Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum Medyczne DP MED jest nowoczesną prywatną przychodnią wielo-specjalistyczną posiadającą podpisaną umowę z NFZ na Podstawową Opiekę Zdrowotną. Posiadamy również w swojej ofercie szeroko pojętą specjalistykę oraz stomatologię. DP MED Powstało z myślą o pacjentach, którzy oprócz fachowej wiedzy i profesjonalizmu lekarza oczekują jego zaangażowania w leczenie. Standard oferowanych przez Nas usług jest na wysokim poziomie, ponad wszystko stawiamy potrzeby pacjentów. Sprzęt, który posiadamy jest nowoczesny, wykorzystywany do badań w szerokim zakresie.
Terminy badań oraz konsultacji lekarskich staramy się dopasować do Państwa możliwości czasowych, dlatego przyjmujemy Naszych pacjentów do późnych godzin popołudniowych. Nasze Centrum Medyczne jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą centrum Medycznego DP MED oraz korzystania z naszych usług.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (27)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  dr Monika Liwska konsultacja neurologiczna dziecięca

  Polecam Panią Doktor, kontrolna wizyta z pierworodnym 2 lata temu i w teraz w lipcu z moim drugim dzieckiem, punktualnie, długi wywiad, długie badanie dziecka, bardzo pozytywnie, przyjaźnie, szczegółowo, zawsze wiem co dalej robić, otrzymaliśmy zalecenia kontroli u innych specjalistów oraz badań, lepiej sprawdzić niż coś ominąć. Z mojego doświadczenia bardzo dobry i przyjazny lekarz, szybko sprawdziła w dokumentacji jakie wnioski z wizyty z pierwszym
  Dzieckiem, zainteresowana jak były pacjent się rozwija, na pewno wrócimy na kontrolę. Polecam Panią Doktor dalej :) Pozdrawiam

  K
  Profil zweryfikowany
  dr Arkadiusz Kijewski Inny

  W 2023 r wg pana doktora na bolesne miesiączki recepta to zajście w ciąże.
  Usg dopochwowe niepotrzebne - w takim razie należy sobie zadać pytanie po co pan Kijewski przychodzi do pracy. I moim zdaniem czas zacząć nad sobą pracować - zwłaszcza nad swoim brakiem profesjonalizmu i empatii. Ciąża to nie jest lek na wszystkie dolegliwości. Moim zdaniem pan doktor powinien przemyśleć pracę z ludźmi.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Księżopolska Oziębło Konsultacja dermatologiczna dzieci

  Bardzo miła Pani doktor,rzeczowa, dokładnie wszystko wyjaśnia, nie ma pytań bez odpowiedzi,przede wszystkim duża wiedza. Szkoda że tak późno trafiłam z córka do Pani doktor wcześniejsi lekarze bez pomysłu na leczenie dawali antybiotyk,który nie pomagał. U Pani doktor jedna wizyta postawiona trafna diagnoza,plan leczenia, i jesteśmy na końcówce długiego leczenie. Dziękuję za otwarte serce, i wiarę ze są jeszcze dobrzy dermatolodzy
  Wszystkim polecam, ja napewno zostaję przy tej Pani.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr Monika Liwska Inny

  Podejrzenie padaczki bezobjawowej. Wizyta długa ok. 45 minut. Szczegółowy wywiad ze mną ok. 30 minut, 5 minut poświęcone córce. Pani doktor zdiagnozowała spectrum autyzmu i skierowała do poradni psychologicznej. Żadnego skierowania na eeg, na moje pytanie o eeg powiedziała, że jak chcę to mogę zrobić ale ona już tyle przypadków autyzmu zdiagnozowała, że to na pewno jest spectrum. Po 5 minutach rozmowy z dzieckiem!!! Bo córka podczas rozmowy nie patrzyła jej w oczy!! . Eeg wykazało tiki nerwowe. Obecnie dzięki terapii u innego doktora tiki nerwowe zostały wyciszone. Odnoszę wrażenie, że Pani doktor z góry zakłada diagnozę i wywiad prowadzi w kierunku jej potwierdzenia.


  B
  Profil zweryfikowany
  dr Monika Liwska Zwykła wizyta

  Czekaliśmy z 10mies córcią 45min pod gabinetem,mała była już śpiąca i poirytowana. Pani D.w końcu nas przyjęła. Wywiad, no i„badanie”.Dziecko było zmęczone i wyraźnie nie chciała bić na zawołanie brawo albo machać rączkami.Mialem wrażenie ze ta kobieta nas nie słucha.Na podst.tego ze mała nie chciała reagować na zawołanie lub nie chciała leżeć gołym ciałkiem na zimnym przewijaku i robić obrotów słyszałem tylko ze coś z nią jest źle.Na nasze sugestie ze mała jest zmęczona i dlatego nie bardzo chce współpracować usłyszałem ze ma przecież otwarte oczy i powinna reagować na komendy.0 wyczucia sytuacji i 0 pytań o to ile czasu spędzamy z dzieckiem jakie mamy relacje. Na koniec wizyty za310zł dostałem ulotkę z zaleceniem zgłoszenia się do państw programu leczenia psychiatryczn. w rodzinie,bo nie mamy więzi z naszym dzieckiem bo niewyspane nie chciało reagować na te głupoty.Diagnoza dokładnie taka sama jak już tutaj czytałem czyli ulotka do psychiatry i nieuzasadnione skierowanie do logopedy.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Bordiuk Inny

  Pani doktor jest bardzo rzeczowa i profesjonalna. Jest pierwszym lekarzem, który podszedł do mnie kompleksowo i proaktywnie.


  J
  Profil zweryfikowany
  dr Monika Liwska konsultacja neurologiczna dziecięca

  Polecam Panią Doktor z całego serca. Szczegółowy wywiad, dokładne kompleksowe badanie, odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, omówienie dalszego planu działania.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr Arkadiusz Kijewski konsultacja ginekologiczna

  Profesjonalny i kompetentny lekarz. Kobieta w viazy na pewno będzie się dobrze czuła, gdy będzie prowadził ciaze. Ja byłam na pojedynczej wizycie i Pan Doktor wszystko dokładnie wytłumaczył i odpowiadał na pytania. Wykonał wszystkie niezbędne badania.


  Profil zweryfikowany
  dr Monika Liwska konsultacja neurologiczna dziecięca

  Pani doktor ujęła mnie dokładnością i zaanagazowaniem. Najpierw przeprowadziła szczegółowy wywiad, później przystąpiła do badania dziecka. Badanie było dokładne, długie, pani wyjaśniała co robi i co by chciała zobaczyć u dziecka, dopytywała w razie niejasności. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona i wraz z mężem wyszliśmy z gabinetu przekonani, że powiedzieliśmy wszystko co nas nurtuje i na wszystkie nasze pytania i wątpliwości została udzielona odpowiedz. Bardzo polecam!


  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Król wycięcie zmian skórnych

  Dr Dariusz Król niezwykle kompetentny, rzeczowy, pełen kultury osobistej. Skupia się na celu wizyty pacjenta. Wyjaśnia problem i skutecznie go leczy oraz na daje wskazówki w dalszym postepowaniu po zabiegu. Polecam korzystanie z konsultacji u tego chirurga i sama będę kontynuować dalsze leczenie. Bardzo dziękuję doktorowi za taką postawę wobec pacjenta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Modlińska 49, 05-110 Jabłonna Pokaż w Google Maps
Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Compensa, GENERALI, SKOK Asekuracja, POLMED, ... PZU Życie, TU Zdrowie Wszystkie ubezpieczenia

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania