O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.

Specjaliści: alergolodzy, chirurdzy, chirurgia stomatologiczna, choroby zakaźne, dermatolodzy, diabetolodzy, dietetycy, endokrynolodzy, gastrolodzy, ginekolodzy, interniści, kardiolodzy, laryngolodzy, neurolodzy, okuliści, onkolodzy, ortopedzi, pulmonolodzy, urolodzy, neurologopeda , psycholog, reumatolodzy, stomatologia zachowawcza, specjaliści medycyny pracy, medycyna podróży oraz medycyny sportu.
W naszej placówce specjaliści przyjmują zarówno dorosłych jak i dzieci.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
 • EKG
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (418)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Piotr Jurałowicz Konsultacja chirurgiczna

  Lekarz miał czas i na rozmowę i na uważne przejrzenie przyniesionych przeze mnie badań. Konkretna rozmowa rozwiała moje wątpliwości . Szczerze polecam wizytę u pana doktora. Obsługa w rejestracji szybka, miła i uprzejma.

  E
  Profil zweryfikowany
  Iwona Borczyk-Dembińska dobór wartości korekcji u dorosłych

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor jest przemiłą osoba, która dokładnie i cierpliwie przebadała mój wzrok oraz udzieliła odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Podczas wizyty czułam się w pełni zaopiekowana, okazało się, że miałam źle dobrane okulary, dzięki Pani Doktor mam w końcu szansę dobrze widzieć. Polecam w 101%

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewelina Ogińska konsultacja diabetologiczna

  Jeden z lepszych lekarzy u jakich byłem. Wizyta bez pośpiechu w przyjaznej atmosferze.Wszystko dokładnie opisuje
  i tłumaczy.Pani doktor bardzo miła i uprzejma aż chce się wracać.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Jolanta Karalus - Gach konsultacja pediatryczna

  Bardzo miło i profesjonalnie. Super podejście do pacjenta.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Feręc konsultacja ginekologiczna

  Była bardzo zdenerwowana, że w dniu wizyty u lekarza odwołano wizytę. Bardzo czekałam na wizytę i sytuacja była bardzo pilna


  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Olasik konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

  Pani Kasia jest bardzo kompetentnym i profesjonalnym dietetykiem, a do tego przemiłą osobą. Z wizyty wychodzę w przekonaniu, że góry mogę przenosić, pełna pozytywnej energii i motywacji, że bez problemu wytrwam przy wszystkich założeniach wskazanej diety. Sama dieta pomimo wielu opinii, okazała się wcale nie jest taka straszna :) dzięki wskazówkom i zaleceniom Pani Kasi. Jestem ogromnie wdzięczna, że do niej trafiłam. Szczerze polecam każdemu kto chce lub musi zmienić swoje nawyki żywieniowe.


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Dorota Adamska konsultacja logopedyczna

  Polecam z czystym sumieniem. Udałam się z córką na pierwszą wizytę z logopedą właśnie do Pani Doktor...niczego nie żałuję. Przemiła atmosfera, ciepły ton głosu, dużo uśmiechu, niesamowite podejście do dzieci. Czułyśmy się zaopiekowane w 100%.


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Małgorzata Bąk konsultacja pulmonologiczna dzieci

  Pani doktor bardzo miła z poczuciem humoru. Diagnoza postawiona, kiedy inni lekarze nie ptrafili stwierdzić zapalenia oskrzeli i zapalenia krtani. Wszystko dokładnie wyjaśnione. Polecam z całego serca.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Komorowska konsultacja laryngologiczna dzieci

  Dziecko dokładnie przebadane, Pani doktor bardzo uprzejma.


  O
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Skoczylas konsultacja ginekologiczna

  Podczas wizyty zachowywał się nieprofesjonalnie, zaczynając od tego że w gabinecie ginekologicznym były otwarte drzwi do pomieszczenia służbowego gdzie znajdowali się inni pracownicy prowadzący konwersacje. Sam fakt iż podczas wizyty w gabinecie ginekologicznym ktoś przez otwarte drzwi słucha o problemach intymnych pacjentek żartując przy tym, równie dobrze może patrzeć na wykonywane badania przez lekarza. Lekarz stwierdził że skoro nie może mi podać żadnych leków to jaki jest cel mojego przyjścia do niego. Mimo że przedstawiłam i całą sytuację zdrowotną rozmawiał ze mną w sposób mocno nieprofesjonalny i pozostawiający wiele do życzenia. Próbował swoimi zwrotami udowodnić że jestem głupia i nie mam pojęcia o pewnych sprawach. Nie wykonał podstawowych badań kontrolnych podczas wizyty zaczynając od ustalenia ostatniej daty miesiączki poprzez badanie piersi czy usg. Gdzie miałam wystawione skierowanie na wizytę kontrolną do ginekologa więc powinien podejść do sprawy profesjonalnie ŻENADA


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania