył w 2003 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukońc...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Braki zębowe
  • Zęby zatrzymane
  • Złamanie zęba
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Konsultacja implantologiczna


Lubostroń 22G lok.7, Kraków

Centrum Stomatologii Luxdentica


Leczenie próchnicy


Lubostroń 22G lok.7, Kraków

Centrum Stomatologii Luxdentica

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Stomatologii Luxdentica leczenie próchnicy

Wizyta przebiegła w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Profesjonalne podejście do pacjenta. Doktorze jesteś wielki dziękuję za piękne licówki, od bardzo dawna marzyłam o pięknych zębach a doktor spełnił to marzenie. Jeszcze raz dziękuję i polecam z czystym sumieniem. Prawdziwy fachowiec


M
Użytkownik zweryfikowany

Do doktora Willisowskiego trafiłam kilka dni temu z ogromnym bólem zęba niewiadomego pochodzenia - wydawało mi się, że wszystkie zęby mam zdrowe, dbam o nie i regularnie chodzę do stomatologa, a ostatnią wizytę w celu leczenia miałam przed wakacjami i było to leczenie kanałowe. Okazało się wówczas, że z tyłu zęba był niewidoczny malutki ubytek, który doprowadził do konieczności leczenia kanałowego. Podczas wizyty w Luxdentice okazało się, że tamto leczenie kanałowe zostało, mówiąc krótko, spartaczone i kanał nie był odpowiednio wypełniony. Niestety jestem w tej kwestii laikiem, było to jedyne leczenie kanałowe,jakie miałam, nie sprawdziłam więc tego zdjęciem rtg. Wizyta u doktora Willisowskiego przebiegła w miłej atmosferze, lekarz był cierpliwy i rzeczowy, mimo że ja się zachowywałam trochę zołzowato (bardzo mnie bolało). Dr przeprowadził wywiad, dokładnie sprawdził stan uzębienia, po czym - gdy okazało się, że nie ma widocznych ubytków ani przyczyn bólu, zlecił rtg, które mi podczas wizyty zrobiono i potwierdziły się przypuszczenia co do źródła bólu. Leczenie kanałowe, również wykonane w Luxdentice, było bez porównania bardziej komfortowe niż zabieg, któremu się poddałam kilka miesięcy temu. Prawdopodobnie za sprawą znieczulenia komputerowego, które mi podano. Oprócz kompetentnej pomocy lekarza muszę jeszcze zwrócić uwagę na to, że sama klinika jest bardzo przyjaznym miejscem - bardzo się dba o komfort pacjenta i jego zadowolenie. Bardzo polecam dra Willisowskiego i całą klinikę Luxdentica :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan dr Willisowski robił mi implanty w Klinice Luxdentica - profesjonalista. oczywiście bardzo fajnie, że jest przy okazji miłym człowiekiem z poczuciem humoru, ale co by z tego było, gdyby się nie znał na swoim fachu...? POLECAM!


C
Użytkownik zweryfikowany

Do dra Wilisowskiego trafiłem kilka tygodni temu z ostrym bólem zęba. Wcześniej byłem u innego lekarza, który zbagatelizował pojawiający się ból i nie zlecił nawet rtg!!! Dr Wilisowski szybko zadziałał, leczenie kanałowe, które przeprowadził było zrobione naprawdę dokładnie (teraz dopiero wiem, jak lekarz może się przykładać do tego leczenia). Wszystko skończyło się dobrze. Teraz leczę mniejsze ubytki. Lekarz miły, życzliwy, konkretny. Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo wysoko oceniam zarówno poziom wiedzy i umiejętności p. dra Wilisowskiego, jak i poziom obsługi w kierowanej przez niego Klinice Luxdentica. Jestem pacjentką już kilka miesięcy i przeszłam w Luxdentice długą drogę od uśmiechu, którego się wstydziłam, do uśmiechu, którym coraz chętniej się chwalę :) Teraz leczę się tam już tylko ortodontycznie i już nie mogę doczekać się efektów!!! Personel jest bardzo kulturalny i zawsze miły, lekarze z doświadczeniem i poczuciem humoru, choć tutaj prym wiedzie dr Wilisowski. Naprawdę świetny lekarz, więcej takich :)


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo mily i przyjazny czlowiek, z olbrzymim poczuciem humoru, ktore swietnie rozladowuje nerwy i strach towarzyszace wizytom u dentysty. Kompetentny, bardzo mi zaimponowal tym, ze tak swietnie zna sie na implantach, przystepnie wyjasnil mi w czym rzecz, jak wyglada zabieg wszczepiania itp. Najwazniejsze dla mnie jest to co podkreslaja tez inni pacjenci w swoich opiniach - podczas wizyt, ze wszystko tlumaczy, objasnia, ilustruje przykladami. Moj ulubiony lekarz stomatolog. Polecam i pozdrawiam Pana dra - pacjentka Joanna :)


Użytkownik zweryfikowany

Dr Wilisowski bardzo uprzejmy i kompetentny. Nie naciąga na niepotrzebne zabiegi, zawsze tłumaczy jak będzie przebiegało leczenie i ile będzie kosztowało. Dodatkowo z poczuciem humoru, a to ważne i pozwala rozładować stresującą atmosferę. Moim zdaniem gabinet Luxdentica w ogóle spełnia wszystkie standardy, a zabiegi są wykonywane rzetelnie, nie trzeba poprawiać jak poprawiać jak po innych "Specjalistach". Dr Wilisowski mój ulubiony z zespołu, ale chodziłem też do innych - równie dobre wrażenia. Także personel typu asystentki - nic do zarzucenia :) Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Wyśmienity specjalista.Wstawiałam implanty i efekty jak dotąd są bardzo miłym zaskoczeniem.Nie myślałam że jeszcze kiedyś będę mogła się tak uśmiechać.Cenowo oferta konkurencyjna choć klinika nie należy do najtańszych.Fachowość pierwsza klasa.Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

wg mnie to dentysta z powołaniem - serio! a wcale nie łatwo takich znaleźć, bo zazwyczaj są nastawieni na zysk z pacjentów a nie faktyczną pomoc (niestety) u pana dr Dariusza można czuć się swobodnie i o nic się nie martwić :) :) :)


H
Użytkownik zweryfikowany

Wg mnie dr Wilisowski to bardzo dobry, miły kompetentny specjalista. Cenię go za kulturę i szacunek z jakim podchodzi do pacjenta. Widać, że bardzo się stara i dba żeby pacjent czuł się bezpiecznie i był zadowolony z leczenia. Dlatego chodzę do niego już od jakiegoś czasu. Pozdrawiam go serdecznie:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Właściciel Kliniki Luxdentica. Studia stomatologiczne ukończył w 2003 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukońc...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Braki zębowe
  • Zęby zatrzymane
  • Złamanie zęba
Pokaż wszystkie leczone choroby


Powiązane wyszukiwania