Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 100 zł


1) Przed konsultacją zrób przelew na moje konto: 13 **** **** **** **** **** ****
2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.
3) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Kwiska 5/7, Fabryczna, Wrocław
QSobie Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
52 525..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Od 10 lat pomagami dzieciom radzić sobie w różnych trudnych sytuacjach. Prowadzę indywidualne konsultacje, terapię indywidualną dorosłych i dzieci ,o...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Depresja okołoporodowa/poporodowa
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci

Zdjęcia


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


100 zł

Konsultacje online


Kwiska 5/7, Wrocław

100 zł

QSobie Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Konsultacja online osoby dorosłej trwa 50 minut - koszt 100zł. Konsultacja online, rodziców w sprawie dziecka trwa 60 minut - koszt 120 zł

Pozostałe usługi

Konsultacja psychologiczna rodzice


Kwiska 5/7, Wrocław

150 zł

QSobie Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego


Konsultacja psychoterapeutyczna dla par


Kwiska 5/7, Wrocław

150 zł

QSobie Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego


Konsultacja terapeutyczna


Kwiska 5/7, Wrocław

120 zł

QSobie Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

konsultacja terapeutyczna trwa 50 minut


Psychoterapia


Kwiska 5/7, Wrocław

120 zł

QSobie Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego


Psychoterapia online


Kwiska 5/7, Wrocław

100 zł

QSobie Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
88 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: QSobie Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Inny

Długo zbierałam się by napisać tą opinię. Wiem, że minęło sporo czasu od naszej ostatniej wizyty ale sesja egzaminacyjna i inne sprawy spowodowały, że piszę dopiero teraz. Gdy opowiadałam ważne dla mnie kwestie Darii, to ona na moich oczach ziewała, bez żadnego skrępowania. Co jest po prostu nie do pomyślenia. Czy to, co mówiłam ją nudziło? Czasami wizyty zaczynały się niepunktualnie albo kończyły przed czasem. Jestem osobą lgbt, byłam po bardzo trudnym dla mnie rozstaniu i miałam przed sobą wyjazd zagraniczny na kilka miesięcy.Nie miałam z kim porozmawiać po rozstaniu bo związek był w ukryciu. Daria upewniała mnie, że spokojnie będziemy utrzymywać kontakt przez Skype. Ani jedna wizyta się nie odbyła!! Mimo, że pisałam i pytałam ją o wolny termin, nie odpisywała na żadną z wiadomości na smsie i na messengerze. Zostałam za granicą z problemem sama i głową pełną strasznych myśli. Po powrocie niestety wrociłam do Darii na terapię. Nie chciałam przechodzić znów tego samego i opowiadać kolejnej osobie o tak trudnych dla mnie rzeczach. Wiem, że to był błąd. Pani Daria podczas wizyty bardzo często spoglądała na zegarek, odczuwałam jakby miała dość moich problemów, ziewała, nie sprawiała wrażenia szczerej i uczciwej. Hitem było to, że zawsze na samym początku "obcinała" mnie wzrokiem z góry na dół i oceniającym spojrzeniem spoglądała na ubiór.Jak przy takiej osobie można czuć się dobrze? Czułam jakbym miała kontakt z kimś fałszywym a nie kto ma mi pomóc. Po kilku wizytach dostałam smsa, czy mogłybyśmy przesunąć naszą wizytę. Domyśliłam się, że Daria chce wrócić do Bydgoszczy- bo tam też pracuje. Bez problemu się zgodziłam. Jednak później to ja byłam w tej samej potrzebie bo wizyta kolidowała z zajęciami na uczelni. Zależało mi na jednej, konkretnej wizycie z Darią przed egzaminem, na którym miałam widzieć się z moją byłą dziewczyną.Nie wiedziałam jak mam się zachować na egzaminie i bardzo przeżywałam to "zetknięcie". Napisałam Darii, że muszę odwołać umówioną wizytę i czy możemy znaleść inny termin przed "tym wydarzeniem". Nie dostałam żadnej odpowiedzi. Napisałam koło 5 smsów do Darii i zero z jej strony odzewu. Ba, nawet dzwoniłam na telefon i pisałam na messengerze. Odezwała się do mnie w ostatni możliwy dzień przed "tym wydarzeniem" , że nawet wizyta online nie jest możliwa bo nie ma kabli do internetu w jednym z jej gabinetów. To dlaczego nie mogła napisać wcześniej i umówić mnie na datę, kiedy jest w gabinecie z internetem? Napisałam do Darii przecież prawie tydzień przed. Totalny brak szacunku do klienta. Zostałam znów sama na lodzie, żadnego wsparcia.Niestety odradzam i przestrzegam przed tą osobą.

Daria Krulikowska

Droga Karino, dziękuję Ci za ten komentarz.
Musiało to być dla Ciebie trudne tak długo dźwigać tyle niezadowolenia- cieszę się że wyrzuciłaś to z siebie. Z całego serca zachęcam Cię abyś mówiła o tym swojemu psychologowi/terapeucie. To jak odbieramy intencje i zachowania innych, bardzo często jest źródłem cierpienia i wspaniale można się tym zaopiekować w gabinecie. Z resztą bycie sobą, uwalnianie negatywnych emocji i frustracji jest jednym z celów terapii.Potrzebuję wyjaśnić kilka różnic. Nasze spotkanie nie były terapią (o czym zostałaś poinformowana) - na przestrzeni roku widziałyśmy się kilka razy. Ubiór moich Klientów nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia, najważniejsze jest to aby czuli się komfortowo. Jednak zachęcam Cię do refleksji, jaki wpływ na Twoje samopoczucie ma wyobrażenie tego jak inni (w tym terapeuta, który ma być dla Ciebie lustrem) oceniają Twój ubiór i co z tym robisz :). Odnośnie mojej dyspozycyjności. mogę powiedzieć tylko tyle że pamiętam to całkiem inaczej. Faktycznie nie byłam w stanie sprostać twoim oczekiwaniom i po 23 wieczorem odpisywać oraz znaleźć czas dla Ciebie następnego dnia rano. Nie przenoszę sesji na dzień/termin, kiedy wiem, że nie będę mogła być z moimi Klientami na takim poziomie, jakiego od siebie oczekuje - to nieetyczne. Życzę Ci powodzenia na dalszej ścieżce rozwoju, ściskam Cie :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Solskiego 24 , psycholog dziecięcy psychoterapia indywidualna

Po tylu latach wreszcie spotkałam psychologa z powołania. Ciepło, spokój, życzliwe zainteresowanie, chęć niesienia wsparcia i pomocy to aperitive każdej sesji. Polecam serdecznie, Pani Daria ratuje życie mnie i mojej rodziny. Najlepszy terapeuta , którego polecam serdecznie każdemu. Gdyby nie Pani Daria, psycholog z prawdziwego powołania, nie wiem co by że mną było. Nie ma takiej sytuacji z której nie wyprowadzi człowieka na prostą, by można było znów cieszyć się życiem i śmiać. Dziękuję Pani Dario za wszystko!

Daria Krulikowska

Pani Angeliko czytam i serce rośnie ! To Pani zaangażowanie, odwaga i otwartość na eksperymenty, ogrom pracy - to "wyprowadza na prostą", terapeuta jest wsparciem. Cały trud wprowadzania zmian jest Pani wysiłkiem, któremu kłaniam się z wielkim szacunkiem i podziwem. <3


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Rodzinna konsultacja online

Uzyskałam odpowiedzi na moje pytania. Wątpliwości zostały rozwiane. Uwielbiam lekarzy, którzy są zaangażowani w leczenie.

Daria Krulikowska

Dziękuję Marta! To bardzo wzmacniające kiedy słyszę/ czytam ,że moje zaangażowanie jest wyczuwalne :) Serdeczności


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Rodzinna konsultacja online

To druga moja wizyta w gabinecie pani doktor, polecam wszystkim rodzicom borykającym się z dorastającymi dziećmi do wizyty. Kompetentnie zwróciła moje myśli, wątpliwości na właściwy tor, dając motywację do spojrzenia na sprawy z innej perspektywy. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniała osoba,bardzo uprzejma i ciepła. Już przy pierwszej wizycie poczułam ogromną ulgę. Dziękuję za wsparcie i chętnie wrócę do Pani.

Daria Krulikowska

Pani Aneto, dziękuję za miłe słowa. Wybrała Pani wspaniała datę :). Wszystkiego dobrego i do zobaczenia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Rodzinna konsultacja online

Niestety muszę wystawić negatywną opinię, ponieważ czuje się lekko oszukana. Pani Daria po zapoznaniu się z problemem z którym do Niej przyszlam powiedziała że nie jest w stanie pomóc bo będzie przyjmowała teraz rzadziej (nota bene w rozpisce kalendarza do marca pokazuje że przyjmuje Pani kilka razy w tygodniu), ale chciała nas przekierować do innej osoby (po zapoznaniu się czy ta osoba zajmuje się takimi maluchami). Miałam się przypominać o kontakt do tejże osoby, przypominałam się kilka razy, bez odzewu, telefon milczy do dziś. Ostatecznie musiałam znaleźć na własną rękę pomoc, a czas który nie działa tutaj na korzyść uciekał. Oprócz skasowania $ nie otrzymałam żadnej pomocy. Przykro mi. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Daria Krulikowska

Pani Agato, widziałyśmy się pod koniec stycznia. Był to okres ferii i umówiłyśmy się na ok.4 tygodnie. Po tygodniu dostałam od Pani jednego sms'a z przypomnieniem, za którego dziękuję :). Wysłałam Pani mailem 3 nazwiska - proszę spojrzeć może trafiły do spamu. Co do mojej dyspozycyjności, jest ona kluczowa w przypadku wsparcia jakiego potrzebuje syn. Przyjmuje w Bydgoszczy 2 dni w tygodniu, dodatkowo raz na miesiąc jeden tydzień mnie nie ma z racji szkoleń. Wystarczy 3 tygodniowa przerwa w kontakcie i znacznie cofamy się z efektami pracy. Nie podejmuje się współpracy kiedy nie dysponuje zasobami aby zadbać o moich klientów najlepiej jak umiem. Wszystkiego dobrego dla Was, liczę ze trafiliście w dobre ręce.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Rodzinna

Rewelacyjny kontakt, od razu nawiązała się swobodna rozmowa. Wyjaśnienie problemu w 100%, trafna diagnoza i pomoc w rozwiązaniu problemu. Polecam w ciemno! :)

Daria Krulikowska

Dziękuje za docenienie i tyle miłych słów. Rewelacyjny kontakt i rozmowa to zawsze zasługa dwóch stron :) Pozdrowienia!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Rodzinna konsultacja terapeutyczna

Polecam Panią Darię, wizyta odbyła się w bardzo komfortowej atmosferze, rozmowa prowadzona profesjonalnie i z wyczuciem.

Daria Krulikowska

Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam ciepło.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Solskiego 24 , psycholog dziecięcy Konsultacja rodziców w sprawie dziecka

Niestety nie jestem zadowolona z wizyty. Diagnoza została postawiona po niecałej godzinie rozmowy z rodzicem, nie widząc dziecka na oczy. Przekonana opinią, że to ja robię problem z niczego, dałam spokój. Niestety przez kolejne miesiące nie dawało mi to spokoju i dalsza diagnoza u innych specjalistów ujawniła, że dziecko wymaga m.in terapii integracji sensorycznej, logopedy itd. Moim zdaniem do postawienia trafnej diagnozy potrzeba przynajmniej dwóch wizyt, w tym jednej z dzieckiem.

Daria Krulikowska

Dziękuję za opinię. Jeśli to możliwie bardzo proszę o kontakt, będzie to nauka dla mnie - chciałabym wiedzieć jakich słów użyłam że wysnuła Pani taki wnioski. Bardzo mi przykro, że wyszła Pani z przekonaniem że robi problem z niczego, absolutnie nigdy tak nie uważam - jeśli rodzic uważa że coś jest trudne to jest i nie ma z tym dyskusji. Nigdy nie diagnozuję dziecka nie widząc Go, co najwyżej przekierowuje do innego specjalisty ( najczęściej własnie od SI) aby wykluczyć podejrzenia, po czym zapraszam ponownie do siebie. Na diagnozę potrzebuje ok 3 spotkań. Na Solskiego nie przyjmuję od wakacji i nie jestem w stanie do Pani dotrzeć. Będę wdzięczna za kontakt. Cieszę się że pomimo wszystko znalazła Pani wsparcie. Wszystkiego dobrego.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Rodzinna konsultacja psychologiczna

Pani Daria jest bardzo miłą i konkretną osobą, potrafi nawiązać dobry kontakt z kilkulatkiem poprzez stworzenie przyjaznej atmosfery oraz danie dziecku poczucia że ono jest teraz najważniejsze..jestem bardzo zadowolona

Daria Krulikowska

Dziękuje Pani Agnieszko. Bardzo cenna jest dla mnie opinia w której są brani pod uwagę moi najmłodsi klienci - gratuluje uważności. Wszystkiego dobrego dla Was


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Od 10 lat pomagami dzieciom radzić sobie w różnych trudnych sytuacjach. Prowadzę indywidualne konsultacje, terapię indywidualną dorosłych i dzieci ,o...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Depresja okołoporodowa/poporodowa
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci

Zdjęcia


Powiązane wyszukiwania