dr n. med.

Bartłomiej Knychalski

Endokrynolog, Chirurg

42 opinie +dodaj

Umów wizytę 2 411 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończyłem z wyróżnieniem w 2004 r. W 2011 r. uzyskałem stopień doktora nauk medycznych. W 2012 r. uzyskałem tytuł specjalisty… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Bardzo konkretny lekarz. Nie obiecuje cudów, rzeczowo i zwięźle przedstawia diagnozę beż zbędnych komentarzy. Bardzo pozytywne wrażenie po wizycie. Na pewno wrócę na następną wizytę.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz poświęca potrzebną ilość czasu dla pacjenta. Byłam u endokrynologa pierwszy raz, wszystko zostało mi wytłumaczone, zalecenia zapisane na kartce. Lekarz upewniał się czy wszystko jest jasne, wszystko wytłumaczył I odpowiedział konkretnie na moje pytania. Podczas badania usg opisywał jakie zmiany są widoczne. Ogólnie jestem zadowolona z wizyty i polecam :)

 • J

  Jak najbardziej polecam. Pan doktor bardzo rzeczowy, konkretny i przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Szczegółowo odpowiada na pytania, podczas badania usg krok po kroku opisuje jego przebieg, wychwycone zmiany wskazuje na monitorze i dokładnie informuje o ich wielkości, położeniu i o tym, jaki wpływ mogą mieć na funkcjonowanie tarczycy i samopoczucie pacjenta. Dokładnie informuje jakie kroki należy podjąć w dalszej diagnostyce i leczeniu.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Otrzymałam wyczerpującą informację na temat mojej choroby, wskazówki jak mam postępować, dawkować leki oraz jakie dodatkowe badania mogę jeszcze zrobić, aby wykluczyć inne choroby. Lekarz kompetentny i miły w stosunku do pacjenta. Polecam

 • Lokalizacja: Przychodnia Lekarz Domowy / Bolesławieckie Centrum ZdrowiaUsługa: nadczynnosc tarczycy

  Juz prawie dwa lata lecze sie u Pana Doktora. Jestem po jodoterapii. Na chwile obecna czuje sie juz dobrze, wyniki tez sa ok. Pan Doktor Knychalski jest bardzo rzeczowy, komunikatywny i sympatyczny. Nigdy nie czulam sie zbywana.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Poliklinika Na Grobli

  Bardzo konkretny lekarz. Jest sympatyczny i rzeczowy. Podchodzi do pracy profesjonalnie. Byłam u dr. Knychalskiego pierwszy raz. Zrobił mi USG tarczycy i wyjaśnił mi na czym polega moja choroba. Wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona. Z pewnością umówię się na następną wizytę. Godny polecenia lekarz.

 • Nie byłam wprawdzie jeszcze u Pana doktora ale słyszalam wiele dobrego na temat metod pracy. Potrzebuję specjalisty,który ugruntuje moje leczenie w zakresie Hashimoto i niedawno zdiafnozowaną hipoglikemią reaktywną. Chciałam uzyskać informację ile.kosztuje konsultacja endokrynologiczna

  Bartłomiej Knychalski2018-03-08

  Witam serdecznie ! Informacje na ten temat w poradniach jak powyżej. Jak najbardziej zapraszam i Pozdrawiam serdecznie

 • E

  Konkretny, komunikatywny i przyjemny Lekarz. Mam za sobą wizyty u kilku innych endokrynologów, i dr Knychalski jako jedyny przyjrzał się dogłębnie moim problemom i wskazał konkretną drogę leczenia. Polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Poliklinika Na Grobli

  Pan doktor jest niezwykle sypatyczny, rzeczowy, skupiony na pacjencie. Udziela wyczerpujących odpowiedzi. Jest emaptyczny i zaangażowany. Mam do Niego pełne zaufanie.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła bardzo dobrze, dowiedziałam się wielu rzeczy o których nie miałam pojęcia. Lekarz pomocny i bardzo dokładny.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończyłem z wyróżnieniem w 2004 r. W 2011 r. uzyskałem stopień doktora nauk medycznych. W 2012 r. uzyskałem tytuł specjalisty II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej.

  W 2017 r. uzyskałem tytuł specjalisty endokrynologa. Doświadczenie endokrynologiczne zdobywałem we Wrocławiu w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami, w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego oraz w Klinice Chirurgii Endokrynologicznej.
  Zajmuję się kompleksowym prowadzeniem pacjentów dorosłych i dzieci ze schorzeniami endokrynologicznymi - przysadki, tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, jajników i jąder. Odpowiednio diagnozuję i zlecam konieczne badania dodatkowe zaburzeń hormonalnych. Wykonuję usg tarczycy i biopsje cienkoigłowe zmian ogniskowych tarczycy. Wdrażam odpowiednie leczenie hormonalne i leczenie operacyjne schorzeń endokrynologicznych.
  Na co dzień jestem asystentem w I Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
  Jako nauczyciel akademicki prowadzę zajęcia dydaktyczne z chirurgii ze studentami IV i VI roku medycyny . Jednocześnie czynnie uczestniczę w działalności klinicznej związanej z organizacją podyplomowych kursów naukowo-szkoleniowych z chirurgii endokrynologicznej i obowiązkowych do specjalizacji z chirurgii ogólnej (jako wykładowca) oraz zjazdów i spotkań naukowych.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, oraz Polskiego Klubu Chirurgii Endokrynologicznej.​


  ZAKRES OFEROWANYCH USŁUG:
  1. Podstawowa diagnostyka i leczenie zaburzeń endokrynologicznych (przysadki, tarczycy, przytarczyc, nadnerczy i gonad).
  2. Opieka endokrynologiczna kobiet w ciąży.
  3. Badanie usg tarczycy i biopsje tarczycy.
  4. Kwalifikacja i ocena pooperacyjna zabiegów z zakresu chirurgii endokrynologicznej:

  • operacje tarczycy (wole guzowate obojętne i nadczynne, wole Basedowa, zmiany ogniskowe i torbiele tarczycy, rak tarczycy)

  • operacje przytarczyc (pierwotna i wtórna nadczynność przytarczyc, gruczolaki przytarczyc)

  • operacje guzów nadnerczy (łagodnych, złośliwych, czynnych hormonalnie)

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Chirurgia ogólna

Artykuły