Adres

DiNuovo Psychoterapia i Edukacja Beata Wania
Zamkowa 4/1, Dębniki, Kraków

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Zamkowa 4/1, Kraków

150 zł

DiNuovo Psychoterapia i Edukacja Beata WaniaZamkowa 4/1, Kraków

150 zł

DiNuovo Psychoterapia i Edukacja Beata WaniaZamkowa 4/1, Kraków

140 zł

DiNuovo Psychoterapia i Edukacja Beata Wania

Pozostałe usługi


Zamkowa 4/1, Kraków

140 zł

DiNuovo Psychoterapia i Edukacja Beata WaniaZamkowa 4/1, Kraków

150 zł

DiNuovo Psychoterapia i Edukacja Beata WaniaZamkowa 4/1, Kraków

140 zł

DiNuovo Psychoterapia i Edukacja Beata WaniaZamkowa 4/1, Kraków

Od 80 zł

DiNuovo Psychoterapia i Edukacja Beata WaniaZamkowa 4/1, Kraków

Od 80 zł

DiNuovo Psychoterapia i Edukacja Beata Wania

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do kontaktu:
DiNuovo Psychoterapia i Edukacja Beata Wania
ul. Zamkowa 4/1, 30-301 KrakówJest...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Zdrowie Publiczne
  • Socjoterapia

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DiNuovo Psychoterapia i Edukacja Beata Wania psychoterapia indywidualna

Pani Beata Wanio to najlepsza psychoterapeutka na ktorą w życiu trafiłam. Zdaję sobie sprawę z tego, że taka ocena w dużej mierze jest kwestią indywidualną a i sama terapia psychodynamiczna bywa często niezrozumiana w odbiorze społecznym, ale uważam, że nie mogłam lepiej trafić. Pani Beata jest przygotowana na każdą sesję, jest bardzo wnikliwa i wciąż zaskakuje mnie swoją starannością i tym, że zawsze widzi więcej niż mi się wydaje, że jej podaję. Ma na mnie pomysł i jest bardzo wrażliwa na wszystkie komunikaty z mojej strony, dzięki niej nauczyłam się najwięcej w tak krótkim czasie o przeżywaniu i komunikowaniu własnych uczuć, emocji i potrzeb. Jeszcze wiele przede mną, ale widzę wyraźny pozytywny wpływ terapii na mój rozwój i na moje życie.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DiNuovo Psychoterapia i Edukacja Beata Wania

Pani Beata jest bardzo miłą a zarazem kompetentną osobą.
Cierpliwa ma profesjonalne podejscie do pacjenta. Osoba godna zaufania.
Polecam

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DiNuovo Psychoterapia I Edukacja Beata Wania

Do Pani Beaty trafiłam niedawno, około 3 miesiące temu. Miał to być kolejny psychoterapeuta z polecenia, jak wielu wcześniej i ... miłe rozczarowanie. Pani Beata jest bardzo konkretna, nie ma ściemy i tekstów, "proszę się ogarnąć". Jest wymagająca zarówno w stosunku do "pacjenta" jak i do siebie. Nie odpuszcza trudnych tematów bo ryczę, o nie! Efekty spotkań już są i pewnie będą jeszcze większe, na co liczę. Polecam. Jest to moim zdaniem psychoterapeuta z prawdziwego zdarzenia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy mogę zareagować na powtarzające się flirty żonatego przełożonego z mężatką pracownicą? Nie mam ochoty tego słuchać a często zmuszona jestem być w pobliżu. Czy mogę np. ostentacyjnie zamknąć drzwi do gabinetu przełożonego albo to jakoś skomentować?

Dzień dobry.
Przekraczanie granic osobistych na terenie pracy to dość powszechny proceder, który choć dla samych zainteresowanych może być pewnego rodzaju "urozmaiceniem", jeśli nie jest to typowy objaw molestowania, to w obserwatorach budzi często, niesmak, zażenowanie, niezręczność. Myślę sobie, że w pierwszej kolejności będąc na Pani miejscu zastanowiłabym się na tym co dokładnie w tej sytuacji jest dla mnie niekomfortowe. Czy fakt samego flirtu, który jest aktywnością intymną i budzić może z tego powodu niezręczność, czy Pani zasady moralne zakazujące bliskich kontaktów osób związanych z innymi partnerami, czy może widzi Pani w tych zalotach zalążki przemocowości... Na pewno, aby zredukować swoje napięcie i poczuć się lepiej, należy mówić o tym, co czujemy. Oznaką asertywności na pewno byłoby z Pani strony delikatne zwrócenie uwagi obu stronom, że Pani w takich sytuacjach czuje się niezręcznie, że to dla Pani jest niekomfortowe jako dla obserwatora z zewnątrz. Odnosi się Pani wówczas do swoich subiektywnych odczuć, nie oceniając jednocześnie postępowania Pani szefa i koleżanki. Nie wie Pani przecież, jaki charakter mają te zaloty. Swoją drogą obserwowałabym rozwój sytuacji, bo może ona być w dalszej perspektywie w pewien sposób niebezpieczna. I dla dla obserwatorów, i dla samych zainteresowanych.

mgr Beata Wania

Mam 21 lat, od roku zmagam się z nerwicą lękową, od 6 miesięcy chodzę na psychoterapię. Miałam bardzo różne objawy somatyczne, od kołatania serca, duszności, zawroty głowy, drżenie mięśni, aż do problemów z żołądkiem. Dodam również, że miałam robione różne badania: morfologię, OB, TSH, próby wątrobowe, amylazę, rezonans magnetyczny głowy, USG jamy brzusznej. Miewałam też ataki paniki, ale od pewnego czasu wszystko zaczęło się stabilizować, mogę nawet powiedzieć, że pierwszy raz od wielu miesięcy czułam się naprawdę dobrze. Jednak od jakiegoś czasu, dokładnie od 1,5 tygodnia codziennie mam zawroty głowy, miałam też raz atak paniki, ale jednak najbardziej martwią mnie te zawroty. Czy jest to możliwe, że jest to powrót objawów nerwicy? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Psychoterapia to bardzo głęboki proces naruszający dotychczasową strukturę Pani osobowości aby nauczyć się funkcjonowania w bardziej przystosowawczy sposób. Często podczas takiego procesu objawy wracają i nie musi to oznaczać nawrotu choroby, natomiast na pewno jest to oznaka, że Pani pracuje, że zachodzą zmiany. Sześć mięsięcy to okres, kiedy już widać zmiany, ale nie jest to wystarczający czas na wyzdrowienie. Proszę się uzbroić w cierpliwość, objawy omówić ze swoim terapeutą, abyście razem mogli obserwować kierunek dalszych zmian. Pozdrawiam :)

mgr Beata Wania

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania