lek.

Dariusz Owczarek

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

4 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
409 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończone szkoły: Akademia Medyczna Warszawa, rok ukończenia 1995 więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przewlekły ból lewego łokcia

  Pan Dariusz Owczarek był szóstym ortopedą, do którego trafiłam z tym samym, bolesnym schorzeniem lewego łokcia. W mojej dokumentacji można było znaleźć sporą listę leków, iniekcje sterydowe, ostrzyknięcia czynnikami wzrostu, wszelkiego rodzaju zabiegi fizjoterapeutyczne – słowem: cały arsenał metod i środków, niestety zupełnie nieefektywnych czy wręcz nasilających problem. Ból uniemożliwiał normalne funkcjonowanie, powodował, że banalne czynności były wyzwaniem. Leczenie zaproponowane przez dr Owczarka przyjęłam z pewnym sceptycyzmem i nie bez wahania poddałam się terapii. Pomimo że była długotrwała, okazała się na tyle skuteczna, że ból pozostał jedynie złym wspomnieniem, ręka jest sprawna, wszelkie czynności dnia codziennego przestały być udręką, mogłam także powrócić do uprawiania sportu. Leczenie polegało na podaniu kilkunastu iniekcji dostawowych, wszystkie wykonane zgodnie z zasadami aseptyki i antyseptyki, a dodatkowo w taki „magiczny” sposób, by wyeliminować mój strach przed kolejnym zastrzykiem, za co jestem szczególnie wdzięczna. To nie brak empatii, tylko standardowe postępowanie - chore miejsce sprawdza się dotykiem i podaje preparat w miejscu największej bolesności, w tym przypadku precyzja gwarantuje skuteczność.
  Pana Owczarka cechuje nie tylko pełen profesjonalizm zawodowy, doświadczenie i konsekwencja w działaniu, to także człowiek o wysokiej kulturze osobistej, serdeczny i budzący zaufanie. Komunikacja? Każda moja wątpliwość była rozwiewana, otrzymywałam merytoryczne odpowiedzi na swoje pytania, nie czułam się niedoinformowana czy traktowana protekcjonalnie.
  Doktorze, dziękuję – za bezinteresowną opiekę, za zachowanie zdrowego rozsądku w natłoku problemów innych pacjentów, za kompetentną diagnozę, a przede wszystkim za skuteczne leczenie, ergo – powrót do świata sprawnych. Dzięki Panu sięgam teraz po niemożliwe. A.S.H.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Zerwany mięsień czworoglowy uda

  Doktor bardzo konkretny. Nie owija w bawełnę. Cierpliwie słucha i daje szczegółowe zalecenia. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Nie polecam Pana lekarza. Przyszłam ze zmianą zwyrodnieniową palca u stopy. Lekarz bez empatii oraz delikatności w dotyku. Podał mi "na szybko"zastrzyk, nie myjąc nawet przedtem rąk. Nie dostałam żadnych wskazówek, zaleceń po tym zabiegu. Musiałam sama zadawać mnóstwo pytań na które nie chętnie odpowiadał.

 • B

  Miałam wielką przyjemność poznać Pana doktora ,kiedy jeszcze pracował w szpitalu na Bródnie - mój syn miał wypadek -uszkodzona stopa i pięta. Mimo ,że zmęczony bo po operacjach /był ostry dyżur wyszedł z bloku operacyjnego/ ok. g.23 , bez problemu poszedł zobaczyć co się dzieje, czego nie można było uzyskać u innych i syn prze 2 dni miał informację o operacji. Przyjazny, rzeczowy, fachowy - ktrótko wyjaśnił i zalecił co robić, operował po kilku dniach. Po roku już w Osteonie, wyjmował śruby - wszystko perfekcyjnie.
  Przed poznaniem doktora miałam problem ze stopą, 3 LATA, chodziłam gdzie się dało (za pieniądze i bez),a ból był ciągły ,kiedy wykonałam USG stopy - i okazało się ,że oprócz wady jest - ciągły stan zapalny. Po wypadku syna jeszcze z rok biegałam po lekarzach, aż przypomniałam sobie dr. Owczarka. JEDNA wizyta załatwiła mój problem do dziś.
  Dr operował też 2 lata temu kolano mojego męża - i tak już ZOSTANIE NASZYM ORTOPEDĄ (oczywiście nie chcemy,żadnych wypadków i chrób ale.. różnie bywa) , bo mamy wielkie zaufanie do Jego pracy i szacunek do skromności tego Człowieka.
  Ktoś napisał, że pawilon obskurny, że niemiło !!??. Pawilon nie jest Lux (ale nie w FASADZIE - rzecz) , wg mnie najważniejsze są tu kompetencje pracujących LEKARZY i OBSŁUGA .Mnie osobiście złość wręcz lekarz który, krótko nie chce powiedzieć co będzie robił (nie wymagam wykładu z medycyny), a dr Owczarek nie ma z tym wyjaśnianiem żadnych problemów.
  Polecam i klinikę i doktora wszystkim potrzebującym .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończone szkoły: Akademia Medyczna Warszawa, rok ukończenia 1995

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Kurs w zakresie: "Ilościowej Diagnostyki Osteoporozy - Osteodensytometry
 • Kurs w zakresie: "Zrozumienie, Diagnostyka i Leczenie Osteoporozy"
 • Kurs w zakresie: "Postępy w diagnostyce i monitorowaniu leczenia metabolicznych schorzeń kostnych"
 • Kurs w zakresie: "Medycyna oparta na dowodach naukowych w Osteoporozie"
 • Kurs w zakresie: "Artroskopia kolana"
więcej