Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

0.5

Ogólna ocena
1 opinia

N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor, zrezygnowałam z jej usług po czterech wizytach przez bardzo nieprofesjonalne zachowanie.
Już na pierwszej wizycie przepisała mi bardzo mocne lekarstwa, które mocno pogorszyły mój stan, w co nie chciała uwierzyć, prawie krzycząc mi w twarz, że "muszą działać" i udaję (?). Wywiad przeprowadziła ze mną dopiero na mojej ostatniej wizycie, co jest karygodne - to udowodnia, że z góry założyła diagnozę, która okazała się błędna. Lekarz, do którego skierowałam się później, i jestem wciąż pod jego opieką, nie chciał uwierzyć jakie lekarstwa przyjmuję i jak szybko dawka została zwiększona (od 25 mg do 200 mg w tydzień). Jej błędna diagnoza i zalecone leczenie, zdecydowanie przedłużyło mój okres rekonwalescencji.
Nie wiem, czy zachowuje się tak tylko do pacjentów, których przyjmuje na NFZ, czy traktuje z góry wszystkich, ale odradzam ją każdemu.

lek. Bogumiła Kadela

Pani Natalio,
Odpowiadając na Pani opinię odniosę się do kolejnych, poruszanych przez Panią kwestii.
Odnośnie wywiadu – dokładny wywiad został przeprowadzony na przestrzeni trzech pierwszych wizyt. Na pierwszej wizycie dotyczył on Pani objawów i historii chorowania oraz leczenia, a na kolejnych został poszerzony i pogłębiony o Pani sytuację obecną, pełniejszy kontekst Pani funkcjonowania oraz o Pani obciążenia rodzinne oraz stosowanie używek. Na czwartej wizycie mówiła Pani o utrzymującej się poprawie po zastosowanym leczeniu.
Odnośnie przepisanych przeze mnie dawek leków – wypisywałam Pani tylko jeden lek w dawce 75 mg/dobę, rozpoczynając od dawki 50 mg/dobę.
Przykro mi, że odniosła Pani wrażenie, że uważałam Pani objawy za symulowane. Być może zinterpretowała Pani moją wnikliwość w badaniu jako negację Pani doświadczeń.
Myślę, że Pani emocjonalna opinia jest reakcją na odmowę przeze mnie do Pani żądaniom.
Z wyrazami szacunku,
Bogumiła Kadela


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie