NZOZ Rehabilitacja

(7 opinii)

Istniejemy od 1987 roku. Wykonujemy niemal wszystkie zabiegi rehabilitacyjne, fizykoterapeutyczne i fizjoterapeutyczne. Dysponujemy doświadczonym zespołem lekarzy ortopedów. Na miejscu wykonujemy równ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Rehabilitacja

Ćmielowska 15 lok. usł. 3

03-127 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Istniejemy od 1987 roku. Wykonujemy niemal wszystkie zabiegi rehabilitacyjne, fizykoterapeutyczne i fizjoterapeutyczne. Dysponujemy doświadczonym zespołem lekarzy ortopedów. Na miejscu wykonujemy również USG ortopedyczne, zabiegi falą uderzeniową.

Atuty naszej placówki:
nasza przychodnia spełnia wymagania określone w Ustawie o lecznictwie;
posiadamy dobrą lokalizację, w dogodnym punkcie Tarchomina, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku autobusowego linii nr 302 i 516;
przy przychodni znajduje się parking dla samochodów;
nasza przychodnia jest przychodnią bez barier, brak schodów progów, jest w pełni dostępna dla osób poruszających się przy pomocy kul lub na wózkach;
odpowiednią czystość i jonizację powietrza w placówce dają urządzenia filtrujące, wentylacja grawitacyjna i mechaniczna. Pomieszczenia są klimatyzowana, a urządzenia do klimatyzacji regularnie serwisowane;
dbamy też o odpowiednią jakość oświetlenia, które jest posiada odpowiednie natężenie i barwę;
prowadzimy rehabilitację kompleksową;
usługi świadczą fizjoterapeuci o najwyższych kwalifikacjach; bardzo doświadczeni o długoletnim stażu oraz nieco młodsi absolwenci Wydziału Fizjoterapii;
zlecenia na zabiegi realizujemy na bieżąco, najczęściej w dniu zgłoszenia się pacjenta. Jesteśmy elastyczni. Godziny zabiegów dostosowujemy do możliwości pacjentów;
staramy się o jak najlepszą i sprawną organizację zabiegów – szanujemy Twój czas;
zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszej aparatury i sprzętu rehabilitacyjnego, a metody fizjoterapii dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów ;
prowadzimy na miejscu sprzedaż niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego – (http://m.in. wkładki ortopedyczne do obuwia wykonywane na miarę, wkładki ortopedyczne do obuwia standard, kule, stabilizatory, ortezy, piłki rehabilitacyjne).

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Gołębiewski Inny

  Doktora Gołębiewskiego poleciła mi znajoma i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, szczegółowe objaśnienia, i przede wszystkim zaangażowanie. Naprawdę czułam się zaopiekowana, znakomity specjalista. Polecam.

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Stępień konsultacja ortopedyczna

  Na badaniu mojego syna który zgłosił się z bólem szyji (bez urazu) lekarz nawet nie wstał, nie podszedł do niego. Od razu było wypisane skierowanie do pracowni RTG. Myślałam, że za 200 zł można chociażby zbadać kręgosłup..

  lek. Robert Stępień

  Pani Syn był na wizycie samodzielnie i nie była Pani świadkiem wizyty. Proszę nie zgłaszać pośrednich i nieprawdziwych relacji. Jeżeli Pani Syn zgadza się na Pani udział w leczeniu zapraszam wspólnie w najblizszy wtorek z wynikiem zleconego badania.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Gołębiewski Inny

  Wspaniały, rzeczowy, empatyczny i zaangażowany w pomoc pacjentowi. Przede wszystkim zależy mu na dobru pacjenta. Oprócz schorzenia widzi człowieka i zależy mu na jego dobru.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Stępień USG nadgarstka

  Przy okazji diagnostycznego badania USG - pan doktor uruchomił mi działanie mięśnia prostownika , który był właśnie badany bo nie działał. Nie mogłam kazać mu się skurczyć. Badanie było delikatne, bardzo dokładne , po kilka razy ,na wszystkie strony i lekarz próbował zobaczyć co jest z tym mięśniem, poruszył kilkukrotnie mechanicznie mięśniem, tak że odzyskałam nad nim kontrolę. Nie muszę iść na operację. Teraz tylko ćwiczyć. Wizyta w kompetentnej, spokojnej atmosferze. O czasie. I we właściwym dla wizyty czasie. Polecam.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Stępień USG stawów barkowych

  Byłam na usg Barku z powodu bólu, na usg było ok nic nie znalazł , lekarz sprawdził ból, nie umiał ocenić skąd jest. Na podstawie rtg kręgosłupa od innego ortopedy stwierdził, że moje problemy z bólem oraz kręgosłupem to pestka, bo dziś '' każdy ma krzywy kręgosłup ''. Po zbadaniu, nie wiedział skąd ból, być może przeciążenie mięśnia...? Takie padło pytanie do mnie. Na koniec zaproponował dużo zabiegów fizjoterapii, masażów...Wychodząc zapytalam co mam zrobić z bólem, usłyszałam odp '' jeśli pani chce mogę przepisać jakieś leki ''... Zostawię to już bez komentarza. Wizyta trwała z 8 min lub mniej. 240zł wydane bardzo bardzo słabo, nie polecam. Jedyny plus punktualność.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Gołębiewski ból mięśnia w udzie

  Bardzo profesjonalne podejście . Pana Doktora naprawdę interesuje to co pacjent mówi i co odczuwa. Po wnikliwym badaniu zostaje wszystko wytłumaczone łącznie z pokazaniem danego mięśnia na zdjęciu . Konkretne zalecenia i ewentualności . Naprawdę polecam. Uczciwe podejście bez naciągania na badania czy kolejne wizyty jeśli nie ma takiej potrzeby.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Wojtyński Inny

  Cudowny człowiek i wspaniały specjalista. Jak dla mnie, prawdziwe guru ortopedii. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wnikliwość i dogłębna analiza każdego przypadku. Poza tym niezwykła cierpliwość, łagodność i niesamowita wręcz kultura osobista. Prawdziwy lekarz z powołania. Najlepszy z najlepszych. Polecam komu tylko mogę.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania