dr n. med.

Bartłomiej Knychalski

verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog, Chirurg

60 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
2 852 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończyłem z wyróżnieniem w 2004 r. W 2011 r. uzyskałem stopień doktora nauk medycznych. W 2012 r. uzyskałem tytuł specjalisty… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Na Grobli

  Dobry kontakt, Pan Doktor wyjaśnił na czym polega problem, zlecił badania i dał kilka wskazówek co można zrobić, by sytuację poprawić. Polecam.

 • R

  Witam serdecznie Panie dr :)
  Chcialby serdecznie podziekować Panu za doprowadzenie mnie do terminu zabiegu usuniecia tarczycy jak rownież za opieke w szpitalu i udana operacje !!!
  Serdecznie pozdrawiam Pana i polecam doktora!

 • P
  Lokalizacja: Klinika Na Grobli

  Wysoka kultura osobista i profesjonalizm. Pan Doktor uważnie słucha i służy poradami, szuka rozwiązań, uspokaja. Gorąco polecam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Na Grobli

  Jak najbardziej polecam, bardzo wyczerpujace odpowiedzi na kazde moje pytanie. Pomimo stresu wizyta przebiegla wzorowo dzieki Dr. Knychalskiemu. Polecam !!!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Lekarz rzeczowy, konkretny. Dokładnie wszystko wytłumaczył, przejrzał dokładnie przyniesione wyniki. Z czystym sercem polecam tego lekarza.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Na Grobli

  Pierwsza moja wizyta u lekarza który tak sumienie, konkretnie i rzeczowo podszedł do mojej dolegliwości. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i wyznaczył tryb leczenia. Jest niesamowicie ciepłym człowiek co jak widać przekłada się na jego fach :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Na Grobli

  Polecam lekarza, konkretny, wytłumaczy co trzeba, nie wylicza ‚5 min’ na każdego pacjenta, dobry kontakt z pacjentem . Oby więcej takich lekarzy w tym kraju .

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: dobranie leków

  Bardzo fajny lekarz, z podejściem do pacjenta. Słucha dokładnie i nie wystawia pochopnie opinii. Nawet małe, szalone i biegające po gabinecie dziecko w niczym nie przeszkadza. Polecam w 100 %! ☺????

 • P
  Lokalizacja: Klinika Na Grobli

  Polecam. Konkretny i kompetentny, dostałam informacje jak postępować oraz uzyskałam odpowiedz na wszystkie pytania.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Na GrobliUsługa: zwykła wizyta, Usg tarczycy

  Bardzo dobry i konkretny lekarz, z cierpliwoscia slucha pacjenta, udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane mu pytania. Polecam dr jesli ktos cierpi na chorobe Hashimoto. Nie kazdy lekarz wogole wie, co to jest za choroba. Bardzo serdecznie polecam, jestem w 100 % zadowolona z wizyty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończyłem z wyróżnieniem w 2004 r. W 2011 r. uzyskałem stopień doktora nauk medycznych. W 2012 r. uzyskałem tytuł specjalisty II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej.

  W 2017 r. uzyskałem tytuł specjalisty endokrynologa. Doświadczenie endokrynologiczne zdobywałem we Wrocławiu w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami, w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego oraz w Klinice Chirurgii Endokrynologicznej.
  Zajmuję się kompleksowym prowadzeniem pacjentów dorosłych i dzieci ze schorzeniami endokrynologicznymi - przysadki, tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, jajników i jąder. Odpowiednio diagnozuję i zlecam konieczne badania dodatkowe zaburzeń hormonalnych. Wykonuję usg tarczycy i biopsje cienkoigłowe zmian ogniskowych tarczycy. Wdrażam odpowiednie leczenie hormonalne i leczenie operacyjne schorzeń endokrynologicznych.
  Na co dzień jestem asystentem w I Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
  Jako nauczyciel akademicki prowadzę zajęcia dydaktyczne z chirurgii ze studentami IV i VI roku medycyny . Jednocześnie czynnie uczestniczę w działalności klinicznej związanej z organizacją podyplomowych kursów naukowo-szkoleniowych z chirurgii endokrynologicznej i obowiązkowych do specjalizacji z chirurgii ogólnej (jako wykładowca) oraz zjazdów i spotkań naukowych.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, oraz Polskiego Klubu Chirurgii Endokrynologicznej.​


  ZAKRES OFEROWANYCH USŁUG:
  1. Podstawowa diagnostyka i leczenie zaburzeń endokrynologicznych (przysadki, tarczycy, przytarczyc, nadnerczy i gonad).
  2. Opieka endokrynologiczna kobiet w ciąży.
  3. Badanie usg tarczycy i biopsje tarczycy.
  4. Kwalifikacja i ocena pooperacyjna zabiegów z zakresu chirurgii endokrynologicznej:

  • operacje tarczycy (wole guzowate obojętne i nadczynne, wole Basedowa, zmiany ogniskowe i torbiele tarczycy, rak tarczycy)

  • operacje przytarczyc (pierwotna i wtórna nadczynność przytarczyc, gruczolaki przytarczyc)

  • operacje guzów nadnerczy (łagodnych, złośliwych, czynnych hormonalnie)

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Chirurgia ogólna

Artykuły