dr n. med.

Dariusz Sosnowski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem ginekologiem położnikiem od ponad 20 lat. Specjalizację zdobyłem pracując w Szpitalu im. Madurowicza w Łodzi. Najbardziej interesuje mnie problematyka chorób i patologii… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem ginekologiem położnikiem od ponad 20 lat. Specjalizację zdobyłem pracując w Szpitalu im. Madurowicza w Łodzi. Najbardziej interesuje mnie problematyka chorób i patologii pojawiających się podczas ciąży. W latach 1994 - 2015 pracowałem w Szpitalu Madurowicza. Od 2015 r. pracuję w Szpitalu Pro - Familia.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Politechnika Warszawska , Studia podyplomowe ,,Zarządzanie jakością"

Publikacje

 • Praca doktorska ,,Wczesna diagnostyka nadciśnienia tętniczego w ciąży"

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
72 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

  Moja historia ciąży jest bardzo długa. Zacznę od tego, że na samym poczatku trafiłam do lekarza pierwszego kontaktu, aby potwierdzić wynik badania Hcg. Tak jestem w ciąży - radość nie znała granic. Lekarz miły, polecił mi ginekologa, który prowadził dwie ciąże jego żony. To był właśnie pan dr Sosnowski. Pomyślałam czemu nie. Chwile zwlekałam dzwoniąc by umawić sie na wizytę. Czułam się fatalnie. Ledwo patrzyłam na świat. W końcu dowiedziałam się, że Pan doktor jest niestety na urlopie. Poszłam do innego lekarza. To było straszne. Dla tamtej pani doktor liczył się tylko mój portfel. Poszłam do innej licząc, że wypisze mi zwolnienie - pracuje w laboratorium, więc w ciąży nie mogłam pracować. Dowiedziałam się, że jest coś nie tak z moją ciążą - być może to wina stresu - dodała lekarka. Ale na tym zostało. A na dodatek nie dostałam zwolnienia. Za kilka dni miałam się zgłosić na kolejną wizytę na której miałam dostać zwolnienie. Oczywiście każda wizyta płatna. Dostałam zwolnienie oraz znów dowiedziałam się, że jest coś nie tak z ciążą. Lekarka niemiła, ciśnienie miałam baaardzo duże, bolał mnie brzuch. Lekarka straszy mnie szpitalem i mówi, że taka młoda to na pewno nie uważam na siebie. Dostałam leki - luteina i nospa. Skurcz brzucha taki, że nie miałam siły na nic oprócz leżakowania. Pomyślałam - co ona wie o ciąży. Płakałam jak dowiedziałam się, że o diagnozie. Wyczekiwane dziecko a tu taka wiadomość - co robić ? Już więcej do niej nie poszłam. Wykupiłam leki ze łzami w oczach nie zważając na nic. Przypomniałam sobie wtedy o dr Sosnowskim. Zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę. Bardzo się bałam. W życiu nie pomyślałabym, że lekarz ginekolog może również być tak wspaniałym psychologiem. W dodatku bardzo profesjonalnie podszedł do moich wyników badań. Wszystko wytłumaczył. Pomyślałam sobie - Anioł ! Już nigdy nie pójdę do innego ginekologa. O tym co przeżyłam w gabinetach u innych lekarzy mogłabym napisać książkę. Pan dr Sosnowski nie zlecał mi niepotrzebnych badań i nie umawiał niepotrzebnych wizyt - inni lekarze powinni się od niego uczyć. To osoba, która słucha, a nie patrzy na grubość portfela. Teraz to ja będę go polecać tak jak kiedyś polecił mi go tamten lekarz pierwszego kontaktu. Moją zagrożoną ciąże znosiłam dużo lepiej - zaufałam dr Sosnowskiemu. Córka urodziła sie w terminie, bez żadnych komplikacji, mając wspaniała opiekę. Dziękuję!

 • A

  Dr Sosnowski przeprowadzał u mnie poród kleszczowy. Synek nie miał nawet po nim śladu! Uratował moje dziecko! Wspaniały lekarz. Żałowałam, że to nie On prowadził moja ciążę tylko jakaś pani profesor, która kompletnie nie interesowała się naszym losem (w przeciwieństwie do dr Sosnowskiego poznanego przypadkiem w szpitalu). Przy kolejnej ciąży z pewnością będzie moim lekarzem prowadzącym. Polecam!

 • Pan doktor jest profesjonalistą, prowadził mi ciążę i nigdy nie zapominał o badaniach, zawsze miły i uprzejmy. Nie mam mu nic do zarzucenia. Dodam tylko że mój przypadek ciąży nie należał do najprostszych. Bardzo serdecznie polecam Pana doktora!

 • V

  Witam, nie można wyobrazić sobie lepszego lekarza. Bardzo bardzo rzeczowy i konkretny. Prowadził moją pierwszą ciążę, która dzięki Doktorowi Sosnowskiemu zakończyła sie sukcesem, ponieważ już obie z córeczką jesteśmy w domu. Pan Doktor opiekuje sie swoimi pacjentkami znakomicie zarówno prywatnie jak i w szpitalu. Wielokrotnie trzyma pacjentki za ręke w kryzysowych sytuacjach, czego dowiedzialam sie od innych pacjentek na sali w szpitalu. Szybko, sprawnie i skutecznie. tak jak powinno być. Dziekujemy bardzo za wszystko i do zobaczenia na kolejnej wizycie,

 • Dr Sosnowski to bardzo dobry lekarz. Kompetentny, kulturalny, delikatny podczas wszelkiego rodzaju badań (nawet tych trudniejszych:ocena wód płodowych itd.). Prowadził mi ciążę bardzo profesjonalnie, objął opieką w szpitalu i był przy porodzie. Pełna opieka. Do tego zawsze pomocny, rozwiewał moje wszystkie wątpliwości, nadal jestem jego pacjentką i polecam go wszystkim kobietom.

 • Słowa, które najlepiej opisuje Pana Doktora Sosnowskiego to...WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!! Doktor prowadził moją ciążę od III-go trymestru, ale otoczył mnie opieką, której nigdzie nie spotkałam (a odwiedziłam sporo ginekologów z powodu poronienia potem ciąży zagrożonej). Czułam się u niego zawsze komfortowo i bezpiecznie. Dr cierpliwie odpowiadał na każde moje pytanie, opisywał dokładnie co będzie robił, tłumaczył wszystko po badaniu. Niesamowite, że pamiętał który to tydzień ciąży, jakie leki brałam, jakie badania były robione, dzięki czemu czułam się wyjątkowa.W każdej chwili można było do niego zadzwonić. Nawet po porodzie przychodził codziennie na oddział i służył dobrą radą. To człowiek kompetentny, kulturalny, spokojny, cierpliwy i skromny, nie wywyższa się w przeciwieństwie do większości lekarzy. Polecam Bardzo!!!

 • Bardzo dobry lekarz, do tego miły, taktowny i dowcipny. Poświęca sporo czasu pacjentce, odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Badanie jest bezbolesne. Prowadził moją ciążę od początku, zdarzało mi się dzwonić do Pana Doktora, jeśli nie mógł odebrać, zawsze oddzwaniał. Kiedy leżałam w szpitalu też okazywał zainteresowanie, dzięki czemu czułam się bezpieczniej (chociaż nie faworyzuje swoich pacjentek na oddziale, co też liczy się jako ogromny plus). Polecam serdecznie

 • Do dr Sosnowskiego trafiłam dzięki tej stronie, dlatego podpisuję się pod każdą pozytywną opinią na jego temat. Pan doktor jest sympatycznym, kulturalnym i konkretnym lekarzem, rzeczowo udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, w szpitalu interesuje się zdrowiem każdej pacjentki. Prowadził moją ciążę z wielkim spokojem, co dało mi poczucie bezpieczeństwa. W moim przypadku wykonał cięcie cesarskie, po którym kilkakrotnie zaglądał do sali aby sprawdzić mój stan zdrowia.Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do takiego lekarza i przy następnej ciąży nie będę musiała już szukać innego:) Polecam z czystym sumieniem.

 • A

  Mnie osobiście nie zachwycił - owszem miły uprzejmy badanie bezbolesne ale nic takiego konkretnego się nie dowiedziałam. Staramy się o dzidzie wiec mógłby nakierować na jakiś konkret. Badania zlecił owszem prywatne z wskazaniem na Salve - bo to niby najlepsze laboratorium. Po zorientowaniu się w cenach najdroższe jakie może być !! Za 130 zł oczekiwałam czegoś więcej niż tylko recepty na globulki i skierowania na badania tylko hormonalne a nie tarczycowe - które są jednym z głównych winowajców braku ciąży.

 • Podpisuję się pod każdą pozytywną opinią.Dr.Sosnowski to lekarz i człowiek ,któremu nie jeden z kolegów ( nie tylko po fachu mógłby pozazdrościć profesji i podejścia do wykonywanej pracy).Niesamowicie delikatny,spokojny,opanowany.Do tego tak kulturalnego lekarza osobiście nie poznałam ,a znam wielu.Bardzo spokojnie i rzeczowo tłumaczy każdą czynność przy badaniu.Tak ,jak napisały panie, doktor zawsze odbiera telefon ,bądź oddzwania do swoich pacjentek.Szkoda,że nie można spotkać "takich" lekarzy jak dr.Sosnowski .Polecam wszystkim z całego serca .A panu doktorze,życze wdzięcznych pacjentek i sukcesów w pracy.Elżbieta