dr n. med.

Dagmara Pluta

Ginekolog

17 opinii +dodaj

Umów wizytę 25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem rezydentem w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej Katedry i Kliniki Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Dagmara Pluta jest wspaniała, profesjonalna, miła, zawsze uśmiechnięta. W gabinecie panuje miła atmosfera, czułam się bardzo swobodnie. Jeśli ktoś się zastanawia nad wybraniem lekarza ginekologa to z całą pewnością mogę polecić Panią Doktor!!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła atmosfera. Szczegółowe informacje na temat prowadzonych badań. Na wizycie czułam się swobodnie i bezpiecznie. Już wiem co robić dalej by unikać nieprzyjemnych dolegliwości.

 • K
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Wizyty u Pani doktor zawsze przebiegają w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Można o wszystko zapytać, a Pani doktor dokładnie wytłumaczy językiem szarych ludzi. Bardzo delikatna. Utożsamia się z potrzebami pacjenta. Aż chce się być w ciąży pod opieką Pani doktor! Oby nam się udało.... Zawsze wita i żegna z uśmiechem na twarzy. Polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: wizyta ginekologiczna

  Lekarka dokładna, drobiazgowa, a przy tym bardzo kontaktowa i uprzejma. Odpowiada szczegółowo na każde pytanie, sama jest zainteresowana pacjentem. Wizyta u pani doktor to zawsze przyjemność.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Córka pierwszy raz była u lekarza. Pani doktor bardzo szczegółowo przeprowadziła wywiad. Badanie przebiegło w miłej atmosferze. Udzielono wszelkich informacji o przyczynach dolegliwości i dalszym sposobie leczenia. Z pewnością wrócimy. Pani doktor przemiła.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła pani doktor odpowiedziala na moje pytania satysfakcjonująco i skrupulatnie zrobiła wszystkie badania na miejscu
  Polecam bardzo

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Dagmara Pluta to profesjonalizm w 100% a poza tym, albo przede wszystkim, bardzo miła, uprzejma, z chęcią odpowiada na wszystkie pytania, objaśnia wykonywane badanie. Szczerze polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: pierwsza wizyta ginekologiczna

  Pani doktor przesympatyczna i konkretna. Wszystko dokladnie wytlumaczyla. Pierwsza wizyta, ale nie ostatnia. Polecam goraco

 • O
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Przemiła i bardzo profesjonalna osoba. W gabinecie mogę czuć się swobodnie. Pani dr wszystko wyjaśni, podpowie w razie wątpliwości i pytań, przy czym jest bardzo sympatyczna. Czuję, że ja oraz mój dzidziuś jesteśmy bezpieczni i nie muszę się o nic martwić. Lekarz ideał... Szczerze polecam :)

 • R

  U Pani Doktor byłam po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Kompetentna, delikatna i przesympatyczna. Szczegółowo przeprowadzony wywiad i badanie. Szczerze polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem rezydentem w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej Katedry i Kliniki Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Codzienna praca w Klinice w zespole wykwalifikowanych lekarzy umożliwia mi stałe doskonalenie się w zagadnieniach związanych z zespołami hiperandrogennymi, z diagnostyką i leczeniem niepłodności, wad wrodzonych żeńskiego narządu rozrodczego oraz zaburzeniami różnicowania i rozwoju płci, zaburzeniami funkcji i budowy układu podwzgórze-przysadka-jajnik oraz wieloma innymi zespołami z pogranicza ginekologii i endokrynologii. Swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu położnictwa i ginekologii pogłębiam dyżurując w Klinice Ginekologii i Położnictwa. Umiejętności związane z profilaktyką, a także diagnostyką i leczeniem kobiet ciężarnych, płodu i noworodka zdobyłam dyżurując w Klinice Perinatologii i Ginekologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Swoja wiedzę stale poszerzam uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach. Jestem współautorką wielu artykułów i prac zjazdowych publikowanych w Polsce jak i poza granicami kraju.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia