mgr Vivian Natalia Fiszer
Psycholog
Warszawa
:( bardzo mi przykro, że masz takie doświadczenie. To mega trudna sytuacja, złamane serce boli, niewiele można zrobić żeby nie bolało, szczególnie jeśli widzimy tę osobę często. (łatwiej…

dr Krzysztof Dudziński
Psychoterapeuta
Warszawa
Radziłbym spróbować nagrań psychoterapeutycznych nasennych.Info w opisie lub na mojej stronie internetowej lub na FB.Pozdrawiam

 Patrycja Cyganik-Jóźków
Psycholog, Psychoterapeuta
Szczawno-Zdrój
Witam schodzenie z dawki leku należy konsultować z lekarzem, który go przepisał. Zachęcam więc do konsultacji z lekarzem, oraz podjęcie psychoterapii. Farmakoterapia uzupełniona psychoterapią…

 Kamil Gulik
Psycholog, Psychoterapeuta
Poznań
Każdą zmianę dawki leku należy skonsultować z lekarzem prowadzącym leczenie. Nagłe odstawienie leku może wiązać się z nieprzyjemnymi objawami - bezpieczniej będzie podjąć decyzję o odstawieniu…

mgr Magdalena Nawisielska
Psychoterapeuta
Kraków
Leki, o których Pan pisze należy odstawiać powoli i pod kontrolą psychiatry. Nagłe odstawienie może skutkować nawrotem wynikającym z samego odstawienia.

mgr Sylwia Kulikowska
Psycholog
Warszawa
Szanowny Panie, wyobrażam sobie, że stany lękowe, które Pan przeżywa bardzo obniżają samopoczucie i komfort życia. Dobrze, że Pan robi różne badania, żeby znaleźć przyczynę gorszego samopoczucia.…

lek. Maciej Dul
Psychiatra
Dojazdów
Dzień dobry

Wskazana jak najszybsza konsultacja z psychiatrą i ustalenie dalszych działań. Czy np. powrót do leczenia farmakologicznego.

Pozdrawiam

mgr Ewa Brachun
Psycholog, Psychoterapeuta
Nowe Miasto nad Pilicą
Dzień dobry, opisuje Pani trudności, które prawdopodobnie mają swoje źródło w opuszczeniu domu i wkroczeniu w nowy etap w życiu. Czuje Pani, że nie da rady i myśli o powrocie do domu.…

mgr Martyna Stefańska
Psycholog
Warszawa
Brakuje informacji o konkretnych objawach tego złego samopoczucia - Wellbutrin jest silnym lekiem i może na początku powodować nieprzyjemne objawy, takie jak niepokój, pobudzenie. Każdy…

lek. Błażej Antosz
Psychiatra, Psychiatra dziecięcy
Gorzów Wielkopolski
Tak, można dokonać takiego połączenia terapeutycznego - oczywiście po konsultacji i pod nadzorem lekarza psychiatry w kwestii ustalenia dawkowania.
Pozdrawiam, wszystkiego dobrego.