Umów wizytę 48 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz specjalista ginekolog-położnik. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalista ginekolog-położnik. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

  Oferta Gabinetu Ginekologicznego jest skierowana do kobiet poszukujących kompleksowej diagnostyki ginekologicznej i położniczej. Konsultacje obejmują problemy wymagające terapii zachowawczej, jak również choroby, które należy leczyć operacyjnie. Oferujemy ponadto szeroki wachlarz usług estetycznych.

  Przebieg pracy zawodowej:
  - Katedra Patofizjologii ŚUM w Zabrzu
  - Oddział Ginekologiczno-Położniczy w Szpitalu Miejskim w Piekarach Śląskich
  - Klinika Położnictwa, Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu
  - od 2001 ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich

  Szkolenia, kursy, kongresy:
  - kurs "Chirurgia estetyczna zewnętrznych narządów płciowych" prowadzony przez Reda Allinsoda, USA
  - kurs "Podstawy Ginekologii Plastycznej"
  - warsztaty dla zaawansowanych z zakresu ginekologii plastycznej
  - sympozjum "Najnowsze osiągnięcia z zakresu ginekologii plastycznej"
  - uczestnictwo czynne oraz bierne w wielu zjazdach naukowych oraz kursach w Polsce i za granicą

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • choroby ginekologiczne
 • poronienie
 • nadżerki szyjki macicy
 • defekty zewnętrznych narządów płciowych
 • ciąża prawidłowa
 • ciąża powikłana
 • choroby kobiece
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
82 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: konsultacje ginekologiczne/położnicze

  Bardzo dobry specjalista ze świetnym podejściem do pacjentek. Wizyta będąca zazwyczaj krempującą.. u Pana Doktora jest czystą przyjemnościa. Miło, czysto, nie drogo... serdecznie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: konsultacje ginekologiczne/położnicze

  Pan Doktor naprawdę godny polecenia. Wysłucha, wytłumaczy a przede wszystkim pomoże. Lekarz z powołania. Gorąco polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: kontrola

  Jestem pacjentką doktora już przeszło 20 lat.Urodzilam dzięki Jego opiece dwóch zdrowych chłopaków.Nie wyobrażam sobie innego lekarza.Mam do niego pełne zaufanie.Staram się raz do roku chodzić na kontrolę do mojego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: badanie ginekologiczne

  Rzeczowy, kontaktowy lekarzarz, mający czas dla pacjentki. Mogę ze spokojem polecić pacjentkom, które tak jak ja posłużyły się opiniami internautek.

 • Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: ciaza

  Pan doktor jest naprawde wspanialym czlowiekiem i swietnym lekarzem, zawsze bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentow. Moge z czystym sumieniem polecic go kazdej kobiecie.

  pozdrawiam,

  Joanna P.

 • Lokalizacja: Angelius Szpital ProvitaUsługa: badanie ginekologiczne

  Wspanialy lekarz zainteresowny pacjentem i jego problemami zdrowotnymi. Zaangazowany w 200%!!! Dziekuje bardzo Panie Doktorze za opiekę medyczna i wyjątkowa empatię!!!

 • Lokalizacja: Prywatny gabinet

  Alina P
  Wspanialy czlowiek i specjalista!
  Leczylam sie u doktora i jestem mama cudownej coreczki. Dziekuje bardzo!
  Profesjonalista!

 • Lokalizacja: Prywatny gabinet

  Doktor Kniazewski wspaniały człowiek leczę się u niego od 3lat prowadził moja ciąże wszystko wspaniałe tłumaczy ma zawsze czas dla pacjenta polecam wszystkim tego lekarza ,koleżankę wyprowadził z paskudnej choroby ,wspaniały lekarz????!!!!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: konsultacje ginekologiczne/położnicze

  Nie polecam
  Będąc w ciąży i szukając lekarza który poprowadzi moją ciąże pomyślałam że ordynator będzie najlepszym rozwiązaniem,tym bardziej że jest to moja pierwsza ciąża ... jednak to był błąd wybierając tego lekarza. Pan doktor niby zleca badania ale co z tego jak dla niego wszystkie wyniki są w normie, w moim przypadku, nie zauważył anemii we krwi i co najważniejsze od początku ciąży wychodziło białko w moczu ale Pan doktor się tym wcale nie przejmował w drugim trymestrze już było gorzej bo coraz więcej wychodziło mi leukocytów na co z jednych wizyt zapytałam się czy to normalne że w moczu jest tyle leukocytów a Pan doktor mieści się Pani jeszcze w normie Jakiej normie??
  na całe szczęście coś mnie podkusiło i poszłam do innego lekarza, który od razu stwierdził stan zapalny i przepisał leki.
  Przez niedbalstwo Pana doktora niestety zaraziłam moją córkę, u której po narodzinach również w moczu wykryto leukocyty.
  Gdybym od początku ciąży dostała leki i byłoby to monitorowane to może by do tego nie doszło i nie musiałabym w trzecim trymestrze jeść tyle leków i co najważniejsze moja córka nie musiała by przechodzić serii badań w szpitalu, na całe szczęście nie rodziłam w Siemianowicah
  Kolejnym zarzutem jaki mam do doktora to to że jego wizyty są krótkie, i trzeba się za każdym razem upomnieć o usg, jeżeli tego się nie zrobi to go Pan doktor nie zrobi.....na jednej z wizyt zapytałam się a usg to usłyszałam przecież miała Pani tydzień temu prenatalne to nie potrzeba... a o płci dziecka dopiero dowiedziałam się na badaniach prenatalnych a nie od Pana ordynatora, za każdym razem pytając o płeć słyszałam dowie się Pani na prenatalnych...
  Żałuje zmarnowanego czasu i pieniędzy!!!!

  dr n. med. Bartosz Kniażewski2017-09-18

  Odpiszę krótko: Są to oszczerstwa oraz nieprawda i nawet nie ma Pani odwagi się podpisać. Zgłosiłem nadużycie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: konsultacje ginekologiczne/położnicze

  Jestem pacjentką doktora Kniażewskiego od ponad dwudziestu lat. Dzięki Panu doktorowi na świat przyszła moja córka, która teraz też jest jego pacjentką. Jest jedynym znanym mi ginekologiem, który zawsze stawiał właściwą diagnozę i podejmował skuteczne leczenie. Jest znakomitym specjalistą i operatorem. Podczas pobytu, na oddziale kierowanym przez Pana ordynatora spotkałam się z profesjonalną opieką i życzliwością całego personelu. Cenię doktora Kniażewskiego za wiedzę, umiejętności i odpowiedzialność. Panu doktorowi dziękuję i pozdrawiam, a paniom polecam wizyty w jego gabinecie.
  Iwona Nachman