prof. dr hab. n. med.

Dariusz Kozłowski

Kardiolog, Hipertensjolog, Internista

45 opinii +dodaj

Umów wizytę
14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Prof. dr hab. n. med. Dariusz Kozłowski, wykładowca Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, jest kardiologiem z wieloletnim doświadczeniem, specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowy Profil

  Wspaniały lekarz, specjalista. Jestem pod opieką profesora od kilku lat. Podczas wizyt z uwagą wysłucha pacjenta, skieruje na specjalistyczne badania. Miły i uśmiechnięty.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowy Profil

  Bardzo pozytywny człowiek, potrafi nawiązać świetny kontakt z pacjentem. Dokonuje szczegółowej diagnostyki i wywiadu. Zdecydowanie specjalista najwyższej klasy.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u doktora Kozłowskiego odbywa się w przyjemnej i spokojnej atmosferze. Pacjent uzyskuje wiedzę na temat swojej choroby w sposób dostępny i jest informowany o sposobie planowanego postępowania,ja jestem bardzo zadowolona ze sposobu leczenia i diagnozowania

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Opinie o Panu Profesorze potwierdziły profesjonalizm. Wizyta przebiega w atmosferze nie stresującej pacjenta a przy tym pełnej konkretnych informacji o zdrowiu i sposobie leczenia. Dziękuję Profesorowi za zbudowanie we mnie wiary że będzie dobrze

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u profesora Kozłowskiego dała mi nadzieję, że mój problem dotyczący kardiologii zostanie wreszcie do końca zdiagnozowany i uda się finalnie znaleźć przyczynę moich dolegliwości.Do tej pory leczono skutki, pomijając całkowicie źródła moich problemów zdrowotnych.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Profesora Kozłowskiego, pełen profesjonalizm, spokój, trzeźwe spojrzenie na problem bez straszenia czy też co gorsze lekceważenia. Zanim trafiłam do Profesora szukałam pomocy w innych miejscach, lecz dopiero tu została mi ona udzielona tak jak powinna. Wspaniały lekarz jakich już teraz coraz mniej. Dziękuję serdecznie.

 • Pan profesor - pełen profesjonalizm. Wnikliwie i szczegółowo podchodzi do pacjenta. Polecam serdecznie i pozdrawiam Lucyna K.

 • X
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowy ProfilUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek! Nie zostawia pacjenta bez odpowiedzi na nurtujące go pytania. Wszystko dokładnie tłumaczy i przede wszystkim nie stresuje pacjenta, tylko wdraża odpowiednie leczenie i/lub zleca dodatkowe badania. Widać, że Pan Profesor jest lekarzem z powołania. Nie zastanawia się nad odpowiedzią - On po prostu wie :) Jestem pełna podziwu dla jego profesjonalizmu, wiedzy i podejścia do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowy ProfilUsługa: arytmia serca

  Bardzo dobry i miły lekarz. To była moja pierwsza wizyta pan doktor interesował się dokumentami które dostarczyłem wytłumaczył wszystko bardzo zrozumiale i konkretnie. Polecam.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesor nie bagatelizuje pacjenta. Stara się bardzo czytelnie przekazać jak najwięcej informacji. Mimo wielu pacjentów nie widać rutyny.Pełne zaangażowanie. Super kolejna wizyta już niebawem.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Prof. dr hab. n. med. Dariusz Kozłowski, wykładowca Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, jest kardiologiem z wieloletnim doświadczeniem, specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych, kardiologii i hipertensjologii. Wśród jego zainteresowań klinicznych i naukowych szczególne miejsce zajmują arytmie serca i szeroko pojęte omdlenia kardiogenne. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu arytmologii, kardioanatomii, a także farmakoterapii opartej na faktach. Wyjaśnianiu mechanizmów arytmii poświęcił swoją pracę habilitacyjną. Od wielu lat prowadzi autorskie, wysoko cenione przez uczestników, programy edukacyjne adresowane do lekarzy rodzinnych i specjalistów, głównie z zakresu elektrokardiografii (Europejski Program Edukacyjny, Filozofia Elektrokardiografii, Pułapki Elektrokardiograficzne). Jest członkiem Grupy Roboczej powołanej przez Zarząd Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego ds. Elektrokardiografii.

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Hipertensjologia
 • Choroby wewnętrzne