dr n. med.

Dariusz Sosnowski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

108 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
72 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem ginekologiem położnikiem od ponad 20 lat. Specjalizację zdobyłem pracując w Szpitalu im. Madurowicza w Łodzi. Najbardziej interesuje mnie problematyka chorób i patologii… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Wyczerpujący opis diagnozy i leczenia
Pomoc przy patologiach ciąży

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
108 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest bardzo uprzejmy i cierpliwy. Wytłumaczył wszystko dokładnie i odpowiedział na każde pytanie. Jestem bardzo zadowolona i w końcu spokojna.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Po pierwszej wizycie u dr Sosnowskiego jestem zadowolona. Gabinet przyzwoity, wywiad, badanie. Krótko, konkretnie, na temat. Pan doktor uprzejmy, atmosfera swobodna. Jak dla mnie jak najbardziej ok.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor nie jest tym typem lekarza, który stawia na akord.

  Wizyta przebiegła w dobrej atmosferze, bez ciągłego patrzenia na zegarek i w poczuciu, że Pan lekarz chce dla pacjentki jak najlepiej. :) Nawet kompletnie nowej!

  Polecam wizytę u dr. Sosnowskiego. Empatyczny, fachowy i delikatny ginekolog. Gdybym okazała się (tfu! tfu!) chora, już wiedziałabym do kogo się zapisać.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: konsultacja ginekologiczna, usg

  Dobry fachowiec. Super wizyta kultura i profeska. O wszystko pyta i odpowiada na pytania. Rozluźnia atmosferę przez rozmowę. Polecam wszystkim.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: ciąża, konsultacja po poronieniu

  Nie mam zastrzeżeń do wizyt u doktora Sosnowskiego - lekarz miły, taktowny, wizyta przebiega bardzo spokojnie i bez pośpiechu. Diagnoza stawiana z ostrożnością, zalecone potrzebne dodatkowe badania i leki. Dobry kontakt telefoniczny z doktorem. Mogę polecić z czystym sumieniem.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: antykoncepcja

  Lekarz miły, fachowy i konkretny, z chęcią odpowiada na wszystkie pytania. Badanie przeprowadził bezboleśnie i delikatnie. W 100% polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Polecam! Wizyta u doktora Sosnowskiego przebiegła bezbolesnie, miło i szybko. Pełnen profesjonalizm.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet ginekologiczny

  Po tylu pozytywnych opiniach nie spodziewałam się takiego rozczarowania Panem Doktorem. Zgłosiłam się na wizytę rano z powodu ostrego bólu podbrzusza. Po wykonaniu USG Pan Doktor stwierdził, że mam torbiel na jajniku oraz troszkę płynu w jamie brzusznej. Zostałam zapewniona, że wszystko samo się wchłonie. Dwie godziny później znalazłam się w szpitalu, gdzie groziła mi operacja. Na USG widać było już dużą ilość płynu w zatoce Douglasa, nie mogłam już nawet się poruszać. Pan Doktor zignorował moje objawy, nawet nie zasugerował tak poważnych powikłań. Dobrze, że nie zaufałam Doktorowi na tyle, żeby ignorować ból i udałam się na ostry dyżur. Nie tego spodziewałam się po tak wychwalonym specjaliście.

 • Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

  Świetny ginekolog! Byłam u niego tylko 2 razy kiedy lekarz prowadzący moja ciąże był na urlopie ale pan doktor bardzo mi pomógł. Wszystko tłumaczy, przeprowadza obszerny wywiad, cierpliwie odpowiada na pytania, i co najważniejsze pamięta pacjentkę i jej przypadek. Później pan doktor konsultował mnie kiedy rodziłam w pro familii i naprawdę z cała stanowczością mogę tego lekarza polecić.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Dziś pierwsza wizyta, Pan doktor uprzejmy i skrupulatny, dokładnie i rzeczowo podchodzi do swojej pracy jak i do pacjentki a przy tym bardzo delikatny.
  Napewno wrócę i gorąco polecam wszystkim.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem ginekologiem położnikiem od ponad 20 lat. Specjalizację zdobyłem pracując w Szpitalu im. Madurowicza w Łodzi. Najbardziej interesuje mnie problematyka chorób i patologii pojawiających się podczas ciąży. W latach 1994 - 2015 pracowałem w Szpitalu Madurowicza. Od 2015 r. pracuję w Szpitalu Pro - Familia.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Politechnika Warszawska , Studia podyplomowe ,,Zarządzanie jakością"

Publikacje

 • Praca doktorska ,,Wczesna diagnostyka nadciśnienia tętniczego w ciąży"

Znajomość języków

 • rosyjski

Choroby

więcej