lek.

Błażej Przybysławski

Pulmonolog, Internista

12 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Studia medyczne ukończyłem na Akademii Medycznej w Gdańsku w roku 2006. Tajniki medycyny zgłębiałem też podczas 8-miesięczengo pobytu na stypendium na Uniwersytecie w Turku w Finlandii. Od… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne d3Usługa: konsultacja pulmonologiczna

  Dnia 17 maja byłam na wizycie u Pana Doktora. Jestem bardzo zadowolona ponieważ wizyta przebiegała w bardzo milej atmosferze. Doktor z cierpliwością i uwagą wysłuchuje pacjenta. Odpowiada na wszystkie zadane pytania. Dokładnie i rzeczowo wszystko tłumaczy. To bardzo przyjazny dla pacjenta lekarz. Jest lekarzem naprawdę godnym polecenia. Jak dla mnie to super lekarz.

  Błażej Przybysławski2018-05-19

  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne d3Usługa: porada

  Młody i sympatyczny lekarz z troską o pacjenta wnikliwie przeprowadza wywiad z nim stawiając diagnozę. Lekarz godny polecenia.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne d3Usługa: konsultacja pulmonologiczna

  Witam,
  Pan doktor jest osobą bardzo kompetentną ,rzeczową,uważnie słucha pacjenta oraz poświęca wiele uwagi problemom z jakimi pacjent do Niego przyszedł,jak również swoim indywidualnym i sympatycznym
  podejściem do pacjenta sprawia że wizyta przebiega fachowo i bez żadnego stresu.
  Uważam,że mogę polecić z czystym sumieniem Pana doktora Przybysławskiego wszystkim zastanawiającym się nad wyborem lekarza specjalisty. Alicja Rudzka

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne d3

  Mariola G.
  Leczę się u Pana Doktora od 1,5 roku. Jest to bardzo kompetentny specjalista starannie poszukujący właściwej diagnozy i sposobu leczenia. Ma indywidualne podejście do pacjenta. Ma czas na szczegółową rozmowę z pacjentem i dokładne wyjaśnienie przebiegu leczenia.Polecam

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne d3Usługa: konsultacja pulmonologiczna

  Pan Doktor bardzo sympatyczny, rzeczowy. Przeprowadził bardzo dokładny wywiad dotyczący moich dolegliwości. Dobrał mi leki, odpowiedział na wszystkie moje pytania. Z gabinetu wyszłam uspokojona i z konkretnymi wskazówkami do dalszego postępowania.

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne d3Usługa: konsultacja

  Lekarz przeprowadził dokładny wywiad , rzeczowo i spokojnie wyjaśnił co może mi dolegać i jakie leki brać na poprawę. Polecam

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne d3

  Dziękuje za szybką i profesjonalną obsługę. Badanie oraz porada medyczna fachowa. Bardzo miła atmosfera.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Św. ŁukaszaUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Wizyta w gabinecie przebiegała w sposób zgodny z oczekiwaniami. Dokładny wywiad połączony z badaniem.Ustalono co robić dalej. Konkretnie i na temat

 • L
  Lokalizacja: Szpital Św. Łukasza

  Doktor Przybysławski może być wzorem dla innych lekarzy. To spokojny, miły, przyjazny dla pacjenta człowiek, a przede wszystkim profesjonalista. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta, bardzo dokładnie analizuje wszystkie objawy choroby i zleca wykonanie niezbędnych badań, aby postawić właściwą diagnozę. Wyszedłem z wizyty uspokojony i podbudowany. Wiem, że trafiłem w dobre ręce. Polecam wszystkim tego doktora.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Św. ŁukaszaUsługa: wizyta kontrolna z aparatem CPAP (firm: ResMed, Respironics, DeVillbiss)

  tego lekarza polecam pełen profesjonalizm kultura podejście do pacjenta znajomość zawodu wspaniały--pozdrawiam doktorze !!!

Pytania pacjentów (28)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Pytanie dotyczące rak płuc

  Moja mama od kilku miesięcy ma problemy z tarczycą, wszystko wskazywało od początku na stan zapalny - na USG wykryto płyn i dwa guzki, które po biopsji okazały się nienowotworowe. Niestety do dzisiaj nadal dokładnie nie zdiagnozowano problemu. Skierowano ją na tomograf, który oprócz zmian ogniskowych w tarczycy, wykazał guzek 3 mm w którymś segmencie płuc (niestety nie mam tego wyniku przy sobie), ponadto powiększone węzły chłonne w śródpiersiu, okolicach aorty i chyba we wnękach płucnych. Czy guzek i powiększone węzły mogą już świadczyć o procesie nowotworowym? I czy może mieć to coś wspólnego z tymi problemami z tarczycą?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Guzki w płucach to częste znalezisko w tomografii komputerowej. Przeważnie nie mają charakteru nowotworowego. Jednakże konieczne jest wykonanie kontrolnej TK za kilka miesięcy pod kontrolą pulmonologa.
  Powiększone węzły chłonne śródpiersia także wymagają kontroli. Pytanie jakie są obecnie wymiary węzłów chłonnych i inne objawy? W celu ustalenia dalszego postępowania proszę odwiedzić pulmonologa.

 • ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Proponuję pomiar ciśnienia tętniczego, wizytę u laryngologa, RTG kl. piersiowej, bad.lab.:morfologię, APTT, INR i kontrolę z wynikami badań i konsultacji u pulmonologa.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne ukończyłem na Akademii Medycznej w Gdańsku w roku 2006. Tajniki medycyny zgłębiałem też podczas 8-miesięczengo pobytu na stypendium na Uniwersytecie w Turku w Finlandii.
  Od początku mojej pracy zawodowej jestem związany z 10. Wojskowym Szpitalem Klinicznym w Bydgoszczy. Zaczynałem w Klinice Chorób Wewnętrznych, gdzie w roku 2013 uzyskałem tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, zdając egzamin specjalizacyjny z najlepszym wynikiem w Polsce.
  Moje zainteresowania chorobami płuc mogę pogłębiać pracując od 2013 r. w Oddziale Klinicznym Pulmonologii i Alergologii 10 WSK. Po odbyciu szkolenia specjalizacyjnego m.in. w Klinice Chorób Wewnętrznych, Pneumologii i Alergologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie oraz Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, ponownie najlepiej w Polsce zdałem egzamin specjalizacyjny i uzyskałem tytuł specjalisty chorób płuc.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc (PTChP) i Europejskiego Towarzystwa Oddechowego (ERS) oraz regularnie uczestniczę w kursach, zjazdach i konferencjach.
  Przez kilka lat pracowałem także w hospicjum domowym Domu Sue Ryder w Bydgoszczy, niosąc pomoc pacjentom podczas ich ostatnich chwil.
  Ważna jest dla mnie dobra komunikacja z pacjentami dlatego staram się rozwijać tzw. kompetencje miękkie poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach w tym zakresie.
  W chwilach wolnych lubię podróże – zarówno te bliskie rowerem na spływ kajakowy w Bory Tucholskie czy w Tatry, jak i te dalekie do innych krajów.

Specjalizacje

 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku (2006)

Znajomość języków

 • angielski