Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

Compensa + 6 więcej


22 273.....

Al. Stanów Zjednoczonych 72, Praga-Południe, Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


Brak informacji o usługach i ich cenach
Sportowa, Marki
Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

150 zł


Plac Konesera 10a, Warszawa

150 zł

Centrum Medyczne Damiana Plac Konesera 10a


Konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

150 zł


Plac Konesera 10a, Warszawa

150 zł

Centrum Medyczne Damiana Plac Konesera 10a

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa Wirus

Byliśmy na razie na jednej wizycie. Leczenie trafione, córka już prawie zdrowa. Pani doktor zleciła badania krwi, poczekała i zanalizowała wynik na miejscu. Nie spieszy się z antybiotykiem. Bardzo dokładne, ale sprawne badanie. Jest bardzo rzeczowa, stonowana, odpowiada na wszystkie pytania.


K
Użytkownik zweryfikowany

Dr Jabłońska jest świetnym specjalistą ze wspaniałym podejściem do maluchów. Pyta, robi wywiad z rodzicami, chce jak najwiecej wiedzieć o dziecku zanim podejmie decyzje o leczeniu. Bardzo rozsądnie podchodzi do podawania lekarstw. Jest osobą życzliwą, zawsze pomocną, fachowcem w swojej dziedzinie.
To doświadczony pediatra do którego mam pełne zaufanie.

mama rocznego Leosia


Z
Użytkownik zweryfikowany

Szkoda, że tak mało opinii, może ogólna ocena byłaby lepsza :) Chodzę z 16-miesięczną córką do Pani doktor od ponad pół roku i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Nigdy nie wpakowała mojemu dziecku antybiotyku (infekcje wirusowe, do wyleczenia w tydzień/10dni, nawet przy nieładnie wyglądających uszach wysłała nas do laryngologa, zamiast zapobiegawczo dawać antybiotyk), córka toleruje Panią doktor najlepiej, ze wszystkich lekarzy. Odpowiada mi też podejście p. Jabłońskiej do kp i rozszerzania diety dziecka. Ja osobiście jak najbardziej polecam!


N
Użytkownik zweryfikowany

Dr Jabłońska jest pediatrą mojej 4 letniej córki i 2,5 letniego syna. Dzieci ją lubią a ja jestem bardzo zadowolona z jej opieki medycznej nad nimi. Jest cierpliwa, kompetentna, dokładna, miła, zawsze wysłucha, zadaje pytania, antybiotyk przepisuje w ostateczności, nie działa schematycznie. Przez 4 lata (a dzieci często chorują) nigdy się na niej nie zawiodłam. Polecam Panią Doktor.


M
Użytkownik zweryfikowany

doktor Jabłońska - brak słów. bardzo żałuję że do niej trafiliśmy. mianowicie - nie podając mojemu choremu 2,5 rocznemu dziecku antybiotyku (usłyszałam, że wyleczymy go syropkami) przy podejrzeniu zapalenia oskrzeli doprowadziła do tego, że mój synek tak się rozchorował że zaczął gorączkować - po jej syropkach dostał ostrej wysypki i ogólnie bakterie wirusowe które się w nim rozwinęły (sprawdzone po pobraniu krwi) doprowadziły do tego że i tak skończyło się silnym antybiotykiem i ponownemu pobieraniu krwi a najbardziej do tego, że moje dziecko przez ponad 2 tyg. wymęczyło się wirusem i braniem syropów. Ogólnie ja również nie jestem za antybiotykoterapią ale kiedy trzeba to trzeba i to lekarz powinien wiedzieć kiedy - ZWŁASZCZA PEDIATRA. ogólnie już nigdy nie zaprowadzę syna do tej pani. dla mnie bardzo słaby lekarz.


S
Użytkownik zweryfikowany

Dr Jobłońska jest od dwóch lat pediatrą mojej córki i od 3 miesięcy synka.
Jak dotąd jestem bardzo zadowolona z lekarskiej opieki nad dziećmi. Dr Jabłońska jest cierpliwa, delikatna wobec dzieci, rzeczowa, zawsze daje dziecku szansę zanim przepisze antybiotyk. W razie pilnej potrzeby przyjmuje na dodatkową wizytę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Pediatria

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Profile społecznościowe