Umów wizytę 29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz specjalista ginekolog-położnik. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
91 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: konsultacje ginekologiczne/położnicze

  Pan doktor jest bardzo konkretny i rzeczowy. Moja ciąża nie przebiegała modelowo dlatego myślę że gdyby nie jego diagnozy i interwencja, na różnych etapach to mogłoby się skończyć nawet poronieniem. Na prawdę bardzo dobrze się mną zaopiekował.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz, który potrafi rozwiać wątpliwości pacjentki. Dokładne badanie, wywiad, pełna diagnostyka, przyjazna atmosfera tworzona zarówno przez lekarza jak i Panią pracującą w rejestracji stanowią mocne atuty prowadzonego przez doktora gabinetu

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: wizyta kontrolna

  Pełen profesjonalizm. Dr Kniażewski odpowiada na pytania pacjentki zrozumiale i szczegółowo. Bardzo miły i uprzejmy człowiek, miła atmosfera. Po 20 latach poszukiwań znalazlam wreszcie "swojego" lekarza :-). Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: konsultacje ginekologiczne/położnicze

  Bardzo dobry lekarz. Wizyta przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze. Lekarz konkretny. Uśmiechnięty i przemiły człowiek. Polecam

 • A
  Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: konsultacje ginekologiczne/położnicze

  Byłam wczoraj u Pana doktora podejrzewając zapalenie piersi stwierdził, że to mięsień byłam u innego lekarza okazało się, że to zapalenie piersi.

  dr n. med. Bartosz Kniażewski2018-01-15

  Gdy była Pani u mnie nie było najmniejszych objawów stanu zapalnego. Podejrzewam, że na drugi dzień też nie było, tylko lekarz, u którego Pani była, dał na wszelki wypadek antybiotyk, co najwyraźniej bardzo się Pani spodobało. Poza tym powiedziałem, że gdyby coś się jeszcze działo, to proszę przyjść. Więc po co ten wpis? Co chciała Pani osiągnąć?? Co najmniej dziwne. Pozdrawiam serdecznie...

 • B
  Lokalizacja: Prywatny gabinet

  Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora uśmiechnięty wyrozumiały cierpliwy odpowie na każde pytanie.Obsługa super.

 • Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: konsultacje ginekologiczne/położnicze

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty Pan Doktor ma bardzo profesjonalne podejście a zarazem bardzo ludzkie wszystko wytłumaczył. Badanie i usg przeprowadzone rewelacyjnie z wyczuciem. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: Prywatny gabinet

  Pan Doktor cierpliwie wysłuchał problemu z jakim do niego przyszłam, wreszcie poczułam się zrozumiana. Wiem na czym stoję, bo pan Doktor spokojnie wszystko mi wyjaśnił i przedstawił plan działania na najbliższe miesiące.

 • K
  Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: prowadzenie ciąży

  Trafiłam do gabinetu z polecenia i .... Jestem zachwycona wizytą u Pana Doktora! Profesjonalny, bardzo dokładny, cierpliwy, rewelacyjne podejście do pacjentki. Przemiła atmosfera w gabinecie - czułam, że ja (i moje Maleństwo) jesteśmy w dobrych rękach :-) Z całą pewnością Lekarza już nie zmienię! Z całego serducha polecam :-)

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: konsultacje ginekologiczne/położnicze

  Bardzo dobry specjalista ze świetnym podejściem do pacjentek. Wizyta będąca zazwyczaj krempującą.. u Pana Doktora jest czystą przyjemnościa. Miło, czysto, nie drogo... serdecznie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalista ginekolog-położnik. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

  Oferta Gabinetu Ginekologicznego jest skierowana do kobiet poszukujących kompleksowej diagnostyki ginekologicznej i położniczej. Konsultacje obejmują problemy wymagające terapii zachowawczej, jak również choroby, które należy leczyć operacyjnie. Oferujemy ponadto szeroki wachlarz usług estetycznych.

  Przebieg pracy zawodowej:
  - Katedra Patofizjologii ŚUM w Zabrzu
  - Oddział Ginekologiczno-Położniczy w Szpitalu Miejskim w Piekarach Śląskich
  - Klinika Położnictwa, Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu
  - od 2001 ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich

  Szkolenia, kursy, kongresy:
  - kurs "Chirurgia estetyczna zewnętrznych narządów płciowych" prowadzony przez Reda Allinsoda, USA
  - kurs "Podstawy Ginekologii Plastycznej"
  - warsztaty dla zaawansowanych z zakresu ginekologii plastycznej
  - sympozjum "Najnowsze osiągnięcia z zakresu ginekologii plastycznej"
  - uczestnictwo czynne oraz bierne w wielu zjazdach naukowych oraz kursach w Polsce i za granicą

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej