Umów wizytę
297 odwiedzin w ciągu 30 dni

Moja praca, to moja pasja ! Gabinet fizjoterapii, powstał z połączenia pasji do pracy z ludźmi, oraz chęci podzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami, aby pomagać osobom cierpiącym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej - mgr Daria MaćkowiakUsługa: terapia przeciwbólowa

  Pacjentką Pani Darii jest moja mama, cierpiąca od dłuższego czasu na uporczywe bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym.
  Po 2 zabiegach mama czuje ulgę, zmniejszenie napięcia i bólu w okolicach bioder i lędźwi.
  Polecam terapię i Panią Darię w leczeniu przewlekłego bólu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Daria zrobiła wywiad w sprawie mojego problemu z barkiem, zbadała i rozmasowała odpowiednie miejsca. Dostałam zalecenia do ćwiczeń w domu oraz sporo ciekawych i
  fachowych informacji. Dużo się dowiedziałam, a cała wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze. Warto pójść do takiego specjalisty, na pewno będę wracać w razie problemów :)

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej - mgr Daria Maćkowiak

  Trafiłem do Pani Darii z przepukliną w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, która objawiała się silnym bólem w tym odcinku, który promieniował do stopy. Zaleceniem lekarz była operacja kręgosłupa, której dzięki regularnym wizytom w gabinecie udało mi się na szczęście uniknąć. Od pierwszej wizyty można było zauważyć bardzo miłe, indywidualne oraz fachowe podejście Pani Darii do pacjenta Zastosowana przez Panią Darię terapia manualna oraz zalecone ćwiczenia spowodowały, że ból ustąpił. W międzyczasie przytrafiła mi się kontuzja uda, z którą również Pani Daria poradziła sobie w błyskawiczny sposób. Polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej - mgr Daria MaćkowiakUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Umówiłem się na konsultacje fizjoterapeutyczną trwającą 30 minut, aby zdiagnozować problem z kolanem. W stosunkowo krótkim czasie Pani Daria przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, rozpoznała problem, pomogła zmniejszyć ból oraz powiedziała jakie ćwiczenia wykonywać w domu, aby poprawić mój stan zdrowia. Pani Daria jest pozytywną osobą o dużej wiedzy i jestem pewien, że będę kontynuował rehabilitację w jej gabinecie. Polecam i dziękuję za pomoc.

 • W
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej - mgr Daria Maćkowiak

  Dzięki masażom u Pani Darii Maćkowiak bardzo intensywny ból pleców ustąpił. Gorąco polecam masaże. Na pewno można liczyć na pomoc.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej - mgr Daria MaćkowiakUsługa: masaż sportowy

  Zabieg masażu przeprowadzony profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze. Otrzymałem cenne wskazówki oraz propozycje ćwiczeń. Polecam gabinet Pani Darii Maćkowiak. Dziękuję za pomoc. Piotr

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej - mgr Daria MaćkowiakUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Przyjemna atmosfera idzie w parze z wiedzą i profesjonalizmem. Do Pani Darii trafiłam z diagnozą rwa kulszowa . Ogromny ból jaki mi towarzyszył powodował brak snu i calkowicie paraliżował normalne funkcjonowanie. Już parę wizyt mamy za sobą dalej pracujemy . I jest coraz lepiej. A pozytywizm pani Darii i fachowość dają mi dużą motywację i wiarę że całkowucie pozbędę się bólu. Terapia nie kończy się w gabinecie wskazówki ,ćwiczenia i plan pracy mamy. Polecam z czystym sumieniem.

 • Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej - mgr Daria MaćkowiakUsługa: fizjoterapia

  Wizyta u Pani Darii była spowodowana jednostronnym bólem głowy. Pierwsze spotkanie to bardzo szczegółowy wywiad, następnie została zastosowana terapia manualna. Kolejna wizyta po tygodniu to również kontynuacja terapii manualnej + przekazany zestaw ćwiczeń, które mogę sam wykonywać np w miejscu pracy, w domu. Już po tych dwóch spotkaniach widać znaczną poprawę, dlatego szczerze polecam Panią Darię każdemu kto ma już dość stosowania środków przeciwbólowych !

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej - mgr Daria MaćkowiakUsługa: fizjoterapia

  Zgłosiłem się z powodu bólu kręgosłupa. Jestem po kilku wizytach z terapia manualna i ćwiczeniami w domu. Poprawa jest wyraźna i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Pani doktor przemiła, kompetentna i realistycznie oceniająca możliwości pacjenta.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej - mgr Daria MaćkowiakUsługa: terapia wad postawy

  Pani Daria dokładnie sprawdziła jakie wady postawy i chodu ma moja córka, po czym zastosowała ćwiczenia korygujące. Profesjonalne podejście do problemu, oraz umiejętność pracy z dzieckiem sprawiają, że mogę polecić fizjoterapię u Pani Darii. Jeśli chodzi o efekty terapii, to jest za wcześnie coś stwierdzić po dwóch wizytach, poza tym zależą one także od pracy z dzieckiem w domu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moja praca, to moja pasja !

  Gabinet fizjoterapii, powstał z połączenia pasji do pracy z ludźmi, oraz chęci podzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami, aby pomagać osobom cierpiącym z powodu bólu.

  Tytuł magistra fizjoterapii uzyskałam na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Nieustannie szkolę się na kursach, oraz konferencjach, żeby jeszcze szybciej znaleźć i zlikwidować przyczynę bólu. Rehabilitacja jest najbardziej efektywna przy czynnym udziale pacjenta w gabinecie, oraz sumiennym wykonywaniu zaleceń fizjoterapeuty, poza nim.

  Do pacjentów podchodzę indywidualnie. Nie lubię utartych schematów, a każdy przypadek, to dla mnie wspaniała medyczna zagadka do rozwiązania.
  Moja praktyka pokazuje, iż dobrze dobrane ćwiczenia lecznicze, mogą wyprowadzić pacjentów z bólu różnego pochodzenia; wsparte terapią manualną, kinesio tapingiem, masażem, a przede wszystkim prozdrowotną edukacją, potrafią zdziałać cuda.

  Przyjdź do Gabinetu Fizjoterapii w Szczecinie i zacznij
  zdrowsze życie już dziś !

  Mgr Daria Maćkowiak

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski