dr n. med.

Bartłomiej Knychalski

verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog, Chirurg

48 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
2 335 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończyłem z wyróżnieniem w 2004 r. W 2011 r. uzyskałem stopień doktora nauk medycznych. W 2012 r. uzyskałem tytuł specjalisty… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Na GrobliUsługa: Choroba tarczycy

  Świetny i konkretny lekarz. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych wizyt. Gorąco polecam doktora. Pacjent z Tramwajowej

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pand doktor rzeczowo wyjaśnił sposób leczenia i dalszego postępowania. Objaśnił mechanizm choroby, czego nie zrobił mój poprzedni lekarz. Jest komunikatywny i konkretny.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Na GrobliUsługa: wizyta kontrolna

  Świetny lekarz: kompetentny, skupiony, precyzyjny, a jednocześnie dokładnie wyjaśniający pacjentowi naturę choroby, jej przewidywany przebieg w różnych wariantach, sposoby leczenia. Najważniejsze ustalenia powtarza, żeby nie zapomnieć ani nie pomylić. Odpowiada mi ten styl. Leczę się u Doktora od kilku lat i tak już pewnie pozostanie!

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Konkretny i przesympatyczny człowiek! Jako pierwszy z wielu lakrzy odpowiedział na wszystkie moje pytania i wyjaśnił na czym to wszystko polega. Lekarz z ogromną wiedzą i wielkim sercem. Polecam gorąco Pana Doktora ! :)

 • K
  Lokalizacja: Klinika Na Grobli

  Dr Knychalski zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Dowiedziałam się o wielu rzeczach ważnych przy niedoczynności tarczycy, o których nikt mi wcześniej nie powiedział. Lekarz jest konkretny, punktualny i dzieli się swoją wiedzą z pacjentem, co nie jest standardem. Polecam.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: USG tarczycy

  Dokładny wywiad, dokładne opisywanie podczas badania, co widać, wysłanie w celu pogłębionej diagnostyki.

 • M

  Bardzo konkretny lekarz. Nie obiecuje cudów, rzeczowo i zwięźle przedstawia diagnozę beż zbędnych komentarzy. Bardzo pozytywne wrażenie po wizycie. Na pewno wrócę na następną wizytę.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz poświęca potrzebną ilość czasu dla pacjenta. Byłam u endokrynologa pierwszy raz, wszystko zostało mi wytłumaczone, zalecenia zapisane na kartce. Lekarz upewniał się czy wszystko jest jasne, wszystko wytłumaczył I odpowiedział konkretnie na moje pytania. Podczas badania usg opisywał jakie zmiany są widoczne. Ogólnie jestem zadowolona z wizyty i polecam :)

 • J

  Jak najbardziej polecam. Pan doktor bardzo rzeczowy, konkretny i przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Szczegółowo odpowiada na pytania, podczas badania usg krok po kroku opisuje jego przebieg, wychwycone zmiany wskazuje na monitorze i dokładnie informuje o ich wielkości, położeniu i o tym, jaki wpływ mogą mieć na funkcjonowanie tarczycy i samopoczucie pacjenta. Dokładnie informuje jakie kroki należy podjąć w dalszej diagnostyce i leczeniu.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Otrzymałam wyczerpującą informację na temat mojej choroby, wskazówki jak mam postępować, dawkować leki oraz jakie dodatkowe badania mogę jeszcze zrobić, aby wykluczyć inne choroby. Lekarz kompetentny i miły w stosunku do pacjenta. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończyłem z wyróżnieniem w 2004 r. W 2011 r. uzyskałem stopień doktora nauk medycznych. W 2012 r. uzyskałem tytuł specjalisty II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej.

  W 2017 r. uzyskałem tytuł specjalisty endokrynologa. Doświadczenie endokrynologiczne zdobywałem we Wrocławiu w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami, w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego oraz w Klinice Chirurgii Endokrynologicznej.
  Zajmuję się kompleksowym prowadzeniem pacjentów dorosłych i dzieci ze schorzeniami endokrynologicznymi - przysadki, tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, jajników i jąder. Odpowiednio diagnozuję i zlecam konieczne badania dodatkowe zaburzeń hormonalnych. Wykonuję usg tarczycy i biopsje cienkoigłowe zmian ogniskowych tarczycy. Wdrażam odpowiednie leczenie hormonalne i leczenie operacyjne schorzeń endokrynologicznych.
  Na co dzień jestem asystentem w I Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
  Jako nauczyciel akademicki prowadzę zajęcia dydaktyczne z chirurgii ze studentami IV i VI roku medycyny . Jednocześnie czynnie uczestniczę w działalności klinicznej związanej z organizacją podyplomowych kursów naukowo-szkoleniowych z chirurgii endokrynologicznej i obowiązkowych do specjalizacji z chirurgii ogólnej (jako wykładowca) oraz zjazdów i spotkań naukowych.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, oraz Polskiego Klubu Chirurgii Endokrynologicznej.​


  ZAKRES OFEROWANYCH USŁUG:
  1. Podstawowa diagnostyka i leczenie zaburzeń endokrynologicznych (przysadki, tarczycy, przytarczyc, nadnerczy i gonad).
  2. Opieka endokrynologiczna kobiet w ciąży.
  3. Badanie usg tarczycy i biopsje tarczycy.
  4. Kwalifikacja i ocena pooperacyjna zabiegów z zakresu chirurgii endokrynologicznej:

  • operacje tarczycy (wole guzowate obojętne i nadczynne, wole Basedowa, zmiany ogniskowe i torbiele tarczycy, rak tarczycy)

  • operacje przytarczyc (pierwotna i wtórna nadczynność przytarczyc, gruczolaki przytarczyc)

  • operacje guzów nadnerczy (łagodnych, złośliwych, czynnych hormonalnie)

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Chirurgia ogólna

Artykuły