Jesteś tym lekarzem?

99

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

590

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • D

  Najgorszy neurolog i jeden z najgorszych lekarzy, na jakiego w życiu trafiłam... Pani doktor jest niedouczona, brakuje jej wiedzy o rzadkich przypadkach, które na podstawie przebytej wcześniej diagnostyki i hospitalizacji musiałam sama jej tłumaczyć, że w ogóle istnieją.
  Nie chciała przepisać mi rezonansu głowy, co do którego miałam zalecenie powtarzania co kilka lat ze względu na diagnostykę kontrolną pod kątem zmian demielinizacyjnych. Nie słucha w ogóle pacjenta. Traktuje wszystko co się do niej mówi pobłażliwie, z niedowierzaniem, jakby chciało się coś udawać, czy wyolbrzymić. Jest opryskliwa, niemiła. Musiałam się prosić, żeby przebadała mnie dokładniej niż tylko stukając młotkiem w kolano. Wizyta była koszmarem. Pani doktor robi chyba łaskę, że w ogóle pracuje i powinna coś dla kogoś zrobić, jako że jest lekarzem. Okropny człowiek, nikomu NIE POLECAM styczności z nią!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pani doktor, tytuł naukowy zobowiązuje przynajmniej do tego, że jak się nie wie o co chodzi, to należy zaordynować takie badanie, które da odpowiedź na pytanie. I należy przypomnieć, że pracuje Pani w "służbie zdrowia". Słowo SŁUŻBA zobowiązuje.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Neurolog, która wywyższa się podczas wizyty pacjenta w gabinecie, strasznie niesympatyczna, mało zainteresowana stanem zdrowia pacjenta. Widać, że z góry zakłada, że ktoś przychodzi i symuluję bo trzeba bardzo mocno Panią Dr przekonywać do tego, że dolegliwości naprawdę występują. Nie polecam, a wręcz odradzam tą Panią Dr.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dr Kaczorowska jest świetnym neurologiem. Leczę się u niej od 15 lat. Jestem po wypadku mam problemy z kręgosłupem, dzięki pani doktor mogę funkcjonować.Cenię ją za szczególną fachowość i troskę o pacjenta.

 • Uważam, że dr Kaczorowska jest bardzo dobrym neurologiem. Leczę się u niej już od jakiegoś czasu i naprawdę zajęła się mną od pierwszej wizyty. Ponieważ mam ogromne problemy z kręgosłupem, zaraz na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na rezonans magnetycznym całego kręgosłupa. który tylko potwierdził diagnozę pani Dr Kaczorowskiej. Dzięki leczeniu jakie zastosowała Pani Doktor mogę chodzić i normalnie funkcjonować. Pacjentka

 • Uważam , że Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie .

 • Ostatnio udałam się do przychodni LIM, gdzie przyjmuje dr B. Kaczorowska. Na wstępie powiedziałam, gdzie nasila mi się ból, itd Dr poprosiła mnie, abym zrobiła skłon (standart) i stwierdziła, że to zatoki (logiczne jeśli boli Cię głowa z przodu to zatoki, jeśli w jednym miejscu z przodu to migrena, wiem to od początku). Jednym z pierwszych zdań, które od niej usłyszałam to:CZEGO OD NIEJ OCZEKUJĘ (może myślała, że udaję i chcę wyciągnąć zwolnienie) , więc zapytałam się o skierowanie na badania (USG czy tomografia), ale dała mi skierowanie na rtg zatok. Cały czas powtarzała, że nie jest WSZECHMOGĄCA. Czułam się jak oszustka, która symuluje chorobę. Koniec był najlepszy, gdy wypisywała zwolnienie, bo poprosiłam o receptę, na to dr K., że zamknęła już wizytę i pytała mi się wcześniej o tabletki, ale nie chciałam (byłam zakręcona, bo mnie głowa bolała, ale przecież nie wyszłam jeszcze z gabinetu???)

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online