dr n. med.

Dagmara Pluta

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

26 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem rezydentem w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej Katedry i Kliniki Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: pierwsza wizyta ginekologiczna

  Szczerze polecam. Chyba znalazłam w końcu lekarza, do którego z chęcią wrócę. Pani doktor jest sympatyczna, delikatna i dokładna, a gabinet jest przyjazny kobiecie.

 • A
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Polecam w 100%. Uzyskałam konkretną pomoc po którą przyszłam. Pani doktor to super fachowiec, która zna problemy swoich pacjentek i wie jak dalej sobie z nimi poradzić, co zalecić. A nie testuje kilku sposobów leczenia aż któryś zadziała.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta w przyjemnej atmosferze. Pani doktor wyczerpujaco odpowiadała na wszystkie pytania. Na pewno wrócę do tej placówki

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: pierwsza wizyta ginekologiczna

  Bardzo dobre opinie, z którymi zapoznałam się przed pierwszą wizytą okazały się jak najbardziej słuszne. Pani Doktor to lekarz z powołania którego poleciłabym każdej kobiecie która ceni w służbie zdrowia rzetelność, zaangażowanie i ogromną empatię dla pacjenta.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: wizyta antykoncepcyjna

  Przemiła i cały czas uśmiechnięta Pani doktor :)
  Byłam u niej pierwszy raz i zdecydowałam że będę Jej stałą pacjentką. Przeprowadzony pełny wywiad. Polecam gorąco Panią doktor :)

 • E
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: prowadzenie ciąży

  Przemiła Pani Doktor! Odpowiada na każde pytanie nie pozostawiając wątpliwości. Badanie delikatne. Każde USG to dokładne mierzenie i oglądanie maluszka. Pani Doktor nie lekceważy żadnego z objawów. Daje odczuć zaangażowanie i troskę. Przyjemna atmosfera w gabinecie bez pośpiechu.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: wizyta w ciąży

  Rewelacyjna Pani Doktor, przemiła, cierpliwa, tworzy bardzo przyjazną atmosferę w gabinecie. Nie pozostawiła żadnego z moich pytań bez odpowiedzi. Badania przeprowadziła profesjonalnie i delikatnie. Polecam!

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania wstępne

  Pani doktor jest lekarzem z powołania i podchodzi do każdego problemu indywidualnie. Bardzo miła uśmiechnięta, jest dobrym słuchaczem, delikatna jeśli chodzi o badania. Naprawdę polecam !!!!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna Pani doktor. Wysłuchała i przeprowadziła szczegółowy wywiad. Badania wykonane świetnie. Polecam Panią doktor jak najbardziej. Jestem bardzo zadowolona.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Dagmara Pluta jest wspaniała, profesjonalna, miła, zawsze uśmiechnięta. W gabinecie panuje miła atmosfera, czułam się bardzo swobodnie. Jeśli ktoś się zastanawia nad wybraniem lekarza ginekologa to z całą pewnością mogę polecić Panią Doktor!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem rezydentem w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej Katedry i Kliniki Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Codzienna praca w Klinice w zespole wykwalifikowanych lekarzy umożliwia mi stałe doskonalenie się w zagadnieniach związanych z zespołami hiperandrogennymi, z diagnostyką i leczeniem niepłodności, wad wrodzonych żeńskiego narządu rozrodczego oraz zaburzeniami różnicowania i rozwoju płci, zaburzeniami funkcji i budowy układu podwzgórze-przysadka-jajnik oraz wieloma innymi zespołami z pogranicza ginekologii i endokrynologii. Swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu położnictwa i ginekologii pogłębiam dyżurując w Klinice Ginekologii i Położnictwa. Umiejętności związane z profilaktyką, a także diagnostyką i leczeniem kobiet ciężarnych, płodu i noworodka zdobyłam dyżurując w Klinice Perinatologii i Ginekologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Swoja wiedzę stale poszerzam uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach. Jestem współautorką wielu artykułów i prac zjazdowych publikowanych w Polsce jak i poza granicami kraju.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia